Żłobek albo miniprzedszkole

Założony przez
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Witam,mam pytanie czy ktoś byłby zainteresowany oddaniem pod opiekę dzieciątka w wieku ok. 8m-cy do 1,5 roczku do przedszkola "Jaś i Małgosia"? Rozmawiałam z Panią w tym punkcie i powiedziała, że gdyby znalazło się 6 dzieciaczków to są bez problemu zorganizować takie zajęcia od września. Z tego co wiem to to przedszkole cieszy się dobrą reputacją wśród mam. Ja byłabym chyba chętna. Ktoś jeszcze?

Gość

20-01-2011, 17:31
#1
Witam,mam pytanie czy ktoś byłby zainteresowany oddaniem pod opiekę dzieciątka w wieku ok. 8m-cy do 1,5 roczku do przedszkola "Jaś i Małgosia"? Rozmawiałam z Panią w tym punkcie i powiedziała, że gdyby znalazło się 6 dzieciaczków to są bez problemu zorganizować takie zajęcia od września. Z tego co wiem to to przedszkole cieszy się dobrą reputacją wśród mam. Ja byłabym chyba chętna. Ktoś jeszcze?
Gość napisał(a):A jaka jest tam cena?

Gość

20-01-2011, 17:55
#2
A jaka jest tam cena?
Gość napisał(a):Z tego co wcześniej pisano dla starszych grup to 250zł. plus opłata za wyżywienie 7,50zł za dzień. Zadzwonię może jeszcze jutro tam i zapytam dokładnie czy dla tej najmłodszej grupy też taka by była.

Gość

20-01-2011, 18:27
#3
Z tego co wcześniej pisano dla starszych grup to 250zł. plus opłata za wyżywienie 7,50zł za dzień. Zadzwonię może jeszcze jutro tam i zapytam dokładnie czy dla tej najmłodszej grupy też taka by była.
Gość napisał(a):Ja też bym była chętna oddać dzidzię 8-miesięczną do tego puntu od września.dajcie znać jak coś się wyjaśni.

Gość

25-01-2011, 12:12
#4
Ja też bym była chętna oddać dzidzię 8-miesięczną do tego puntu od września.dajcie znać jak coś się wyjaśni.
Gość napisał(a):Jestem bardzo wymagajaca mama byłam we wszystkich prywatnych przedszkolach nim zdecydowałam sie na Akademie Maluchów,jestem bardzo zadowolona bo widze zadowolenie mojego synka .Opowiada jak miaj dzień mówi wierszyki a panie są ciepłe miłe i opiekuńcze.Powodzenie w wyborze przedszkola.

Gość

04-08-2011, 07:53
#5
Jestem bardzo wymagajaca mama byłam we wszystkich prywatnych przedszkolach nim zdecydowałam sie na Akademie Maluchów,jestem bardzo zadowolona bo widze zadowolenie mojego synka .Opowiada jak miaj dzień mówi wierszyki a panie są ciepłe miłe i opiekuńcze.Powodzenie w wyborze przedszkola.
Gość napisał(a):Witam Drodzy rodzice zapraszam na spotkanie informacyjne dzieci żłobkowych  w dniu 11.08.2011r. Spotkanie odbędzie się w budynku Punktu Przedszkolnego "Jaś i Małgosia".

Gość

04-08-2011, 22:42
#6
Witam Drodzy rodzice zapraszam na spotkanie informacyjne dzieci żłobkowych  w dniu 11.08.2011r. Spotkanie odbędzie się w budynku Punktu Przedszkolnego "Jaś i Małgosia".
Gość napisał(a):WitamCzy posiadacie jakieś informacje ze spotkania informacyjnego??Ja również byłabym zainteresowana oddaniem dziecka do żłobka w przyszłym roku.  

Gość

12-08-2011, 20:39
#7
WitamCzy posiadacie jakieś informacje ze spotkania informacyjnego??Ja również byłabym zainteresowana oddaniem dziecka do żłobka w przyszłym roku.  
Gość napisał(a):Żłobek będzie mieścił się przy ul. Kilińskiego 24. Od pon 22.08.2011r. zaczyna się tydzień otwarty w godz. 15 - 18.

Gość

18-08-2011, 22:02
#8
Żłobek będzie mieścił się przy ul. Kilińskiego 24. Od pon 22.08.2011r. zaczyna się tydzień otwarty w godz. 15 - 18.
Gość napisał(a):Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata do Klubu Malucha. Oferujemy:• troskliwa opiekę nad maluszkami w godzinach 7:00 do 17:00  od poniedziałku do piątku, w małych grupach• po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość opieki po godzinie 17:00  oraz w weekendy,• ciekawe zabawy w domowej atmosferze, • kontakt z rówieśnikami stymulujący prawidłowy rozwój,•zajęcia wychowawcze i dydaktyczne uwzględniające właściwy rozwój psychomotoryczny dziecka•wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka•zapewnienie dziecku warunków bytowych zbliżonych do warunków domowych, zgodnie z jego potrzebamiInformacje i zapisy pod numerem telefonu : 514-254-106

Gość

04-10-2011, 09:38
#9
Zapraszamy dzieci w wieku 1-3 lata do Klubu Malucha. Oferujemy:• troskliwa opiekę nad maluszkami w godzinach 7:00 do 17:00  od poniedziałku do piątku, w małych grupach• po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość opieki po godzinie 17:00  oraz w weekendy,• ciekawe zabawy w domowej atmosferze, • kontakt z rówieśnikami stymulujący prawidłowy rozwój,•zajęcia wychowawcze i dydaktyczne uwzględniające właściwy rozwój psychomotoryczny dziecka•wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka•zapewnienie dziecku warunków bytowych zbliżonych do warunków domowych, zgodnie z jego potrzebamiInformacje i zapisy pod numerem telefonu : 514-254-106
Gość napisał(a):rozmowa z Panią z Klubu Makucha jakoś mnie nie przekonała, zastanowię się komu powierzę swoje dziecko

Gość

19-10-2011, 16:46
#10
rozmowa z Panią z Klubu Makucha jakoś mnie nie przekonała, zastanowię się komu powierzę swoje dziecko
Gość napisał(a):Zapraszamy Żłobek i punkt przedszkolny "Jaś i Małgosia"  

Gość

21-10-2011, 16:39
#11
Zapraszamy Żłobek i punkt przedszkolny "Jaś i Małgosia"  
Gość napisał(a):ZapraszamyŻłobek i punkt przedszkolny "Jaś i Małgosia" zapraszają maluchy w wieku od 6miesięcy do 5lat. Żłobek mieści się przy ul.Kilińskiego 24, Przedszkole przy ul. Kilińskiego 6a. Wszelkie informacje pod numerem tel. 518 - 044 - 771 lub osobiście w placówkach.

Gość

21-10-2011, 16:41
#12
ZapraszamyŻłobek i punkt przedszkolny "Jaś i Małgosia" zapraszają maluchy w wieku od 6miesięcy do 5lat. Żłobek mieści się przy ul.Kilińskiego 24, Przedszkole przy ul. Kilińskiego 6a. Wszelkie informacje pod numerem tel. 518 - 044 - 771 lub osobiście w placówkach.
Gość napisał(a):Klub Malucha zaprasza dzieci do 3 roku życia :)http://www.bajkowa-akademia.eu/

Gość

28-11-2011, 09:45
#13
Klub Malucha zaprasza dzieci do 3 roku życia :)http://www.bajkowa-akademia.eu/
Gość napisał(a):[quote=Gość]Klub Malucha zaprasza dzieci do 3 roku życia :)http://www.bajkowa-akademia.eu/ [/quote]hmmm, trochę mało informacji na tej stronie... {smutny}Jaka jest wysokość czesnego?

Gość

29-11-2011, 22:29
#14
[quote=Gość]Klub Malucha zaprasza dzieci do 3 roku życia :)http://www.bajkowa-akademia.eu/ [/quote]hmmm, trochę mało informacji na tej stronie... {smutny}Jaka jest wysokość czesnego?
Gość napisał(a):No i gdzie się mieści ten KLUB bo w zakładce kontakt niestety nie ma namiarów . . .  

Gość

30-11-2011, 10:11
#15
No i gdzie się mieści ten KLUB bo w zakładce kontakt niestety nie ma namiarów . . .  
Gość napisał(a):Na stronie podany jest adres- ul. B.Joselewicza 3 ( zapraszam od poniedziałku - 5.XII.)

Gość

30-11-2011, 17:26
#16
Na stronie podany jest adres- ul. B.Joselewicza 3 ( zapraszam od poniedziałku - 5.XII.)
Gość napisał(a):Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/

Gość

03-12-2011, 11:52
#17
Nowo otwarty Klub Malucha "Bajkowa Akademia Brzdąca" zaprasza dzieci do 3 roku życia. Zapisy do Klubu Malucha przyjmowane będą od poniedziałku (5.XII) w godz. 11.00-15.00.  "Bajkowa Akademia Brzdąca" mieści się w Ostrołęce przy ul. Berka Joselewicza 3.ZAPRASZAMY :)http://www.bajkowa-akademia.eu/
Gość napisał(a):z tego co się orientuje to tylko firma handlowo usługowa i nie posiada rzadnych pozwoleń więc nie wiem czy warto tam się pokazać

Gość

06-12-2011, 20:18
#18
z tego co się orientuje to tylko firma handlowo usługowa i nie posiada rzadnych pozwoleń więc nie wiem czy warto tam się pokazać
Gość napisał(a):Aż mi się nie chce komentować Pani wpisu.......Zamiast pisać o czymś na czym się Pani nie zna, proponuję postudiować słownik.

Gość

06-12-2011, 20:43
#19
Aż mi się nie chce komentować Pani wpisu.......Zamiast pisać o czymś na czym się Pani nie zna, proponuję postudiować słownik.
Gość napisał(a):ładnie pani pisze ale co się wie to wie każdy może cytować ustawę pod siebie i tak aby dobrze wyglądało dla siebie nie działapani legalnie więc nie ma o czym mówić .....

Gość

07-12-2011, 21:17
#20
ładnie pani pisze ale co się wie to wie każdy może cytować ustawę pod siebie i tak aby dobrze wyglądało dla siebie nie działapani legalnie więc nie ma o czym mówić .....

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów