Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Byłam ze znajomymi w sobotę, zamówiliśmy 3 zestawy i czekaliśmy góra 20 min więc nie wiem czym był spowodowany Wasz dłuższy czas oczekiwania. Mój kurczak z warzywami i grzybami był super, duże porcje mięska, wszystkiego oczywiście nie dałam rady zjeść. Lokal ładny, cicho, spokojnie także polecam :)

Gość

05-04-2011, 12:44
#1
Byłam ze znajomymi w sobotę, zamówiliśmy 3 zestawy i czekaliśmy góra 20 min więc nie wiem czym był spowodowany Wasz dłuższy czas oczekiwania. Mój kurczak z warzywami i grzybami był super, duże porcje mięska, wszystkiego oczywiście nie dałam rady zjeść. Lokal ładny, cicho, spokojnie także polecam :)
NAREW88 napisał(a):U Gucia byłem jak na razie dwa razy i jestem bardzo zadowolony. Wg. mnie zdecydowanie lepiej jak w kupcu. Jeśli chodzi o restaurację wietnamską to wszystko cacy poza jednym minusem - trochę za tłuste te jedzenie.  

NAREW88

Wpisów: 3
Dołączył: 14.03.2006
05-04-2011, 17:08
#2
U Gucia byłem jak na razie dwa razy i jestem bardzo zadowolony. Wg. mnie zdecydowanie lepiej jak w kupcu. Jeśli chodzi o restaurację wietnamską to wszystko cacy poza jednym minusem - trochę za tłuste te jedzenie.  
Gość napisał(a):tłuste dziewne ze kebab jest bardziej chudszy

Gość

05-04-2011, 18:47
#3
tłuste dziewne ze kebab jest bardziej chudszy
Gość napisał(a):[quote=Gość]To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie. [/quote] niestety to chyba prawda że ten gość pijany sprzedaje bo ostatnio byłem zachodzę a tam balanga i zastanawiam się czy to pub czy kebab a sam kebab nie żadna rewelacja wolę skoczyć wyżej na kurczaka ciekawe czy właściciel lokalu wie że wynajął lokal na pub a nie na kebab{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{do bani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

05-04-2011, 19:34
#4
[quote=Gość]To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie. [/quote] niestety to chyba prawda że ten gość pijany sprzedaje bo ostatnio byłem zachodzę a tam balanga i zastanawiam się czy to pub czy kebab a sam kebab nie żadna rewelacja wolę skoczyć wyżej na kurczaka ciekawe czy właściciel lokalu wie że wynajął lokal na pub a nie na kebab{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani }{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{do bani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Byłem w kebabie GUTEK dziś ,dostałem dobrego kebaba ,w najbliższym czasie mixa z frytasami zjem.

Gość

05-04-2011, 22:55
#5
Byłem w kebabie GUTEK dziś ,dostałem dobrego kebaba ,w najbliższym czasie mixa z frytasami zjem.
Gość napisał(a):a ja dzisiaj byłem u gutka to sobie postanowił zamknąć o 19 bo chyba imprezę robił... teraz to już nie wiadomo czy jest tam po co iść bo się lokal zastania zamknięty

Gość

06-04-2011, 07:31
#6
a ja dzisiaj byłem u gutka to sobie postanowił zamknąć o 19 bo chyba imprezę robił... teraz to już nie wiadomo czy jest tam po co iść bo się lokal zastania zamknięty
Gość napisał(a):Postanowiłam dzis spróbować Mr.Chickena i jestem usatysfakcjonowana. Wzięliśmy mixa i kebababa w bułce z frytkami na dowóz, i co? Dużo mięsa, szybki dowóz (super plus), na telefonie chłopak szybko polecił co ma w ofercie, nie ściemniał z czasem, ze będzie zaraz, określił godzinę na którą dowiozą (a i tak byli szybsi), polecam smiało. Moze troche za dużo sosu jak dla mnie, ale przynajmniej nie zapychaja wszytskiego kapusta tylko mięsem. Oby tak dalej.

Gość

06-04-2011, 21:51
#7
Postanowiłam dzis spróbować Mr.Chickena i jestem usatysfakcjonowana. Wzięliśmy mixa i kebababa w bułce z frytkami na dowóz, i co? Dużo mięsa, szybki dowóz (super plus), na telefonie chłopak szybko polecił co ma w ofercie, nie ściemniał z czasem, ze będzie zaraz, określił godzinę na którą dowiozą (a i tak byli szybsi), polecam smiało. Moze troche za dużo sosu jak dla mnie, ale przynajmniej nie zapychaja wszytskiego kapusta tylko mięsem. Oby tak dalej.
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ja dzisiaj byłem u gutka to sobie postanowił zamknąć o 19 bo chyba imprezę robił... teraz to już nie wiadomo czy jest tam po co iść bo się lokal zastania zamknięty [/quote]może po prostu skończyło się jedzenie, nawet nie koniecznie mięso a bułki frytki sosy czy co. Ja wole jak pocałuje klamkę niż mam jeść nieświeże jedzenie bo "wczoraj siedział do 21 i mięso się nie sprzedało to sprzedaje je dziś" tak jak robią to wszyscy w kebabach, a że leci muzyka to pewnie sprząta przy głośnej muzyce, w kupcu też tak było i ja też jak sprzątam puszczam głośną muze, więc ludzie pomyślcie zanim napiszecie takie głupoty bo oczernić jest łatwo a wyrobić opinie dużo trudniej. Nie smakuje jedzenie ok, w porządku ale dorabianie sobie takich historii że to pub bo leci głośna muzyka albo innych tego typu bzdet to zakrawa o głupotę.PZDR

Gość

07-04-2011, 08:02
#8
[quote=Gość]a ja dzisiaj byłem u gutka to sobie postanowił zamknąć o 19 bo chyba imprezę robił... teraz to już nie wiadomo czy jest tam po co iść bo się lokal zastania zamknięty [/quote]może po prostu skończyło się jedzenie, nawet nie koniecznie mięso a bułki frytki sosy czy co. Ja wole jak pocałuje klamkę niż mam jeść nieświeże jedzenie bo "wczoraj siedział do 21 i mięso się nie sprzedało to sprzedaje je dziś" tak jak robią to wszyscy w kebabach, a że leci muzyka to pewnie sprząta przy głośnej muzyce, w kupcu też tak było i ja też jak sprzątam puszczam głośną muze, więc ludzie pomyślcie zanim napiszecie takie głupoty bo oczernić jest łatwo a wyrobić opinie dużo trudniej. Nie smakuje jedzenie ok, w porządku ale dorabianie sobie takich historii że to pub bo leci głośna muzyka albo innych tego typu bzdet to zakrawa o głupotę.PZDR
Gość napisał(a):Przestancie pidolic glupoty... chcesz ocenic ? idz i sam zjedz. Ja tam bylem 3 razy i jestem zadowolony w 101%. Co do zarzutow ze jest pijany... chyba nie wiecie jak wyglada czlowiek pijany... widac ze chcecie oczernic konkurencje :) jezeli nie smakuje wam tam to nie jadajcie tam ;> Ciekawi mnie tylko jedno gdzie dla was jest smaczny kebab moze doner (heuheuheu)

Gość

07-04-2011, 20:00
#9
Przestancie pidolic glupoty... chcesz ocenic ? idz i sam zjedz. Ja tam bylem 3 razy i jestem zadowolony w 101%. Co do zarzutow ze jest pijany... chyba nie wiecie jak wyglada czlowiek pijany... widac ze chcecie oczernic konkurencje :) jezeli nie smakuje wam tam to nie jadajcie tam ;> Ciekawi mnie tylko jedno gdzie dla was jest smaczny kebab moze doner (heuheuheu)
Gość napisał(a):[quote=Gość]a ja dzisiaj byłem u gutka to sobie postanowił zamknąć o 19 bo chyba imprezę robił... teraz to już nie wiadomo czy jest tam po co iść bo się lokal zastania zamknięty [/quote]nie klam, bo bylam tam po 20 i bylo otwarte ;]

Gość

07-04-2011, 22:04
#10
[quote=Gość]a ja dzisiaj byłem u gutka to sobie postanowił zamknąć o 19 bo chyba imprezę robił... teraz to już nie wiadomo czy jest tam po co iść bo się lokal zastania zamknięty [/quote]nie klam, bo bylam tam po 20 i bylo otwarte ;]
Gość napisał(a):a jak koles z maga kurczaka zamyka o 15 bo nie ma miesa to kazdemu pasuje i nikt nie pisze hm

Gość

07-04-2011, 23:20
#11
a jak koles z maga kurczaka zamyka o 15 bo nie ma miesa to kazdemu pasuje i nikt nie pisze hm
Gość napisał(a):gutek ? jak najbardziej za!

Gość

08-04-2011, 00:23
#12
gutek ? jak najbardziej za!
Gość napisał(a):[quote=Gość]a jak koles z maga kurczaka zamyka o 15 bo nie ma miesa to kazdemu pasuje i nikt nie pisze hm [/quote]Przynajmniej świeżynka. Teraz otwarte jest dłużej.  

Gość

08-04-2011, 15:02
#13
[quote=Gość]a jak koles z maga kurczaka zamyka o 15 bo nie ma miesa to kazdemu pasuje i nikt nie pisze hm [/quote]Przynajmniej świeżynka. Teraz otwarte jest dłużej.  
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie kiebab gutek

Gość

11-04-2011, 20:19
#14
najlepsze jedzonko w miescie kiebab gutek
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie kiebab gutek

Gość

11-04-2011, 20:21
#15
najlepsze jedzonko w miescie kiebab gutek
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kebab w Gutku nie taki zły, chociaż 12 zł to sporo. Porcje mogłyby być większe. Mięso ciut za żylaste. Ale mimo to całkiem niezły. Tęsknię za tym kebabem 'orangeowym'. W Oragne może surówa nie była zbyt urozmaicona, ale kebab był duży, mięsa nie żałowali.[b]Byliście już może w tej wietnamskiej restauracji w Kupcu? Jakie są Wasze wrażenia?[/b] [/quote]{zakochany}{zakochany}{zakochany}

Gość

11-04-2011, 20:24
#16
[quote=Gość]Kebab w Gutku nie taki zły, chociaż 12 zł to sporo. Porcje mogłyby być większe. Mięso ciut za żylaste. Ale mimo to całkiem niezły. Tęsknię za tym kebabem 'orangeowym'. W Oragne może surówa nie była zbyt urozmaicona, ale kebab był duży, mięsa nie żałowali.[b]Byliście już może w tej wietnamskiej restauracji w Kupcu? Jakie są Wasze wrażenia?[/b] [/quote]{zakochany}{zakochany}{zakochany}
Gość napisał(a):najlepsze jedzonko w miescie to kiebab gutek  

Gość

11-04-2011, 20:30
#17
najlepsze jedzonko w miescie to kiebab gutek  
Gość napisał(a):Gdzie jest ten Gutek? Tyle o nim piszecie a nie wiem gdzie dokładnie jest... Podajcie dokładne miejsce proszę.Pozdro

Gość

12-04-2011, 09:42
#18
Gdzie jest ten Gutek? Tyle o nim piszecie a nie wiem gdzie dokładnie jest... Podajcie dokładne miejsce proszę.Pozdro
Gość napisał(a):nie " my" piszemy , tylko ciągnie ten temat jedna  osoba.No tak reklama dobra rzecz ,szczególnie ta darmowa

Gość

12-04-2011, 10:02
#19
nie " my" piszemy , tylko ciągnie ten temat jedna  osoba.No tak reklama dobra rzecz ,szczególnie ta darmowa
Gość napisał(a):Kolego, jak nawiązujesz do wypowiedzi to odpowiedz mi na pytanie które zadałem z prośbą o odpowiedź, a jak masz trudności z tym to nie udzielaj się głupio.Serio nie wiem gdzie on jest.

Gość

12-04-2011, 13:54
#20
Kolego, jak nawiązujesz do wypowiedzi to odpowiedz mi na pytanie które zadałem z prośbą o odpowiedź, a jak masz trudności z tym to nie udzielaj się głupio.Serio nie wiem gdzie on jest.

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów