dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 43 44 45 46 47 48
Gość napisał(a):Polecam dr Niewińskiego; przyjmuje na NFZ w Feminie. Nigdy nie było problemów z USG ( oczywiście za darmo ) miałam więcej niż 3, nawet wtedy gdy miałam urojone obawy zrobił dla mojego spokoju. Bada za każdym razem bardzo dokładnie i poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile jej potrzeba. Dodam jeszcze że jest bardzo sympatyczny. :)

Gość

29-07-2014, 17:35
#1
Polecam dr Niewińskiego; przyjmuje na NFZ w Feminie. Nigdy nie było problemów z USG ( oczywiście za darmo ) miałam więcej niż 3, nawet wtedy gdy miałam urojone obawy zrobił dla mojego spokoju. Bada za każdym razem bardzo dokładnie i poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile jej potrzeba. Dodam jeszcze że jest bardzo sympatyczny. :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]    Ach jak ja się cieszę, że ktoś wspomniał o tej Pani. Myślałam , że tylko mnie spotkało niemiłe potraktowanie z jej strony. Pani jest wyniosła, nie potrafi grzecznie rozmawiać z pacjentką a nawet unosi głos i pokazuje swoją "wielkość" przy innych pacjentach, co uważam za karygodne. Mnie właśnie to spotkało, wiele kobiet w poczekalni i mi sie dostała zje..bka za jej bałagan w papierach :/ Oczywiście dłużna nie byłam. A pani, która ledwo wystaje za tej swojej "lady" jak tylko usłyszała ode mnie, że będzie to wizyta prywatna od razu zmieniła ton i jak ręką odjął stała się bardzo miła. Chyba pora zmienić personel, bo ta Pani najwidoczniej jest już wypalona pracą z ludźmi...  [/quote]

Gość

26-09-2014, 17:40
#2
[quote=Gość][quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]    Ach jak ja się cieszę, że ktoś wspomniał o tej Pani. Myślałam , że tylko mnie spotkało niemiłe potraktowanie z jej strony. Pani jest wyniosła, nie potrafi grzecznie rozmawiać z pacjentką a nawet unosi głos i pokazuje swoją "wielkość" przy innych pacjentach, co uważam za karygodne. Mnie właśnie to spotkało, wiele kobiet w poczekalni i mi sie dostała zje..bka za jej bałagan w papierach :/ Oczywiście dłużna nie byłam. A pani, która ledwo wystaje za tej swojej "lady" jak tylko usłyszała ode mnie, że będzie to wizyta prywatna od razu zmieniła ton i jak ręką odjął stała się bardzo miła. Chyba pora zmienić personel, bo ta Pani najwidoczniej jest już wypalona pracą z ludźmi...  [/quote]
Gość napisał(a):A gdzie doktor Gronczewska przyjmuje i ile kosztuje wizyta?

Gość

26-09-2014, 19:22
#3
A gdzie doktor Gronczewska przyjmuje i ile kosztuje wizyta?
Gość napisał(a):Czy ktoś prowadzi ciążę u dr. Monińskiego ?? Czy Wam też nie robił w ciąży badania ginekologicznego? ? na fotelu do 30 tyg ani razu ??

Gość

14-05-2015, 12:48
#4
Czy ktoś prowadzi ciążę u dr. Monińskiego ?? Czy Wam też nie robił w ciąży badania ginekologicznego? ? na fotelu do 30 tyg ani razu ??
Gość napisał(a):to zmień lekarza

Gość

14-05-2015, 13:38
#5
to zmień lekarza
Gość napisał(a):Polecam Panią Barbarę Borawską - profesjonalna, taktowna,udzielająca wiele wsparcia :)

Gość

19-05-2015, 18:29
#6
Polecam Panią Barbarę Borawską - profesjonalna, taktowna,udzielająca wiele wsparcia :)
Gość napisał(a):{mruga}{zdziwko}{ok}{dobani}

Gość

24-05-2015, 22:47
#7
{mruga}{zdziwko}{ok}{dobani}
Gość napisał(a):A tutaj szukałaś opinii http://spislekarzy.pl ?

Gość

29-05-2015, 12:13
#8
A tutaj szukałaś opinii http://spislekarzy.pl ?
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o endykrynologa  to stanowczo odradzam Róże Pysklo ona nawet nie zasługuje na miano lekarza z endykrynologi  jest ciemna jak tabaka w rowie uciekajcie  od niej bo wam zniszczy zdrowie jest w Ostrołęce jedynym takim lekarzem wiec się panoszy a nie leczy  

Gość

30-06-2015, 20:11
#9
Jeśli chodzi o endykrynologa  to stanowczo odradzam Róże Pysklo ona nawet nie zasługuje na miano lekarza z endykrynologi  jest ciemna jak tabaka w rowie uciekajcie  od niej bo wam zniszczy zdrowie jest w Ostrołęce jedynym takim lekarzem wiec się panoszy a nie leczy  
Gość napisał(a):Witam!Ile obecnie kosztuje wizyta u dr Szkółki? Ile się dodatkowo płaci za usg? Długo się czeka na wizytę? Pozdrawiam ;)  

Gość

08-09-2015, 11:57
#10
Witam!Ile obecnie kosztuje wizyta u dr Szkółki? Ile się dodatkowo płaci za usg? Długo się czeka na wizytę? Pozdrawiam ;)  
Gość napisał(a):Jakie wrażenia mają mamy z porodów w Ostrołęckim szpitalu - chodzi mi o niedawno rodzące ? jakieś opinie o dr Jankowskim - tylko chodzi mi raczej o konkrety niż odczucia - bo odczucia to każda kobieta będzie miała inne.... Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Gość

14-09-2015, 18:17
#11
Jakie wrażenia mają mamy z porodów w Ostrołęckim szpitalu - chodzi mi o niedawno rodzące ? jakieś opinie o dr Jankowskim - tylko chodzi mi raczej o konkrety niż odczucia - bo odczucia to każda kobieta będzie miała inne.... Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Gość napisał(a):Ja nie jestem zadowolona z położnych. Rodziłam sama, lekarz przychodzi tylko na chwilkę zorientować co się dzieje i na koniec do szycia. Na sali są tylko położne lub wcale ich nie ma i leżysz sama. Nie reagują na wezwania przyciskiem, zbywają.

Gość

23-09-2015, 12:18
#12
Ja nie jestem zadowolona z położnych. Rodziłam sama, lekarz przychodzi tylko na chwilkę zorientować co się dzieje i na koniec do szycia. Na sali są tylko położne lub wcale ich nie ma i leżysz sama. Nie reagują na wezwania przyciskiem, zbywają.
Gość napisał(a):To zależy na kogo trafisz. ROdziłam w tym roku, trochę z małym spędziliśmy czasu w szpitalu. Jedni są do rany przyłóż, we wszystkim Ci pomogą. A inni raczej nie. Jakbyś nie istniała. W ciąży, ze względu na komplikacje, byłam stałym bywalem szpitala. I przyznam szczerze, że nie taki diabeł straszny. Byłam pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta. Do dziś bardzo dobrze wspominam doktora Pawełka, Szkółkę, a najbardziej taki młody w okularach zdobył moje zaufanie. Nie pamiętam jak się nazywa. Ale te negatywne opinie są trochę wyolbrzymione, tak uważam.  

Gość

23-09-2015, 14:47
#13
To zależy na kogo trafisz. ROdziłam w tym roku, trochę z małym spędziliśmy czasu w szpitalu. Jedni są do rany przyłóż, we wszystkim Ci pomogą. A inni raczej nie. Jakbyś nie istniała. W ciąży, ze względu na komplikacje, byłam stałym bywalem szpitala. I przyznam szczerze, że nie taki diabeł straszny. Byłam pozytywnie zaskoczona podejściem do pacjenta. Do dziś bardzo dobrze wspominam doktora Pawełka, Szkółkę, a najbardziej taki młody w okularach zdobył moje zaufanie. Nie pamiętam jak się nazywa. Ale te negatywne opinie są trochę wyolbrzymione, tak uważam.  
Gość napisał(a):Ja rodziłam i jestem bardzo zadowolona dr Szkółka -facet na poziomie, spokojny opanowany .Ale tak to jest że wszystkim nie dogodzisz.

Gość

23-09-2015, 14:55
#14
Ja rodziłam i jestem bardzo zadowolona dr Szkółka -facet na poziomie, spokojny opanowany .Ale tak to jest że wszystkim nie dogodzisz.
Gość napisał(a):Potwierdzam dr Szkółka, Pawełek i Wekwejt świetni lekarze.  

Gość

24-09-2015, 13:10
#15
Potwierdzam dr Szkółka, Pawełek i Wekwejt świetni lekarze.  
Gość napisał(a):rodziłam w marcu poród odbierał Wekwejt - suuuper lekarz!!! 4 lata temu mój poród odbierał Jankowski - tez byłam zadowolona ale to mój prowadzący wszystkie ciąże (akurat trafiłam na niego podczas porodu ) ... nie wiem jaki ma stosunek do pacjentek które nie prowadzą u niego ciąży. Ja z dr Jankowskiego jestem bardzo zadowolona. Prowadził trzy moje ciąże.

Gość

09-10-2015, 22:45
#16
rodziłam w marcu poród odbierał Wekwejt - suuuper lekarz!!! 4 lata temu mój poród odbierał Jankowski - tez byłam zadowolona ale to mój prowadzący wszystkie ciąże (akurat trafiłam na niego podczas porodu ) ... nie wiem jaki ma stosunek do pacjentek które nie prowadzą u niego ciąży. Ja z dr Jankowskiego jestem bardzo zadowolona. Prowadził trzy moje ciąże.
Gość napisał(a):lek ginekolog Marek Wikarski prowadzi moją I ciąże od początku, dziś mija 21 tydzień, do dnia dzisiejszego nie usłyszałam bicia serca maluszka w dodatku nie zleca badań, do tego termin mojego porodu wyznaczył na miesiąc przed. Ostatnio byłam u innego lekarza prywatnie, który po przedstawieniu sytuacji złapał się za głowę jak to możliwe, że data porodu nie zgadza sie z usg ani data ostatniej miesiączki, bezzasadnie miałam zrobiony test obciążenia glukozą ( 18 tydzień ciąży, a cukier w normie), brak pobrania cytologii, toksoplazmozy, HIV, HCV i różyczki. Nie zostałam poinformowana na początku ciąży o konieczności przyjmowania kwasu foliowego jak i witamin dla mam. Zapytany czy mogę wejść na wizytę z mężem odpowiedział że nie. Mogłabym opowiadać bardzo długo jednak chodzi mi o to żeby nikt nie rozczarował sie tym panem jak ja, w końcu nie chodzi tu o niego a nasze pociechy.  [b]NIE POLECAM[/b]

Gość

20-10-2016, 14:41
#17
lek ginekolog Marek Wikarski prowadzi moją I ciąże od początku, dziś mija 21 tydzień, do dnia dzisiejszego nie usłyszałam bicia serca maluszka w dodatku nie zleca badań, do tego termin mojego porodu wyznaczył na miesiąc przed. Ostatnio byłam u innego lekarza prywatnie, który po przedstawieniu sytuacji złapał się za głowę jak to możliwe, że data porodu nie zgadza sie z usg ani data ostatniej miesiączki, bezzasadnie miałam zrobiony test obciążenia glukozą ( 18 tydzień ciąży, a cukier w normie), brak pobrania cytologii, toksoplazmozy, HIV, HCV i różyczki. Nie zostałam poinformowana na początku ciąży o konieczności przyjmowania kwasu foliowego jak i witamin dla mam. Zapytany czy mogę wejść na wizytę z mężem odpowiedział że nie. Mogłabym opowiadać bardzo długo jednak chodzi mi o to żeby nikt nie rozczarował sie tym panem jak ja, w końcu nie chodzi tu o niego a nasze pociechy.  [b]NIE POLECAM[/b]
Gość napisał(a):Szkółka  

Gość

25-10-2016, 22:18
#18
Szkółka  
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

26-10-2016, 17:06
#19
{usmiech}

strony: wstecz 1 ... 43 44 45 46 47 48
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów