Najlepsze jedzonko w mieście!!!!!

Założony przez YIETI
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 35 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam kebab na Piłsudzkiegoi najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonkoi jest  bardzo miła reszta jest do  bani [/quote][quote=Gość]Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema [/quote]miedzy tymi wypowiedziami sa 2 minuty roznicy....i co ty na to powiesz? Zal...

Gość

11-12-2010, 09:52
#1
[quote=Gość]Polecam kebab na Piłsudzkiegoi najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonkoi jest  bardzo miła reszta jest do  bani [/quote][quote=Gość]Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema [/quote]miedzy tymi wypowiedziami sa 2 minuty roznicy....i co ty na to powiesz? Zal...
Gość napisał(a):polecam Sajgonki na hallera:)

Gość

11-12-2010, 10:09
#2
polecam Sajgonki na hallera:)
Gość napisał(a):Najlepszy jest kebab mix w gringo za 13 zeta, można się porządnie nawp*****lać :D

Gość

11-12-2010, 13:15
#3
Najlepszy jest kebab mix w gringo za 13 zeta, można się porządnie nawp*****lać :D
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam kebab na Piłsudzkiegoi najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonkoi jest  bardzo miła reszta jest do  bani [/quote][quote=Gość]Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema [/quote]miedzy tymi wypowiedziami sa 2 minuty roznicy....i co ty na to powiesz? Zal... [/quote] ---nie dwie min. tylko 8 min. różnicy-rodzeństwo mam liczne i każdy mógł napisać swoją opinię bo wszyscy tam jadamyGościu {diabelek}

Gość

11-12-2010, 17:48
#4
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam kebab na Piłsudzkiegoi najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonkoi jest  bardzo miła reszta jest do  bani [/quote][quote=Gość]Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema [/quote]miedzy tymi wypowiedziami sa 2 minuty roznicy....i co ty na to powiesz? Zal... [/quote] ---nie dwie min. tylko 8 min. różnicy-rodzeństwo mam liczne i każdy mógł napisać swoją opinię bo wszyscy tam jadamyGościu {diabelek}
Gość napisał(a):żenada

Gość

11-12-2010, 19:55
#5
żenada
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Polecam kebab na Piłsudzkiegoi najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonkoi jest  bardzo miła reszta jest do  bani [/quote][quote=Gość]Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema [/quote]miedzy tymi wypowiedziami sa 2 minuty roznicy....i co ty na to powiesz? Zal... [/quote] ---nie dwie min. tylko 8 min. różnicy-rodzeństwo mam liczne i każdy mógł napisać swoją opinię bo wszyscy tam jadamyGościu {diabelek} [/quote]jasne, jasne :)  

Gość

11-12-2010, 20:05
#6
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Polecam kebab na Piłsudzkiegoi najlepiej panią w okularkach robi smaczne jedzonkoi jest  bardzo miła reszta jest do  bani [/quote][quote=Gość]Tak zgadzam się doner na Piłsudzkiego jest ok{!}{ok}pod warunkiem,że jest ta dziewczyna w okularkach kurcze niewiem jak ma na imię-wtedy można chociaż smacznie zjeść gdy jej niema nawet niewchodzę reszta pań bardzo niemiła{usmiech}pozdrowienia dla dziewczyny w okularach-ostatnio jej nie widziałam i chodziłam głodna bo niebyło poco tam wchodzić jak jej niema [/quote]miedzy tymi wypowiedziami sa 2 minuty roznicy....i co ty na to powiesz? Zal... [/quote] ---nie dwie min. tylko 8 min. różnicy-rodzeństwo mam liczne i każdy mógł napisać swoją opinię bo wszyscy tam jadamyGościu {diabelek} [/quote]jasne, jasne :)  
Gość napisał(a):Jak już ktoś wcześniej powiedział: są różne gusta i każdy woli co innego, ważne jest by zasięgnąć opinii nie na temat smaku ale ogólnie czy dana restauracja, pub czy bar przyrządzają coś należycie:)Ja np lubię da grasso ale są dni kiedy mają stary ser i pizza nie jest najlepsza:/A orange spadł na psy. Byłam tam niedawno i mięso w kebabie było wołowe! Przeżyłam szok jak wzięłam kawałek do ust. Całość się rozwalała i nie trzymała kupy :/W Kwadransie mają dobrego sandacza i placka po węgiersku z takim pysznym sosem:) A no i ostatnio mają tam też jakies obiady chyba do 10zł ( każdego dnia inne menu) i bar sałatkowy.Myślę że jesli chodzi o kebaba to u moimi faworytami są kebeb w kupcu i doner:)

Gość

11-12-2010, 20:59
#7
Jak już ktoś wcześniej powiedział: są różne gusta i każdy woli co innego, ważne jest by zasięgnąć opinii nie na temat smaku ale ogólnie czy dana restauracja, pub czy bar przyrządzają coś należycie:)Ja np lubię da grasso ale są dni kiedy mają stary ser i pizza nie jest najlepsza:/A orange spadł na psy. Byłam tam niedawno i mięso w kebabie było wołowe! Przeżyłam szok jak wzięłam kawałek do ust. Całość się rozwalała i nie trzymała kupy :/W Kwadransie mają dobrego sandacza i placka po węgiersku z takim pysznym sosem:) A no i ostatnio mają tam też jakies obiady chyba do 10zł ( każdego dnia inne menu) i bar sałatkowy.Myślę że jesli chodzi o kebaba to u moimi faworytami są kebeb w kupcu i doner:)
Gość napisał(a):Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek}

Gość

27-12-2010, 22:04
#8
Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek}
Gość napisał(a):bylem dzis w GYROSIE, kilka negatywnych wnioskow:1. drogo, drogo, drogo,2. niewielkie porcje3.robiaca zamieszanie starsza pani, ktora wydluza czas oczekiwaniaSmak i jakosc kebaba nie jest zly, ale napewno nie jest wart tych pieniedzy, W Warszawie za dobrego kebaba trzeba 8zl zaplacic, a tutaj!!!  

Gość

27-12-2010, 22:23
#9
bylem dzis w GYROSIE, kilka negatywnych wnioskow:1. drogo, drogo, drogo,2. niewielkie porcje3.robiaca zamieszanie starsza pani, ktora wydluza czas oczekiwaniaSmak i jakosc kebaba nie jest zly, ale napewno nie jest wart tych pieniedzy, W Warszawie za dobrego kebaba trzeba 8zl zaplacic, a tutaj!!!  
Gość napisał(a):niew iemdlaczego ostroleka jaest taka droga przecierz jest tyle kebabow to i ceny powinny byc inne niższe a ni9e zawsze drogo znaczy dobrze....... mr chicken jest wpozo teraz tylkmo szkoda ze troche na zaqdupi. ale jesli ktos chce zjesc to i na sienkieicza dotrze pozdro..

Gość

27-12-2010, 22:30
#10
niew iemdlaczego ostroleka jaest taka droga przecierz jest tyle kebabow to i ceny powinny byc inne niższe a ni9e zawsze drogo znaczy dobrze....... mr chicken jest wpozo teraz tylkmo szkoda ze troche na zaqdupi. ale jesli ktos chce zjesc to i na sienkieicza dotrze pozdro..
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :)

Gość

27-12-2010, 23:01
#11
[quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :) [/quote]hahaha orange juz dawno upadlo gluptasku{diabelek}

Gość

28-12-2010, 09:37
#12
[quote=Gość][quote=Gość]Ciekawe kiedy ostatnio byłaś w Orange jaki dawno jest zamknięty{diabelek} [/quote]malo wiesz bo jest reaktywacja orange i jest czynny juz sporo czasu :) [/quote]hahaha orange juz dawno upadlo gluptasku{diabelek}
Gość napisał(a):Pizzeria SANTORINI - Olszewo Borki

Gość

28-12-2010, 22:06
#13
Pizzeria SANTORINI - Olszewo Borki
Gość napisał(a):DONER JEST SUPER TYLKO OBSŁUGA A SZCZEGÓLNIE NA GORBATOWA TO NIECH GĘŚ KOPNIE TE PANIE CHYBA NIE WIEDZĄ ŻE KLIENTA TRZEBA SZANOWAĆ CZASEM WOLĘ ZAMÓWIĆ DOWÓZ Z PIŁSUDZKIEGO CHOCIAŻ GORBATOWA MAM POD NOSEM TU PANIE SĄ PO PROSTU WREDNE I NIEPRZYJEMNE

Gość

28-12-2010, 22:46
#14
DONER JEST SUPER TYLKO OBSŁUGA A SZCZEGÓLNIE NA GORBATOWA TO NIECH GĘŚ KOPNIE TE PANIE CHYBA NIE WIEDZĄ ŻE KLIENTA TRZEBA SZANOWAĆ CZASEM WOLĘ ZAMÓWIĆ DOWÓZ Z PIŁSUDZKIEGO CHOCIAŻ GORBATOWA MAM POD NOSEM TU PANIE SĄ PO PROSTU WREDNE I NIEPRZYJEMNE
Gość napisał(a):A mi to smakuje najbardziej w domu!! Bo od chemii to mam pryszcze!!  

Gość

29-12-2010, 11:14
#15
A mi to smakuje najbardziej w domu!! Bo od chemii to mam pryszcze!!  
Gość napisał(a):Dziś byłem ze znajomymi w PIZZA RICA... PORAŻKA, DNO, ŻAL... Biorąc pod uwage ze w tym "lokalu" bylo moze z piec osob, pani kelnerka, kasjerka i pomywaczka w jednym, bodajże "Magda" podala pizze po uplywie ok. 25 min. Podala bez slowa sama pizze i 2x sztućce zamiast 3, choć prosilem jeszcze o 2x sos i talerze... nie pozostalo mi nic tylko patrzec sie na nia... Czekam na reszte 5 minut nic... 10 minut nic... Podszedłem i poprosilem jeszcze raz o podanie tego czego nie dostałem.Po kilku minutach dostalismy jeden wyszczerbany w kilku miejscach talerz na trzy osoby! Pozostało jeść z ręki! Panna "Magda" powiedziała, że pozostałe 2 przyniesie niedługo, nie przyniosła. Usłyszałem natomiast jak zaczęła zmywać, pomyślałem : O! zmywa dla nas by podać. Ale już ich nie dostałem do konca pobytu tam. Drugi sos po ponownym upomnieniu sie dostalem po 30 minutach i wykłóceniu się, że zapłaciłem za 2, bo Pani nie pamiętała co zamawiałem, a paragonów nie dają. Nabijają tylko gotówkę na kasę i tyle. Jeszcze stałem przy kasie, kiedy ona wyruszyła za zaplecze, wlała sos do kubeczka wyjrzała bez słowa do naszego stolika zza rogu, postawiła sos na rogu stolika bez słowa i zniknęła! Równie dobrze można bylo go nie zauważyć i strącić łokciem w sekundę! Pizza smakowała średnio, spod był mocno twardy. Najtańsza pizza 41cm kosztowała aż 30 zł. Na ostroleckie warunki cos nie halo prawda? W życiu już tam nie pójdę i Wam radzę, nie wydawajcie tam ni grosza, bo wyjdziecie z niesmakiem! DNO!

Gość

02-01-2011, 21:02
#16
Dziś byłem ze znajomymi w PIZZA RICA... PORAŻKA, DNO, ŻAL... Biorąc pod uwage ze w tym "lokalu" bylo moze z piec osob, pani kelnerka, kasjerka i pomywaczka w jednym, bodajże "Magda" podala pizze po uplywie ok. 25 min. Podala bez slowa sama pizze i 2x sztućce zamiast 3, choć prosilem jeszcze o 2x sos i talerze... nie pozostalo mi nic tylko patrzec sie na nia... Czekam na reszte 5 minut nic... 10 minut nic... Podszedłem i poprosilem jeszcze raz o podanie tego czego nie dostałem.Po kilku minutach dostalismy jeden wyszczerbany w kilku miejscach talerz na trzy osoby! Pozostało jeść z ręki! Panna "Magda" powiedziała, że pozostałe 2 przyniesie niedługo, nie przyniosła. Usłyszałem natomiast jak zaczęła zmywać, pomyślałem : O! zmywa dla nas by podać. Ale już ich nie dostałem do konca pobytu tam. Drugi sos po ponownym upomnieniu sie dostalem po 30 minutach i wykłóceniu się, że zapłaciłem za 2, bo Pani nie pamiętała co zamawiałem, a paragonów nie dają. Nabijają tylko gotówkę na kasę i tyle. Jeszcze stałem przy kasie, kiedy ona wyruszyła za zaplecze, wlała sos do kubeczka wyjrzała bez słowa do naszego stolika zza rogu, postawiła sos na rogu stolika bez słowa i zniknęła! Równie dobrze można bylo go nie zauważyć i strącić łokciem w sekundę! Pizza smakowała średnio, spod był mocno twardy. Najtańsza pizza 41cm kosztowała aż 30 zł. Na ostroleckie warunki cos nie halo prawda? W życiu już tam nie pójdę i Wam radzę, nie wydawajcie tam ni grosza, bo wyjdziecie z niesmakiem! DNO!
Gość napisał(a):[quote=Gość] chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}[/quote]O Donerze na Piłsudskiego też się wypowiem.Jedzenie jest raczej dobre...  ale..Pani robiąca mi hot-doga wyszła z zaplecza, gdzie widziałem jak myła blat ścierą, później spryskiwaczem od okien przecierała lodówki itd. W między czasie przetarła sobie nos ręką, po czym zabrała się do wyjmowania parówek z lodówki, nie myjąc rąk!!! Parówkę wkładała ręką! Czy jak jedzenie w miarę smakuje, to musi być syfiarstwo!?  

Gość

02-01-2011, 21:22
#17
[quote=Gość] chciałabym się zapytać dlaczego panie ekspedientki w donerze na gorbatowa są takie nieprzyjemne i szykują dużo gorsze jedzenie niż na piłsudzkiego to podobno jednego właściciela ale różnica jest wielka{?}kebaby tam [na gorbatowa]są dla krolików i jeszcze pytając sie o czas oczekiwania zniechecają do zakupow{?}na piłsudzkiego też jedna pani potrafi rękami[nie wiem czy je myła ]w kebabie grzebać fujj ale dwie pozostałe robią super jedzonko i są przyjemne {ok}jak przechodzę to patrzę kto robi bo do tej wstrętnej starej baby już nie przyjde {!}kiedyś zaszłam ale z zaplecza tą moją w okularach prosiłam bo chyba tylko ona do tej pracy się nadaje a reszta szkoda słów{dobani}ale szefostwo chyba widzi to co chce widzieć {nie}a słyszałam tam wiele od nich pod adresem dziewczyn tylko dziwie sie że nie wiedzą jak która pracuje ostatnio to wszyscy którzy tam kupuja a których znam mają taką samą opinie{!}ale widocznie szefostwu nie żależy na kliencie jak tym paniom z gorbatowa i pani starszej z piłsudzkiego{!}[/quote]O Donerze na Piłsudskiego też się wypowiem.Jedzenie jest raczej dobre...  ale..Pani robiąca mi hot-doga wyszła z zaplecza, gdzie widziałem jak myła blat ścierą, później spryskiwaczem od okien przecierała lodówki itd. W między czasie przetarła sobie nos ręką, po czym zabrała się do wyjmowania parówek z lodówki, nie myjąc rąk!!! Parówkę wkładała ręką! Czy jak jedzenie w miarę smakuje, to musi być syfiarstwo!?  
Gość napisał(a):do poprzedniej wypowiedzi z tego ze znam zaplecze  w donerze to wiem ze tam tez maja umywalki i watpie aby to co piszesz mialo wiekszy sens panie tam naprawde sie staraja moze nie dokonca ale ... jesli tak cie to boli to... dziwne ze nie masz pretensji o to ze rak nie myja jak podaja ci cocacole lub miesko scinaja jak sa dwie tez kazda powinna myc rece  a propo ta parowke moze w zebach miala ci przyniesc cooo? a jak ty skladasz zamowienie i gume zujesz cala geba to ladnie to wyglada tez takie sytuacje tam widzialem bo czesto tam bywam sprzatnac po sobie papierkow tez nie potraficie po kebabie a czepiasz sie mycia rak w domu tez myjesz jak dotkniesz czubka nosa a moze dalej nic nie widzisz tylko swoj nos  heheh zaloze sie ze masz nie wiecej niz 15 lat  wstyd na miejscu pan z donera to za kare bym plul do kazdego hod doga kub jeszcze gozej hehe bez komentarza i bez odbioru jak ci sie nie podoba to tam nie chodz

Gość

03-01-2011, 09:53
#18
do poprzedniej wypowiedzi z tego ze znam zaplecze  w donerze to wiem ze tam tez maja umywalki i watpie aby to co piszesz mialo wiekszy sens panie tam naprawde sie staraja moze nie dokonca ale ... jesli tak cie to boli to... dziwne ze nie masz pretensji o to ze rak nie myja jak podaja ci cocacole lub miesko scinaja jak sa dwie tez kazda powinna myc rece  a propo ta parowke moze w zebach miala ci przyniesc cooo? a jak ty skladasz zamowienie i gume zujesz cala geba to ladnie to wyglada tez takie sytuacje tam widzialem bo czesto tam bywam sprzatnac po sobie papierkow tez nie potraficie po kebabie a czepiasz sie mycia rak w domu tez myjesz jak dotkniesz czubka nosa a moze dalej nic nie widzisz tylko swoj nos  heheh zaloze sie ze masz nie wiecej niz 15 lat  wstyd na miejscu pan z donera to za kare bym plul do kazdego hod doga kub jeszcze gozej hehe bez komentarza i bez odbioru jak ci sie nie podoba to tam nie chodz
Gość napisał(a):Na centrum w tym barze Kociołek jest bardzo dobry kebab i nie drogi, mały kosztuje 6 zł a duzy 9zł. Jest bardzo duzo mięsa naprawdę polecam:)

Gość

04-01-2011, 14:14
#19
Na centrum w tym barze Kociołek jest bardzo dobry kebab i nie drogi, mały kosztuje 6 zł a duzy 9zł. Jest bardzo duzo mięsa naprawdę polecam:)
Gość napisał(a):Nie polecam mix-a ze SMAKOSZA

Gość

04-01-2011, 14:15
#20
Nie polecam mix-a ze SMAKOSZA

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów