Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Proszę o kolejne oceny, bo są trafne. Kandydatów do opisu można znaleźć w ogłoszeniach.  

Gość

23-08-2011, 20:59
#1
Proszę o kolejne oceny, bo są trafne. Kandydatów do opisu można znaleźć w ogłoszeniach.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Proszę o kolejne oceny, bo są trafne. Kandydatów do opisu można znaleźć w ogłoszeniach.  [/quote]Ja jestem za kolejnymi ocenami.

Gość

23-08-2011, 22:17
#2
[quote=Gość]Proszę o kolejne oceny, bo są trafne. Kandydatów do opisu można znaleźć w ogłoszeniach.  [/quote]Ja jestem za kolejnymi ocenami.
Gość napisał(a):Zgodnie z życzeniem :)Kolejna ocena wg mojego "amatorskiego" oka :)Jeśli pozwolicie ocenię pana Dariusza Głoska :)Strona WWW: http://www.dariuszglosek.pl/Tak jak w innych przypadkach ocenie 1 losowy plener w liczbie 15 klatek.Zdjęcia wyświetlają się po kliknięciu zakładki PLENER.1.Klasyczne zdjęcie w zbożu tzw. sezonowe. Ciasny kadr który strasznie ściska młodych. Zdjęcie zrobione od "dołu" przez co mamy widok na niebo no ale... twarz młodej nie wygląda zbyt atrakcyjnie.Młody również nie wyszedł tu zbyt dobrze. Jasne zboże zostało doświetlone zbyt mocno przez co przyciąga uwagę w pierwszej kolejności. poza sztampowa i często spotykana mi się nie podoba. 2.  Hmmm... zdjęcie zrobione z góry... nie lobię tego typu zdjęć. Ma być atrakcyjne ale wychodzi źle brak pomysłu an zdjęcie którego elementem głównym jest słonecznik :/ Obróbka przesadzona zbyt mocno wygładzone tekstury powodują mydlane rozświetlone postacie młodych. Ponownie ciasny kadr który przyprawia o zawrót głowy. Wielki cień z lewej strony zdjęcia w lewym rogu zlewa się z garniturem młodego co nie  wygląda wygląda ciekawie. Razi mnie fakt ,że zdjęcie robione jest pod słońce co daje ogromne cienie i  młodzi mrużą oczy:/3.   Ponownie ciasny kadr. Zdjęcie spotykane praktycznie u większości fotografów.... Jakiś jest to pomysł na zdjęcie ale jak dla mnie motyw z walizką jest już tak opatrzony,że strach otwierać albumy ze zdjęciami młodych z Ostrołęki ;)Zdjęcie można by uratować jeśli zrobione było by w poziomie... Szeroki kadr w lewą stronę pokazał by,że coś się dzieje a tak to mamy zwykły pstryk... Bez szaleństw.Detalem który mnie razi jest ucięta walizka którą trzyma młody ;)4., ponownie ciasny kadr który ściska młodych. Znowu widzimy  klasyczny motyw butów młodej na pierwszym planie które mimo,ze sa na pierwszym planie to nie grają głównej roli. Poziomu kadr i ustawienie ostrości na Buty tak aby młodzi byli rozmyci dało by lepszy efekt i zdjęcie się by broniło a tak... no cóż sami widzicie. Nie podoba mi się 5. ponownie centralny kadr... Zamysłem było zdjęcie artystyczne w Czerni ale co wyszło to widzimy. Obskurny budynek miał nadać magi ale jest tak sobie. Poziomy kadr i ujęcie schodów coś by wyciągnęło ze zdjęcia a tak to jest zwykły pstryk.Ja bym to widział inaczej. Za główny motyw  posłużyło by mi okno a poniżej niego w prawej cześć szerokiego kadru para młoda... Młodzi patrzą sie centralnie w obiektyw ... nie podoba mi się....6.  proszę , coś się dzieje :) Ile wnosi szeroki kadr który jeśli był by ciut szerszy w lewo za młodego wówczas zdjęcie było by całkiem całkiem . Może się podobać , ja bym zdjął marynarkę młodemu ;) Drugi plan fajnie współgra z młodymi. Panna młoda  przyciąga oko ;)7.   Znowu ciasny kadr... Nie widać twarzy młodego, garnitur w wielkim cieniu a wystarczyło błysnąć lekko lampa żeby rozjaśnić cienie a tak to hmmm miało być fajnie i modnie ale wyszło tak sobie:/8.  kompletne nieporozumienie jak dla mnie... Fotochromy młodego strasznie psują zdjęcie.. To one grają pierwszy plan. Ramie młodego ucięte i ciasno zgrane  postacie:/ Ponownie cześć garnituru młodego tonie w cieniu:(9.  Ciasno, ciasno , ciasno!!! Ile zdjęcie w szerokim kadru zyskuje  sami widzicie. Motyw do zdjęcia świetny... zboże i młoda ale... no właśnie mamy tu POTĘŻNE ALE...autor chciał pokazać piękny złoty kolor zboża przez co nasycił zbyt mocno kolor pomarańczowy przez co skóra młodej zrobiła się kurczakowo złota!! Dyskwalifikacja totalna.Aby wyciągnąć niebo pan zaczął machać suwakami nasycenia i pokazał ładne chmury ale nie zauważył ,ze suknia młodej zrobiła sie błękitna!! Dodatkowo zasłonięta welonem twarz nabrała trupiego koloru!Nie wiem po co welon został odpięty z włosów młodej? razi mnie grzebień który wpina sie we włosy... Masakra.10.  Zdjęcie na deptaku... Niby art ale czy oby na pewno?? Zbyt nisko położony aparat dał wrażenie zdjęcia robionego z dołu. Deptak miał nadać  magii i smaczku zdjęciu jednak fota jest brzydka. Cienie za młodymi tradycyjnie  psują zdjęcie ...11.  Znowu CIASNO!! zdjęcie z Serii "a kuku!" Tandetna ramka wokół zdjęcia!! Dlaczego znowu pion?? W poziomie można by pokazać piękny korytarz który  swoi rozmyciem nadał by życie zdjęciu. Nie podoba mi sie kompletnie.12.  Nie podoba mi się poza młodych, cienie na garniturze młodego przypominają łaty. Nienaturalne wygięcie młodej , brak widocznej twarzy i ta parasolka ehhh....13. Kicz i disco polo w jednym!!! Co to za ramka jak dla dzieci z naszej klasy?? Cienie na zdjęciu, ucięta ręka młodej i jej dziwny sztuczny uśmiech  ... żenada. No i tradycyjnie ciasno :)14.  I oto mamy przykład kiczu!! Moda z przed kilku lat na czarn obiałe zdjęcie z jakimś kolorkiem. W tym wypadku mamy zielone liście!!! Fotograf nie wie co to głębia ostrości :) Proszę popracować nad ustawieniem przesłony :P  młoda zgarbiona stoi jak na ścięciu, zero radości i życia... Młody z tyłu ma twarz w cieniu przez co nie wiadomo kto to jest?:P Przepalone białe plamy mieszają się z masa cieni na zdjęciu. Pan fotograf przywalił lampą w te biedne listki :P Świeca się jak ulala :)15.  klękajcie narody... znowu ciasny pionowy kadr! Ucięte głowy młodej i młodego. Wielkie cienie na zdjęciu a całość masakruje ten samochód w tle z podniesiona klapą :P Chyba pan fotograf tego nie zauważył :P Główną role grają na tym zdjęciu winogrona. Brzydkie zdjęcie bez pomysłu.Reasumując:Pan Dariusz proponuje Profesjonalne zdjęcia, reportaże i plenery jednak profesjonalne są one tylko z nazwy. W tym przypadku mamy doczynienia z fotografem który zatrzymał sie kilka lat temu w miejscu i usilnie stoi w bezruchu. Ciasne pionowe kadry psują zdjęcia. Brak życia na każdym zdjęciu. Wprowadzane na sile detale tj. parasolki, winogrona i tym podobne  wprowadzają kicz i tandetę do tych prac. Brak pomysłu na zdjęcia i mierne pojęcie o ekspozycji.  Nie zatrudnił bym tego pana na swoim ślubie ani nie polecił go innym. Amatorskie pstryki dla niewymagającej klienteli;)

Gość

23-08-2011, 22:40
#3
Zgodnie z życzeniem :)Kolejna ocena wg mojego "amatorskiego" oka :)Jeśli pozwolicie ocenię pana Dariusza Głoska :)Strona WWW: http://www.dariuszglosek.pl/Tak jak w innych przypadkach ocenie 1 losowy plener w liczbie 15 klatek.Zdjęcia wyświetlają się po kliknięciu zakładki PLENER.1.Klasyczne zdjęcie w zbożu tzw. sezonowe. Ciasny kadr który strasznie ściska młodych. Zdjęcie zrobione od "dołu" przez co mamy widok na niebo no ale... twarz młodej nie wygląda zbyt atrakcyjnie.Młody również nie wyszedł tu zbyt dobrze. Jasne zboże zostało doświetlone zbyt mocno przez co przyciąga uwagę w pierwszej kolejności. poza sztampowa i często spotykana mi się nie podoba. 2.  Hmmm... zdjęcie zrobione z góry... nie lobię tego typu zdjęć. Ma być atrakcyjne ale wychodzi źle brak pomysłu an zdjęcie którego elementem głównym jest słonecznik :/ Obróbka przesadzona zbyt mocno wygładzone tekstury powodują mydlane rozświetlone postacie młodych. Ponownie ciasny kadr który przyprawia o zawrót głowy. Wielki cień z lewej strony zdjęcia w lewym rogu zlewa się z garniturem młodego co nie  wygląda wygląda ciekawie. Razi mnie fakt ,że zdjęcie robione jest pod słońce co daje ogromne cienie i  młodzi mrużą oczy:/3.   Ponownie ciasny kadr. Zdjęcie spotykane praktycznie u większości fotografów.... Jakiś jest to pomysł na zdjęcie ale jak dla mnie motyw z walizką jest już tak opatrzony,że strach otwierać albumy ze zdjęciami młodych z Ostrołęki ;)Zdjęcie można by uratować jeśli zrobione było by w poziomie... Szeroki kadr w lewą stronę pokazał by,że coś się dzieje a tak to mamy zwykły pstryk... Bez szaleństw.Detalem który mnie razi jest ucięta walizka którą trzyma młody ;)4., ponownie ciasny kadr który ściska młodych. Znowu widzimy  klasyczny motyw butów młodej na pierwszym planie które mimo,ze sa na pierwszym planie to nie grają głównej roli. Poziomu kadr i ustawienie ostrości na Buty tak aby młodzi byli rozmyci dało by lepszy efekt i zdjęcie się by broniło a tak... no cóż sami widzicie. Nie podoba mi się 5. ponownie centralny kadr... Zamysłem było zdjęcie artystyczne w Czerni ale co wyszło to widzimy. Obskurny budynek miał nadać magi ale jest tak sobie. Poziomy kadr i ujęcie schodów coś by wyciągnęło ze zdjęcia a tak to jest zwykły pstryk.Ja bym to widział inaczej. Za główny motyw  posłużyło by mi okno a poniżej niego w prawej cześć szerokiego kadru para młoda... Młodzi patrzą sie centralnie w obiektyw ... nie podoba mi się....6.  proszę , coś się dzieje :) Ile wnosi szeroki kadr który jeśli był by ciut szerszy w lewo za młodego wówczas zdjęcie było by całkiem całkiem . Może się podobać , ja bym zdjął marynarkę młodemu ;) Drugi plan fajnie współgra z młodymi. Panna młoda  przyciąga oko ;)7.   Znowu ciasny kadr... Nie widać twarzy młodego, garnitur w wielkim cieniu a wystarczyło błysnąć lekko lampa żeby rozjaśnić cienie a tak to hmmm miało być fajnie i modnie ale wyszło tak sobie:/8.  kompletne nieporozumienie jak dla mnie... Fotochromy młodego strasznie psują zdjęcie.. To one grają pierwszy plan. Ramie młodego ucięte i ciasno zgrane  postacie:/ Ponownie cześć garnituru młodego tonie w cieniu:(9.  Ciasno, ciasno , ciasno!!! Ile zdjęcie w szerokim kadru zyskuje  sami widzicie. Motyw do zdjęcia świetny... zboże i młoda ale... no właśnie mamy tu POTĘŻNE ALE...autor chciał pokazać piękny złoty kolor zboża przez co nasycił zbyt mocno kolor pomarańczowy przez co skóra młodej zrobiła się kurczakowo złota!! Dyskwalifikacja totalna.Aby wyciągnąć niebo pan zaczął machać suwakami nasycenia i pokazał ładne chmury ale nie zauważył ,ze suknia młodej zrobiła sie błękitna!! Dodatkowo zasłonięta welonem twarz nabrała trupiego koloru!Nie wiem po co welon został odpięty z włosów młodej? razi mnie grzebień który wpina sie we włosy... Masakra.10.  Zdjęcie na deptaku... Niby art ale czy oby na pewno?? Zbyt nisko położony aparat dał wrażenie zdjęcia robionego z dołu. Deptak miał nadać  magii i smaczku zdjęciu jednak fota jest brzydka. Cienie za młodymi tradycyjnie  psują zdjęcie ...11.  Znowu CIASNO!! zdjęcie z Serii "a kuku!" Tandetna ramka wokół zdjęcia!! Dlaczego znowu pion?? W poziomie można by pokazać piękny korytarz który  swoi rozmyciem nadał by życie zdjęciu. Nie podoba mi sie kompletnie.12.  Nie podoba mi się poza młodych, cienie na garniturze młodego przypominają łaty. Nienaturalne wygięcie młodej , brak widocznej twarzy i ta parasolka ehhh....13. Kicz i disco polo w jednym!!! Co to za ramka jak dla dzieci z naszej klasy?? Cienie na zdjęciu, ucięta ręka młodej i jej dziwny sztuczny uśmiech  ... żenada. No i tradycyjnie ciasno :)14.  I oto mamy przykład kiczu!! Moda z przed kilku lat na czarn obiałe zdjęcie z jakimś kolorkiem. W tym wypadku mamy zielone liście!!! Fotograf nie wie co to głębia ostrości :) Proszę popracować nad ustawieniem przesłony :P  młoda zgarbiona stoi jak na ścięciu, zero radości i życia... Młody z tyłu ma twarz w cieniu przez co nie wiadomo kto to jest?:P Przepalone białe plamy mieszają się z masa cieni na zdjęciu. Pan fotograf przywalił lampą w te biedne listki :P Świeca się jak ulala :)15.  klękajcie narody... znowu ciasny pionowy kadr! Ucięte głowy młodej i młodego. Wielkie cienie na zdjęciu a całość masakruje ten samochód w tle z podniesiona klapą :P Chyba pan fotograf tego nie zauważył :P Główną role grają na tym zdjęciu winogrona. Brzydkie zdjęcie bez pomysłu.Reasumując:Pan Dariusz proponuje Profesjonalne zdjęcia, reportaże i plenery jednak profesjonalne są one tylko z nazwy. W tym przypadku mamy doczynienia z fotografem który zatrzymał sie kilka lat temu w miejscu i usilnie stoi w bezruchu. Ciasne pionowe kadry psują zdjęcia. Brak życia na każdym zdjęciu. Wprowadzane na sile detale tj. parasolki, winogrona i tym podobne  wprowadzają kicz i tandetę do tych prac. Brak pomysłu na zdjęcia i mierne pojęcie o ekspozycji.  Nie zatrudnił bym tego pana na swoim ślubie ani nie polecił go innym. Amatorskie pstryki dla niewymagającej klienteli;)
Gość napisał(a):Hehe, przednia zabawa z tymi ocenami, bo już drętwo było {usmiech}To ja poproszę o szczerą ocenę moich własnych, proszę sobie wybrać kadry:http://tomeklendo.viewbook.com/album/sweetnothingshttp ://tomeklendo.viewbook.com/album/the_cikaczs__teaserdobrej zabawy! {usmiech}pozdrawiamTomek

Gość

24-08-2011, 00:46
#4
Hehe, przednia zabawa z tymi ocenami, bo już drętwo było {usmiech}To ja poproszę o szczerą ocenę moich własnych, proszę sobie wybrać kadry:http://tomeklendo.viewbook.com/album/sweetnothingshttp ://tomeklendo.viewbook.com/album/the_cikaczs__teaserdobrej zabawy! {usmiech}pozdrawiamTomek
Gość napisał(a):Dla mnie pana zdjęcia są po prostu świetne, aż brak mi słów na ich opisanie.Uwielbiam czarno-białe zdjęcia.

Gość

24-08-2011, 01:39
#5
Dla mnie pana zdjęcia są po prostu świetne, aż brak mi słów na ich opisanie.Uwielbiam czarno-białe zdjęcia.
Gość napisał(a):WitamI dziękuje za możliwość oceny Pana prac :) Tak jak w przypadku poprzednich ocen jest to ocena :amatorskim" okiem dokonana niejako przez potencjalnego klienta :)Zdjęcia z linku:http://tomeklendo.viewbook.com/album/sweetnothings#11.    Na wstępnie świetne zdjęcie. Kolory, obróbka i moment gra pięknie. Nie każdy  rozumie z tego co można zauważyć ,że ślub to nie tylko PM , ślub to również otoczenie w tym wypadku pięknie wkomponowała się matka (tak podejrzewam) widzimy jak fotograf uchwycił moment w którym pojawiła się matka , pięknie wkomponowana rozmyta młoda która jest malowana :) Brawo, bardzo przyjemne w odbiorze zdjęcie :)2.  Fajny kadr, młody z ojcem, świetna obróbka i światło :) Miło popatrzeć na emocje które pokazuje to zdjęcie.3.  Klasycznie i fajnie . Chyba jeden z bardziej tradycyjnych zdjęć podczas przygotowań. 4.  Ajjjjj.... rzekł bym zdjęcie świetne.... proszę co daje  sprawne oko i wyczucie chwili:) Niepozowane zdjęcie ale jaka ma moc! Chwila zawahania młodego hehehe  super po prostu super:0 Kadr, emocje i fajna kompozycja :) Przy tym zdjęciu można a nawet trzeba zatrzymać sie na dłużej :)5.  Hmmm... zdjęcie przeciętne na tle poprzedników. Fajna konwersja do BW. Chyba dostrzegam tam pana fotografa w odbiciu ;)6.  Bardzo miły kadr dla odbiorcy. Fajna konwersja do czerni :) Mimo,że zdjęcie robione w ostrym słońce to twarze nie biją po oczach cieniami :)7.  Trochę krzywo no i szkoda uciętej wódeczki ;) zdjęcie mnie nie porywa.8.  To zdjęcie nie przypadło mi do gustu :/ młody dziwnie wyszedł jak zapaśnik ;) 9. Kolejna klasyka :) Fajny portrecik z detalem jakim jest kolczyk :) Szkoda tylko uciętej głowy młodej ale poza tym fajny i miły kadr :)10.  J.w , klasyka ale smaczku dodaje jej.... 3-cia ręka :) Fajne zdjęcie :)11.  świetna obróbka , kolory wypływają z monitora :) Ale to zdjęcie mnie nie porywa jakoś tak :/ 12.  Fajny kadr, widać jak detal może grać pierwsze skrzypce u kogoś kto umie go wykorzystać :) Super:)13.  Bardzo fajny kadr ;) w tym wypadku mi sie podoba bardzo tło , te obrazki są świetne,  pięknie współgrają z całością. Oczywiście obróbka bardzo dobra , kolory piękne , ostrość rewelacyjna i bardzo miłe dla oka rozmycie :) Jedyne co mi sie nie podoba to dziwny odcień kwiatów z lewej strony.14.  Kadr ok, przeciętny na tle poprzedników ale nic więcej nie można w takim wypadku zrobić:)15.  Bardzo fajny kadr, bardzo fajne rozmycie:) Na plus :) Reasumując:Świetny fotograf który widać zna sie na tym co robi . Piękna obróbka , świetne kadry i genialna kompozycja i ostrość. Super wykorzystanie światła no i to co lubię... zdjęcia wykonane obiektywem stało ogniskowym :) Podejrzewam ,że cały reportaż był zrobiony szeroko kątną stalką :)Widząc ten reportaż bez zastanowienia zatrudnił bym tego pana na swoim ślubie bez obaw o co kol wiek :)Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)Brawo :)

Gość

24-08-2011, 08:11
#6
WitamI dziękuje za możliwość oceny Pana prac :) Tak jak w przypadku poprzednich ocen jest to ocena :amatorskim" okiem dokonana niejako przez potencjalnego klienta :)Zdjęcia z linku:http://tomeklendo.viewbook.com/album/sweetnothings#11.    Na wstępnie świetne zdjęcie. Kolory, obróbka i moment gra pięknie. Nie każdy  rozumie z tego co można zauważyć ,że ślub to nie tylko PM , ślub to również otoczenie w tym wypadku pięknie wkomponowała się matka (tak podejrzewam) widzimy jak fotograf uchwycił moment w którym pojawiła się matka , pięknie wkomponowana rozmyta młoda która jest malowana :) Brawo, bardzo przyjemne w odbiorze zdjęcie :)2.  Fajny kadr, młody z ojcem, świetna obróbka i światło :) Miło popatrzeć na emocje które pokazuje to zdjęcie.3.  Klasycznie i fajnie . Chyba jeden z bardziej tradycyjnych zdjęć podczas przygotowań. 4.  Ajjjjj.... rzekł bym zdjęcie świetne.... proszę co daje  sprawne oko i wyczucie chwili:) Niepozowane zdjęcie ale jaka ma moc! Chwila zawahania młodego hehehe  super po prostu super:0 Kadr, emocje i fajna kompozycja :) Przy tym zdjęciu można a nawet trzeba zatrzymać sie na dłużej :)5.  Hmmm... zdjęcie przeciętne na tle poprzedników. Fajna konwersja do BW. Chyba dostrzegam tam pana fotografa w odbiciu ;)6.  Bardzo miły kadr dla odbiorcy. Fajna konwersja do czerni :) Mimo,że zdjęcie robione w ostrym słońce to twarze nie biją po oczach cieniami :)7.  Trochę krzywo no i szkoda uciętej wódeczki ;) zdjęcie mnie nie porywa.8.  To zdjęcie nie przypadło mi do gustu :/ młody dziwnie wyszedł jak zapaśnik ;) 9. Kolejna klasyka :) Fajny portrecik z detalem jakim jest kolczyk :) Szkoda tylko uciętej głowy młodej ale poza tym fajny i miły kadr :)10.  J.w , klasyka ale smaczku dodaje jej.... 3-cia ręka :) Fajne zdjęcie :)11.  świetna obróbka , kolory wypływają z monitora :) Ale to zdjęcie mnie nie porywa jakoś tak :/ 12.  Fajny kadr, widać jak detal może grać pierwsze skrzypce u kogoś kto umie go wykorzystać :) Super:)13.  Bardzo fajny kadr ;) w tym wypadku mi sie podoba bardzo tło , te obrazki są świetne,  pięknie współgrają z całością. Oczywiście obróbka bardzo dobra , kolory piękne , ostrość rewelacyjna i bardzo miłe dla oka rozmycie :) Jedyne co mi sie nie podoba to dziwny odcień kwiatów z lewej strony.14.  Kadr ok, przeciętny na tle poprzedników ale nic więcej nie można w takim wypadku zrobić:)15.  Bardzo fajny kadr, bardzo fajne rozmycie:) Na plus :) Reasumując:Świetny fotograf który widać zna sie na tym co robi . Piękna obróbka , świetne kadry i genialna kompozycja i ostrość. Super wykorzystanie światła no i to co lubię... zdjęcia wykonane obiektywem stało ogniskowym :) Podejrzewam ,że cały reportaż był zrobiony szeroko kątną stalką :)Widząc ten reportaż bez zastanowienia zatrudnił bym tego pana na swoim ślubie bez obaw o co kol wiek :)Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)Brawo :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]zdjęcia wykonane obiektywem stało ogniskowym :) Podejrzewam ,że cały reportaż był zrobiony szeroko kątną stalką :) [/quote]Owszem, całość robiona 35mm. Dzięki za zabawę i pozdrawiam :)TomekPS. ten co wyszedł jak zapaśnik to świadek {mruga}T.

Gość

24-08-2011, 08:28
#7
[quote=Gość]zdjęcia wykonane obiektywem stało ogniskowym :) Podejrzewam ,że cały reportaż był zrobiony szeroko kątną stalką :) [/quote]Owszem, całość robiona 35mm. Dzięki za zabawę i pozdrawiam :)TomekPS. ten co wyszedł jak zapaśnik to świadek {mruga}T.
Gość napisał(a):1.4 czy 1.8?Ps. "zawiłości" są świetne :)Jak to powiedział mój znajomy" koło zdjęć Tomka nie można przejść obojętnie, daje wiele do myślenia i każde z nich jest przemyślane"

Gość

24-08-2011, 08:38
#8
1.4 czy 1.8?Ps. "zawiłości" są świetne :)Jak to powiedział mój znajomy" koło zdjęć Tomka nie można przejść obojętnie, daje wiele do myślenia i każde z nich jest przemyślane"
Gość napisał(a):[quote=Gość]1.4 czy 1.8?[/quote]23/2 - najlepiej kontrastuje :)

Gość

24-08-2011, 09:16
#9
[quote=Gość]1.4 czy 1.8?[/quote]23/2 - najlepiej kontrastuje :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]1.4 czy 1.8?[/quote]23/2 - najlepiej kontrastuje :) [/quote]poprawka 35/2 :) Jeszcze się budzę ;)

Gość

24-08-2011, 09:17
#10
[quote=Gość][quote=Gość]1.4 czy 1.8?[/quote]23/2 - najlepiej kontrastuje :) [/quote]poprawka 35/2 :) Jeszcze się budzę ;)
Gość napisał(a):"PS. W swoim pierwszym wpisie w tym wątku napisałem dość wyraźnie i jednoznacznie "robię plenery". Nie ma to nic wspólnego z weselami i robieniem tzw. kotleta. Czasem warto przeczytać, zanim zacznie się krytykować.pozdrawiamTomek"to robi czy nie robi w końcu?  

Gość

24-08-2011, 10:14
#11
"PS. W swoim pierwszym wpisie w tym wątku napisałem dość wyraźnie i jednoznacznie "robię plenery". Nie ma to nic wspólnego z weselami i robieniem tzw. kotleta. Czasem warto przeczytać, zanim zacznie się krytykować.pozdrawiamTomek"to robi czy nie robi w końcu?  
Gość napisał(a):Jak widać robi i to ze świetnym skutkiem :) Szukasz dziury żeby się przyczepić?:P FAILL :)

Gość

24-08-2011, 10:58
#12
Jak widać robi i to ze świetnym skutkiem :) Szukasz dziury żeby się przyczepić?:P FAILL :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak widać robi i to ze świetnym skutkiem :) Szukasz dziury żeby się przyczepić?:P FAILL :) [/quote]Nie, nie szukam, po prostu patrzę z perspektywy potencjalnego klienta.Zdjęcia z zaprezentowanych galerii jakoś mnie nie urzekają - brakuje mi szerokich kadrów, dziwnie tak.  Kolory też jakieś takie dziwne - nie wiem może się czepiam?  Dla mnie świetny skutek to www.dariuszpogorzelski.pl albo www.profphoto.pl  Problem w tym, że oni się cenią:( ale widocznie wiedzą, że robią zdjęcia lepiej. Teraz muszę przemyśleć czy nie zrezygnować z kamery i ewentualnie dołożyć do foto. Na jedne i drugie dobrej jakości mnie nie stać. Znalazłem coś takiego http://www.mpstudios.pl/ ale cena masakra, więc pewnie będzie któryś z Panów wymienionych powyżej i bez wideo, bo produkcje wideo, które powstają w Ostrołęce to śmiech na sali.

Gość

24-08-2011, 11:24
#13
[quote=Gość]Jak widać robi i to ze świetnym skutkiem :) Szukasz dziury żeby się przyczepić?:P FAILL :) [/quote]Nie, nie szukam, po prostu patrzę z perspektywy potencjalnego klienta.Zdjęcia z zaprezentowanych galerii jakoś mnie nie urzekają - brakuje mi szerokich kadrów, dziwnie tak.  Kolory też jakieś takie dziwne - nie wiem może się czepiam?  Dla mnie świetny skutek to www.dariuszpogorzelski.pl albo www.profphoto.pl  Problem w tym, że oni się cenią:( ale widocznie wiedzą, że robią zdjęcia lepiej. Teraz muszę przemyśleć czy nie zrezygnować z kamery i ewentualnie dołożyć do foto. Na jedne i drugie dobrej jakości mnie nie stać. Znalazłem coś takiego http://www.mpstudios.pl/ ale cena masakra, więc pewnie będzie któryś z Panów wymienionych powyżej i bez wideo, bo produkcje wideo, które powstają w Ostrołęce to śmiech na sali.
Gość napisał(a):www.dariuszpogorzelski.pl albo www.profphoto.pl trudny wybór wg mnie :) Ci dwaj panowie mają swój styl. Np Tomek Lendo i Tomek Grzyb mają subtelne podejście  które pokazuje naprawdę emocję i to co sie dzieje ... Dariusz Pogorzelski kurde jego zdjęcia wymiatają  no ale.. styl już inny Dynamika przede wszystkim więc i porównanie trudne. profphoto.pl tez oglądałem i fajne plenery  naprawdę super są w jego wykonaniu :) Zapada w pamięć  to na wydmach z PM młoda ... aj zdjęcia miód ;)Dziś w wolnej chwili postaram się ocenić  któregoś z tych panów .Pozdrawiam :)

Gość

24-08-2011, 11:30
#14
www.dariuszpogorzelski.pl albo www.profphoto.pl trudny wybór wg mnie :) Ci dwaj panowie mają swój styl. Np Tomek Lendo i Tomek Grzyb mają subtelne podejście  które pokazuje naprawdę emocję i to co sie dzieje ... Dariusz Pogorzelski kurde jego zdjęcia wymiatają  no ale.. styl już inny Dynamika przede wszystkim więc i porównanie trudne. profphoto.pl tez oglądałem i fajne plenery  naprawdę super są w jego wykonaniu :) Zapada w pamięć  to na wydmach z PM młoda ... aj zdjęcia miód ;)Dziś w wolnej chwili postaram się ocenić  któregoś z tych panów .Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]to robi czy nie robi w końcu?  [/quote]Między jednym wpisem a drugim minęło trochę czasu, prawda? :)pozdrawiamTomek

Gość

24-08-2011, 12:07
#15
[quote=Gość]to robi czy nie robi w końcu?  [/quote]Między jednym wpisem a drugim minęło trochę czasu, prawda? :)pozdrawiamTomek
Gość napisał(a):Ja myślę, niech się wypowiedzą pary, które dokonały już wyboru, będzie lepiej skorygować co im najbardziej przeszkadzało, opinia o zdjęciach jest fachowa, ale zwykły człowiek rąbiący zdjęcia nie orientuje się czy światło jest dobre, jaki cień pada, czy nasycenie kolorów.Moim amatorskim zdaniem zdjęcia które mi się mogą podobać, nie koniecznie się spodobają osobie profesjonalnie wykonującej zdjęcia.

Gość

24-08-2011, 16:25
#16
Ja myślę, niech się wypowiedzą pary, które dokonały już wyboru, będzie lepiej skorygować co im najbardziej przeszkadzało, opinia o zdjęciach jest fachowa, ale zwykły człowiek rąbiący zdjęcia nie orientuje się czy światło jest dobre, jaki cień pada, czy nasycenie kolorów.Moim amatorskim zdaniem zdjęcia które mi się mogą podobać, nie koniecznie się spodobają osobie profesjonalnie wykonującej zdjęcia.
Gość napisał(a):Dodam, że warto założyć na takie oceny odrębne forum, wtedy to ma sens.

Gość

24-08-2011, 16:26
#17
Dodam, że warto założyć na takie oceny odrębne forum, wtedy to ma sens.
Gość napisał(a):zgadzam sie z przedmowca nalezy stworzyc inne forum moje opinie o fotografach{diabelek}(najlepiej oceniam tych co mi placa{diabelek})Ja uwazam ze to jest zasmiecanie tego tematu. {zly}Powinny sie pary wypowiadac,a dosc mam czytania psełdo prefesjonalistow i ich bezuzytecznych wywodow.  

Gość

24-08-2011, 17:39
#18
zgadzam sie z przedmowca nalezy stworzyc inne forum moje opinie o fotografach{diabelek}(najlepiej oceniam tych co mi placa{diabelek})Ja uwazam ze to jest zasmiecanie tego tematu. {zly}Powinny sie pary wypowiadac,a dosc mam czytania psełdo prefesjonalistow i ich bezuzytecznych wywodow.  
jozin_z_bazin napisał(a):IP 82.139.162.100 = IP 178.213.136.13to jedna i ta sama osoba!!wg mnie jest to szczyt cynizmu, zakłamania, obłudy i zazdrości. żałosne zachowanie i nie będę tego komentował, niech każdy sobie to przeanalizuje !

jozin_z_bazin

Wpisów: 2
Dołączył: 18.04.2008
24-08-2011, 19:01
#19
IP 82.139.162.100 = IP 178.213.136.13to jedna i ta sama osoba!!wg mnie jest to szczyt cynizmu, zakłamania, obłudy i zazdrości. żałosne zachowanie i nie będę tego komentował, niech każdy sobie to przeanalizuje !
Gość napisał(a):Czekamy na kolejne opinie o fotografach, nie przejmuj się wypowiedziami 'partaczy' !!  

Gość

24-08-2011, 19:40
#20
Czekamy na kolejne opinie o fotografach, nie przejmuj się wypowiedziami 'partaczy' !!  

strony: wstecz 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów