Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 35 dalej
Gość napisał(a):jedzie mi tutaj podszywaniem się pod Gutka ...{nie}

Gość

21-04-2011, 18:00
#1
jedzie mi tutaj podszywaniem się pod Gutka ...{nie}
Gość napisał(a):jedzie mi tutaj podszywaniem się pod Gutka ...{nie}

Gość

21-04-2011, 18:00
#2
jedzie mi tutaj podszywaniem się pod Gutka ...{nie}
Gość napisał(a):A ja wam powiem tak:-tak samo jak każdy ma inny charakter tak samo kazdy ma inny gust kulinarny, jeden woli takie mięso i taki sos, a inny zupełnie odwrotny.Poszedłem do Gutka bo chciałem spróbować czy faktycznie tak kiepsko tam jest czy też dobre jedzonko ma jak piszecie tutaj.Mi osobiście smakuje najbardziej ze wszystkich Kebabów w Ostrołęce.Mięso takie jak lubię, frytki w zestawie idealnie były wysmażone, sosy super, surówka bardzo dobra. Cieszę się że otworzył własny lokal bo gdy zobaczyłem że odszedł z poprzedniego trochę żałowałem bo gość zna się na rzeczy...Ale jak mówię, każdy ma inny gust, dla mojego kolegi najlepszy kebab jest w Aiszy, dla mnie jest on fatalny więc ja zamawiam tam gdzie mi pasuje, on tam gdzie jemu i jemy w pokoju i bez obrażania się. Tyle.Pozdrawiam Ostrołękę

Gość

21-04-2011, 20:29
#3
A ja wam powiem tak:-tak samo jak każdy ma inny charakter tak samo kazdy ma inny gust kulinarny, jeden woli takie mięso i taki sos, a inny zupełnie odwrotny.Poszedłem do Gutka bo chciałem spróbować czy faktycznie tak kiepsko tam jest czy też dobre jedzonko ma jak piszecie tutaj.Mi osobiście smakuje najbardziej ze wszystkich Kebabów w Ostrołęce.Mięso takie jak lubię, frytki w zestawie idealnie były wysmażone, sosy super, surówka bardzo dobra. Cieszę się że otworzył własny lokal bo gdy zobaczyłem że odszedł z poprzedniego trochę żałowałem bo gość zna się na rzeczy...Ale jak mówię, każdy ma inny gust, dla mojego kolegi najlepszy kebab jest w Aiszy, dla mnie jest on fatalny więc ja zamawiam tam gdzie mi pasuje, on tam gdzie jemu i jemy w pokoju i bez obrażania się. Tyle.Pozdrawiam Ostrołękę
Gość napisał(a):Ja tylko mam pytanie z tematu: Czy najlepsze jedzenie w Ostrołece to kebab??? no ludzie dajcie spokój. Bułka, mięso, suróka i sos. I ile moża debatować o knajpie, która serwuje kebab jako podstawowe i jedyne danie. :)

Gość

21-04-2011, 20:43
#4
Ja tylko mam pytanie z tematu: Czy najlepsze jedzenie w Ostrołece to kebab??? no ludzie dajcie spokój. Bułka, mięso, suróka i sos. I ile moża debatować o knajpie, która serwuje kebab jako podstawowe i jedyne danie. :)
Gość napisał(a):mC chicken coś ostatnio  szwankuję , chyba już mu się znudził interes

Gość

21-04-2011, 21:50
#5
mC chicken coś ostatnio  szwankuję , chyba już mu się znudził interes
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Najpierw oddajcie mu 50 tysięcy złotych które mu ukradliście(oddajcie pieniądze pozostałym ludziom które im ukradliście,sam znam osobiście przynajmniej 5 osób oprócz gutka które okradli)a potem piszcie jaki on prostak i inne bzdety.Kto zna sytuację ten wie o co chodzi.A kłamstwo ma krótkie nogi.TYLE.......... [/quote]te 50 tyś to już sobie odebrałeś nóżka zwasze się podwinie pamiętaj{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek} [/quote]....................................

Gość

22-04-2011, 22:32
#6
[quote=Gość][quote=Gość]Najpierw oddajcie mu 50 tysięcy złotych które mu ukradliście(oddajcie pieniądze pozostałym ludziom które im ukradliście,sam znam osobiście przynajmniej 5 osób oprócz gutka które okradli)a potem piszcie jaki on prostak i inne bzdety.Kto zna sytuację ten wie o co chodzi.A kłamstwo ma krótkie nogi.TYLE.......... [/quote]te 50 tyś to już sobie odebrałeś nóżka zwasze się podwinie pamiętaj{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{ diabelek}{diabelek} [/quote]....................................
Gość napisał(a):{usmiech}{ok} JEDZENIE JEST PYSZNE .  

Gość

06-05-2011, 11:23
#7
{usmiech}{ok} JEDZENIE JEST PYSZNE .  
Gość napisał(a):Kebab Aisha teraz się popsuł. Jedzenie bez smaku, a po jego zjedzeniu wcale dobrze się nie czuła! Jadłam tam już po raz ostatni. Później pożałowałam, że od razu do Gutka nie poszłam...

Gość

08-05-2011, 12:14
#8
Kebab Aisha teraz się popsuł. Jedzenie bez smaku, a po jego zjedzeniu wcale dobrze się nie czuła! Jadłam tam już po raz ostatni. Później pożałowałam, że od razu do Gutka nie poszłam...
Gość napisał(a):Dla mnie Ajsza jest super, :)

Gość

08-05-2011, 18:51
#9
Dla mnie Ajsza jest super, :)
Gość napisał(a):Ja polecam dużą zupę Pho z wołowinką rewelacja. W wawie na grójeckiej w  van bin jadałem i dowiedziałem się o tajemniczym dodatku jeszcze do tej zupki. Podpytałem się kelnera co ta chmara wietnamczyków tam zamawia.. {diabelek} Tajemnicze jajko.. w karcie tego nie ma tylko dla wtajemniczonych. Byłem U Nas też podają. Jak dla mnie nie ma nic bardziej pożywnego łatwo przyswajalnego jak duża zupa PHO BO( z wołowiną) z żółtkiem jajka, szczypiorkiem, kiełkami i do tego nakrapiana cytrynką. Z rana daje kopaaaaa {ok} kebaby spoko ale ile można, gutek też to w porząsiu normalny chłopak z rodzinka, ale za 12 zł to mega zupa {chytry} nie namawiam ale  sprawdź sam  

Gość

13-05-2011, 23:29
#10
Ja polecam dużą zupę Pho z wołowinką rewelacja. W wawie na grójeckiej w  van bin jadałem i dowiedziałem się o tajemniczym dodatku jeszcze do tej zupki. Podpytałem się kelnera co ta chmara wietnamczyków tam zamawia.. {diabelek} Tajemnicze jajko.. w karcie tego nie ma tylko dla wtajemniczonych. Byłem U Nas też podają. Jak dla mnie nie ma nic bardziej pożywnego łatwo przyswajalnego jak duża zupa PHO BO( z wołowiną) z żółtkiem jajka, szczypiorkiem, kiełkami i do tego nakrapiana cytrynką. Z rana daje kopaaaaa {ok} kebaby spoko ale ile można, gutek też to w porząsiu normalny chłopak z rodzinka, ale za 12 zł to mega zupa {chytry} nie namawiam ale  sprawdź sam  
Gość napisał(a):UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID

Gość

15-05-2011, 10:28
#11
UWAGA UWAGA W KEBABIE U GUTKA GOŚĆ ZATRUŁ SIĘ JADEM KIEŁBASIANYM WIĘC UWAŻAJCIE!!!!!!!! TA WIADOMOŚĆ JEST POTWIERDZONA PRZEZ SANEPID
Gość napisał(a):ale ty jesteś głupi, jad kiełbasiany rozwija się tylko w konserwach matole

Gość

15-05-2011, 13:33
#12
ale ty jesteś głupi, jad kiełbasiany rozwija się tylko w konserwach matole
Gość napisał(a):Jad kiełbasiany to ty masz w głowie, pisząc takie bzdury, oj Bozia rozumu poskąpiła.{diabelek} Tylko pamiętaj nikt w internecie nie jest anonimowy, a zwłaszcza ty z 83.17...Gdyby to była prawda lokal byłby już dawno zamknięty{gafa}Zastanów się nim coś napiszesz, a ludzie gdzie maja pójść i tak pójdą.Gutek akurat zaczyna i konkurencja widzę nie śpi.

Gość

15-05-2011, 23:17
#13
Jad kiełbasiany to ty masz w głowie, pisząc takie bzdury, oj Bozia rozumu poskąpiła.{diabelek} Tylko pamiętaj nikt w internecie nie jest anonimowy, a zwłaszcza ty z 83.17...Gdyby to była prawda lokal byłby już dawno zamknięty{gafa}Zastanów się nim coś napiszesz, a ludzie gdzie maja pójść i tak pójdą.Gutek akurat zaczyna i konkurencja widzę nie śpi.
Gość napisał(a):Jad kiełbasiany to ty masz w głowie, pisząc takie bzdury, oj Bozia rozumu poskąpiła.{diabelek} Tylko pamiętaj nikt w internecie nie jest anonimowy, a zwłaszcza ty z 83.17...Gdyby to była prawda lokal byłby już dawno zamknięty{gafa}Zastanów się nim coś napiszesz, a ludzie gdzie maja pójść i tak pójdą.Gutek akurat zaczyna i konkurencja widzę nie śpi.

Gość

15-05-2011, 23:21
#14
Jad kiełbasiany to ty masz w głowie, pisząc takie bzdury, oj Bozia rozumu poskąpiła.{diabelek} Tylko pamiętaj nikt w internecie nie jest anonimowy, a zwłaszcza ty z 83.17...Gdyby to była prawda lokal byłby już dawno zamknięty{gafa}Zastanów się nim coś napiszesz, a ludzie gdzie maja pójść i tak pójdą.Gutek akurat zaczyna i konkurencja widzę nie śpi.
Gość napisał(a):Zatrucie jadem kiełbasianym, botulizm (łac. Botulismus; z łac. botulus – kaszanka lub kiełbasa, rodzaj potrawy z surowego mięsa  to zespół toksycznych objawów wywołany działaniem wytwarzanego przez Gram-dodatnią, beztlenową bakterię Clostridium botulinum jadu kiełbasianego na organizm.Najczęściej źródłem zatrucia są konserwy, często mięsne, ale również jarzynowe czy rybne.Kebab GUTEK najlepszym, jaki jadłam: świetne mięso, surówki, sosy. Do tego przygotowywany na oczach klientów w taki sposób, że apetyt jeszcze rośnie. Znakomita obsługa, ciekawy wystrój, a posiłki również na wynos. Gorąco polecam! Palce lizać!KAŻDY MA PRAWO WYBORU GDZIE CHCE ZJESC

Gość

16-05-2011, 11:59
#15
Zatrucie jadem kiełbasianym, botulizm (łac. Botulismus; z łac. botulus – kaszanka lub kiełbasa, rodzaj potrawy z surowego mięsa  to zespół toksycznych objawów wywołany działaniem wytwarzanego przez Gram-dodatnią, beztlenową bakterię Clostridium botulinum jadu kiełbasianego na organizm.Najczęściej źródłem zatrucia są konserwy, często mięsne, ale również jarzynowe czy rybne.Kebab GUTEK najlepszym, jaki jadłam: świetne mięso, surówki, sosy. Do tego przygotowywany na oczach klientów w taki sposób, że apetyt jeszcze rośnie. Znakomita obsługa, ciekawy wystrój, a posiłki również na wynos. Gorąco polecam! Palce lizać!KAŻDY MA PRAWO WYBORU GDZIE CHCE ZJESC
Gość napisał(a):Od jakiegoś czasu nie mieszkam w O-ce, podpowiedzcie gdzie jest ten kebab GUTEK!?.Chętnie bym zajrzał do niego.

Gość

16-05-2011, 12:07
#16
Od jakiegoś czasu nie mieszkam w O-ce, podpowiedzcie gdzie jest ten kebab GUTEK!?.Chętnie bym zajrzał do niego.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Od jakiegoś czasu nie mieszkam w O-ce, podpowiedzcie gdzie jest ten kebab GUTEK!?.Chętnie bym zajrzał do niego. [/quote]Noto problem, skoro nie mieszkasz, bo ten kebab jest w Ostrołęce...Marna próba darmowej reklamy :)

Gość

16-05-2011, 12:59
#17
[quote=Gość]Od jakiegoś czasu nie mieszkam w O-ce, podpowiedzcie gdzie jest ten kebab GUTEK!?.Chętnie bym zajrzał do niego. [/quote]Noto problem, skoro nie mieszkasz, bo ten kebab jest w Ostrołęce...Marna próba darmowej reklamy :)
Gość napisał(a):W Handlowcu

Gość

16-05-2011, 18:09
#18
W Handlowcu
Gość napisał(a):w handlowcu to masz budke z hamburgerami :) kebab gutek znajduje się w kupcu

Gość

16-05-2011, 18:44
#19
w handlowcu to masz budke z hamburgerami :) kebab gutek znajduje się w kupcu
Gość napisał(a):w pawilonie nad rzeką

Gość

16-05-2011, 18:47
#20
w pawilonie nad rzeką

strony: wstecz 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów