Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 35 dalej
Gość napisał(a):B$E Grill kupiec ul.kopernika 7/24 Jedzenie smaczne, ale pani obsługująca tam, chyba robi to z łaski, przy zamówieniu telefonicznym zapytania ile jedzenie bedzie kosztowało odpowiada ''nie wiem'', kiedy bedzie dostarczone ''nie wiem, jak zrobimy'' Tragedia ,przy takiej konkurencji jaka jest w Ostrołęce powinna klientom du...lizac. Wiecej tam nie kupie, chociaz jedzenie jest smaczne

Gość

04-01-2011, 16:21
#1
B$E Grill kupiec ul.kopernika 7/24 Jedzenie smaczne, ale pani obsługująca tam, chyba robi to z łaski, przy zamówieniu telefonicznym zapytania ile jedzenie bedzie kosztowało odpowiada ''nie wiem'', kiedy bedzie dostarczone ''nie wiem, jak zrobimy'' Tragedia ,przy takiej konkurencji jaka jest w Ostrołęce powinna klientom du...lizac. Wiecej tam nie kupie, chociaz jedzenie jest smaczne
Gość napisał(a):komentarz do poprzedniej wiadomomosci;wam klientom du..y lizać a co one mają za to płacone {gafa}{nie}{nie}{nie}{zly}przyjdą gówniarze i marudzą {nie}{nie}{zly}a potem na necie piszą {nie}{nie}ciekawe ja wasze pokolenie bedzie pracować{co}{co}{nie} bo nawet kultularnie zachowac sie nie umiecie{co}{nie}{nie}

Gość

04-01-2011, 16:39
#2
komentarz do poprzedniej wiadomomosci;wam klientom du..y lizać a co one mają za to płacone {gafa}{nie}{nie}{nie}{zly}przyjdą gówniarze i marudzą {nie}{nie}{zly}a potem na necie piszą {nie}{nie}ciekawe ja wasze pokolenie bedzie pracować{co}{co}{nie} bo nawet kultularnie zachowac sie nie umiecie{co}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Moim zdaniem osoby, które pracuja, w tak zwanej obsłudze klienta, powinny wykazać coś więcej niz tylko byle jaki, lekceważący stosunek to nas czyli do klientow.Ironiczne odpowiedzi, wtedy bedzie jak go zrobimy, są odczytywane jako bezposrdenia zlosliwosc, i ja szczerze mówiąc zawsze omijam takie okazje do konfrontacji z takimi "sprzedawacami". Skoro zamawiam z dowozem to chyba mam prawo wiedziec, za ile moge się produktu spowiedziac. Bo np. zastanawiam sie czy w tym zcasie zdaze wykapac dziecko. Skoro potrwa to ok. 1 h.I takie uogólnienia ze nasza młodziez marudzi i sami sa sobie winni tego chamstwa, jakie co po niektórzy sprzedawcy prezentuja, sa troche na wyrost.

Gość

04-01-2011, 18:36
#3
Moim zdaniem osoby, które pracuja, w tak zwanej obsłudze klienta, powinny wykazać coś więcej niz tylko byle jaki, lekceważący stosunek to nas czyli do klientow.Ironiczne odpowiedzi, wtedy bedzie jak go zrobimy, są odczytywane jako bezposrdenia zlosliwosc, i ja szczerze mówiąc zawsze omijam takie okazje do konfrontacji z takimi "sprzedawacami". Skoro zamawiam z dowozem to chyba mam prawo wiedziec, za ile moge się produktu spowiedziac. Bo np. zastanawiam sie czy w tym zcasie zdaze wykapac dziecko. Skoro potrwa to ok. 1 h.I takie uogólnienia ze nasza młodziez marudzi i sami sa sobie winni tego chamstwa, jakie co po niektórzy sprzedawcy prezentuja, sa troche na wyrost.
Gość napisał(a):wulgaryzmy chamstwo i celowe śmiecenie tacy są klienci{diabelek}  a wymagają kultularnej obsługi{zly}

Gość

04-01-2011, 19:04
#4
wulgaryzmy chamstwo i celowe śmiecenie tacy są klienci{diabelek}  a wymagają kultularnej obsługi{zly}
Gość napisał(a):Nieistotne jaki jest klient - obsługa zawsze powinna trzymać poziom! Zawsze!Chyba, że faktycznie reprezentuje taki sam poziom co po niektórzy klienci, ale w takim razie dlaczego każdy z klientów, który jest sympatyczny, miły itd. ma doświadczać fochów obsługi.Praca z klientem, w bezpośrednim kontakcie czy to w barze, sklepie, banku czy innej firmie jest trudna i specyficzna, ale uwazam, że właścieciele powinni lepiej dobierać obsługę i ludzi, którzy mogą przyczynić się do tego, że klieni będa tam przychodzic czy nie. To powinno być w ich gesti. Podaż ludzi niepracujacych jest spora, więc dodatkowo obsługa tez powinna się starać by utrzymać posadę, lub inaczej, powinna się starać niezależnie od ilości ludzi niepracujących, bo to jest ich praca.

Gość

04-01-2011, 19:41
#5
Nieistotne jaki jest klient - obsługa zawsze powinna trzymać poziom! Zawsze!Chyba, że faktycznie reprezentuje taki sam poziom co po niektórzy klienci, ale w takim razie dlaczego każdy z klientów, który jest sympatyczny, miły itd. ma doświadczać fochów obsługi.Praca z klientem, w bezpośrednim kontakcie czy to w barze, sklepie, banku czy innej firmie jest trudna i specyficzna, ale uwazam, że właścieciele powinni lepiej dobierać obsługę i ludzi, którzy mogą przyczynić się do tego, że klieni będa tam przychodzic czy nie. To powinno być w ich gesti. Podaż ludzi niepracujacych jest spora, więc dodatkowo obsługa tez powinna się starać by utrzymać posadę, lub inaczej, powinna się starać niezależnie od ilości ludzi niepracujących, bo to jest ich praca.
Gość napisał(a):gratuluje elokwenci ładnie pan/i{gafa} mówi{gafa} ciekawe jak się pan/i {co}zachowuje{co}w miescach publicznych jeśli ma paskudny humor{co}

Gość

04-01-2011, 20:28
#6
gratuluje elokwenci ładnie pan/i{gafa} mówi{gafa} ciekawe jak się pan/i {co}zachowuje{co}w miescach publicznych jeśli ma paskudny humor{co}
Gość napisał(a):kebab dobry na pkp śródmieście z boku u góry, tylko 6zł z baraniny, prawdziwe rumuny je robią  

Gość

20-01-2011, 22:48
#7
kebab dobry na pkp śródmieście z boku u góry, tylko 6zł z baraniny, prawdziwe rumuny je robią  
Gość napisał(a):nieprawda jedzenia jest do dupy t

Gość

26-01-2011, 15:47
#8
nieprawda jedzenia jest do dupy t
Gość napisał(a):[quote=Gość]kebab dobry na pkp śródmieście z boku u góry, tylko 6zł z baraniny, prawdziwe rumuny je robią  [/quote]chyba sobie zartujesz....nie dobre tam sa te kebaby....wart swej ceny.  

Gość

26-01-2011, 20:36
#9
[quote=Gość]kebab dobry na pkp śródmieście z boku u góry, tylko 6zł z baraniny, prawdziwe rumuny je robią  [/quote]chyba sobie zartujesz....nie dobre tam sa te kebaby....wart swej ceny.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :) [/quote]Dokładnie ktos przejął lokal ale nazwa jest ta sama, panie tam pracujące zanim zmówiłam powiedziały że wszystko jest tak samo, jednak nie...

Gość

27-01-2011, 18:40
#10
[quote=Gość][quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :) [/quote]Dokładnie ktos przejął lokal ale nazwa jest ta sama, panie tam pracujące zanim zmówiłam powiedziały że wszystko jest tak samo, jednak nie...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :) [/quote]Dokładnie ktos przejął lokal ale nazwa jest ta sama, panie tam pracujące zanim zmówiłam powiedziały że wszystko jest tak samo, jednak nie...

Gość

27-01-2011, 18:40
#11
[quote=Gość][quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :) [/quote]Dokładnie ktos przejął lokal ale nazwa jest ta sama, panie tam pracujące zanim zmówiłam powiedziały że wszystko jest tak samo, jednak nie...
Gość napisał(a):Skoro twierdzicie, że bar Orange jest jeszcze otwarty to zapraszam do niego i życzę SMACZNEGO {diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

06-02-2011, 11:46
#12
Skoro twierdzicie, że bar Orange jest jeszcze otwarty to zapraszam do niego i życzę SMACZNEGO {diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):napewno nie polecam Da Grasso {!}{!}{!} zamówiłam pizze przez telefon. Dziewczyna nie dość że sprawiała wrażenie jakby jej klient przeszkadzał to w dodatku źle zapisała zamówienie (mimo że prosiłam zeby przeczytala co ma zapisane, odpowiedziałą:"zapisałam tak jak pani powiedziała")pizza była nie dobra ! nie dało się tego wogóle jeść !  

Gość

06-02-2011, 15:51
#13
napewno nie polecam Da Grasso {!}{!}{!} zamówiłam pizze przez telefon. Dziewczyna nie dość że sprawiała wrażenie jakby jej klient przeszkadzał to w dodatku źle zapisała zamówienie (mimo że prosiłam zeby przeczytala co ma zapisane, odpowiedziałą:"zapisałam tak jak pani powiedziała")pizza była nie dobra ! nie dało się tego wogóle jeść !  
Gość napisał(a):uważajcie na ceny w donerze koło pks, ceny są teraz z kosmosu, kebab taki jak wszędzie indziej mały tam kosztuje 9zł!  

Gość

07-02-2011, 02:35
#14
uważajcie na ceny w donerze koło pks, ceny są teraz z kosmosu, kebab taki jak wszędzie indziej mały tam kosztuje 9zł!  
Gość napisał(a):ja ostatnio jadlam w gyrosie, powiem szczerze ze kebab byl bardzo dobry

Gość

07-02-2011, 10:18
#15
ja ostatnio jadlam w gyrosie, powiem szczerze ze kebab byl bardzo dobry
Gość napisał(a):nie jadam w gyrosie - ze wzgledu na na nie miła obsuge i liche porcje z ceny z kosmosu - szefowa niech sie zmieniMega kurczak tez schodzi na pasy wiecej frytek niz mięsa - chyba go posrało

Gość

07-02-2011, 14:30
#16
nie jadam w gyrosie - ze wzgledu na na nie miła obsuge i liche porcje z ceny z kosmosu - szefowa niech sie zmieniMega kurczak tez schodzi na pasy wiecej frytek niz mięsa - chyba go posrało
Gość napisał(a):moze kebab z gyrosa smakował bo był na wynos {diabelek} i nie widzialam szefowej haha

Gość

07-02-2011, 15:49
#17
moze kebab z gyrosa smakował bo był na wynos {diabelek} i nie widzialam szefowej haha
Gość napisał(a):dobre jedzonko jest w MR. Chickenie ! dobre polędwiczki frytki nie przypalone , kebaby duże i sos nieziemski polecam :)

Gość

07-02-2011, 17:35
#18
dobre jedzonko jest w MR. Chickenie ! dobre polędwiczki frytki nie przypalone , kebaby duże i sos nieziemski polecam :)
Gość napisał(a):kugiel, zadne tam kebaby

Gość

07-02-2011, 17:38
#19
kugiel, zadne tam kebaby
Gość napisał(a):dobre jedzonko jest w MR. Chickenie ! dobre polędwiczki frytki nie przypalone , kebaby duże i sos nieziemski polecam :)

Gość

08-02-2011, 13:09
#20
dobre jedzonko jest w MR. Chickenie ! dobre polędwiczki frytki nie przypalone , kebaby duże i sos nieziemski polecam :)

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów