telekomunikacja novum

Założony przez karola12
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):ludzie skoro jesteście tacy rozgoryczeni to biedronka czeka mac w łomży też tam to dopiero różowo jest

Gość

06-02-2008, 14:55
#1
ludzie skoro jesteście tacy rozgoryczeni to biedronka czeka mac w łomży też tam to dopiero różowo jest
Gość napisał(a):praca do łatwych nie należy i na pierwszym szkoleniu można się obawiać swoich umiejętności.Jak tam zaczynałam to też jęczałam że lipna ta praca.A teraz jest spoko.[b]JAK CZEGOŚ NIE LUBISZ - TO SPRÓBUJ POLUBIĆ[/b]{jezyk}Jeżeli chodzi o wiek ludzi zarządzających firmą - na pewno szefowie 25 lat nie mają :))

Gość

06-02-2008, 16:51
#2
praca do łatwych nie należy i na pierwszym szkoleniu można się obawiać swoich umiejętności.Jak tam zaczynałam to też jęczałam że lipna ta praca.A teraz jest spoko.[b]JAK CZEGOŚ NIE LUBISZ - TO SPRÓBUJ POLUBIĆ[/b]{jezyk}Jeżeli chodzi o wiek ludzi zarządzających firmą - na pewno szefowie 25 lat nie mają :))
Gość napisał(a):co do szefow to juz wiemy kim sa apropo tego artykulu w to, a reszta to sa baaaaaaaaaaardzo mlodzi ludzie

Gość

06-02-2008, 21:23
#3
co do szefow to juz wiemy kim sa apropo tego artykulu w to, a reszta to sa baaaaaaaaaaardzo mlodzi ludzie
Gość napisał(a):a co za roznica biedronka czy novum naprawde nie widze zadnej, tu wyzysk i tu, tu marna placa i tu

Gość

06-02-2008, 21:25
#4
a co za roznica biedronka czy novum naprawde nie widze zadnej, tu wyzysk i tu, tu marna placa i tu
Gość napisał(a):mam nieodparte wrażenie ze ci ktorzy psza oronne teksty jakos naleza do tej firmy

Gość

06-02-2008, 21:27
#5
mam nieodparte wrażenie ze ci ktorzy psza oronne teksty jakos naleza do tej firmy
Gość napisał(a):dlaczego twierdzisz ze pochopnie kogos oceniam widzialam te osoby rozmawialam z nimi jakies pare ladnych godzin widzialam jak sie zachowuja slyszalam ich poglady zyciowe bo i taka rozmowa nawiazala sie podczas szkolenia.no i przedstawiono mi jakimi zasadami kieruje sie firma, chyba sam fakt tego ze milymi slowkami wkreca sie klientow w kanal to juz o czyms swiad czy nie zrezygnowalam z tej pracy dlatego ze nieporadzilabym tam sobie poprostu nie naleze do ludzi ktorzy mrugniecia okiem potrafia kitowac............i dumna jestem z tegoa to ze nie zjawilam sie na nastepnym szkoleniu, oni nie kontaktowali sie ze mna przez poltora tygodnia, bylam tam w srode a do piatku mial mnie ktos poinformowac ktorego dnia mam szkolenie, nikt nie martwil sie tym ze mam poumawiane tez inne rozmowy.czy aby ty zbyt szybko nie ocenilas(es) mojego postepowania

Gość

06-02-2008, 21:35
#6
dlaczego twierdzisz ze pochopnie kogos oceniam widzialam te osoby rozmawialam z nimi jakies pare ladnych godzin widzialam jak sie zachowuja slyszalam ich poglady zyciowe bo i taka rozmowa nawiazala sie podczas szkolenia.no i przedstawiono mi jakimi zasadami kieruje sie firma, chyba sam fakt tego ze milymi slowkami wkreca sie klientow w kanal to juz o czyms swiad czy nie zrezygnowalam z tej pracy dlatego ze nieporadzilabym tam sobie poprostu nie naleze do ludzi ktorzy mrugniecia okiem potrafia kitowac............i dumna jestem z tegoa to ze nie zjawilam sie na nastepnym szkoleniu, oni nie kontaktowali sie ze mna przez poltora tygodnia, bylam tam w srode a do piatku mial mnie ktos poinformowac ktorego dnia mam szkolenie, nikt nie martwil sie tym ze mam poumawiane tez inne rozmowy.czy aby ty zbyt szybko nie ocenilas(es) mojego postepowania
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color] [size=18][/size][b]nmbbbn

Gość

07-02-2008, 00:05
#7
[color=#ff0000][/color] [size=18][/size][b]nmbbbn
Gość napisał(a):ludzie jakie kitowanie poprostu nie nadajecie się do sprzedaży sprzedaż jakiego kolwiek produktu jest w pewnym sensie manipulacją klientem a to jak określacie kolokwialnie wciskanie kitu to techniki sprzedażowe nikt na siłe przykładając komuś pistolet do głowy nie każe się na coś decydować jesteśmy ludźmi i mamy wolną wolęChyba że sądzicie że wszyscy ludzie to głupki bez wolnej woliSkoro tak to gratuluje podejścia do życia

Gość

07-02-2008, 11:37
#8
ludzie jakie kitowanie poprostu nie nadajecie się do sprzedaży sprzedaż jakiego kolwiek produktu jest w pewnym sensie manipulacją klientem a to jak określacie kolokwialnie wciskanie kitu to techniki sprzedażowe nikt na siłe przykładając komuś pistolet do głowy nie każe się na coś decydować jesteśmy ludźmi i mamy wolną wolęChyba że sądzicie że wszyscy ludzie to głupki bez wolnej woliSkoro tak to gratuluje podejścia do życia
Gość napisał(a):nie kazdy zna sie na marketingu czy tez formach sprzedazy ale czy wiesz co to jest ETYKA BIZNESU i jesli chodzi o ta firme to radzilabym wszystkim zatrudnionym tam na \"kierowniczych dobrze platnych stanowiskach\" troche o tym poczytac

Gość

07-02-2008, 22:38
#9
nie kazdy zna sie na marketingu czy tez formach sprzedazy ale czy wiesz co to jest ETYKA BIZNESU i jesli chodzi o ta firme to radzilabym wszystkim zatrudnionym tam na \"kierowniczych dobrze platnych stanowiskach\" troche o tym poczytac
Gość napisał(a):ciagle mam wrazenie ze \"obronca\" tej firmy ktory tu sie wypowiada to tylko jedna osoba

Gość

07-02-2008, 22:44
#10
ciagle mam wrazenie ze \"obronca\" tej firmy ktory tu sie wypowiada to tylko jedna osoba
Gość napisał(a):napiszcie cos jeszcze o Novum w Ostrołęce.Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna,jak mam sie do niej przygotowac.Mam 50lat ,czy mogę tam pracowac?

Gość

11-02-2008, 12:14
#11
napiszcie cos jeszcze o Novum w Ostrołęce.Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna,jak mam sie do niej przygotowac.Mam 50lat ,czy mogę tam pracowac?
Gość napisał(a):jasne ze mozesz tam pracowac nie ma zadnych ograniczen wiekowych, zanosisz swoje cv troche z taba pogadaja musisz miec tylko dobra dykcje i czysto wyraznie mowic zeby byc dobrze slyszalna przez telefon, nie stresuj sie rozmowa wstepna bo sa mili na poczatku i nie stawiaja zadnych wymagan. jesli zapoznalas sie z tym co ludzie pisza powyzej i nadal chcesz sprobowac mimo wszystko to zycze powodzenia i dodziela.{ok}

Gość

11-02-2008, 13:45
#12
jasne ze mozesz tam pracowac nie ma zadnych ograniczen wiekowych, zanosisz swoje cv troche z taba pogadaja musisz miec tylko dobra dykcje i czysto wyraznie mowic zeby byc dobrze slyszalna przez telefon, nie stresuj sie rozmowa wstepna bo sa mili na poczatku i nie stawiaja zadnych wymagan. jesli zapoznalas sie z tym co ludzie pisza powyzej i nadal chcesz sprobowac mimo wszystko to zycze powodzenia i dodziela.{ok}
Gość napisał(a):czy ,,męczą,,sie tam tez ludzie własnie w wieku ok50lat czy bede tam sam taki stary-wsrod 25-latków ?

Gość

11-02-2008, 15:46
#13
czy ,,męczą,,sie tam tez ludzie własnie w wieku ok50lat czy bede tam sam taki stary-wsrod 25-latków ?
Gość napisał(a):...a czy mowi Wam cos -progres?Coz to za twor?Pracuje tam ktos z Was ?Napiszcie cos o tym?

Gość

11-02-2008, 15:50
#14
...a czy mowi Wam cos -progres?Coz to za twor?Pracuje tam ktos z Was ?Napiszcie cos o tym?
Gość napisał(a):progres to firma która ma szukac im ludzi do pracy, czyli też muszą na tobie zarobić. ci którzy nie wiedzą nic na temat umow niech sobie poczytaja, dobrze wam radze.Umowa zleconko to tylko zleconko- jutro możesz iść do domu, bo się pani, pan nie sprawdzil{gafa}wiem co muwię bo tam pracowałam.

Gość

11-02-2008, 22:47
#15
progres to firma która ma szukac im ludzi do pracy, czyli też muszą na tobie zarobić. ci którzy nie wiedzą nic na temat umow niech sobie poczytaja, dobrze wam radze.Umowa zleconko to tylko zleconko- jutro możesz iść do domu, bo się pani, pan nie sprawdzil{gafa}wiem co muwię bo tam pracowałam.
Gość napisał(a):Nie zwracajcie uwagi na błędy. Bo aż parzą w oczy.{zdziwko}

Gość

11-02-2008, 22:49
#16
Nie zwracajcie uwagi na błędy. Bo aż parzą w oczy.{zdziwko}
Gość napisał(a):jak ja tam bylam to widzialam 3 moze 4 osoby powyzej 40, na rozmowie tez byly 2 starsze panie, mimo to wiekszosc zespolu sklada sie z bardzo mlodych ludzi, a raczej skladalo sie bo co tam sie teraz dzieje to nie wiem

Gość

12-02-2008, 00:29
#17
jak ja tam bylam to widzialam 3 moze 4 osoby powyzej 40, na rozmowie tez byly 2 starsze panie, mimo to wiekszosc zespolu sklada sie z bardzo mlodych ludzi, a raczej skladalo sie bo co tam sie teraz dzieje to nie wiem
Gość napisał(a):Ja pracuje w firmie od pazdziernika, jestem zadowolna, owszem praca nie jest lekka, bo po kazdej godzinie ma sie 5 minut przerwy, a przez taka godzine ciagle trzeba gadac. Ciagle sa szkolenie, ludzie przychodza i odchodza. W styczniu na przyklad przyszla dziewczyna ktora osiagnela najwyzsza sprzedac w bardzo krotkim czasie. Szkoda ze tacy ludzie sie sa promowani bo wiele mozna sie od niej nauczyc. Jesli jest tu ktos z pracownikow to napewno wiecie o kim mowa. Ja sama chcialam juz rezygnowac ale wlasnie po rozmowie z ta dziewczyna zobaczylam ze mozna cieszyc sie z tego co sie robi i miec z tego satysfakcje :D znalam malwine, ona nic nie umiala! na szczescie ja wyrzucili. szkoda ze na nastepenego \"przywodce\" sciagneli dziewczyne ktora nic nie umie sprzedac zamiast docenic ludzi ktorzy sa wsrod nas, ale tak to jest!!! pozdrawiam.

Gość

24-02-2008, 17:30
#18
Ja pracuje w firmie od pazdziernika, jestem zadowolna, owszem praca nie jest lekka, bo po kazdej godzinie ma sie 5 minut przerwy, a przez taka godzine ciagle trzeba gadac. Ciagle sa szkolenie, ludzie przychodza i odchodza. W styczniu na przyklad przyszla dziewczyna ktora osiagnela najwyzsza sprzedac w bardzo krotkim czasie. Szkoda ze tacy ludzie sie sa promowani bo wiele mozna sie od niej nauczyc. Jesli jest tu ktos z pracownikow to napewno wiecie o kim mowa. Ja sama chcialam juz rezygnowac ale wlasnie po rozmowie z ta dziewczyna zobaczylam ze mozna cieszyc sie z tego co sie robi i miec z tego satysfakcje :D znalam malwine, ona nic nie umiala! na szczescie ja wyrzucili. szkoda ze na nastepenego \"przywodce\" sciagneli dziewczyne ktora nic nie umie sprzedac zamiast docenic ludzi ktorzy sa wsrod nas, ale tak to jest!!! pozdrawiam.
Gość napisał(a):uuuu no prosze coraz wiecej ciekawych opinii :) a co najciekawsze wlasciwych  a co tam sie dzieje na chwile obecna nie wiem ale nie polecam :)

Gość

24-02-2008, 20:18
#19
uuuu no prosze coraz wiecej ciekawych opinii :) a co najciekawsze wlasciwych  a co tam sie dzieje na chwile obecna nie wiem ale nie polecam :)
Gość napisał(a):Witram. Może nie do końca znam sytuację w waszej firmie ale myślę, że czasem znam ją lepiej od ludzi którzy tam pracują (nie będę tłumaczył czym to jest  spowodowane) Czytając te wszystkie wypowiedzi wydaje mi się że macie troszeczkę za mało odwagi cywilnej żeby powiedzieć, to co was boli w twarz osobą które tu na forum oczerniacie. Zastanówcie się ludzie, bo rozmową można dużo wyjaśnić, a opieranie się na plotkach na pewno nic dobrego nie przyniesie!!!Pozdrawiam.

Gość

27-02-2008, 09:30
#20
Witram. Może nie do końca znam sytuację w waszej firmie ale myślę, że czasem znam ją lepiej od ludzi którzy tam pracują (nie będę tłumaczył czym to jest  spowodowane) Czytając te wszystkie wypowiedzi wydaje mi się że macie troszeczkę za mało odwagi cywilnej żeby powiedzieć, to co was boli w twarz osobą które tu na forum oczerniacie. Zastanówcie się ludzie, bo rozmową można dużo wyjaśnić, a opieranie się na plotkach na pewno nic dobrego nie przyniesie!!!Pozdrawiam.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów