telekomunikacja novum

Założony przez karola12
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):i tych co kochają te firme, i tych co jej nienawidzą. tych co oszukuja i tych co nie. love parade wam sie przyda{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany }{zakochany}

Gość

02-02-2008, 01:10
#1
i tych co kochają te firme, i tych co jej nienawidzą. tych co oszukuja i tych co nie. love parade wam sie przyda{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany }{zakochany}
Gość napisał(a):jak Ci nie odpowiada ze ktos pisze o tej firmie to nie czytaj ! i nie zachowuj sie jak rasowy burak ! ludzie maja prawo do wyrazania swojej opini ! i moze nie jedna osobe poinformuja jak tam jest {!}{!}{!}

Gość

02-02-2008, 10:00
#2
jak Ci nie odpowiada ze ktos pisze o tej firmie to nie czytaj ! i nie zachowuj sie jak rasowy burak ! ludzie maja prawo do wyrazania swojej opini ! i moze nie jedna osobe poinformuja jak tam jest {!}{!}{!}
Gość napisał(a):Co Ty nie wiesz jak jest?!!!Juz Ci piszę:-maja zatrudnić około 800 osób albo nawet 1000{usmiech}awszyscy zmieszczą się w świeżo wyremontowanym budynku na terenie Zakładów Mięsnych.Sam widzisz że bezrobocia w Ostrołęce  dzięki temu nie będzie -więc nie dziwmy się wsparciem pana Czartoryskiego.Przecież Oni chca dobrze a Wy sie nie znacie!

Gość

02-02-2008, 13:06
#3
Co Ty nie wiesz jak jest?!!!Juz Ci piszę:-maja zatrudnić około 800 osób albo nawet 1000{usmiech}awszyscy zmieszczą się w świeżo wyremontowanym budynku na terenie Zakładów Mięsnych.Sam widzisz że bezrobocia w Ostrołęce  dzięki temu nie będzie -więc nie dziwmy się wsparciem pana Czartoryskiego.Przecież Oni chca dobrze a Wy sie nie znacie!
Gość napisał(a):popieram powyższą wypowiedź. wreszcie

Gość

02-02-2008, 15:14
#4
popieram powyższą wypowiedź. wreszcie
Gość napisał(a):Ale oco qrwa chodzi z to Novum ? ludzi tam robio w konia to to dlaczego nikt wykorzystany jeszcze nie poszedł do PIP?{zdziwko}

Gość

03-02-2008, 18:54
#5
Ale oco qrwa chodzi z to Novum ? ludzi tam robio w konia to to dlaczego nikt wykorzystany jeszcze nie poszedł do PIP?{zdziwko}
Gość napisał(a):Widocznie legalnie robią w konia ;)

Gość

03-02-2008, 20:26
#6
Widocznie legalnie robią w konia ;)
Gość napisał(a):{diabelek}hmmmmm powiem jedno ta firma jest do bani powiem tylko krutko pracujo tam nie odpowiedzialne osoby powiem jeszcze tylko to ze so tam fajne laski to jest tylko plusem bo wpadla mi jedna tam dziewczyna w oko i musze cos zrobic by jo wyrwac {diabelek}

Gość

04-02-2008, 00:05
#7
{diabelek}hmmmmm powiem jedno ta firma jest do bani powiem tylko krutko pracujo tam nie odpowiedzialne osoby powiem jeszcze tylko to ze so tam fajne laski to jest tylko plusem bo wpadla mi jedna tam dziewczyna w oko i musze cos zrobic by jo wyrwac {diabelek}
Gość napisał(a):powiem jedno jak tam pracowac to  tyle zrobisz co pod kosciolem sciema z tym jest co tam mozesz zarobic

Gość

04-02-2008, 00:08
#8
powiem jedno jak tam pracowac to  tyle zrobisz co pod kosciolem sciema z tym jest co tam mozesz zarobic
Gość napisał(a):malwina jestes slodko dziewczynko ada jest troche zabiegana jak by jo ktos gonil ale powiem dziewczyny jestescie slodkie i doceniam  was r.b

Gość

04-02-2008, 08:33
#9
malwina jestes slodko dziewczynko ada jest troche zabiegana jak by jo ktos gonil ale powiem dziewczyny jestescie slodkie i doceniam  was r.b
Gość napisał(a):pff forum schodzi na psy romanse milosci imiona... tak oczywiscie na tym polega ta firma {dobani}

Gość

05-02-2008, 09:45
#10
pff forum schodzi na psy romanse milosci imiona... tak oczywiscie na tym polega ta firma {dobani}
Gość napisał(a):wiecie co zastanawiam się nad tymi wszystkimi co tak strasznie rozgoryczeni plują jadem ludzie ocknijcie się nikt w żadnym miejscu polski nie powe wam że paraca w jakim kolwiek cc jest łatwa w tym też nie jest i nie będzie a to jakie są warunki finansowe dla pracowników zależy od warunków finansowych firmy myślicie że cc-conversa utrzymało by sie długo gdyby płaciło by wiecej nie sądzę jest to młoda firma i dopiero się rozkręca a co do tych przerw to chyba też lekka przesada kto 15 min gotuje wodę na herbatęSpójmy prawdzie w oczy praca to nie wakacje a ci którzy juz tam nie pracują widocznie się tam nie nadawali tak jak w życiu nie każdy może być lekarzem , murażem czy księdzem i nigdzie nie jest łatwo znajdżcie sobie inną pracę i nie trać cie energii ani czasu na niepotzebne żale żal możecie mieć stwórcy że tak jest ten świat urządzony

Gość

05-02-2008, 11:25
#11
wiecie co zastanawiam się nad tymi wszystkimi co tak strasznie rozgoryczeni plują jadem ludzie ocknijcie się nikt w żadnym miejscu polski nie powe wam że paraca w jakim kolwiek cc jest łatwa w tym też nie jest i nie będzie a to jakie są warunki finansowe dla pracowników zależy od warunków finansowych firmy myślicie że cc-conversa utrzymało by sie długo gdyby płaciło by wiecej nie sądzę jest to młoda firma i dopiero się rozkręca a co do tych przerw to chyba też lekka przesada kto 15 min gotuje wodę na herbatęSpójmy prawdzie w oczy praca to nie wakacje a ci którzy juz tam nie pracują widocznie się tam nie nadawali tak jak w życiu nie każdy może być lekarzem , murażem czy księdzem i nigdzie nie jest łatwo znajdżcie sobie inną pracę i nie trać cie energii ani czasu na niepotzebne żale żal możecie mieć stwórcy że tak jest ten świat urządzony
Gość napisał(a):Jżeli firma ma tak wynagradzać  to niech lepiej nie utrzymuje się na rynku ,zresztą jak wszystkie inne jej podobne.Poza tym szarak przynosi kanapki i herbatą popija.Elitę jednak stać na zamawianie obiadków  i popijanie coca-colą.Czyli nie każdy narzeka i oto popzytywne opinie pojawiaja się.Prawdę mówiąc niektórzy maja tam jak u Pana Boga za piecem{chytry}

Gość

05-02-2008, 14:24
#12
Jżeli firma ma tak wynagradzać  to niech lepiej nie utrzymuje się na rynku ,zresztą jak wszystkie inne jej podobne.Poza tym szarak przynosi kanapki i herbatą popija.Elitę jednak stać na zamawianie obiadków  i popijanie coca-colą.Czyli nie każdy narzeka i oto popzytywne opinie pojawiaja się.Prawdę mówiąc niektórzy maja tam jak u Pana Boga za piecem{chytry}
Gość napisał(a):zwracam się do przedmówcy czemu narzekasz jak ci nie pasuje to tam nie pracuj a jeżeli jesteś takim znawcą to poprowadź własną firme płacąc pracownikom tyle ile uważają za słuszne i przy dzisiejszym ustawodawstwie utrzymaj się na rynku takich mądrych było juz paru a to czy ktoś sobe zamawia obiad czy nie to jego prywatna sprawa przestań pluć gorycza i zajmij się ważniejszymi problemami tego świata może na jakąś misje humanitarną A tak na marginesie to pracowałeś /łaś tam że tak złożeczysz?

Gość

05-02-2008, 15:27
#13
zwracam się do przedmówcy czemu narzekasz jak ci nie pasuje to tam nie pracuj a jeżeli jesteś takim znawcą to poprowadź własną firme płacąc pracownikom tyle ile uważają za słuszne i przy dzisiejszym ustawodawstwie utrzymaj się na rynku takich mądrych było juz paru a to czy ktoś sobe zamawia obiad czy nie to jego prywatna sprawa przestań pluć gorycza i zajmij się ważniejszymi problemami tego świata może na jakąś misje humanitarną A tak na marginesie to pracowałeś /łaś tam że tak złożeczysz?
Gość napisał(a):Pracowalam tam w minionym roku i podzielam opinie o warunkach i atmosferze. Ostatnio znalazlam ogloszenie o pracy biurowej w godz. 16 do 21 wiec postanowilam sprawdzic czy to jest ta firma Novum czy ta druga,wyslalam Cv i juz nastepnego dnia zadzwonila do mnie dziewczyna ze spotkanie jest nastepnego dnia o 12 i czy przyjde odpowiedzialam ze oddzwonie wieczorem, nie zrobilam tego a nastepnego dnia o godz 13.40 zadzwonil chlopak ze bylismy umowieni na godz 12 oni czekaja a mnie nie ma,powiedzialam ze to pomylka z nikmi nie umawialam sie.ZALOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!nawet u PUP-ie proponuja tam prace a jesli nie zgodzisz sie to wykreslaja z rejestru,slyszlaam juz o dwoch takich przypadkach{dobani}

Gość

05-02-2008, 16:23
#14
Pracowalam tam w minionym roku i podzielam opinie o warunkach i atmosferze. Ostatnio znalazlam ogloszenie o pracy biurowej w godz. 16 do 21 wiec postanowilam sprawdzic czy to jest ta firma Novum czy ta druga,wyslalam Cv i juz nastepnego dnia zadzwonila do mnie dziewczyna ze spotkanie jest nastepnego dnia o 12 i czy przyjde odpowiedzialam ze oddzwonie wieczorem, nie zrobilam tego a nastepnego dnia o godz 13.40 zadzwonil chlopak ze bylismy umowieni na godz 12 oni czekaja a mnie nie ma,powiedzialam ze to pomylka z nikmi nie umawialam sie.ZALOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!nawet u PUP-ie proponuja tam prace a jesli nie zgodzisz sie to wykreslaja z rejestru,slyszlaam juz o dwoch takich przypadkach{dobani}
Gość napisał(a):Uderz w stół a nożyce sie odezwą.{diabelek}Gdybym nie pracowała w tej firmie to skąd bym wiedziała to i owo.Oj ,jacy jesteśmy wrażliwi i delikatni-kto by myślał.

Gość

05-02-2008, 19:53
#15
Uderz w stół a nożyce sie odezwą.{diabelek}Gdybym nie pracowała w tej firmie to skąd bym wiedziała to i owo.Oj ,jacy jesteśmy wrażliwi i delikatni-kto by myślał.
Gość napisał(a):super skoro pracowałaś i już nie pracujesz nie zależnie od tego czy z własnej woli zrezygnowałaś czy nie tzn. że się do takiej pracy nie nadajesz{usmiech}{usmiech}a tak na marginesie powodzenia w innnej pracy{chytry}

Gość

06-02-2008, 09:33
#16
super skoro pracowałaś i już nie pracujesz nie zależnie od tego czy z własnej woli zrezygnowałaś czy nie tzn. że się do takiej pracy nie nadajesz{usmiech}{usmiech}a tak na marginesie powodzenia w innnej pracy{chytry}
Gość napisał(a):bylam tam na rozmowie kwalifikacyjnej w ubieglym roku, rozmowa przebiegala bardzo mile, pani sympatyczna,kazala mi przyjsc za tydzien na szkolenie termin sie przeciagal. kurs prowadzila ta sama pani nadal bylo milo choc smiac mi sie chcialo ze powtarzala te same zdania co podczas rozmowy kwalifikacyjnej,oczywiscie zapewnniala ze wszyscy wszystkim pomagaja  i nik nikogo nie zwolni jesli nie uda mu sie wyrobic normy w pierszych dniach a jesli nie sprawdza sie na tym stanowisku to znajda inne. sytuacja zmienila sie gdy zjawila sie pani ktora miala nas nauczyc rozmowy z klientem i jak przedstawic propozycje klientowi. pani byla przedstawicielem firmy dialog,a kurs okazal sie nauka jak nabijac ludzi w butelke jak ich oszukiwac nie dopowiadac pewnych kwestii i jak zapewniac ludzi ze tp i tele2 sa \"be\" a dialog \"cacy\". dostalismy materialy do nauki taryf w poszczegolnych firmach i kolejnego dnia mial byc dalszy ciag kursu....................NIE ZJAWILAM SIE TAM NASTEPNEGO DNIA, teraz wiem ze instynkt mnie nie zawiodl i dzieki Bogu ze nie stracilam tam wiecej czasu. wiem ze te osoby ktore nie siedza na sluchawkach sa zadowolone ale \"sluchawkowiczom\" wspolczuje.poza tym to firma ktora prowadzo w wiekszosci mlodzi ludzie 21-25 lat z przerostem ambicji i wlasnego mniemania.czemu PUP nie wezmie tego pod uwage kierujac tam pracownikow.

Gość

06-02-2008, 10:52
#17
bylam tam na rozmowie kwalifikacyjnej w ubieglym roku, rozmowa przebiegala bardzo mile, pani sympatyczna,kazala mi przyjsc za tydzien na szkolenie termin sie przeciagal. kurs prowadzila ta sama pani nadal bylo milo choc smiac mi sie chcialo ze powtarzala te same zdania co podczas rozmowy kwalifikacyjnej,oczywiscie zapewnniala ze wszyscy wszystkim pomagaja  i nik nikogo nie zwolni jesli nie uda mu sie wyrobic normy w pierszych dniach a jesli nie sprawdza sie na tym stanowisku to znajda inne. sytuacja zmienila sie gdy zjawila sie pani ktora miala nas nauczyc rozmowy z klientem i jak przedstawic propozycje klientowi. pani byla przedstawicielem firmy dialog,a kurs okazal sie nauka jak nabijac ludzi w butelke jak ich oszukiwac nie dopowiadac pewnych kwestii i jak zapewniac ludzi ze tp i tele2 sa \"be\" a dialog \"cacy\". dostalismy materialy do nauki taryf w poszczegolnych firmach i kolejnego dnia mial byc dalszy ciag kursu....................NIE ZJAWILAM SIE TAM NASTEPNEGO DNIA, teraz wiem ze instynkt mnie nie zawiodl i dzieki Bogu ze nie stracilam tam wiecej czasu. wiem ze te osoby ktore nie siedza na sluchawkach sa zadowolone ale \"sluchawkowiczom\" wspolczuje.poza tym to firma ktora prowadzo w wiekszosci mlodzi ludzie 21-25 lat z przerostem ambicji i wlasnego mniemania.czemu PUP nie wezmie tego pod uwage kierujac tam pracownikow.
Gość napisał(a):z tego co wiem.... w PUP tez nie lubia tej \"wspanialej firmy\" kieruja tam bo maja zgloszenia ze potrzebni sa pracownicy wiec ich kieruja... idziesz przyjmuja Cie... bo kazdego przyjmuja... i takie sa ich szkolenia ze kazdy sie nadaje a jak co do czego to jest inaczej... zglaszasz ze podjelas prace... tracisz status bezrobotnego (swietnie) niby wszystko ok cieszysz sie... za pare dni mowia Ci ze sie nie nadajesz i znow idziesz do PUP i stoisz pare godz w kolejce aby sie zarejestrowac jako bezrobotna... i dalej to samo {!} wiec zanim podejmiesz decyzje zastanow sie dwa razy {!} opinie ludzi sa sluszne co do tej firmy {!} chociaz i tak sa ujete w delikatny sposob {dobani}{dobani}{dobani} a PUP tez niech bierze pod uwage jaka to firma... {!}

Gość

06-02-2008, 11:59
#18
z tego co wiem.... w PUP tez nie lubia tej \"wspanialej firmy\" kieruja tam bo maja zgloszenia ze potrzebni sa pracownicy wiec ich kieruja... idziesz przyjmuja Cie... bo kazdego przyjmuja... i takie sa ich szkolenia ze kazdy sie nadaje a jak co do czego to jest inaczej... zglaszasz ze podjelas prace... tracisz status bezrobotnego (swietnie) niby wszystko ok cieszysz sie... za pare dni mowia Ci ze sie nie nadajesz i znow idziesz do PUP i stoisz pare godz w kolejce aby sie zarejestrowac jako bezrobotna... i dalej to samo {!} wiec zanim podejmiesz decyzje zastanow sie dwa razy {!} opinie ludzi sa sluszne co do tej firmy {!} chociaz i tak sa ujete w delikatny sposob {dobani}{dobani}{dobani} a PUP tez niech bierze pod uwage jaka to firma... {!}
Gość napisał(a):Zgadnijcie jaki był pierwszy punkt w dokumencie stanowiącym mój zakres czynności .Otóż: WYPEŁNIANIE POLECEŃ PRZEŁOŻONYCHO czym to świadczy ?Takie sformułowanie jest niezgodne z prawem ciemniaki.

Gość

06-02-2008, 14:05
#19
Zgadnijcie jaki był pierwszy punkt w dokumencie stanowiącym mój zakres czynności .Otóż: WYPEŁNIANIE POLECEŃ PRZEŁOŻONYCHO czym to świadczy ?Takie sformułowanie jest niezgodne z prawem ciemniaki.
Gość napisał(a):Ciekawa jestem skąd osoba pisząca o średniej wieku ma te informacje ???bo jest to nie do końca prawdą a co do przerostu ambicjii i mniemani a przecież nawet nie zaczełaś tam pracować!!Jeszcze jedna uwaga nie oceniaj innych tak pochopnie bo sama możesz zostać tak oceniona czego przykładem jest to że jednego dnia jesteś na szkoleniu a drugiego pewnie nawet łaskawie nie poinformowałaś że cie nie będzie to dopiero jest dojrzałe podejście gratulacjee

Gość

06-02-2008, 14:53
#20
Ciekawa jestem skąd osoba pisząca o średniej wieku ma te informacje ???bo jest to nie do końca prawdą a co do przerostu ambicjii i mniemani a przecież nawet nie zaczełaś tam pracować!!Jeszcze jedna uwaga nie oceniaj innych tak pochopnie bo sama możesz zostać tak oceniona czego przykładem jest to że jednego dnia jesteś na szkoleniu a drugiego pewnie nawet łaskawie nie poinformowałaś że cie nie będzie to dopiero jest dojrzałe podejście gratulacjee

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów