Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]dobre jedzonko jest w MR. Chickenie ! dobre polędwiczki frytki nie przypalone , kebaby duże i sos nieziemski polecam :) [/quote]poledwiczki spoko, ale frytki takie sobie... wlasnie ostatnio mi sie trafuaja same spieczone... az za bardzo

Gość

08-02-2011, 13:18
#1
[quote=Gość]dobre jedzonko jest w MR. Chickenie ! dobre polędwiczki frytki nie przypalone , kebaby duże i sos nieziemski polecam :) [/quote]poledwiczki spoko, ale frytki takie sobie... wlasnie ostatnio mi sie trafuaja same spieczone... az za bardzo
Gość napisał(a):Ktos juz był w telepizzy?  

Gość

05-03-2011, 13:33
#2
Ktos juz był w telepizzy?  
Gość napisał(a):[quote=Gość]lubie jesc w Mega Kurczaku, ale zazwyczaj gdy jestem to nie ma juz miesa hhhhhhhhh;] (np p 18 w tygodniu) [/quote]jak kasy na towar się nie ma to się zamyka wcześniej{dobani}

Gość

14-03-2011, 13:32
#3
[quote=Gość]lubie jesc w Mega Kurczaku, ale zazwyczaj gdy jestem to nie ma juz miesa hhhhhhhhh;] (np p 18 w tygodniu) [/quote]jak kasy na towar się nie ma to się zamyka wcześniej{dobani}
Gość napisał(a):tak byłem piekielnie drogo:) Ale ogólnie pizza dobra w smaku. Nie leje się z niej tłuszcz, a 2 osoby największą pizzą spokojnie się najedzą, dodatkowo cieszy całkiem spory wybór sosów (aż 4 - jak na Ostrołękę to naprawdę dużo )  

Gość

14-03-2011, 17:05
#4
tak byłem piekielnie drogo:) Ale ogólnie pizza dobra w smaku. Nie leje się z niej tłuszcz, a 2 osoby największą pizzą spokojnie się najedzą, dodatkowo cieszy całkiem spory wybór sosów (aż 4 - jak na Ostrołękę to naprawdę dużo )  
Gość napisał(a):mega kurczak czyli mega surówi i frytek i zero mięsa juz tam sie nie stołuje bo nie warto ! chyba ze ktos wegetarianin

Gość

14-03-2011, 17:09
#5
mega kurczak czyli mega surówi i frytek i zero mięsa juz tam sie nie stołuje bo nie warto ! chyba ze ktos wegetarianin
Gość napisał(a):PASTA RICA!!! NAJLEPSZE WŁOSKIE DANIA JAKIE JADLAM!!KAŻDE DANIE Z KARTY JEST ZNAKOMITE (WIEM, BO PROBOWALAM WSZYSTKICH MAKARONÓW I SĄ GENIALNE!!I DO TEGO BARDZO MILA OBSŁUGA{usmiech}NIE POLECAM TYLKO ZAPIEKANKI Z KURCZAKIEM - SMAK NI TO WLOSKI NI POLSKI.POZA TĄ POZYCJĄ WSZYSTKIE INNE - ZNAKOMITE{tak}

Gość

18-03-2011, 00:37
#6
PASTA RICA!!! NAJLEPSZE WŁOSKIE DANIA JAKIE JADLAM!!KAŻDE DANIE Z KARTY JEST ZNAKOMITE (WIEM, BO PROBOWALAM WSZYSTKICH MAKARONÓW I SĄ GENIALNE!!I DO TEGO BARDZO MILA OBSŁUGA{usmiech}NIE POLECAM TYLKO ZAPIEKANKI Z KURCZAKIEM - SMAK NI TO WLOSKI NI POLSKI.POZA TĄ POZYCJĄ WSZYSTKIE INNE - ZNAKOMITE{tak}
Gość napisał(a):Jadłam tortille, dziwnie podana bo pokrojona, ale bardzo smaczna, ale brakuje sosu do niej dodatkowego i jest sucha przez to.Jedzenie smaczne, tylko pustki straszne, moze troche rekalmy by sie przydalo lub jakies promocje w lokalu!!

Gość

18-03-2011, 10:27
#7
Jadłam tortille, dziwnie podana bo pokrojona, ale bardzo smaczna, ale brakuje sosu do niej dodatkowego i jest sucha przez to.Jedzenie smaczne, tylko pustki straszne, moze troche rekalmy by sie przydalo lub jakies promocje w lokalu!!
Gość napisał(a):bylem w telepizzy i pizza moze byc.cos na podobe da grasso.

Gość

18-03-2011, 14:08
#8
bylem w telepizzy i pizza moze byc.cos na podobe da grasso.
Gość napisał(a):Ja jadam w Döner Kebap'ie i w DaGrasso. Dzisiaj mam zamiar skosztować Tele Pizza {usmiech}Może do 19.00 napisze mi ktoś, jak duże są w Tele Pizza te pizzy? W Menu mają zapisane tylko "średnia - 2 os.", "duża - 3 os.", "MAX - 4 os.".Czy ta duża jest tak duża, że naprawdę da się nią najeść 3 osoby?

Gość

18-03-2011, 17:43
#9
Ja jadam w Döner Kebap'ie i w DaGrasso. Dzisiaj mam zamiar skosztować Tele Pizza {usmiech}Może do 19.00 napisze mi ktoś, jak duże są w Tele Pizza te pizzy? W Menu mają zapisane tylko "średnia - 2 os.", "duża - 3 os.", "MAX - 4 os.".Czy ta duża jest tak duża, że naprawdę da się nią najeść 3 osoby?
Gość napisał(a):Byłem w kebabie w Kupcu ,niestety porcje małe, jak na boxera w bułce to mizeria. Teraz to tylko w Sajgonie jak cos .

Gość

19-03-2011, 00:00
#10
Byłem w kebabie w Kupcu ,niestety porcje małe, jak na boxera w bułce to mizeria. Teraz to tylko w Sajgonie jak cos .
Gość napisał(a):Najlepsza pizza jest w Avalonie palce lizac!{usmiech}{ok}

Gość

19-03-2011, 18:51
#11
Najlepsza pizza jest w Avalonie palce lizac!{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):Faktycznie w kebabie w kupcu zmienili pracownika i teraz bokserski w bułce za 15 zł jest 3 razy mniejszy. Bułka kilka centymetrów mniejsza a mięsa prawie nie widać ale to pewnie dlatego, że zamiast mięsa wrzuca większość kapusty. Ja tam na pewno już nie pójdę - szkoda pieniędzy.

Gość

20-03-2011, 21:20
#12
Faktycznie w kebabie w kupcu zmienili pracownika i teraz bokserski w bułce za 15 zł jest 3 razy mniejszy. Bułka kilka centymetrów mniejsza a mięsa prawie nie widać ale to pewnie dlatego, że zamiast mięsa wrzuca większość kapusty. Ja tam na pewno już nie pójdę - szkoda pieniędzy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]mega kurczak czyli mega surówi i frytek i zero mięsa juz tam sie nie stołuje bo nie warto ! chyba ze ktos wegetarianin [/quote]Wręcz przeciwnie mięsa sporo, co lepsze zawsze świeża i te sosiki {usmiech}

Gość

21-03-2011, 10:25
#13
[quote=Gość]mega kurczak czyli mega surówi i frytek i zero mięsa juz tam sie nie stołuje bo nie warto ! chyba ze ktos wegetarianin [/quote]Wręcz przeciwnie mięsa sporo, co lepsze zawsze świeża i te sosiki {usmiech}
Gość napisał(a):miesa duzo? a jadles gdzies indziej? a ile razy jadles w tym mega kurczaku? bo ja duzo razy i miesa ostatnio daje małoooo

Gość

21-03-2011, 11:38
#14
miesa duzo? a jadles gdzies indziej? a ile razy jadles w tym mega kurczaku? bo ja duzo razy i miesa ostatnio daje małoooo
Gość napisał(a):a jedliscie w kociołku na centrum?? tam to są dopiero duże porcje. i smak bardzo dobrze a ceny nie wygurowane... polecam z czystym sumieniem

Gość

23-03-2011, 18:00
#15
a jedliscie w kociołku na centrum?? tam to są dopiero duże porcje. i smak bardzo dobrze a ceny nie wygurowane... polecam z czystym sumieniem
Gość napisał(a):jak bierzesz frytki albo małego to sie nie dziwie wez mega zestaw lub mega kepsa to wtedy powiesz co i jak a nie pleciesz bzdury jak mało który to ty w taki razie powiedz gdzie jest więcej z chęcio porównam

Gość

23-03-2011, 21:38
#16
jak bierzesz frytki albo małego to sie nie dziwie wez mega zestaw lub mega kepsa to wtedy powiesz co i jak a nie pleciesz bzdury jak mało który to ty w taki razie powiedz gdzie jest więcej z chęcio porównam
Gość napisał(a):Nowy kebab jest ''gutek'' w kupcu ,slyszalem ,że dobre porcje ,jutro ide probować.

Gość

24-03-2011, 22:13
#17
Nowy kebab jest ''gutek'' w kupcu ,slyszalem ,że dobre porcje ,jutro ide probować.
Gość napisał(a):ciekawe ?? konkurencja dla mega kurczaka moze to go zmobilizuje do pracy i porcje nie beda takie mizerne

Gość

24-03-2011, 23:13
#18
ciekawe ?? konkurencja dla mega kurczaka moze to go zmobilizuje do pracy i porcje nie beda takie mizerne
Gość napisał(a):dokładnie mega kurczak na porcjach podupada

Gość

25-03-2011, 09:43
#19
dokładnie mega kurczak na porcjach podupada
Gość napisał(a):Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie.

Gość

25-03-2011, 10:39
#20
Co do nowego kebabu Gutek to właścicielem jest koleś co pracował w kebabie w kupcu. Teraz u niego w zasadzie kebab jest identyczny jak ten w kupcu na dole tylko mięso lepsze bo nie takie tłuste. Porcje zwykłe. Zamawiałem bokserski dla porównania to średnio dużo tam mięsa. Mogłoby być więcej no i ceny trochę niższe przynajmniej na starcie.

strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów