Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 35 dalej
Gość napisał(a):Kebab w Gutku nie taki zły, chociaż 12 zł to sporo. Porcje mogłyby być większe. Mięso ciut za żylaste. Ale mimo to całkiem niezły. Tęsknię za tym kebabem 'orangeowym'. W Oragne może surówa nie była zbyt urozmaicona, ale kebab był duży, mięsa nie żałowali.[b]Byliście już może w tej wietnamskiej restauracji w Kupcu? Jakie są Wasze wrażenia?[/b]

Gość

28-03-2011, 21:27
#1
Kebab w Gutku nie taki zły, chociaż 12 zł to sporo. Porcje mogłyby być większe. Mięso ciut za żylaste. Ale mimo to całkiem niezły. Tęsknię za tym kebabem 'orangeowym'. W Oragne może surówa nie była zbyt urozmaicona, ale kebab był duży, mięsa nie żałowali.[b]Byliście już może w tej wietnamskiej restauracji w Kupcu? Jakie są Wasze wrażenia?[/b]
Gość napisał(a):a w orange w cale miesa nie było zylastego? same wlasnie zylaste ktore nie dało sie nawet pogryść- a wiatnamska kuchnia otwarta jest od dzis trzeba sie przejsc

Gość

29-03-2011, 10:38
#2
a w orange w cale miesa nie było zylastego? same wlasnie zylaste ktore nie dało sie nawet pogryść- a wiatnamska kuchnia otwarta jest od dzis trzeba sie przejsc
Gość napisał(a):Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;)

Gość

29-03-2011, 15:39
#3
Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;) [/quote]o. konkurencja się ozwała, muszę przyznać że szybka jest :D

Gość

29-03-2011, 16:30
#4
[quote=Gość]Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;) [/quote]o. konkurencja się ozwała, muszę przyznać że szybka jest :D
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;) [/quote]Posłuchaj... dosyć mam buractwa, które nic nie wnosi do tematu. Nie masz co powiedzieć, to się nie odzywaj.Ja też czekam na kogoś, kto napisze coś na temat tej nowej restauracji, ale kulturalnie a nie jak gówniarz z gimnazjum.

Gość

29-03-2011, 17:04
#5
[quote=Gość]Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;) [/quote]Posłuchaj... dosyć mam buractwa, które nic nie wnosi do tematu. Nie masz co powiedzieć, to się nie odzywaj.Ja też czekam na kogoś, kto napisze coś na temat tej nowej restauracji, ale kulturalnie a nie jak gówniarz z gimnazjum.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;) [/quote]Posłuchaj... dosyć mam buractwa, które nic nie wnosi do tematu. Nie masz co powiedzieć, to się nie odzywaj.Ja też czekam na kogoś, kto napisze coś na temat tej nowej restauracji, ale kulturalnie a nie jak gówniarz z gimnazjum. [/quote]Popieram napiszcie wreszcie coś sensownego!!!

Gość

29-03-2011, 17:15
#6
[quote=Gość][quote=Gość]Byłem dzisiaj w tym wietnamskim. Zamówiłem psinę. Całkiem niezłe jedzonko tylko trafiło mi się trochę sierści. Mam nadzieję, że to jednorazowy przypadek. Pozdrawiam ;) [/quote]Posłuchaj... dosyć mam buractwa, które nic nie wnosi do tematu. Nie masz co powiedzieć, to się nie odzywaj.Ja też czekam na kogoś, kto napisze coś na temat tej nowej restauracji, ale kulturalnie a nie jak gówniarz z gimnazjum. [/quote]Popieram napiszcie wreszcie coś sensownego!!!
Gość napisał(a):ja byłem dziś w tej nowej rest. i powiem ze całkiem miło duzy fajny lokal jest gdzie usciaść w kulturalnej atmosferze, co do jedzenia to smaczne polecam, plus ze jest alkohol gdzie mozna sie napic piwa wina whisky wódki , duzo pozycji w menu tylko zeby w przyszlosci wszystko było swieze ale to czasami roznie bywa, ale jak na razie jestem na plus !!  

Gość

29-03-2011, 22:31
#7
ja byłem dziś w tej nowej rest. i powiem ze całkiem miło duzy fajny lokal jest gdzie usciaść w kulturalnej atmosferze, co do jedzenia to smaczne polecam, plus ze jest alkohol gdzie mozna sie napic piwa wina whisky wódki , duzo pozycji w menu tylko zeby w przyszlosci wszystko było swieze ale to czasami roznie bywa, ale jak na razie jestem na plus !!  
Gość napisał(a):Van Bingh musi zwiekszyc tempo podawania jedzenia, bo malo kto ma czas czekac prawie 1h na podanie zamowionego zestawu. Akurat kiedy zamawialem nie bylo wielkiego ruchu

Gość

30-03-2011, 20:21
#8
Van Bingh musi zwiekszyc tempo podawania jedzenia, bo malo kto ma czas czekac prawie 1h na podanie zamowionego zestawu. Akurat kiedy zamawialem nie bylo wielkiego ruchu
Gość napisał(a):z jednej strony moze plus ze nie podgrzeaja na razie i na bierząco smażą dania ale minus ze dlugo sie czeka

Gość

30-03-2011, 20:22
#9
z jednej strony moze plus ze nie podgrzeaja na razie i na bierząco smażą dania ale minus ze dlugo sie czeka
Gość napisał(a):Plus, że nie podgrzewają na razie!!! Boże jaki to plus.W jakiej knajpie wietnamskiej odgrzewają, zawsze praktycznie jest widoczny kucharz nawet w drogiej rest. jak i w zwyczajnym chińczyku i smazy na biezaco.To dopiero byłaby zaleta i byłby plus hahahahha. To raczej norma.

Gość

30-03-2011, 22:25
#10
Plus, że nie podgrzewają na razie!!! Boże jaki to plus.W jakiej knajpie wietnamskiej odgrzewają, zawsze praktycznie jest widoczny kucharz nawet w drogiej rest. jak i w zwyczajnym chińczyku i smazy na biezaco.To dopiero byłaby zaleta i byłby plus hahahahha. To raczej norma.
Gość napisał(a):norma :)?  to bejzyj sobie nawet program na tvn magdy gesller nawet jakies tam wieksze restauracje podgrzewaja na potege

Gość

30-03-2011, 22:26
#11
norma :)?  to bejzyj sobie nawet program na tvn magdy gesller nawet jakies tam wieksze restauracje podgrzewaja na potege
Gość napisał(a):sajgonki w tego typu barach praktycznie zawsze są podgrzewane

Gość

30-03-2011, 23:47
#12
sajgonki w tego typu barach praktycznie zawsze są podgrzewane
Gość napisał(a):Ja kebabika to tylko jem teraz u GUCIA.Dużo,smacznie i szybko.POLECAM!!!

Gość

01-04-2011, 23:45
#13
Ja kebabika to tylko jem teraz u GUCIA.Dużo,smacznie i szybko.POLECAM!!!
Gość napisał(a):Powiem szczerze ze poki co to jestem zadowolny z jedzenia w nowo otwatym kebabie "GUTEK" jak i restauracji "Van Binh" . Co do kebaba. Moim zdaniem ceny podobne jak w innych tego typu kebach, ale poki co to tu miesa jest b.duzo, mniej zieleniny i oby tak zostalo, mysle ze bedzie ok bo gosciu ktory to prowadzi zna sie na rzeczy. Tak samo bardzo pozytwnie jestem zaskoczony nowa restauracja wietnamska. Od progu wita Cie kelner, takie rozne bzdety , ktorych w ostrolece bym sie nie spodziewal{diabelek} jedzonko bardzo dobre, gorace , ceny jak u innych natomiast sam lokal to mistrzostwo ;P  

Gość

02-04-2011, 10:49
#14
Powiem szczerze ze poki co to jestem zadowolny z jedzenia w nowo otwatym kebabie "GUTEK" jak i restauracji "Van Binh" . Co do kebaba. Moim zdaniem ceny podobne jak w innych tego typu kebach, ale poki co to tu miesa jest b.duzo, mniej zieleniny i oby tak zostalo, mysle ze bedzie ok bo gosciu ktory to prowadzi zna sie na rzeczy. Tak samo bardzo pozytwnie jestem zaskoczony nowa restauracja wietnamska. Od progu wita Cie kelner, takie rozne bzdety , ktorych w ostrolece bym sie nie spodziewal{diabelek} jedzonko bardzo dobre, gorace , ceny jak u innych natomiast sam lokal to mistrzostwo ;P  
Gość napisał(a):Dzięki serdeczne za wszystkie opinie.Zapraszam wszystkich na pysznego kebaba.Pozdrawiam GUTEK.http://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/pliki_forum/d iabelek.gifhttp://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/pliki_fo rum/diabelek.gifhttp://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/pli ki_forum/diabelek.gif

Gość

03-04-2011, 22:31
#15
Dzięki serdeczne za wszystkie opinie.Zapraszam wszystkich na pysznego kebaba.Pozdrawiam GUTEK.http://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/pliki_forum/d iabelek.gifhttp://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/pliki_fo rum/diabelek.gifhttp://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/pli ki_forum/diabelek.gif
Gość napisał(a):A PROPO KEBABA U GUCIA GOŚCIU TAM CHYBA SOBIE OSTRO POPIJA BO WIECZOREM NIE KUMA CO SIĘ ZAMAWIA I JEDZIE ALKOCHOLEM A I DO KEBABA NIE WIADOMO CO WŁOŻY JAK NAJE....NY CIĄGLE JEST JA NIE WIEM ŻE TO TAK MOŻNA W PRACY NIE POLECAM{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{doba ni}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

04-04-2011, 18:53
#16
A PROPO KEBABA U GUCIA GOŚCIU TAM CHYBA SOBIE OSTRO POPIJA BO WIECZOREM NIE KUMA CO SIĘ ZAMAWIA I JEDZIE ALKOCHOLEM A I DO KEBABA NIE WIADOMO CO WŁOŻY JAK NAJE....NY CIĄGLE JEST JA NIE WIEM ŻE TO TAK MOŻNA W PRACY NIE POLECAM{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{doba ni}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie.

Gość

04-04-2011, 20:10
#17
To chyba konkurencja KEBABA Gutka takie głupoty pisze.Chłopak sam pracuje i  może jest zmęczony a nie pijany?Ja często zamawiam wieczorami kebaba i nigdy nie poczułem od tego pana alkoholu.Ludzie zastanówcie się co piszecie.
Gość napisał(a):           WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.Pozostawiam bez komentarza.Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.GUTEK

Gość

04-04-2011, 20:25
#18
           WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.Pozostawiam bez komentarza.Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.GUTEK
Gość napisał(a):[quote=Gość]           WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.Pozostawiam bez komentarza.Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.GUTEK [/quote]To w końcu zamawiasz od tego Pana czy jestes tym Panem. Nawet jesli wiele osó uzywa 1 komutera ( 178.235.171.152) to chyba powinna byc bliska a nie pisac ze od Pana kupuje.Smieszne.

Gość

04-04-2011, 21:05
#19
[quote=Gość]           WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.Pozostawiam bez komentarza.Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.GUTEK [/quote]To w końcu zamawiasz od tego Pana czy jestes tym Panem. Nawet jesli wiele osó uzywa 1 komutera ( 178.235.171.152) to chyba powinna byc bliska a nie pisac ze od Pana kupuje.Smieszne.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]           WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.Pozostawiam bez komentarza.Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.GUTEK [/quote]To w końcu zamawiasz od tego Pana czy jestes tym Panem. Nawet jesli wiele osó uzywa 1 komutera ( 178.235.171.152) to chyba powinna byc bliska a nie pisac ze od Pana kupuje.Smieszne. [/quote]nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja z adresem IP ale z tego co wiem to Guciu ma chyba ynet czy vectre a tam ip zewnętrzne może być takie same i dlatego wygląda to tak jak kiedyś, dawno temu gdy radiostrada dostawała bana na "okochacie" to zaraz była awantura..... Popraw mnie jeżeli się mylę. Jeżeli chodzi o kebaba to ja akurat bardzo sobie chwale, mięsko lepsze niż w kupcu sosik dla mnie też. Każdy kto przyjdzie to sam spróbuje bo smak każdy ma inny. PZDR

Gość

04-04-2011, 22:57
#20
[quote=Gość][quote=Gość]           WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.Pozostawiam bez komentarza.Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.GUTEK [/quote]To w końcu zamawiasz od tego Pana czy jestes tym Panem. Nawet jesli wiele osó uzywa 1 komutera ( 178.235.171.152) to chyba powinna byc bliska a nie pisac ze od Pana kupuje.Smieszne. [/quote]nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja z adresem IP ale z tego co wiem to Guciu ma chyba ynet czy vectre a tam ip zewnętrzne może być takie same i dlatego wygląda to tak jak kiedyś, dawno temu gdy radiostrada dostawała bana na "okochacie" to zaraz była awantura..... Popraw mnie jeżeli się mylę. Jeżeli chodzi o kebaba to ja akurat bardzo sobie chwale, mięsko lepsze niż w kupcu sosik dla mnie też. Każdy kto przyjdzie to sam spróbuje bo smak każdy ma inny. PZDR

strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów