Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 41 dalej
Gość napisał(a):]Nie polecam również Rafała Ostrowskiego z ART-HOUSE. Kolesiowi nie wypaliło ze strzyżeniem psów, to czepia się już nawet fotografii. Według mnie traktuje on fotografię jak zabawę, a nie na poważnie. Jest nieodpowiedzialny. Wiem, ponieważ chociażby w swojej karierze fryzjera psów wkurzył nie jednego właściciela.[/u]Co do strzyżenia nie mam zarzutu, mój pies był tam kilka razy, a jest bardzo ruchliwy.

Gość

19-08-2011, 23:51
#1
]Nie polecam również Rafała Ostrowskiego z ART-HOUSE. Kolesiowi nie wypaliło ze strzyżeniem psów, to czepia się już nawet fotografii. Według mnie traktuje on fotografię jak zabawę, a nie na poważnie. Jest nieodpowiedzialny. Wiem, ponieważ chociażby w swojej karierze fryzjera psów wkurzył nie jednego właściciela.[/u]Co do strzyżenia nie mam zarzutu, mój pies był tam kilka razy, a jest bardzo ruchliwy.
Gość napisał(a):Napewno jakość świadczonych usług podniesie się z momentem nabijania na kasę fiskalną lub wystawianaia f.vat przez osoby które wykonuja  w/w usługi. 80 % z nich robi to na "bolka oko" . Szara strefa to jest to !!!

Gość

20-08-2011, 10:38
#2
Napewno jakość świadczonych usług podniesie się z momentem nabijania na kasę fiskalną lub wystawianaia f.vat przez osoby które wykonuja  w/w usługi. 80 % z nich robi to na "bolka oko" . Szara strefa to jest to !!!
Gość napisał(a):Powiem szczerze że nie słyszałem wczesniej o tym fotografie ale jeśli się o kimś pisze to musi mieć coś w sobie, wszedłem na stronę i zostałem pozytywnie zaskoczony :) mógłby ktoś coś więcej napisać na temat tego pana Rafała bo tak jak poprzedniczka nie uważam że traktowanie fotografii jako zabawa jest złe. Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś kto korzystał z usług bo jestem mocno zainteresowany. A domyslam sie że osoba która napisała ten negatywny komentarz wcale nie korzystała z usług bo nie napisał zadnych konkretów na temat złej obsługi a zdjęcia są piękne !!

Gość

20-08-2011, 13:13
#3
Powiem szczerze że nie słyszałem wczesniej o tym fotografie ale jeśli się o kimś pisze to musi mieć coś w sobie, wszedłem na stronę i zostałem pozytywnie zaskoczony :) mógłby ktoś coś więcej napisać na temat tego pana Rafała bo tak jak poprzedniczka nie uważam że traktowanie fotografii jako zabawa jest złe. Najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś kto korzystał z usług bo jestem mocno zainteresowany. A domyslam sie że osoba która napisała ten negatywny komentarz wcale nie korzystała z usług bo nie napisał zadnych konkretów na temat złej obsługi a zdjęcia są piękne !!
Gość napisał(a):Widzę że rozwinęła się dyskusja na mój temat.. Takie wypowiedzi ludzi, którzy nie mieli do czynienia z moimi usługami pozostawiam bez komentarza !!!! Nie wiem też na czym miałaby polegać ta "zabawa" i "brak odpowiedzialności" ?? Nigdy nikt nie powiedział mi że jest niezadowolony z wykonanych przeze mnie zdjęć a wręcz przeciwnie, dlatego cieszy mnie to, że konkurencja śledzi moją aktywność i wypowiada się na mój temat (zawsze to jakaś dodatkowa reklama :) )Zainteresowanych zapraszam na stronę www.art-house-foto.pl Pozdrawiam RAFAŁ ..

Gość

20-08-2011, 17:39
#4
Widzę że rozwinęła się dyskusja na mój temat.. Takie wypowiedzi ludzi, którzy nie mieli do czynienia z moimi usługami pozostawiam bez komentarza !!!! Nie wiem też na czym miałaby polegać ta "zabawa" i "brak odpowiedzialności" ?? Nigdy nikt nie powiedział mi że jest niezadowolony z wykonanych przeze mnie zdjęć a wręcz przeciwnie, dlatego cieszy mnie to, że konkurencja śledzi moją aktywność i wypowiada się na mój temat (zawsze to jakaś dodatkowa reklama :) )Zainteresowanych zapraszam na stronę www.art-house-foto.pl Pozdrawiam RAFAŁ ..
Gość napisał(a):Pozwoles sobie na ocene zdjęć :)Wg kolejności jaka wyświetla się po kliknięciu zakładki"Fotografia ślubna"1.Przesadzona obróbka, zdjecie jest całe błękitne bo autor za bardzo chciał pokazać błękit nieba. Kontrast zbyt duży psuje odbiór zdjęcia.Zbyt duży błekit spowodwał,ze suknia PM jest zamiast biła wyszłą błękitna.2.Ponownie zbyt mocny kontrast i za duże nasycenie błękitnego koloru.Fotograafia przedstawia brzydkie miejsce z PM . Niestety nie podoba mi się.3.To wygięcie nie nadaje smaku a psuje zdjecie. Miało być artystycznie ale wyszłą masakra . Cień na dole zdjecia sugeruje ,że nie umie pan wyciągać z "CIENI" zdjęćie ejst po części niedoświetlone i nie ma pomysłu na foto..4.kolejne zdjecie bez pomysłu. Ot pstryk dla pstrtyku, Twarz Młodej ciemna i masa cieni an drzewach :/ Suknia czarno-białą , zbyt duży kontrast i fatalna obróbka.5.Ponownie zła obróbka i nasycenie błękitnego koloru psuje zdjecie. Poza sztuczna któa nic nie wnosi do zdjęcia a je psuje swoją monotonią.Znowu cienie na mundurze Młodego, popracuj nad doświetlaniem.6.Tragedia!! Co ma oznaczać ten widoczny reflektor?? Pan jest po szkole fotografi a nie zna pan podstawowych zasad ekspozycji. Takie rzeczy ukrywamy a ta fotka nic nie pokazuje.. Brzydkie ośiwtlenie i monotonna poza.7.Kolejne zdjecie bez pomysłu. Nie wystarczy  ustawić PM w obskurnym miejscu aby wtyszło artystyczne zdjecie. PM ustawiona centralnie , dyskwalifikacja zdjęcia  jak dla mnie.8.CIENIE, ciemnosc widzę ciemność. Centralny kadr ponownie i zdjecie źle oświetlone bez pomysłu.9.Zły kontrast, zbyt mocny!! Walnałeś lampą na wprost!! Okropne cienie za PM. Co ma oznaczać to wchodzenie po drabinie?? Znowu centralnie umieszczona PM.Brzydkie zdjęcie.10.Znowu ten sam błąd , przesadny kontrast i zbyt mocne wyostrzenie zdjecia. Odcien foto caly żółty. Brzydka poza a Młody w połowie jest ciemny.Znowu centralny ciasny kadr.11.Znowu brak oświetlenia!! Połowa zdjecia ciemna i ciasny kadr. Pomysł ze schodami podpatrzony u innych ale mierna kopia i wykonanie fatalne. Reflektor miałeś za młodymi pod schodami i dało to okropne cienie za młodymi.12. Koszmarna obróbka! Suknia panny młodej wygląda jak by byłą brudna!! Za duży kontrast i ciassny nudny kadr.Znowu problem z oświetleniem i okropna winieta!!13.Zle oświetlenie! Co mają znaczyć te czarne plamy w miejscach drzew? Twarz Młodej nie oświetlona dekold czarny. Poza nie wyszła wielki cien na trawie młodej.Znowu centralny kadr.14.Znowu cienie atakuja, nie doświetlona i ciasne. Zdjęcie bez pomysłu strzelone na siłę.Wielkie plamy cienia za młodymi.15.Znowu  cienie, zła obróbka. Poza na siłe pstryk dla pstryku. Za mocno wyostrzone i ponownie centralny kadr. Poza bez pomysłu.Reasumując pana błędy ze zdjęć plenerowych.- zła obróbka któa niszczy zdjęcia- Nadmierna saturacja błękitnego koloru. Prosze nie machac tak suwakami:P- Brak umiejętności pracy światłem , nie umię pan doświetlać zdjęć.- Ciasne kadry - Brak pomysłu na zdjęcia pozy nudne i bezsensowne- Zła ekspozycja - Brak podstawowych umiejętności fotograficznych.Niestety widać,ze jest pan amatorem który znalazł łątwy zarobek. Niestety psuję pan zdjecia trochę wysiłku i inwencji nei zaszkodzi. Po powrocie  ocenię pana zdkjęcia z przygotowań oraz ceremonii. Pozdrawiam :)

Gość

21-08-2011, 13:27
#5
Pozwoles sobie na ocene zdjęć :)Wg kolejności jaka wyświetla się po kliknięciu zakładki"Fotografia ślubna"1.Przesadzona obróbka, zdjecie jest całe błękitne bo autor za bardzo chciał pokazać błękit nieba. Kontrast zbyt duży psuje odbiór zdjęcia.Zbyt duży błekit spowodwał,ze suknia PM jest zamiast biła wyszłą błękitna.2.Ponownie zbyt mocny kontrast i za duże nasycenie błękitnego koloru.Fotograafia przedstawia brzydkie miejsce z PM . Niestety nie podoba mi się.3.To wygięcie nie nadaje smaku a psuje zdjecie. Miało być artystycznie ale wyszłą masakra . Cień na dole zdjecia sugeruje ,że nie umie pan wyciągać z "CIENI" zdjęćie ejst po części niedoświetlone i nie ma pomysłu na foto..4.kolejne zdjecie bez pomysłu. Ot pstryk dla pstrtyku, Twarz Młodej ciemna i masa cieni an drzewach :/ Suknia czarno-białą , zbyt duży kontrast i fatalna obróbka.5.Ponownie zła obróbka i nasycenie błękitnego koloru psuje zdjecie. Poza sztuczna któa nic nie wnosi do zdjęcia a je psuje swoją monotonią.Znowu cienie na mundurze Młodego, popracuj nad doświetlaniem.6.Tragedia!! Co ma oznaczać ten widoczny reflektor?? Pan jest po szkole fotografi a nie zna pan podstawowych zasad ekspozycji. Takie rzeczy ukrywamy a ta fotka nic nie pokazuje.. Brzydkie ośiwtlenie i monotonna poza.7.Kolejne zdjecie bez pomysłu. Nie wystarczy  ustawić PM w obskurnym miejscu aby wtyszło artystyczne zdjecie. PM ustawiona centralnie , dyskwalifikacja zdjęcia  jak dla mnie.8.CIENIE, ciemnosc widzę ciemność. Centralny kadr ponownie i zdjecie źle oświetlone bez pomysłu.9.Zły kontrast, zbyt mocny!! Walnałeś lampą na wprost!! Okropne cienie za PM. Co ma oznaczać to wchodzenie po drabinie?? Znowu centralnie umieszczona PM.Brzydkie zdjęcie.10.Znowu ten sam błąd , przesadny kontrast i zbyt mocne wyostrzenie zdjecia. Odcien foto caly żółty. Brzydka poza a Młody w połowie jest ciemny.Znowu centralny ciasny kadr.11.Znowu brak oświetlenia!! Połowa zdjecia ciemna i ciasny kadr. Pomysł ze schodami podpatrzony u innych ale mierna kopia i wykonanie fatalne. Reflektor miałeś za młodymi pod schodami i dało to okropne cienie za młodymi.12. Koszmarna obróbka! Suknia panny młodej wygląda jak by byłą brudna!! Za duży kontrast i ciassny nudny kadr.Znowu problem z oświetleniem i okropna winieta!!13.Zle oświetlenie! Co mają znaczyć te czarne plamy w miejscach drzew? Twarz Młodej nie oświetlona dekold czarny. Poza nie wyszła wielki cien na trawie młodej.Znowu centralny kadr.14.Znowu cienie atakuja, nie doświetlona i ciasne. Zdjęcie bez pomysłu strzelone na siłę.Wielkie plamy cienia za młodymi.15.Znowu  cienie, zła obróbka. Poza na siłe pstryk dla pstryku. Za mocno wyostrzone i ponownie centralny kadr. Poza bez pomysłu.Reasumując pana błędy ze zdjęć plenerowych.- zła obróbka któa niszczy zdjęcia- Nadmierna saturacja błękitnego koloru. Prosze nie machac tak suwakami:P- Brak umiejętności pracy światłem , nie umię pan doświetlać zdjęć.- Ciasne kadry - Brak pomysłu na zdjęcia pozy nudne i bezsensowne- Zła ekspozycja - Brak podstawowych umiejętności fotograficznych.Niestety widać,ze jest pan amatorem który znalazł łątwy zarobek. Niestety psuję pan zdjecia trochę wysiłku i inwencji nei zaszkodzi. Po powrocie  ocenię pana zdkjęcia z przygotowań oraz ceremonii. Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):Kiedy tak przeczytałam opis zdjęć - jeszcze raz zerknęłam na zdjęcia, to ma pan rację ze swoimi sugestiami.  

Gość

21-08-2011, 14:38
#6
Kiedy tak przeczytałam opis zdjęć - jeszcze raz zerknęłam na zdjęcia, to ma pan rację ze swoimi sugestiami.  
Gość napisał(a):Zgadzam się z opinią po wyżej przesadzona obróbka... W prostocie jest piękno...

Gość

21-08-2011, 17:25
#7
Zgadzam się z opinią po wyżej przesadzona obróbka... W prostocie jest piękno...
Gość napisał(a):a mi filmował pan Paweł z Fotonu i jestem bardzo zadowolona i nasi znajomi też. Nie polecam Fotonu jako zespół muzyczny a le kamerzyste owszem.  

Gość

21-08-2011, 19:08
#8
a mi filmował pan Paweł z Fotonu i jestem bardzo zadowolona i nasi znajomi też. Nie polecam Fotonu jako zespół muzyczny a le kamerzyste owszem.  
Gość napisał(a):Cfaniaczku o numerze IP 82.139.162.100 PODAJ ADRES SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ to wszyscy ocenimy twoje wykonanie bo widzę że jesteś wielkim fachowcem a sam nic nie umiesz pokazać tylko jechać po innych bez powodu !!!!!

Gość

21-08-2011, 23:10
#9
Cfaniaczku o numerze IP 82.139.162.100 PODAJ ADRES SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ to wszyscy ocenimy twoje wykonanie bo widzę że jesteś wielkim fachowcem a sam nic nie umiesz pokazać tylko jechać po innych bez powodu !!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Cfaniaczku o numerze IP 82.139.162.100 PODAJ ADRES SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ to wszyscy ocenimy twoje wykonanie bo widzę że jesteś wielkim fachowcem a sam nic nie umiesz pokazać tylko jechać po innych bez powodu !!!!! [/quote]Krytyka zabolała?Fachowcem nie ejstem i nigdzie tego nie napisałem w pzreciwieństwie do Pana. Jak wiidac moja opinia pokrywa się z opiniami innych :)Chętnie ocenię resztę prac a jest co oceniac ;)Jeśli chodzi o moją stronę to takowej nie posiadam gdyż nie ma takiej potrzeby :)

Gość

21-08-2011, 23:14
#10
[quote=Gość]Cfaniaczku o numerze IP 82.139.162.100 PODAJ ADRES SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ to wszyscy ocenimy twoje wykonanie bo widzę że jesteś wielkim fachowcem a sam nic nie umiesz pokazać tylko jechać po innych bez powodu !!!!! [/quote]Krytyka zabolała?Fachowcem nie ejstem i nigdzie tego nie napisałem w pzreciwieństwie do Pana. Jak wiidac moja opinia pokrywa się z opiniami innych :)Chętnie ocenię resztę prac a jest co oceniac ;)Jeśli chodzi o moją stronę to takowej nie posiadam gdyż nie ma takiej potrzeby :)
Gość napisał(a):Gość 82.139.162.100  Dla mnie jesteś idiotą !!!! a krytyka mnie nie boli bo nie jestem właścicielem tej strony.  

Gość

21-08-2011, 23:47
#11
Gość 82.139.162.100  Dla mnie jesteś idiotą !!!! a krytyka mnie nie boli bo nie jestem właścicielem tej strony.  
Gość napisał(a):Dlaczego mnie obrażasz? Co napisałem nie tak? wskaż opinie dotycząca zdjęcia które oceniłem, która jest nietrafna i błędna.Skoro ktoś wstawia zdjęcia aby je obejrzeć na stronie to zgadza się również na ich ocenę. Oceniłem konkretne zdjęcia wskazując błędy, niedociągnięcia które psują  zrobioną fotę.Jako potencjalny klient wyraziłem swoją opinię na temat prac tego pana bo nie ma się czym zachwycać i popadać w zbędny samozachwyt i brnąc w ślepą uliczkę i psuć ludziom ich jedyny dzień w życiu który chcą upamiętnić.Zdjęcia są wykonane na poziomie amatorskim.

Gość

22-08-2011, 00:01
#12
Dlaczego mnie obrażasz? Co napisałem nie tak? wskaż opinie dotycząca zdjęcia które oceniłem, która jest nietrafna i błędna.Skoro ktoś wstawia zdjęcia aby je obejrzeć na stronie to zgadza się również na ich ocenę. Oceniłem konkretne zdjęcia wskazując błędy, niedociągnięcia które psują  zrobioną fotę.Jako potencjalny klient wyraziłem swoją opinię na temat prac tego pana bo nie ma się czym zachwycać i popadać w zbędny samozachwyt i brnąc w ślepą uliczkę i psuć ludziom ich jedyny dzień w życiu który chcą upamiętnić.Zdjęcia są wykonane na poziomie amatorskim.
Gość napisał(a):Aż bije po oczach że pisze to osoba z konkurencji bo żadnemu normalnemu człowiekowi nie przyszłoby nawet do głowy żeby wejść sobie na stronę do pierwszego lepszego fotografa i jechać po nim jak po psie a jest mnóstwo partaczy którzy mają gówniane zdjęcia na stronach więc dlaczego ich nie krytykujesz tylko obrałeś sobie jedną osobę na celownik ? czyżby to zazdrość ? sam nie umiesz wykonać dobrego zdjęcia i kryjesz się za monitorem udając wielkiego fachowca pisząc że nim nie jesteś! Tak się składa że ten Pan robił zdjęcia na moim ślubie i nie wyobrażam sobie żeby robił to ktoś inny. Jestem w 100% zadowolony z wykonanej usługi i zawsze będe polecał każdemu tego fotografa. a co do twojej krytyki to co na oznaczać stwierdzenie centralny kadr? to że na każdym zdjęciu para młoda ma być umieszczona z boku albo gdzieś pod spodem? ja widzę że każde zdjęcie nie jest robione centralnie a te której jest tak zrobione to dokładnie tak powinno być wykonane. Może ja nie jestem tez fachowcem ale dla mnie to właśnie TY jesteś amatorem !!!  

Gość

22-08-2011, 00:27
#13
Aż bije po oczach że pisze to osoba z konkurencji bo żadnemu normalnemu człowiekowi nie przyszłoby nawet do głowy żeby wejść sobie na stronę do pierwszego lepszego fotografa i jechać po nim jak po psie a jest mnóstwo partaczy którzy mają gówniane zdjęcia na stronach więc dlaczego ich nie krytykujesz tylko obrałeś sobie jedną osobę na celownik ? czyżby to zazdrość ? sam nie umiesz wykonać dobrego zdjęcia i kryjesz się za monitorem udając wielkiego fachowca pisząc że nim nie jesteś! Tak się składa że ten Pan robił zdjęcia na moim ślubie i nie wyobrażam sobie żeby robił to ktoś inny. Jestem w 100% zadowolony z wykonanej usługi i zawsze będe polecał każdemu tego fotografa. a co do twojej krytyki to co na oznaczać stwierdzenie centralny kadr? to że na każdym zdjęciu para młoda ma być umieszczona z boku albo gdzieś pod spodem? ja widzę że każde zdjęcie nie jest robione centralnie a te której jest tak zrobione to dokładnie tak powinno być wykonane. Może ja nie jestem tez fachowcem ale dla mnie to właśnie TY jesteś amatorem !!!  
Gość napisał(a):Najłatwiej schować się za monitorem i oczerniać innych nie ujawniając przy tym twarzy i nazwiska bo wtedy nikt nie może skrytykować ciebie a to zwykłe tchórzostwo i BANAŁ !!!!

Gość

22-08-2011, 00:33
#14
Najłatwiej schować się za monitorem i oczerniać innych nie ujawniając przy tym twarzy i nazwiska bo wtedy nikt nie może skrytykować ciebie a to zwykłe tchórzostwo i BANAŁ !!!!
Gość napisał(a):Co oznacza centralny kadr?? Powinieneś to wiedzieć ;) Przecież jesteś pro- fotografem ;)Jeśli będziesz polecał  tego fotografa swoim znajomym to współczuje i im i Tobie .. Bo oni będą mieli marne zdjęcia a ty stracisz przyjaciół ;)Zgadzam się z opinia ,że kadry miały być centralne bo... innych nie umie ten pan zrobić po prostu :)poczytaj sobie o zasadzie trójpodziału ;)Na każdym zdjęciu jest zrobiona zła obróbka więc uważasz ,ze to jest super??Nie, co się czepiłeś tego błękitu? Kochasz niebo,ze na każdym zdjęciu je eksponujesz?? Jeśli tak  to zajmij się fotografią nieba a nie Ślubów ;)Zaufaj mi konkurencją dla tego pana nie jestem :)Jestem zwyczajnym amatorem który umie analizować zdjęcia :)dlaczego odniosłem się do tego konkretnego fotografa? Bo  jest o nim dyskusja ot co :)

Gość

22-08-2011, 00:36
#15
Co oznacza centralny kadr?? Powinieneś to wiedzieć ;) Przecież jesteś pro- fotografem ;)Jeśli będziesz polecał  tego fotografa swoim znajomym to współczuje i im i Tobie .. Bo oni będą mieli marne zdjęcia a ty stracisz przyjaciół ;)Zgadzam się z opinia ,że kadry miały być centralne bo... innych nie umie ten pan zrobić po prostu :)poczytaj sobie o zasadzie trójpodziału ;)Na każdym zdjęciu jest zrobiona zła obróbka więc uważasz ,ze to jest super??Nie, co się czepiłeś tego błękitu? Kochasz niebo,ze na każdym zdjęciu je eksponujesz?? Jeśli tak  to zajmij się fotografią nieba a nie Ślubów ;)Zaufaj mi konkurencją dla tego pana nie jestem :)Jestem zwyczajnym amatorem który umie analizować zdjęcia :)dlaczego odniosłem się do tego konkretnego fotografa? Bo  jest o nim dyskusja ot co :)
Gość napisał(a):Ps. Ja nikogo nie oczerniam, to Ty mnie obraziłeś .Ja wyraziłem swoją opinię do konkretnych zdjęć tego Pana.Wskaż proszę która opinia jest nietrafna.

Gość

22-08-2011, 00:39
#16
Ps. Ja nikogo nie oczerniam, to Ty mnie obraziłeś .Ja wyraziłem swoją opinię do konkretnych zdjęć tego Pana.Wskaż proszę która opinia jest nietrafna.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ps. Ja nikogo nie oczerniam, to Ty mnie obraziłeś .Ja wyraziłem swoją opinię do konkretnych zdjęć tego Pana.Wskaż proszę która opinia jest nietrafna. [/quote]Moim skromnym amatorskim zdaniem pan wyraził swoje opinie o zdjęciach ze ŚLUBU, ja jeszcze raz zerknęłam na nie i MA PAN RACJĘ.Po co się sprzeczać strona Pana Rafała podoba mi się, a najbardziej zdjęcia (choć jest ich tylko kilka) z CHRZTU. Może kiedyś, kiedy będzie na to czas (dziecko) pokuszę się o takie zdjęcia u tego pana.

Gość

22-08-2011, 01:47
#17
[quote=Gość]Ps. Ja nikogo nie oczerniam, to Ty mnie obraziłeś .Ja wyraziłem swoją opinię do konkretnych zdjęć tego Pana.Wskaż proszę która opinia jest nietrafna. [/quote]Moim skromnym amatorskim zdaniem pan wyraził swoje opinie o zdjęciach ze ŚLUBU, ja jeszcze raz zerknęłam na nie i MA PAN RACJĘ.Po co się sprzeczać strona Pana Rafała podoba mi się, a najbardziej zdjęcia (choć jest ich tylko kilka) z CHRZTU. Może kiedyś, kiedy będzie na to czas (dziecko) pokuszę się o takie zdjęcia u tego pana.
Gość napisał(a):Żeby nie było że jestem stronniczy i pojechałem po jednym fotografie.Jeśli pozwolicie ocenię kolejnego Fotografa ślubnego z Ostrołęki będzi nim pan Tomek Grzyb.Tak jak w poprzednim wypadku aby było sprawiedliwie ocenie plener zastrzegam moim "amatorskim" okiem.Ocena wg kolejnosci wyświetlania w pasku menu:1. Świetnie uchwycony moment , kadr  świetnie dobrany i połączony w dwa zdjecia. Świetna zabawia swiatłem, widać emocję PM która świetnie komponuje się z zabytkowym autem. Świetny portret Panny młodej z wykorzystaniem elementu drzwi. Obróbka delikatna i bardzo przyjemna dla oka.2.Świetne wykorzystanie światła. Ciekawa nieszablonowa poza w której PM świetnie ukazuje  to "coś" . Element krzaków który pojawia sie na pierwszym planie nie zaburza zdjęcia i kadru.3.Świetnie ukazana kobiecoś panny młodej oraz pokazany pan młody w tle. Zdjęcie niby zwykłe i tradycyjne ale  pokazuje emocję, coś sie dzieje, nie wieje nudą.4.Świetny portret, ocena jak w przypadku poprzednich zdjęc . Rewelacja.5. Zdjęcie fajne ale mi juz sie opatrzyły zdjęcia w obskurnych miejscach lub dworkach.6.Piękny kadr, świetnie wykorzystany motyw drzewa. Piękna gra światłą i kolorów. Kapitalna poza Panny młodej.7.  j.w.8.  Świetna konwersja do BW. Pięknie wykorzystany motyw schodów i całowania w rękę. Klasa :)9. Ponownie, świetne światło, kolory i lekki skos nadaje dynamiki zdjęciu które jest zrobione przy zwykłym ogrodzeniu. Brawo Panie Tomku :)10.  J.W. świetne swiatło i Pm na balkonie w prostocie jest piękno jak już ktoś wczesniej napisał :)11.  Ciekawe, ale mi jakos włosy Panny młdej burzą to zdjecie i fakt spojrzenia w obiektyw  troche zaniża ocene zdjęcia. W każdym wypadku zdjęcie ciekawe i się broni solidnie na tle poprzedników.12.  Cóż moze dac lekki skos na zdjeciu widzimy w tym wypadku. Zdjęcie żyje, sa emocje,światło pięknie  współgra z Pm no i kompozycja w swej prostocie ponownie ukazuje klase fotografującego.13.  Hmmm... to zdjecie akurat nie przypada mi do gustu. Wg mnie Panna młoda jakos tak chłopieco wyszla na tym zdjeciu. Ciekawy detal w postaci reflektorów auta dodaje smaczku ale zdjęcie  na tle poprzedników jest no jak by to ując ... ok.14.  Super kadr, Panna młoda w tle ze swoimi emocjami przykuwa  mimo ,że jest an drugim planie. Nie pasuje mi Częśc zdjecia PM z dziewczynką... Ale zdjecie jest świetne i nie pozwala aby przejsc obok niego  bez dłuższej chwili  zastanowienia nad tym co fotografujący chciał pokazać. Świetna jak zwykle gra światłem:)15.  Na koniec zdjęcie z tego cyklu ktore wg mnie jest jednym z najlepszych w tym reportażu. Prostota, prostota i jeszcze raz prostota.Klasyka porywa w tym ujęciu i pokazuej to ,że jest  miłosc, uczucie i tęsknota w czlowieku. Piękne światło i elemt przykuwający uwagę oglądającego to czerwone światła auta niczym oczy które spoglądają na oglądającego...Podsumowanie:Autor ma pomysł na zdjecia. Nie wprowadza dziwnych atrakcji do swoich prac które dzięki temu nie są sztampowe i nie sprowadzaja się do Fotograficznego D-isco Polo.Prostota i klasyka ujmuje widza i nie pozwala przejść obok tych prac bobojętnie. Czasem brakuje określeń by ocenić poszczególne zdjęcia tak aby sie nie powtarzać.Jak widac obiektywy stałoogniskowe pięknie maluja i mają świetną plastykę obrazu.Brawo Panie Tomku  postokroć brawo.:)

Gość

22-08-2011, 12:07
#18
Żeby nie było że jestem stronniczy i pojechałem po jednym fotografie.Jeśli pozwolicie ocenię kolejnego Fotografa ślubnego z Ostrołęki będzi nim pan Tomek Grzyb.Tak jak w poprzednim wypadku aby było sprawiedliwie ocenie plener zastrzegam moim "amatorskim" okiem.Ocena wg kolejnosci wyświetlania w pasku menu:1. Świetnie uchwycony moment , kadr  świetnie dobrany i połączony w dwa zdjecia. Świetna zabawia swiatłem, widać emocję PM która świetnie komponuje się z zabytkowym autem. Świetny portret Panny młodej z wykorzystaniem elementu drzwi. Obróbka delikatna i bardzo przyjemna dla oka.2.Świetne wykorzystanie światła. Ciekawa nieszablonowa poza w której PM świetnie ukazuje  to "coś" . Element krzaków który pojawia sie na pierwszym planie nie zaburza zdjęcia i kadru.3.Świetnie ukazana kobiecoś panny młodej oraz pokazany pan młody w tle. Zdjęcie niby zwykłe i tradycyjne ale  pokazuje emocję, coś sie dzieje, nie wieje nudą.4.Świetny portret, ocena jak w przypadku poprzednich zdjęc . Rewelacja.5. Zdjęcie fajne ale mi juz sie opatrzyły zdjęcia w obskurnych miejscach lub dworkach.6.Piękny kadr, świetnie wykorzystany motyw drzewa. Piękna gra światłą i kolorów. Kapitalna poza Panny młodej.7.  j.w.8.  Świetna konwersja do BW. Pięknie wykorzystany motyw schodów i całowania w rękę. Klasa :)9. Ponownie, świetne światło, kolory i lekki skos nadaje dynamiki zdjęciu które jest zrobione przy zwykłym ogrodzeniu. Brawo Panie Tomku :)10.  J.W. świetne swiatło i Pm na balkonie w prostocie jest piękno jak już ktoś wczesniej napisał :)11.  Ciekawe, ale mi jakos włosy Panny młdej burzą to zdjecie i fakt spojrzenia w obiektyw  troche zaniża ocene zdjęcia. W każdym wypadku zdjęcie ciekawe i się broni solidnie na tle poprzedników.12.  Cóż moze dac lekki skos na zdjeciu widzimy w tym wypadku. Zdjęcie żyje, sa emocje,światło pięknie  współgra z Pm no i kompozycja w swej prostocie ponownie ukazuje klase fotografującego.13.  Hmmm... to zdjecie akurat nie przypada mi do gustu. Wg mnie Panna młoda jakos tak chłopieco wyszla na tym zdjeciu. Ciekawy detal w postaci reflektorów auta dodaje smaczku ale zdjęcie  na tle poprzedników jest no jak by to ując ... ok.14.  Super kadr, Panna młoda w tle ze swoimi emocjami przykuwa  mimo ,że jest an drugim planie. Nie pasuje mi Częśc zdjecia PM z dziewczynką... Ale zdjecie jest świetne i nie pozwala aby przejsc obok niego  bez dłuższej chwili  zastanowienia nad tym co fotografujący chciał pokazać. Świetna jak zwykle gra światłem:)15.  Na koniec zdjęcie z tego cyklu ktore wg mnie jest jednym z najlepszych w tym reportażu. Prostota, prostota i jeszcze raz prostota.Klasyka porywa w tym ujęciu i pokazuej to ,że jest  miłosc, uczucie i tęsknota w czlowieku. Piękne światło i elemt przykuwający uwagę oglądającego to czerwone światła auta niczym oczy które spoglądają na oglądającego...Podsumowanie:Autor ma pomysł na zdjecia. Nie wprowadza dziwnych atrakcji do swoich prac które dzięki temu nie są sztampowe i nie sprowadzaja się do Fotograficznego D-isco Polo.Prostota i klasyka ujmuje widza i nie pozwala przejść obok tych prac bobojętnie. Czasem brakuje określeń by ocenić poszczególne zdjęcia tak aby sie nie powtarzać.Jak widac obiektywy stałoogniskowe pięknie maluja i mają świetną plastykę obrazu.Brawo Panie Tomku  postokroć brawo.:)
Gość napisał(a):wez bo pomysle ze ty z rodziny od niego, pokaz swoje prace ocenimy

Gość

22-08-2011, 12:31
#19
wez bo pomysle ze ty z rodziny od niego, pokaz swoje prace ocenimy
Gość napisał(a):Pada deszcz więc posiedze chwilę w domu i zrobię kolejną ocenę :)Jeśli chodzi o mnie to ja nie mam czego pokazywać bo robie pstryki aparatem na poziomie rodzinnym czyli u cioci Stasi i wujka Władka :)oceny dokonuje rzeczowo na 15 przypadkowych zdjęciach które  pojawiają się w portfolio danego fotografa.Ja w przeciwieństwie do innych nie pisze komentarza w stylu: nie polecam tego pana bo nie i koneic. Ja wskaże błędy i niedociągnięcie a w przypadku  świetnych zdjęc wystawię moją amatorską opinię która jest tylko moją opinia i mam do tego prawo.

Gość

22-08-2011, 12:36
#20
Pada deszcz więc posiedze chwilę w domu i zrobię kolejną ocenę :)Jeśli chodzi o mnie to ja nie mam czego pokazywać bo robie pstryki aparatem na poziomie rodzinnym czyli u cioci Stasi i wujka Władka :)oceny dokonuje rzeczowo na 15 przypadkowych zdjęciach które  pojawiają się w portfolio danego fotografa.Ja w przeciwieństwie do innych nie pisze komentarza w stylu: nie polecam tego pana bo nie i koneic. Ja wskaże błędy i niedociągnięcie a w przypadku  świetnych zdjęc wystawię moją amatorską opinię która jest tylko moją opinia i mam do tego prawo.

strony: wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów