telekomunikacja novum

Założony przez karola12
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):Tylko czyim kosztem masz te swoje \"wysokie zarobki\" cwaniaro?!{nie}

Gość

31-01-2008, 13:03
#1
Tylko czyim kosztem masz te swoje \"wysokie zarobki\" cwaniaro?!{nie}
Gość napisał(a):No cóż wszędzie musi być paru przydypasów..........{diabelek}

Gość

31-01-2008, 15:28
#2
No cóż wszędzie musi być paru przydypasów..........{diabelek}
Gość napisał(a):HMM... szczerze wiem dużo o tej firmie większość akurat w tym przypadku ma racje , przykra ale prawda

Gość

31-01-2008, 15:57
#3
HMM... szczerze wiem dużo o tej firmie większość akurat w tym przypadku ma racje , przykra ale prawda
Gość napisał(a):Szkoda mi ciebie śmieszny człowieczku.Z takim podejściem to życze ci powodzenia przy burakach na rynku{diabelek}

Gość

31-01-2008, 19:23
#4
Szkoda mi ciebie śmieszny człowieczku.Z takim podejściem to życze ci powodzenia przy burakach na rynku{diabelek}
Gość napisał(a):moje zrobki nie sa zalezne od nikogo innego niz samej mnie. jak ktos ma watpliwosci to niech pofatyguje sie sam do firmy i pozormawia z pacownikami. t ci co odeszli to nygusy do roboty i tyle. nie ma sensu sie z wami licytowac ciekawe gdzie znajdziecie prace nieroby?

Gość

31-01-2008, 19:30
#5
moje zrobki nie sa zalezne od nikogo innego niz samej mnie. jak ktos ma watpliwosci to niech pofatyguje sie sam do firmy i pozormawia z pacownikami. t ci co odeszli to nygusy do roboty i tyle. nie ma sensu sie z wami licytowac ciekawe gdzie znajdziecie prace nieroby?
Gość napisał(a):Wielkim nierobem jestes sama - nie sądze że profesionalnie przeprowadzasz szkolenia gdyż poziom twoeje wiedzy do pięt nie dorównuje osobom ktore tam pracujaca - co niektorzy posiadaja chociaz wyzsze wyksształcenie (regułki na pamięć to każy umie sie nauczyc ale ważna jest wiedza i kultura osobista).aby profesionalnie przeprowadzać szkolenia to nie wystarczy popracować 3 miesiace w takiej firmie. nie nazywaj kogos nierobem bo z tego co wiem to raczej sie tam nie przepracowujesz - a przeryw na fajki to macie chyba co 5 min a zwykłe szaraki maja 5 min przerwy po godzinie pracy.zarobki może masz wysokie dzięki własnie tym nierobom na słuchawkach bo im za prace się nie płaci. Jak oceniasz ze niby duzo zarabisz to nam sie pochwal moze ktoś będzie chciał wygryść cię ze stanowiska w tej niby super fajnen i w ogole cudownej firmie.

Gość

31-01-2008, 19:58
#6
Wielkim nierobem jestes sama - nie sądze że profesionalnie przeprowadzasz szkolenia gdyż poziom twoeje wiedzy do pięt nie dorównuje osobom ktore tam pracujaca - co niektorzy posiadaja chociaz wyzsze wyksształcenie (regułki na pamięć to każy umie sie nauczyc ale ważna jest wiedza i kultura osobista).aby profesionalnie przeprowadzać szkolenia to nie wystarczy popracować 3 miesiace w takiej firmie. nie nazywaj kogos nierobem bo z tego co wiem to raczej sie tam nie przepracowujesz - a przeryw na fajki to macie chyba co 5 min a zwykłe szaraki maja 5 min przerwy po godzinie pracy.zarobki może masz wysokie dzięki własnie tym nierobom na słuchawkach bo im za prace się nie płaci. Jak oceniasz ze niby duzo zarabisz to nam sie pochwal moze ktoś będzie chciał wygryść cię ze stanowiska w tej niby super fajnen i w ogole cudownej firmie.
Gość napisał(a):Uważam że jeżeli jestes pracownikiem na wysokim stanowisku (jak to okresliłas) i soba reprezentujesz firmę na zewnątrz to obraziłaś wiele osob i i sama pokazałas jaki jest twój poziom inteligencji - uważam że za takie słowa powinnaś stracić ta swoja cudowną posadę. Współczuje Ci bardzo że jestes taką prostaczką!!!!!!!!!!!!!p.s. poczytaj sobie troszeczke na temat zarzadzania, kultury pracy oraz nowoczesnych metod szkolenia

Gość

31-01-2008, 22:08
#7
Uważam że jeżeli jestes pracownikiem na wysokim stanowisku (jak to okresliłas) i soba reprezentujesz firmę na zewnątrz to obraziłaś wiele osob i i sama pokazałas jaki jest twój poziom inteligencji - uważam że za takie słowa powinnaś stracić ta swoja cudowną posadę. Współczuje Ci bardzo że jestes taką prostaczką!!!!!!!!!!!!!p.s. poczytaj sobie troszeczke na temat zarzadzania, kultury pracy oraz nowoczesnych metod szkolenia
Gość napisał(a):co do tej laski ze szkolenia- byla najbarzdiej wporzadku ze wszystkich. jedyna interesowala sie co sie pozniej z nami dzialo wiec na jej temat mam dobre zdanie. byla calkiem sympatyczna. co do reszty troche gorsze. pracowalem tam pare dni poczym dostalem lepsza propozycje nie wiem czy bylbym tam do tej pory. powiem wam szczerze to nie jest praca na lata. jedynie na przetrzymanie.

Gość

31-01-2008, 22:20
#8
co do tej laski ze szkolenia- byla najbarzdiej wporzadku ze wszystkich. jedyna interesowala sie co sie pozniej z nami dzialo wiec na jej temat mam dobre zdanie. byla calkiem sympatyczna. co do reszty troche gorsze. pracowalem tam pare dni poczym dostalem lepsza propozycje nie wiem czy bylbym tam do tej pory. powiem wam szczerze to nie jest praca na lata. jedynie na przetrzymanie.
Gość napisał(a):Nie polecam nikomu tej firmy! Chyba ze ktos musi... to na przetrzymanie! Jedne wielkie oszustwo ludzi i robienie im jakich kolwiek nadziei ! Osoba ktora prowadzi \"profesjonalnie\" szkolenia i poniza prace innnych ludzi bo mysli ze jest lepsza to akurat grubo sie myli {!} dziewczyno zastanow sie zanim cos palniasz {!} naucz sie kultury {!} takie szkolenia moze poprowadzic kazdy {!} nawet dziecko w szkole potrafi nauczyc sie i poprowadzic lekcje za nauczyciela :) wiec sama widzisz jakiego narobilas sobie wstydu co do Ciebie nie bede sie wypowiadac bo moglabym sporo napisac :) ale jednak szkoda mi Ciebie ;] Napisz ile Zarabiasz skoro tak wysoko zaszlas sie pochwal MI jak i innym ludziom i co najwazniejsze pracownikom tej firmy siedzacym na sluchawkach z niecierpliwoscia czekamy ;] [b] pracowac w telekomunikacji novum Nie polecam !!

Gość

01-02-2008, 09:42
#9
Nie polecam nikomu tej firmy! Chyba ze ktos musi... to na przetrzymanie! Jedne wielkie oszustwo ludzi i robienie im jakich kolwiek nadziei ! Osoba ktora prowadzi \"profesjonalnie\" szkolenia i poniza prace innnych ludzi bo mysli ze jest lepsza to akurat grubo sie myli {!} dziewczyno zastanow sie zanim cos palniasz {!} naucz sie kultury {!} takie szkolenia moze poprowadzic kazdy {!} nawet dziecko w szkole potrafi nauczyc sie i poprowadzic lekcje za nauczyciela :) wiec sama widzisz jakiego narobilas sobie wstydu co do Ciebie nie bede sie wypowiadac bo moglabym sporo napisac :) ale jednak szkoda mi Ciebie ;] Napisz ile Zarabiasz skoro tak wysoko zaszlas sie pochwal MI jak i innym ludziom i co najwazniejsze pracownikom tej firmy siedzacym na sluchawkach z niecierpliwoscia czekamy ;] [b] pracowac w telekomunikacji novum Nie polecam !!
Gość napisał(a):Oto i firma NOVUM (Conversa) itp.!!!!21-letnia dziewczyna, której poziom kultury osobistej i to, w jakim stylu się wypowiada nt. ludzi, z którymi pracowała czy pracuje (jeszcze) nie wymaga dłuższego komentarza. Czy dobrze to świadczy o firmie NOVUM? Czy młoda, nawet ambitna, ale przeciez jeszcze niedoświdczona dziewczyna z wyk. średnim co nazwyżej JUZ KIEDUJE ludzmi... sami sobie odpowiedzcie... dobrze ??? może za ROK będzie DYREKTOREM firmy... Życzę wszystkim powoedzenia, szczególnie A. Czartoeyskiemu, który kładzie na wszystkim swą świętą dłoń oraz A. Chrostowekiemu (o którym już wspomniano + J. Pogorzelskiej).OTO i FIRMA NOWUM.... ech:(

Gość

01-02-2008, 10:14
#10
Oto i firma NOVUM (Conversa) itp.!!!!21-letnia dziewczyna, której poziom kultury osobistej i to, w jakim stylu się wypowiada nt. ludzi, z którymi pracowała czy pracuje (jeszcze) nie wymaga dłuższego komentarza. Czy dobrze to świadczy o firmie NOVUM? Czy młoda, nawet ambitna, ale przeciez jeszcze niedoświdczona dziewczyna z wyk. średnim co nazwyżej JUZ KIEDUJE ludzmi... sami sobie odpowiedzcie... dobrze ??? może za ROK będzie DYREKTOREM firmy... Życzę wszystkim powoedzenia, szczególnie A. Czartoeyskiemu, który kładzie na wszystkim swą świętą dłoń oraz A. Chrostowekiemu (o którym już wspomniano + J. Pogorzelskiej).OTO i FIRMA NOWUM.... ech:(
Gość napisał(a):tych wszystkich ludzi, o których piszecie znam osobiście. ludzie wcale tak nie jest!! to jest taka praca. to jest pierwsza firma tego rodzaju u nas dlatego wzbudza takie emocje. nie osądzajcie nikogo i nie piszcie bzdur zanim nie poznacie sami specyfiki tego zawodu. nie każdy się w tym odnajduje. niestety taka prawda

Gość

01-02-2008, 11:33
#11
tych wszystkich ludzi, o których piszecie znam osobiście. ludzie wcale tak nie jest!! to jest taka praca. to jest pierwsza firma tego rodzaju u nas dlatego wzbudza takie emocje. nie osądzajcie nikogo i nie piszcie bzdur zanim nie poznacie sami specyfiki tego zawodu. nie każdy się w tym odnajduje. niestety taka prawda
Gość napisał(a):witam, jestem dziewczyną która ma 21 jeden lat i pracuje w tej firmie od początku.pierwszy komentarz był mój reszta to nie moja sprawka.nikogo nigdy w życiu nie nazwałam nierobem. mi w tej firmie się podoba i nic na to nie poradzę, nie wiem kto wypowiadał sie na forum za moimi plecami, ale nie było to przyjemne, więc te komentarze nie były na szczęście skierowane do mnie.pozdrawiam wszystkich nawet tych którzy myśleli że mnie obrażają{mruga}

Gość

01-02-2008, 12:03
#12
witam, jestem dziewczyną która ma 21 jeden lat i pracuje w tej firmie od początku.pierwszy komentarz był mój reszta to nie moja sprawka.nikogo nigdy w życiu nie nazwałam nierobem. mi w tej firmie się podoba i nic na to nie poradzę, nie wiem kto wypowiadał sie na forum za moimi plecami, ale nie było to przyjemne, więc te komentarze nie były na szczęście skierowane do mnie.pozdrawiam wszystkich nawet tych którzy myśleli że mnie obrażają{mruga}
Gość napisał(a):Tak praca dla tych ktorzy ja lubia... jaka jest mozliwosc w ostrolece znalezienia pracy takiej jaka lubisz? nie dostaja pieniedzy  za sprzedane umowy bo ciagle jest krecenie jakies smieszne, jakies nowe warunki straszenie itd Traktowanie ludzi w sposob nieludzki WSTYD !! {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}

Gość

01-02-2008, 12:34
#13
Tak praca dla tych ktorzy ja lubia... jaka jest mozliwosc w ostrolece znalezienia pracy takiej jaka lubisz? nie dostaja pieniedzy  za sprzedane umowy bo ciagle jest krecenie jakies smieszne, jakies nowe warunki straszenie itd Traktowanie ludzi w sposob nieludzki WSTYD !! {dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}
Gość napisał(a):Niewolnictwo i tyle{zly}

Gość

01-02-2008, 14:55
#14
Niewolnictwo i tyle{zly}
Gość napisał(a):zgadzam sie !! a teraz moze niech firma zacznie myslec ze pracownika trzeba szanowac ! a nie rekrutacja codziennie! z 20 ludzi przychodzilo kilkoro po czym  wywalaja ludzi po 3 dniach zamiast przyuczyc wytlumaczc ! tak wiec ta firma daje duzo pracy ostrołęczanom i i bezrobocie spada hahaha czlowieku zanim tam pojdziesz zastanow sie dwa razy !! Niech Cie nie zmyla ! Zarzadzac firma trzeba potrafic !!

Gość

01-02-2008, 15:07
#15
zgadzam sie !! a teraz moze niech firma zacznie myslec ze pracownika trzeba szanowac ! a nie rekrutacja codziennie! z 20 ludzi przychodzilo kilkoro po czym  wywalaja ludzi po 3 dniach zamiast przyuczyc wytlumaczc ! tak wiec ta firma daje duzo pracy ostrołęczanom i i bezrobocie spada hahaha czlowieku zanim tam pojdziesz zastanow sie dwa razy !! Niech Cie nie zmyla ! Zarzadzac firma trzeba potrafic !!
Gość napisał(a):Witam wszystkich!ja pracowałem w tej firmie 4 m-ce.Jest strasznie ciężko, to co piszecie to prawda.Jak w obozie, przekroczysz wyznaczony czas i już jest rozmowa. Nie wolno wypowiadać głośno tego co myslisz, wszędzie jest pełno szpiegów, którzy donoszą.Masz 15 minut na zjedzenie czegoś, nawet nie zdązy zagotować Ci się woda na herbatę.Ja osobiście polecam wszystkim nawet ten sklep rybny, lepsze to niż praca w NOVUM.Predzej czy później \" dobiorą\" im się do \"tyłka\" i odpowiedzą za te wszystkie przekręty.Cała Pani Pogorzelska to dla mnie kobieta niezrównoważona psychicznie, powinna się leczyć, a nie zażądzać ludzmi.

Gość

01-02-2008, 15:08
#16
Witam wszystkich!ja pracowałem w tej firmie 4 m-ce.Jest strasznie ciężko, to co piszecie to prawda.Jak w obozie, przekroczysz wyznaczony czas i już jest rozmowa. Nie wolno wypowiadać głośno tego co myslisz, wszędzie jest pełno szpiegów, którzy donoszą.Masz 15 minut na zjedzenie czegoś, nawet nie zdązy zagotować Ci się woda na herbatę.Ja osobiście polecam wszystkim nawet ten sklep rybny, lepsze to niż praca w NOVUM.Predzej czy później \" dobiorą\" im się do \"tyłka\" i odpowiedzą za te wszystkie przekręty.Cała Pani Pogorzelska to dla mnie kobieta niezrównoważona psychicznie, powinna się leczyć, a nie zażądzać ludzmi.
Gość napisał(a):Kierują ludzi z urzędu pracy na \"prace interwencyjne\" do takich dobroczyńców u których zarobisz najniższa krajowa albo i to nie .Ogłaszaja wszem i wobec jak to bezrobocie w Ostrołęce spada. Lecz ten spadek zawdzięczamy ewakuowaniu sie ludzi z Ostrołęki-z  miasta w którym  p........i  kapitaliści znajdują najtańszą siłę roboczą w kraju.Wolę nie kupić sobie nowej pary butów i jakiegoś ciuszka niż dorabiać tych bandytów.

Gość

01-02-2008, 17:29
#17
Kierują ludzi z urzędu pracy na \"prace interwencyjne\" do takich dobroczyńców u których zarobisz najniższa krajowa albo i to nie .Ogłaszaja wszem i wobec jak to bezrobocie w Ostrołęce spada. Lecz ten spadek zawdzięczamy ewakuowaniu sie ludzi z Ostrołęki-z  miasta w którym  p........i  kapitaliści znajdują najtańszą siłę roboczą w kraju.Wolę nie kupić sobie nowej pary butów i jakiegoś ciuszka niż dorabiać tych bandytów.
Gość napisał(a):ja mam 23 lata bo partrze ze wiek tu odgrywa znaczenie pracuje tu pół roku i nie narzekam. prowizje owszem są ale po miesiącu, z resztą od razu tak mi mówili. lepsze to niż siedzieć w domu

Gość

01-02-2008, 20:07
#18
ja mam 23 lata bo partrze ze wiek tu odgrywa znaczenie pracuje tu pół roku i nie narzekam. prowizje owszem są ale po miesiącu, z resztą od razu tak mi mówili. lepsze to niż siedzieć w domu
Gość napisał(a):korwa kogo interesuje jakas firma, skończcie pisać te głupoty

Gość

01-02-2008, 21:11
#19
korwa kogo interesuje jakas firma, skończcie pisać te głupoty
Gość napisał(a):{zakochany}{zakochany}kocham ****a was wszystkich do bólu

Gość

02-02-2008, 01:06
#20
{zakochany}{zakochany}kocham ****a was wszystkich do bólu

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów