telekomunikacja novum

Założony przez karola12
strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
karola12 napisał(a):Co myslicie  o ofercie pracy w call center?podobno maja zatrudnic mnostwo ludzi ale jak dla mnie to musi byc gdzies  haczyk{gafa}. Rejestruja, zarobki okolo 1000 zl,czy to mozliwe?jak macie jakies ciekawe spostrzezenia to piszcie{usmiech}

karola12

Wpisów: 1
Dołączył: 24.08.2007
09-10-2007, 08:54
#1
Co myslicie  o ofercie pracy w call center?podobno maja zatrudnic mnostwo ludzi ale jak dla mnie to musi byc gdzies  haczyk{gafa}. Rejestruja, zarobki okolo 1000 zl,czy to mozliwe?jak macie jakies ciekawe spostrzezenia to piszcie{usmiech}
Gość napisał(a):No cóż... Za rządów PiS 2 miliony ludzi wyjechało za chlebem, tak więc na rynku pracy daje odczuć się pewną tendencję wzrostową pensji by w ogóle jakichkolwiek pracowników zdobyć/zatrzymać, którzy w kraju zostali.Jest więc realne, że callcenter tyle płacić będzie. Z drugiej strony kwota 1000 zł z rejestracją (minimalna płaca) wcale nie jest oszałamiająca.Przeczytaj dokładnie umowę - jeśli są haczyki to tam będą zawarte.wax

Gość

11-10-2007, 09:46
#2
No cóż... Za rządów PiS 2 miliony ludzi wyjechało za chlebem, tak więc na rynku pracy daje odczuć się pewną tendencję wzrostową pensji by w ogóle jakichkolwiek pracowników zdobyć/zatrzymać, którzy w kraju zostali.Jest więc realne, że callcenter tyle płacić będzie. Z drugiej strony kwota 1000 zł z rejestracją (minimalna płaca) wcale nie jest oszałamiająca.Przeczytaj dokładnie umowę - jeśli są haczyki to tam będą zawarte.wax
Gość napisał(a):Przepraszam, bardzo za rządów PIS? Jak dobrze pamiętam to zawsze było źle tylko nie byliśmy w UE, wiec nie było takiej możliwości jak teraz by wyjeżdżać.A jak wszystkim wiadomo to my glosowaliśmy za tym by wejsc do UE. Także proszę oskarżać wyborców.Jak narazie to PIS próbuje choc nieudolnie to wychodzi naprawiać co SLD zwaliło. Wg mnie nieudolność bierze się raczej z tego ze PO nie chce pomagać w głosowaniach i ciagle sobie podkładają świnię.Wg mnie karoli12 chodzilo o to ze chyba to tak mało :) .  Chyba ze dla człowieka który żyje sam i jest jeszcze młody.Choć póki młody powinien iść do innej pracy by sie rozwijać.Ps. Prosze nie zwracać na błędy :)

Gość

11-10-2007, 12:57
#3
Przepraszam, bardzo za rządów PIS? Jak dobrze pamiętam to zawsze było źle tylko nie byliśmy w UE, wiec nie było takiej możliwości jak teraz by wyjeżdżać.A jak wszystkim wiadomo to my glosowaliśmy za tym by wejsc do UE. Także proszę oskarżać wyborców.Jak narazie to PIS próbuje choc nieudolnie to wychodzi naprawiać co SLD zwaliło. Wg mnie nieudolność bierze się raczej z tego ze PO nie chce pomagać w głosowaniach i ciagle sobie podkładają świnię.Wg mnie karoli12 chodzilo o to ze chyba to tak mało :) .  Chyba ze dla człowieka który żyje sam i jest jeszcze młody.Choć póki młody powinien iść do innej pracy by sie rozwijać.Ps. Prosze nie zwracać na błędy :)
Gość napisał(a):hej! z tą pracą w telekomunikacji novum to bywa różnie, wcale nie jest tak słodko.Atmosfera tez nieciekawa,Dostaniecie na rękę 700 zł, bo z premiami też bywa różnie, zazwyczaj nie są wypłacane.Życzę powodzenia.

Gość

14-10-2007, 13:26
#4
hej! z tą pracą w telekomunikacji novum to bywa różnie, wcale nie jest tak słodko.Atmosfera tez nieciekawa,Dostaniecie na rękę 700 zł, bo z premiami też bywa różnie, zazwyczaj nie są wypłacane.Życzę powodzenia.
Gość napisał(a):pracowałem tam przez 2 dni i powiem nieciekawie jest. o W reklamie i wokrwonders biecują góry złote a po zgłoszeniu z 10 osób tylko ja zostałem i to na 2 dni, odrzucają po kolei osoby  tak jest a co do stawki to o 7 zł można pomażyć przy okazji się spytałem i 3zł ponad na rękę za godzinę wychodzi. Jeśli nienabijesz w butelkę kogoś i umowy nie będizesz mieć to ci podziękują takie realia;] pozdrawiam i powodzenia tym co będą próbować....{dobani}

Gość

31-10-2007, 13:10
#5
pracowałem tam przez 2 dni i powiem nieciekawie jest. o W reklamie i wokrwonders biecują góry złote a po zgłoszeniu z 10 osób tylko ja zostałem i to na 2 dni, odrzucają po kolei osoby  tak jest a co do stawki to o 7 zł można pomażyć przy okazji się spytałem i 3zł ponad na rękę za godzinę wychodzi. Jeśli nienabijesz w butelkę kogoś i umowy nie będizesz mieć to ci podziękują takie realia;] pozdrawiam i powodzenia tym co będą próbować....{dobani}
Gość napisał(a):Sluchajcie jak ja tam dostalam prace to poczatkowo mowie ok a potem jak sie dowiedzialam ze mam dotad dzwonic az mnie wysluchaja i klepac durny tekst z pamieci to podziekowalam a no i niby te godziny pracy talkie ruchome phi....masz przyjsc na ta na ktora kaza przez pierwsze pol roku chyba albo wiecej...i zarobki sa koszmarne...nie wiem skad oni wezma tylu ludzi do pracy skoro kazdy tam wytrzymuje ok 2-3 dni (sa wyjatki ale mysle ze to juz w ostatecznosci)

Gość

31-10-2007, 20:48
#6
Sluchajcie jak ja tam dostalam prace to poczatkowo mowie ok a potem jak sie dowiedzialam ze mam dotad dzwonic az mnie wysluchaja i klepac durny tekst z pamieci to podziekowalam a no i niby te godziny pracy talkie ruchome phi....masz przyjsc na ta na ktora kaza przez pierwsze pol roku chyba albo wiecej...i zarobki sa koszmarne...nie wiem skad oni wezma tylu ludzi do pracy skoro kazdy tam wytrzymuje ok 2-3 dni (sa wyjatki ale mysle ze to juz w ostatecznosci)
Gość napisał(a):jest takie stare przysłowie, że złej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadzaw polsce w calll center to głownie studenci dorabiają  za stawki tak śmieszne na godzinę albo i bez podstawy, że żal nawet mówić.... tutaj dają niezłą stawkę a nawet umowy o prace, mało tego, jak popatrzec na rynek pracy w Ostrołęce i okolicach to może to być jeden z lepszych pracodawców- wybór oczywiscie należy do każdego- albo - na głowę nie kapie, sa pieniądze na waciki, jakiś wpis do cv, albo-  zupa u mamy albo-  życzę szczęśliwego poszukiwania pracy a co do uczciwości- to proponuję dokładnie czytać co się podpisuje i słuchać jakie sa zasady wypłat prowizji- a przede wszystkim wcześniej zweryfikować swoje oczykiwania wobec pracy i dopiero potem przeżywać rozczarowanie

Gość

20-11-2007, 09:54
#7
jest takie stare przysłowie, że złej baletnicy to i rąbek spódnicy przeszkadzaw polsce w calll center to głownie studenci dorabiają  za stawki tak śmieszne na godzinę albo i bez podstawy, że żal nawet mówić.... tutaj dają niezłą stawkę a nawet umowy o prace, mało tego, jak popatrzec na rynek pracy w Ostrołęce i okolicach to może to być jeden z lepszych pracodawców- wybór oczywiscie należy do każdego- albo - na głowę nie kapie, sa pieniądze na waciki, jakiś wpis do cv, albo-  zupa u mamy albo-  życzę szczęśliwego poszukiwania pracy a co do uczciwości- to proponuję dokładnie czytać co się podpisuje i słuchać jakie sa zasady wypłat prowizji- a przede wszystkim wcześniej zweryfikować swoje oczykiwania wobec pracy i dopiero potem przeżywać rozczarowanie
Gość napisał(a):drodzy ostrołęczanie, cencie swoją prace- inaczej nic nigdy sie  nie zmieni w tym kraju

Gość

20-11-2007, 10:22
#8
drodzy ostrołęczanie, cencie swoją prace- inaczej nic nigdy sie  nie zmieni w tym kraju
Gość napisał(a):Siema z tą robotą w tym call center to jedna wielka lipa nikomu nie życzę żeby z nimi się zetknął.Nie ma żadnych 7 zł/h tylko 5 no i oczywiście minus podatek a musisz się ostro nagimnastykować żeby podpisać tą umowę.Zero zainteresowania twoją osobą i zero pomocy ze strony opiekunów.{nie}Jednym słowem koszmar i masakra.Przez pierwsze 2 dni robicie w ramach szkolenia na które nie dostajecie papierka i oczywiście kasy za te dni tez nie.I jeszcze wiele by pisać ale po co.Jeśli chcecie idzcie sami i zobaczycie. Powodzenia i szczęścia życzę{dobani}Czy musi tak być{?}{?}{?}

Gość

29-11-2007, 15:37
#9
Siema z tą robotą w tym call center to jedna wielka lipa nikomu nie życzę żeby z nimi się zetknął.Nie ma żadnych 7 zł/h tylko 5 no i oczywiście minus podatek a musisz się ostro nagimnastykować żeby podpisać tą umowę.Zero zainteresowania twoją osobą i zero pomocy ze strony opiekunów.{nie}Jednym słowem koszmar i masakra.Przez pierwsze 2 dni robicie w ramach szkolenia na które nie dostajecie papierka i oczywiście kasy za te dni tez nie.I jeszcze wiele by pisać ale po co.Jeśli chcecie idzcie sami i zobaczycie. Powodzenia i szczęścia życzę{dobani}Czy musi tak być{?}{?}{?}
Gość napisał(a):a czy wie ktos jakie są zasady współpracy z NOVUM, gdzyż mam firme i chciałbym skorzytac z usług telemarketingowych

Gość

29-11-2007, 17:16
#10
a czy wie ktos jakie są zasady współpracy z NOVUM, gdzyż mam firme i chciałbym skorzytac z usług telemarketingowych
Gość napisał(a):ludzie, do kogo wy macie pretensje, przeciez o tym jak będziecie pracowac i ile zarabiać możecie się dowiedzieć zanim \"zmarnujecie\"  swój cenny czas na szkoleniach

Gość

29-11-2007, 18:12
#11
ludzie, do kogo wy macie pretensje, przeciez o tym jak będziecie pracowac i ile zarabiać możecie się dowiedzieć zanim \"zmarnujecie\"  swój cenny czas na szkoleniach
Gość napisał(a):wiadomość do osoby która jest zainteresowana telemarketingiem dla firmy jeżeli chce dowiedzieć się czegoś więcej proszę o tel. kontakt pod numerem 668 870 045

Gość

30-11-2007, 09:49
#12
wiadomość do osoby która jest zainteresowana telemarketingiem dla firmy jeżeli chce dowiedzieć się czegoś więcej proszę o tel. kontakt pod numerem 668 870 045
Gość napisał(a):Widzę że jest tu człowiek tych dobroczyńców z Novum!!!!!!!!!!!!!

Gość

02-12-2007, 11:39
#13
Widzę że jest tu człowiek tych dobroczyńców z Novum!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Nie chce wiecej slyszec o call center i o tej calej smiesznej firmie, przeciesz to parodia jest, wyzysk ludzi{!}{!}{!}

Gość

02-12-2007, 13:56
#14
Nie chce wiecej slyszec o call center i o tej calej smiesznej firmie, przeciesz to parodia jest, wyzysk ludzi{!}{!}{!}
Gość napisał(a):stary zlej baletnicy to moze i przeszkadza lecz wole wyjechac z kraju godzac sie na rozlake  najblizszymi i pracujac na zmywaku niz tak tyrac i gorzej byc traktowany niz za granica {zly}

Gość

21-12-2007, 22:29
#15
stary zlej baletnicy to moze i przeszkadza lecz wole wyjechac z kraju godzac sie na rozlake  najblizszymi i pracujac na zmywaku niz tak tyrac i gorzej byc traktowany niz za granica {zly}
Gość napisał(a):Ci co pracowali przez dwa dni to może niech się nie wypowiadają.Słabi jesteście jak sami rezygnujecie:(Ja tam pracuje od początku października i nie jest tak tragicznie.Na słuchawce góry szmalu to się nie dorobisz, ale zawsze jakiś dochód masz.Wiadomo że na początku zatrudniają na okres próbny(umowa zlecenie) więc masz 5 brutto na godzinę.Ale jak sprzedajesz to później możesz dostać więcej (jeśli dalej jesteś na zleceniu).Na umowę o pracę masz najniższą krajową.Jeżeli chodzi o prowizje od umów to są ale z opóźnieniem no i oczywiście jak wyrobisz jakieś minimum.Wypiepszyć też cię mogą bo jak nic nie podpisujesz to oni nic na tobie nie zarobią.

Gość

26-01-2008, 16:15
#16
Ci co pracowali przez dwa dni to może niech się nie wypowiadają.Słabi jesteście jak sami rezygnujecie:(Ja tam pracuje od początku października i nie jest tak tragicznie.Na słuchawce góry szmalu to się nie dorobisz, ale zawsze jakiś dochód masz.Wiadomo że na początku zatrudniają na okres próbny(umowa zlecenie) więc masz 5 brutto na godzinę.Ale jak sprzedajesz to później możesz dostać więcej (jeśli dalej jesteś na zleceniu).Na umowę o pracę masz najniższą krajową.Jeżeli chodzi o prowizje od umów to są ale z opóźnieniem no i oczywiście jak wyrobisz jakieś minimum.Wypiepszyć też cię mogą bo jak nic nie podpisujesz to oni nic na tobie nie zarobią.
Gość napisał(a):WITAM !!!Na dniach ukazał się artykuł o firmie ALPHAPRO  z Wojciechowic (ostatni nr TO oraz strona moja-ostroleka.pl), w którym jest parę słów, jak to ww firma oszukiwała swoich pracowników. Nie będe opisywała co i jak. Odniosę się tylko do keirownictwa w Novum. Bo to własnie te osoby zarżądzają tą firmą. Pana Andrzeja Chrostowskiegi czy Jolantę Pogorzelską - pewnie już znacie, a jak zaczniecie pracować poznacie. Szczególnie pan A.CH. po PRZEOBRAZENIU się Alphy w GBS oszukał ... dziesiątki pracowników na tysiące złotych. nie będe wspominała o niepłaceniu skłądek ZUS (setki tysięcy zł i zaległym kredytach - kolejne setki tysięcy zł). Ja sama w tej sprawie byłam 4 x na policji, składałem i zeznania i oskarżenia.... w końcu coś drgnęło - były Prezes Alphy pan P. Charytin ma postawione zarzuty... a lista jest wciąż uzupełniania... mam nadzieję, że szybko na niej znajdzie się Pan A.CH.... w głowie sie mi nie mieści, jak to jest na tym świecie, że takie własnie osoby bezkarnie chodzą (jeżdżą) ulicami naszego miasta.... może dlaetego że są w tej chwili pod OSŁONĄ naszego miastowego posła A. Czartoryskiego??? UWAŻAJCIE NA TYCH LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

30-01-2008, 09:16
#17
WITAM !!!Na dniach ukazał się artykuł o firmie ALPHAPRO  z Wojciechowic (ostatni nr TO oraz strona moja-ostroleka.pl), w którym jest parę słów, jak to ww firma oszukiwała swoich pracowników. Nie będe opisywała co i jak. Odniosę się tylko do keirownictwa w Novum. Bo to własnie te osoby zarżądzają tą firmą. Pana Andrzeja Chrostowskiegi czy Jolantę Pogorzelską - pewnie już znacie, a jak zaczniecie pracować poznacie. Szczególnie pan A.CH. po PRZEOBRAZENIU się Alphy w GBS oszukał ... dziesiątki pracowników na tysiące złotych. nie będe wspominała o niepłaceniu skłądek ZUS (setki tysięcy zł i zaległym kredytach - kolejne setki tysięcy zł). Ja sama w tej sprawie byłam 4 x na policji, składałem i zeznania i oskarżenia.... w końcu coś drgnęło - były Prezes Alphy pan P. Charytin ma postawione zarzuty... a lista jest wciąż uzupełniania... mam nadzieję, że szybko na niej znajdzie się Pan A.CH.... w głowie sie mi nie mieści, jak to jest na tym świecie, że takie własnie osoby bezkarnie chodzą (jeżdżą) ulicami naszego miasta.... może dlaetego że są w tej chwili pod OSŁONĄ naszego miastowego posła A. Czartoryskiego??? UWAŻAJCIE NA TYCH LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Fakt Czartoryski jest częstym gościem w \"Novum\" !!!!!!!!!!!!!!Dzięki temu panie Czartoryski zapomnij o moim poparciu oraz o dobrym słowie wśród moich najbliższych!!!!!!!!!!!!!!!!!Utrzymać w tej firmie może się człowiek który kłamstwo ,bajerę i cwaniactwo wyssał z mlekiem matki.Więcej nie liczy sie nic.Taki  już po miesiącu awansuje -->wiem coś o tym-->(żenada)i zaczyna innych szkolić jak ludzi ogłupiać. Dla moralnych i wrażliwych nie ma tam miejsca.

Gość

30-01-2008, 11:18
#18
Fakt Czartoryski jest częstym gościem w \"Novum\" !!!!!!!!!!!!!!Dzięki temu panie Czartoryski zapomnij o moim poparciu oraz o dobrym słowie wśród moich najbliższych!!!!!!!!!!!!!!!!!Utrzymać w tej firmie może się człowiek który kłamstwo ,bajerę i cwaniactwo wyssał z mlekiem matki.Więcej nie liczy sie nic.Taki  już po miesiącu awansuje -->wiem coś o tym-->(żenada)i zaczyna innych szkolić jak ludzi ogłupiać. Dla moralnych i wrażliwych nie ma tam miejsca.
Gość napisał(a):Witam jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie przepracowałam tam 2 dni a prawie pół roku i duzo mogę powiedzieć na ten temat. Szczerze pwoiwiem jest to jeden wielkli kant. Ładnie mówią na początku ale w praktyce nie wychodzi tak kolorowo. Człowiekowi poprzeczke podnosza coraz wyżej ale od siebie nic - nawet za umowy nie płacą bo jakimś dziwnym trafem znikaja lub wpisują ze sa rezygnacje - najłatwiej też czasami mowia ze punktów brakuje. Wszystko jest uzaleznione od humowrów \"ważnych \" osob, wprowadzane jest coraz więcej zakazów, zwykłemu pracownikowi to tam nic nie wolno i najlepiej nie miec żadnych pytan bo nie ma tam na tyle kompetentnej osoby aby na nie odpowiedziała, a jak ktos za dużo powie to na drugi dzień nie ma po co przychodzić. wydaje mi się że jak ktos nie musi to raczej odradzałabym tam prace - a Ci co ida tam na staż lub z urzędu pracy to szczere wyrazy współczucia. Zastanowcie sie czy chcecie kogos dorabiać i nic z tego nie mieć.!!!!

Gość

30-01-2008, 17:01
#19
Witam jestem byłym pracownikiem tej firmy i nie przepracowałam tam 2 dni a prawie pół roku i duzo mogę powiedzieć na ten temat. Szczerze pwoiwiem jest to jeden wielkli kant. Ładnie mówią na początku ale w praktyce nie wychodzi tak kolorowo. Człowiekowi poprzeczke podnosza coraz wyżej ale od siebie nic - nawet za umowy nie płacą bo jakimś dziwnym trafem znikaja lub wpisują ze sa rezygnacje - najłatwiej też czasami mowia ze punktów brakuje. Wszystko jest uzaleznione od humowrów \"ważnych \" osob, wprowadzane jest coraz więcej zakazów, zwykłemu pracownikowi to tam nic nie wolno i najlepiej nie miec żadnych pytan bo nie ma tam na tyle kompetentnej osoby aby na nie odpowiedziała, a jak ktos za dużo powie to na drugi dzień nie ma po co przychodzić. wydaje mi się że jak ktos nie musi to raczej odradzałabym tam prace - a Ci co ida tam na staż lub z urzędu pracy to szczere wyrazy współczucia. Zastanowcie sie czy chcecie kogos dorabiać i nic z tego nie mieć.!!!!
Gość napisał(a):pracuję w tej firmie od samego początku, oczywiście najpierw na słuchawce, potem robiłam coś innego związanego z prwadzeniem szkoleń dla nowych osób, otrzymałam swoją grupę nad którą sprawowałam opiekę, a to wszystko oparte na szkoleniach z zawodowymi trenerami call center i nikt mi niepowie że jestem osobą niekompetentną. do wszystkiego doszłam sama i mając 21 lat jestem na wysokim stanowisku i zarabiam niemałe pieniądze. praca ta dostarcza mi wielu wrażeń miałam również okazję zwiedzić co nieco podczas szkoleń na które byłam delegowana. Nie wierzcie tym opisom ludzi którzy myśleli że przyjdą posiedzą i kasę dostaną, może nadają sie tylko do sklepu rybnego żeby potem cały dzień walić śledziem.Spróbuj i pokoaż nam co potrafisz a napewno zostaniesz zauważony{mruga}

Gość

31-01-2008, 12:03
#20
pracuję w tej firmie od samego początku, oczywiście najpierw na słuchawce, potem robiłam coś innego związanego z prwadzeniem szkoleń dla nowych osób, otrzymałam swoją grupę nad którą sprawowałam opiekę, a to wszystko oparte na szkoleniach z zawodowymi trenerami call center i nikt mi niepowie że jestem osobą niekompetentną. do wszystkiego doszłam sama i mając 21 lat jestem na wysokim stanowisku i zarabiam niemałe pieniądze. praca ta dostarcza mi wielu wrażeń miałam również okazję zwiedzić co nieco podczas szkoleń na które byłam delegowana. Nie wierzcie tym opisom ludzi którzy myśleli że przyjdą posiedzą i kasę dostaną, może nadają sie tylko do sklepu rybnego żeby potem cały dzień walić śledziem.Spróbuj i pokoaż nam co potrafisz a napewno zostaniesz zauważony{mruga}

strony: 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów