Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Studio Kolor ... bardzo dobzi kamerzysci i fotograf ... pozdrawiam i polecam {usmiech}{ok}{ok}[/quote]

Gość

31-03-2012, 16:04
#1
[quote=Gość]Polecam Studio Kolor ... bardzo dobzi kamerzysci i fotograf ... pozdrawiam i polecam {usmiech}{ok}{ok}[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja i mój mąż zrobiliśmy wesele na zakładach, zdjęcia robił Kuba Dębek, kamerzysta Robert Fluks a zespół Medium. Goście bawili się świetnie, my jesteśmy zadowoleni. Generalnie drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru [/quote]a fluks już robi swoje czołówki czy dalej kopiuje pomysły konkurencji ??  

Gość

02-04-2012, 12:47
#2
[quote=Gość]Ja i mój mąż zrobiliśmy wesele na zakładach, zdjęcia robił Kuba Dębek, kamerzysta Robert Fluks a zespół Medium. Goście bawili się świetnie, my jesteśmy zadowoleni. Generalnie drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru [/quote]a fluks już robi swoje czołówki czy dalej kopiuje pomysły konkurencji ??  
Gość napisał(a):Polecam Studio Borkowski. Mają ciekawą ofertę wersję tańszą i droższą a ztego co się orientuję istnieje możliwość zrobienia pleneru w Wenecji{ok}{usmiech}

Gość

12-04-2012, 23:09
#3
Polecam Studio Borkowski. Mają ciekawą ofertę wersję tańszą i droższą a ztego co się orientuję istnieje możliwość zrobienia pleneru w Wenecji{ok}{usmiech}
Gość napisał(a):łohoho w wenecji :) ehhe wszedzie mozna kwestia kasy :)

Gość

13-04-2012, 09:30
#4
łohoho w wenecji :) ehhe wszedzie mozna kwestia kasy :)
Gość napisał(a):Ja mogę zrobić na Bali, Karaibach, Seszelach, Cyprze lub w innych ciepłych krajach. Proszę tylko mi zarezerwować bilety na tydzień pobytu i opłacić wszystko z góry (hotel, bilety, wyżywienie). Chciałbym być na miejscu trzy dni przed sesją, żeby poznać teren, dwa dni na sesję i dzień odpoczynku.{mruga}

Gość

13-04-2012, 09:42
#5
Ja mogę zrobić na Bali, Karaibach, Seszelach, Cyprze lub w innych ciepłych krajach. Proszę tylko mi zarezerwować bilety na tydzień pobytu i opłacić wszystko z góry (hotel, bilety, wyżywienie). Chciałbym być na miejscu trzy dni przed sesją, żeby poznać teren, dwa dni na sesję i dzień odpoczynku.{mruga}
Gość napisał(a):Kuba Dębek - świetnie wykonane zdjęcia, rewelacyjny kontakt z klientem, profesjonalizm, terminowość, elastyczność = 100% zadowoleniaPolecamy wszystkimi, którzy cenią kreatywność i ZAANGAŻOWANIE !!!Portfolio możecie zobaczyć na www.kubadebek.com, sami oceńcie.Zadowoleni Klaudia i Michał AbramscyZ czystym sumieniem polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom

Gość

26-11-2012, 23:19
#6
Kuba Dębek - świetnie wykonane zdjęcia, rewelacyjny kontakt z klientem, profesjonalizm, terminowość, elastyczność = 100% zadowoleniaPolecamy wszystkimi, którzy cenią kreatywność i ZAANGAŻOWANIE !!!Portfolio możecie zobaczyć na www.kubadebek.com, sami oceńcie.Zadowoleni Klaudia i Michał AbramscyZ czystym sumieniem polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom
Gość napisał(a):Ja polecam photoKamGraphy. Chłopak robi to z wielką pasją ... bardzo dużo wkłada w to serca i ma wiele ciekawych pomósłów na plener 517 756601 https://www.facebook.com/pages/photoKamGraphy/44730525532030 8

Gość

27-11-2012, 11:28
#7
Ja polecam photoKamGraphy. Chłopak robi to z wielką pasją ... bardzo dużo wkłada w to serca i ma wiele ciekawych pomósłów na plener 517 756601 https://www.facebook.com/pages/photoKamGraphy/44730525532030 8
Gość napisał(a):[quote=Gość][b]polecam ci wspaniałego fotografa!!jest młody ma wspaniałe pomysły na sesje zdjęciowe!ja jestem bardzo zadowolona.cena też jest bardzo przystępna w porównaniu do cennika ostrołeckich fotografów! jeśli jesteście zainteresowani podaje adres email grabowski.k1@gmail.comnaprawde polecam [/quote]{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} {!}{!}{!}

Gość

27-11-2012, 12:32
#8
[quote=Gość][b]polecam ci wspaniałego fotografa!!jest młody ma wspaniałe pomysły na sesje zdjęciowe!ja jestem bardzo zadowolona.cena też jest bardzo przystępna w porównaniu do cennika ostrołeckich fotografów! jeśli jesteście zainteresowani podaje adres email grabowski.k1@gmail.comnaprawde polecam [/quote]{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!} {!}{!}{!}
Gość napisał(a):znam wszystkich fotografów w Ostrolęce, moje zdanie:Pogorzelski - fajne zdjęcia, facet zna się na rzeczy ale się chłopak bardzo ceniJarek Sender - dla mnie zdjęcia kiczowate, ceni się też dość wysoko, a do Pogorzelskiego mu dalkoRobert Causari - jak ma dobry dzien, to może coś z tego bedzie, ale czasem robi kicz. Cena też moim zdaniem zbyt wygórowana. Kuba Dębek ma fajne pomysły i jeszcze mu sie chce, cena nie jest wzięta z kosmosu. Marcin Szyszkowski wspolpracował kiedys z tego co wiem z Pogorzelskim jest młody, chce mu się, ceny nie znam. Adam Wołosz - najstarszy stażem fotograf, ma na pewno doświadczenie, nie jest mimo wszystko bardzo drogi. Może dla osob bardziej klasycznych w oczekiwaniach. Technika zdjęć - na 6.nowa agencja imp- młoda wkipa, zaczynają pracę, pewnie pomysów kupa, zobaczymy jak z realizacją bo zdjęć ze slubu jeszcze nie widziałem.Tomasz Grzyb - bardzo lubię jego zdjęcia, ale może nie koniecznie slubne, to oczywiście kwestia gustu. Studio Borkowski - video może być, zdjęcia kompletnie mi nie leząTo z grubsza, oczywiście moja subiektywna ocena, można się z nia zgadzac albo nie. Ale po jest forum zeby się dzielic swoimi doswiadczeniami.  

Gość

28-11-2012, 20:22
#9
znam wszystkich fotografów w Ostrolęce, moje zdanie:Pogorzelski - fajne zdjęcia, facet zna się na rzeczy ale się chłopak bardzo ceniJarek Sender - dla mnie zdjęcia kiczowate, ceni się też dość wysoko, a do Pogorzelskiego mu dalkoRobert Causari - jak ma dobry dzien, to może coś z tego bedzie, ale czasem robi kicz. Cena też moim zdaniem zbyt wygórowana. Kuba Dębek ma fajne pomysły i jeszcze mu sie chce, cena nie jest wzięta z kosmosu. Marcin Szyszkowski wspolpracował kiedys z tego co wiem z Pogorzelskim jest młody, chce mu się, ceny nie znam. Adam Wołosz - najstarszy stażem fotograf, ma na pewno doświadczenie, nie jest mimo wszystko bardzo drogi. Może dla osob bardziej klasycznych w oczekiwaniach. Technika zdjęć - na 6.nowa agencja imp- młoda wkipa, zaczynają pracę, pewnie pomysów kupa, zobaczymy jak z realizacją bo zdjęć ze slubu jeszcze nie widziałem.Tomasz Grzyb - bardzo lubię jego zdjęcia, ale może nie koniecznie slubne, to oczywiście kwestia gustu. Studio Borkowski - video może być, zdjęcia kompletnie mi nie leząTo z grubsza, oczywiście moja subiektywna ocena, można się z nia zgadzac albo nie. Ale po jest forum zeby się dzielic swoimi doswiadczeniami.  
Gość napisał(a):Szanowni szukający fotografa decyzja na kogo się zdecydujecie należy do Was, wybierajcie. www.dariuszglosek.plwww.sebcio.plwww.kamilzieba.flog.pl/pfww w.gregornphotography.comwww.foto-magia.flog.pl/pfwww.wbfoto. plwww.fotojimmy.plwww.agencjaimp.plwww.fotobracia.plwww.remi k.digartfolio.plwww.sfoto.iportfolio.plwww.dariuszpogorzelsk i.plwww.profphoto.plwww.kubadebek.comwww.tomekgrzyb.plwww.sl ubniaki.wordpress.comwww.piotrbrichacek.plwww.robertcausari. viewbook.comJeśli o kimś  z fotografów zapomniałem - przepraszam  

Gość

28-11-2012, 22:26
#10
Szanowni szukający fotografa decyzja na kogo się zdecydujecie należy do Was, wybierajcie. www.dariuszglosek.plwww.sebcio.plwww.kamilzieba.flog.pl/pfww w.gregornphotography.comwww.foto-magia.flog.pl/pfwww.wbfoto. plwww.fotojimmy.plwww.agencjaimp.plwww.fotobracia.plwww.remi k.digartfolio.plwww.sfoto.iportfolio.plwww.dariuszpogorzelsk i.plwww.profphoto.plwww.kubadebek.comwww.tomekgrzyb.plwww.sl ubniaki.wordpress.comwww.piotrbrichacek.plwww.robertcausari. viewbook.comJeśli o kimś  z fotografów zapomniałem - przepraszam  
Gość napisał(a):SLUBNIAKI.COM.PL - NOWA DOMENA.

Gość

29-11-2012, 21:54
#11
SLUBNIAKI.COM.PL - NOWA DOMENA.
Gość napisał(a):Osoba która poleca photoKamGraphy ma ten sam IP :)

Gość

27-01-2013, 15:24
#12
Osoba która poleca photoKamGraphy ma ten sam IP :)
Gość napisał(a):Bo chłopak sam się poleca tylko mu to głupi napisać :)

Gość

16-02-2013, 19:31
#13
Bo chłopak sam się poleca tylko mu to głupi napisać :)
Gość napisał(a):pieknie nagrywa pan robert fluks  ze dzbenina  bardzo mily  czlowiek polecam  a zdjecia pan malanowski cudowne  pan kamerzysta go zna  

Gość

17-02-2013, 13:53
#14
pieknie nagrywa pan robert fluks  ze dzbenina  bardzo mily  czlowiek polecam  a zdjecia pan malanowski cudowne  pan kamerzysta go zna  
Gość napisał(a):[quote=Gość]A moje wesele nagrywał Hubert Aptacy Panasonic M25 w 1991 roku i też jest zajefajne[/quote]

Gość

23-02-2013, 17:33
#15
[quote=Gość]A moje wesele nagrywał Hubert Aptacy Panasonic M25 w 1991 roku i też jest zajefajne[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]SLUBNIAKI.COM.PL - NOWA DOMENA. [/quote]nie polecam, mają duży bałagan i nie traktują serio...

Gość

25-06-2013, 09:31
#16
[quote=Gość]SLUBNIAKI.COM.PL - NOWA DOMENA. [/quote]nie polecam, mają duży bałagan i nie traktują serio...
Gość napisał(a):Ma ktoś kontakt do Roberta Fluksa ? proszę o pomoc :)

Gość

25-06-2013, 09:33
#17
Ma ktoś kontakt do Roberta Fluksa ? proszę o pomoc :)
Gość napisał(a):HD studio

Gość

25-06-2013, 16:26
#18
HD studio
Gość napisał(a):HD studio

Gość

25-06-2013, 16:27
#19
HD studio
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]SLUBNIAKI.COM.PL - NOWA DOMENA. [/quote]nie polecam, mają duży bałagan i nie traktują serio... [/quote]ocho.... byłam...nie zauważyłam bałaganu. Filmy które widziałam są świetne. mozna na bieżąco oglądać na facebooku Michała lub na ich stronie. Poza tym w zależności od wybranego pakietu masz różne opcje. Poza tym co ważne można wejść na stronę i zobaczyć ile różnych rzeczy robią w odróżnieniu od "kamerzystów" którzy mogą pokazac ci w domu jedno wesele. Może komuś nie odpowiadać termin odbioru bo fakt mają dość długi ale za to filmy i zdjęcia są cudowne. najlepiej świadczy o tym sama praca którą robią i nie wstydzą sie jej skoro podpisują się pod nią oficjalnie i publicznie ją prezentują. W tym roku będą robić moje wesele, juz nie moge się doczekać. na weselu koleżanki wyświetlali filmy które stworzyły fantastyczny klimat aż łezka w oku się kręciła. Ale cóż. inni wola krytykować na forum niż zainwestować w jakość. polecam jak najbardziej jeśli chcecie mieć indywidualny film a nie taki sam jak wszyscy ale za to w 2 tygodnie.

Gość

25-06-2013, 17:33
#20
[quote=Gość][quote=Gość]SLUBNIAKI.COM.PL - NOWA DOMENA. [/quote]nie polecam, mają duży bałagan i nie traktują serio... [/quote]ocho.... byłam...nie zauważyłam bałaganu. Filmy które widziałam są świetne. mozna na bieżąco oglądać na facebooku Michała lub na ich stronie. Poza tym w zależności od wybranego pakietu masz różne opcje. Poza tym co ważne można wejść na stronę i zobaczyć ile różnych rzeczy robią w odróżnieniu od "kamerzystów" którzy mogą pokazac ci w domu jedno wesele. Może komuś nie odpowiadać termin odbioru bo fakt mają dość długi ale za to filmy i zdjęcia są cudowne. najlepiej świadczy o tym sama praca którą robią i nie wstydzą sie jej skoro podpisują się pod nią oficjalnie i publicznie ją prezentują. W tym roku będą robić moje wesele, juz nie moge się doczekać. na weselu koleżanki wyświetlali filmy które stworzyły fantastyczny klimat aż łezka w oku się kręciła. Ale cóż. inni wola krytykować na forum niż zainwestować w jakość. polecam jak najbardziej jeśli chcecie mieć indywidualny film a nie taki sam jak wszyscy ale za to w 2 tygodnie.

strony: wstecz 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów