Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Jeśli pozwolicie ocenię  moim amatorskim okiem pracę pana Jarosława Sendera.stronka: http://www.sebcio.pl/index.php/gallery/plener-slubny/Zdjęci a z Bloga które wyświetlają sie losowo po kliknięciu w zakładkę plener ślubny:1. Fajne zdjęcie, Ciekawa gra kolorów która ożywia zdjęcie.Bardzo fajny kadr , szkoda ,że ostrośc uciekła z panny młodej. Zdjęcie bardzo na plus :)2.  Wg mnie dwa zdjecia w jednym trochę sie kłócą. Lepszy efekt wg mnie dało by rodzielenie tych zdjęć. Szerszy kadr w prawo na ceglany mur dał by ciekawe tło dla panny młodej. Jeśli chodzi o drugie zdjęcie to hmmm...ciut ciasno, szkoda ,że loki zakrywaja oczy panny młodej.3.  To zdjęcie do mnie jakoś nie przemawia :/4.  Przyjemnie zdjęcie, ale na pierwszym nie podoba mi sie "trupi" odcień skóry, Młody strasznie sztywny Panna młoda ratuje zdjęcie i daje  coś co przyciąga oko :) Na drugim zdjeciu dłoń młodego powinna spocząć na biodrze młodej :) Niewielkie przepalenie sukni mlodej na bocznym prawym zdjęciu  przez co tracimy szczegóły sukni. 5. Przepalone centrum, nie widac sukienki świadkowej a nad mostem mamy wielka biała plame :/ Tu nie przypada mi równiez do gustu nienaturalna mina młodej . Wyszłą niekorzystnie wg mnie.Pomysł na kadr fajny :)6. Ponownie przepalenie w centrum. Nie widac sukienki świadkowej. Wg mnie lepszy efekt dał by fakt spojrzenia sie poza obiektyw aparatu.7.  Świetne zdjęcie:) można przy nim sie na chwile zatrzymac i podziwiać  udany kadr i kompozycje :)Naprawdę to zdjecie moze sie podobac:) Brawo.8.  Troche za centralnie ale moze to moje skrzywienie i awers do centralnych kladrów. Widział bym to  bardziej w poziomie niż z lekkiej"górki" Drobne przepalenie na czole młodej ale dla większosci niezauważalne :) Zdjęcie jak najbardziej na plus :)9.  Wow, zdjęcie z drzewem klasa. Mistrzostwo świata jak dla mnie. Świetne światło, ekspozycja i trafiony pomysł na zdjęcie, boczne zdjecie równiez fajne ale tu bym widział lekkie zamyślenie zamiast uśmiechu tak jak by młodzi z boku spoglądali na siebie :) Ale za to zdjęcie BRAWA się należa :)10.  młoda z kieliszkiem klasycznie wygląda ale zdjęcie ma coś w sobie. Jeśli chodzi o most to  ostrośc poszła na barierkę ale nie wiem czy nie był to zamysł autora.  Całokształt świetny, super światło i obróbka też na duży plus :)11.Ne podoba mi sie :/ Jestem przeciwnikiem ślubnego dico polo w fotografii ślubnej. Znudziły mnie zdjęcia w obskurnych miejscach :/12.  Zdjęcie moze sie podobac ale  emocje są grane, niestety trochę brak naturalnosci ale to już działka młodych. Bardzo fajne zdjęcie :)13.  Zdjęcie bez pomysłu wg mnie :/ Lepszy efekt dało by  zrobienie go pod innym kątem mając młodych w tle.14.  Zdjęcie klasyczne jakich wiele, PM może się podobac :)15.  J.W.Reasumując:Zdjecie wykonane solidnie sa perełki które zapadają w pamięc jak również klasyczne często spotykane pstryki. Obróbka przyjemna dla oka i zarazem miłą w odbiorze. Sa pomysły na zdjecia więc fotograf godny uwagi któremu nie zawahał bym sie w ciemno powierzyć mojego ślubu. Róniez na ocenianianych zdjęciach nie ma wprowadzonych na siłe wariacji w stylu fotograficznego Disco polo. Fotograf godny polecenia :) Dobra kompozycja oraz wykorzystane światło :)

Gość

22-08-2011, 13:08
#1
Jeśli pozwolicie ocenię  moim amatorskim okiem pracę pana Jarosława Sendera.stronka: http://www.sebcio.pl/index.php/gallery/plener-slubny/Zdjęci a z Bloga które wyświetlają sie losowo po kliknięciu w zakładkę plener ślubny:1. Fajne zdjęcie, Ciekawa gra kolorów która ożywia zdjęcie.Bardzo fajny kadr , szkoda ,że ostrośc uciekła z panny młodej. Zdjęcie bardzo na plus :)2.  Wg mnie dwa zdjecia w jednym trochę sie kłócą. Lepszy efekt wg mnie dało by rodzielenie tych zdjęć. Szerszy kadr w prawo na ceglany mur dał by ciekawe tło dla panny młodej. Jeśli chodzi o drugie zdjęcie to hmmm...ciut ciasno, szkoda ,że loki zakrywaja oczy panny młodej.3.  To zdjęcie do mnie jakoś nie przemawia :/4.  Przyjemnie zdjęcie, ale na pierwszym nie podoba mi sie "trupi" odcień skóry, Młody strasznie sztywny Panna młoda ratuje zdjęcie i daje  coś co przyciąga oko :) Na drugim zdjeciu dłoń młodego powinna spocząć na biodrze młodej :) Niewielkie przepalenie sukni mlodej na bocznym prawym zdjęciu  przez co tracimy szczegóły sukni. 5. Przepalone centrum, nie widac sukienki świadkowej a nad mostem mamy wielka biała plame :/ Tu nie przypada mi równiez do gustu nienaturalna mina młodej . Wyszłą niekorzystnie wg mnie.Pomysł na kadr fajny :)6. Ponownie przepalenie w centrum. Nie widac sukienki świadkowej. Wg mnie lepszy efekt dał by fakt spojrzenia sie poza obiektyw aparatu.7.  Świetne zdjęcie:) można przy nim sie na chwile zatrzymac i podziwiać  udany kadr i kompozycje :)Naprawdę to zdjecie moze sie podobac:) Brawo.8.  Troche za centralnie ale moze to moje skrzywienie i awers do centralnych kladrów. Widział bym to  bardziej w poziomie niż z lekkiej"górki" Drobne przepalenie na czole młodej ale dla większosci niezauważalne :) Zdjęcie jak najbardziej na plus :)9.  Wow, zdjęcie z drzewem klasa. Mistrzostwo świata jak dla mnie. Świetne światło, ekspozycja i trafiony pomysł na zdjęcie, boczne zdjecie równiez fajne ale tu bym widział lekkie zamyślenie zamiast uśmiechu tak jak by młodzi z boku spoglądali na siebie :) Ale za to zdjęcie BRAWA się należa :)10.  młoda z kieliszkiem klasycznie wygląda ale zdjęcie ma coś w sobie. Jeśli chodzi o most to  ostrośc poszła na barierkę ale nie wiem czy nie był to zamysł autora.  Całokształt świetny, super światło i obróbka też na duży plus :)11.Ne podoba mi sie :/ Jestem przeciwnikiem ślubnego dico polo w fotografii ślubnej. Znudziły mnie zdjęcia w obskurnych miejscach :/12.  Zdjęcie moze sie podobac ale  emocje są grane, niestety trochę brak naturalnosci ale to już działka młodych. Bardzo fajne zdjęcie :)13.  Zdjęcie bez pomysłu wg mnie :/ Lepszy efekt dało by  zrobienie go pod innym kątem mając młodych w tle.14.  Zdjęcie klasyczne jakich wiele, PM może się podobac :)15.  J.W.Reasumując:Zdjecie wykonane solidnie sa perełki które zapadają w pamięc jak również klasyczne często spotykane pstryki. Obróbka przyjemna dla oka i zarazem miłą w odbiorze. Sa pomysły na zdjecia więc fotograf godny uwagi któremu nie zawahał bym sie w ciemno powierzyć mojego ślubu. Róniez na ocenianianych zdjęciach nie ma wprowadzonych na siłe wariacji w stylu fotograficznego Disco polo. Fotograf godny polecenia :) Dobra kompozycja oraz wykorzystane światło :)
Gość napisał(a):Jeśli pozwolicie ocenię  moim amatorskim okiem pracę pana Jarosława Sendera.stronka: http://www.sebcio.pl/index.php/gallery/plener-slubny/Zdjęci a z Bloga które wyświetlają sie losowo po kliknięciu w zakładkę plener ślubny:1. Fajne zdjęcie, Ciekawa gra kolorów która ożywia zdjęcie.Bardzo fajny kadr , szkoda ,że ostrośc uciekła z panny młodej. Zdjęcie bardzo na plus :)2.  Wg mnie dwa zdjecia w jednym trochę sie kłócą. Lepszy efekt wg mnie dało by rodzielenie tych zdjęć. Szerszy kadr w prawo na ceglany mur dał by ciekawe tło dla panny młodej. Jeśli chodzi o drugie zdjęcie to hmmm...ciut ciasno, szkoda ,że loki zakrywaja oczy panny młodej.3.  To zdjęcie do mnie jakoś nie przemawia :/4.  Przyjemnie zdjęcie, ale na pierwszym nie podoba mi sie "trupi" odcień skóry, Młody strasznie sztywny Panna młoda ratuje zdjęcie i daje  coś co przyciąga oko :) Na drugim zdjeciu dłoń młodego powinna spocząć na biodrze młodej :) Niewielkie przepalenie sukni mlodej na bocznym prawym zdjęciu  przez co tracimy szczegóły sukni. 5. Przepalone centrum, nie widac sukienki świadkowej a nad mostem mamy wielka biała plame :/ Tu nie przypada mi równiez do gustu nienaturalna mina młodej . Wyszłą niekorzystnie wg mnie.Pomysł na kadr fajny :)6. Ponownie przepalenie w centrum. Nie widac sukienki świadkowej. Wg mnie lepszy efekt dał by fakt spojrzenia sie poza obiektyw aparatu.7.  Świetne zdjęcie:) można przy nim sie na chwile zatrzymac i podziwiać  udany kadr i kompozycje :)Naprawdę to zdjecie moze sie podobac:) Brawo.8.  Troche za centralnie ale moze to moje skrzywienie i awers do centralnych kladrów. Widział bym to  bardziej w poziomie niż z lekkiej"górki" Drobne przepalenie na czole młodej ale dla większosci niezauważalne :) Zdjęcie jak najbardziej na plus :)9.  Wow, zdjęcie z drzewem klasa. Mistrzostwo świata jak dla mnie. Świetne światło, ekspozycja i trafiony pomysł na zdjęcie, boczne zdjecie równiez fajne ale tu bym widział lekkie zamyślenie zamiast uśmiechu tak jak by młodzi z boku spoglądali na siebie :) Ale za to zdjęcie BRAWA się należa :)10.  młoda z kieliszkiem klasycznie wygląda ale zdjęcie ma coś w sobie. Jeśli chodzi o most to  ostrośc poszła na barierkę ale nie wiem czy nie był to zamysł autora.  Całokształt świetny, super światło i obróbka też na duży plus :)11.Ne podoba mi sie :/ Jestem przeciwnikiem ślubnego dico polo w fotografii ślubnej. Znudziły mnie zdjęcia w obskurnych miejscach :/12.  Zdjęcie moze sie podobac ale  emocje są grane, niestety trochę brak naturalnosci ale to już działka młodych. Bardzo fajne zdjęcie :)13.  Zdjęcie bez pomysłu wg mnie :/ Lepszy efekt dało by  zrobienie go pod innym kątem mając młodych w tle.14.  Zdjęcie klasyczne jakich wiele, PM może się podobac :)15.  J.W.Reasumując:Zdjecie wykonane solidnie sa perełki które zapadają w pamięc jak również klasyczne często spotykane pstryki. Obróbka przyjemna dla oka i zarazem miłą w odbiorze. Sa pomysły na zdjecia więc fotograf godny uwagi któremu nie zawahał bym sie w ciemno powierzyć mojego ślubu. Róniez na ocenianianych zdjęciach nie ma wprowadzonych na siłe wariacji w stylu fotograficznego Disco polo. Fotograf godny polecenia :) Dobra kompozycja oraz wykorzystane światło :)

Gość

22-08-2011, 13:09
#2
Jeśli pozwolicie ocenię  moim amatorskim okiem pracę pana Jarosława Sendera.stronka: http://www.sebcio.pl/index.php/gallery/plener-slubny/Zdjęci a z Bloga które wyświetlają sie losowo po kliknięciu w zakładkę plener ślubny:1. Fajne zdjęcie, Ciekawa gra kolorów która ożywia zdjęcie.Bardzo fajny kadr , szkoda ,że ostrośc uciekła z panny młodej. Zdjęcie bardzo na plus :)2.  Wg mnie dwa zdjecia w jednym trochę sie kłócą. Lepszy efekt wg mnie dało by rodzielenie tych zdjęć. Szerszy kadr w prawo na ceglany mur dał by ciekawe tło dla panny młodej. Jeśli chodzi o drugie zdjęcie to hmmm...ciut ciasno, szkoda ,że loki zakrywaja oczy panny młodej.3.  To zdjęcie do mnie jakoś nie przemawia :/4.  Przyjemnie zdjęcie, ale na pierwszym nie podoba mi sie "trupi" odcień skóry, Młody strasznie sztywny Panna młoda ratuje zdjęcie i daje  coś co przyciąga oko :) Na drugim zdjeciu dłoń młodego powinna spocząć na biodrze młodej :) Niewielkie przepalenie sukni mlodej na bocznym prawym zdjęciu  przez co tracimy szczegóły sukni. 5. Przepalone centrum, nie widac sukienki świadkowej a nad mostem mamy wielka biała plame :/ Tu nie przypada mi równiez do gustu nienaturalna mina młodej . Wyszłą niekorzystnie wg mnie.Pomysł na kadr fajny :)6. Ponownie przepalenie w centrum. Nie widac sukienki świadkowej. Wg mnie lepszy efekt dał by fakt spojrzenia sie poza obiektyw aparatu.7.  Świetne zdjęcie:) można przy nim sie na chwile zatrzymac i podziwiać  udany kadr i kompozycje :)Naprawdę to zdjecie moze sie podobac:) Brawo.8.  Troche za centralnie ale moze to moje skrzywienie i awers do centralnych kladrów. Widział bym to  bardziej w poziomie niż z lekkiej"górki" Drobne przepalenie na czole młodej ale dla większosci niezauważalne :) Zdjęcie jak najbardziej na plus :)9.  Wow, zdjęcie z drzewem klasa. Mistrzostwo świata jak dla mnie. Świetne światło, ekspozycja i trafiony pomysł na zdjęcie, boczne zdjecie równiez fajne ale tu bym widział lekkie zamyślenie zamiast uśmiechu tak jak by młodzi z boku spoglądali na siebie :) Ale za to zdjęcie BRAWA się należa :)10.  młoda z kieliszkiem klasycznie wygląda ale zdjęcie ma coś w sobie. Jeśli chodzi o most to  ostrośc poszła na barierkę ale nie wiem czy nie był to zamysł autora.  Całokształt świetny, super światło i obróbka też na duży plus :)11.Ne podoba mi sie :/ Jestem przeciwnikiem ślubnego dico polo w fotografii ślubnej. Znudziły mnie zdjęcia w obskurnych miejscach :/12.  Zdjęcie moze sie podobac ale  emocje są grane, niestety trochę brak naturalnosci ale to już działka młodych. Bardzo fajne zdjęcie :)13.  Zdjęcie bez pomysłu wg mnie :/ Lepszy efekt dało by  zrobienie go pod innym kątem mając młodych w tle.14.  Zdjęcie klasyczne jakich wiele, PM może się podobac :)15.  J.W.Reasumując:Zdjecie wykonane solidnie sa perełki które zapadają w pamięc jak również klasyczne często spotykane pstryki. Obróbka przyjemna dla oka i zarazem miłą w odbiorze. Sa pomysły na zdjecia więc fotograf godny uwagi któremu nie zawahał bym sie w ciemno powierzyć mojego ślubu. Róniez na ocenianianych zdjęciach nie ma wprowadzonych na siłe wariacji w stylu fotograficznego Disco polo. Fotograf godny polecenia :) Dobra kompozycja oraz wykorzystane światło :)
Gość napisał(a):Dyskusja ucichła ??:)

Gość

22-08-2011, 19:45
#3
Dyskusja ucichła ??:)
Gość napisał(a):To się autorytet znalazł w dziedzinie fotografii. Skoro tak się znasz na robocie, to czemu pstrykasz zdjęcia z pogranicza disco-polo u cioci Stasi zamiast samemu wziać się za porządną robotę skoro posiadasz aż taką wiedzę by wymądrzać się i oceniać czyjeś prace. Krytyk się znalazł. Przepisać teksty z tzw. abc fotografii i się wymadrzać...to się znawca znalazł, nie ma co. Żeby oceniać innych pokaż swoje prace by było wiadomo, że znasz się na tym, bo przepisać książkę będąc schowanym za monitorem to nie sztuka. Tylko mi nie pisz, że każdy ma prawo mieć swoją opinię. Przedstaw nam się wszystkim samozwańczy krytyku i znawco fotografii. Zaprezentuj swoje prace od cioci Stasi...

Gość

22-08-2011, 20:36
#4
To się autorytet znalazł w dziedzinie fotografii. Skoro tak się znasz na robocie, to czemu pstrykasz zdjęcia z pogranicza disco-polo u cioci Stasi zamiast samemu wziać się za porządną robotę skoro posiadasz aż taką wiedzę by wymądrzać się i oceniać czyjeś prace. Krytyk się znalazł. Przepisać teksty z tzw. abc fotografii i się wymadrzać...to się znawca znalazł, nie ma co. Żeby oceniać innych pokaż swoje prace by było wiadomo, że znasz się na tym, bo przepisać książkę będąc schowanym za monitorem to nie sztuka. Tylko mi nie pisz, że każdy ma prawo mieć swoją opinię. Przedstaw nam się wszystkim samozwańczy krytyku i znawco fotografii. Zaprezentuj swoje prace od cioci Stasi...
Gość napisał(a):Ja sie nie nazywal autorytetem :) Nie zabronisz mi mieć opinie na temat zdjęc któe sa tandetne. Nie tzreba być fachowcem żeby odróżnić kicz od porządnej fotografii. każdy kto zabiera sie za robienie zdjęć powinien znac jak to ty napisałęś "ABC Fotografii" jeśli tego nie znasz to sskasuj stronę albo zostaw to dla siebie i nie nazywaj się profesjonalnym fotografem bo takim nie ejsteś ;)

Gość

22-08-2011, 21:25
#5
Ja sie nie nazywal autorytetem :) Nie zabronisz mi mieć opinie na temat zdjęc któe sa tandetne. Nie tzreba być fachowcem żeby odróżnić kicz od porządnej fotografii. każdy kto zabiera sie za robienie zdjęć powinien znac jak to ty napisałęś "ABC Fotografii" jeśli tego nie znasz to sskasuj stronę albo zostaw to dla siebie i nie nazywaj się profesjonalnym fotografem bo takim nie ejsteś ;)
Gość napisał(a):Z zaciekawieniem śledze ten temat. Dziwi mnie, że atakuje mnie osoba któa została skrytykowanaza swoje błędy których popełnia masę. Dlaczego wymagasz i oczekujesz ode mnie abym ja pokazał swoje pstryki? To Ty jesteś pro fotografem jak sie sam określasz nie ja. Dlatego przyjmij to na klate ,ze robisz marne zdjęcia, ucz sie od innych, oglądaj pracę  kolegów i patrz co i jak należy robić do tej pory nikt nie powiedział co naprawde sądzi o twoich zdjęciach a jak tylko to się zdarzyło odpowiadasz atakiem an tą osobę bo ma inne podejscie do tego jak powinno wyglądać zdjęcie.

Gość

22-08-2011, 21:39
#6
Z zaciekawieniem śledze ten temat. Dziwi mnie, że atakuje mnie osoba któa została skrytykowanaza swoje błędy których popełnia masę. Dlaczego wymagasz i oczekujesz ode mnie abym ja pokazał swoje pstryki? To Ty jesteś pro fotografem jak sie sam określasz nie ja. Dlatego przyjmij to na klate ,ze robisz marne zdjęcia, ucz sie od innych, oglądaj pracę  kolegów i patrz co i jak należy robić do tej pory nikt nie powiedział co naprawde sądzi o twoich zdjęciach a jak tylko to się zdarzyło odpowiadasz atakiem an tą osobę bo ma inne podejscie do tego jak powinno wyglądać zdjęcie.
Gość napisał(a):Ps. Jeśli tak Cię skrzywdziłem a moja ocena est błędna wskaż mi to zdjęcie i udowodnij ,że nie mam racji :) Kilka osób przyznało mi rację a ty się wciąż obruszasz ;){diabelek}

Gość

22-08-2011, 21:47
#7
Ps. Jeśli tak Cię skrzywdziłem a moja ocena est błędna wskaż mi to zdjęcie i udowodnij ,że nie mam racji :) Kilka osób przyznało mi rację a ty się wciąż obruszasz ;){diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Z zaciekawieniem śledze ten temat. Dziwi mnie, że atakuje mnie osoba któa została skrytykowanaza swoje błędy których popełnia masę. Dlaczego wymagasz i oczekujesz ode mnie abym ja pokazał swoje pstryki? To Ty jesteś pro fotografem jak sie sam określasz nie ja. Dlatego przyjmij to na klate ,ze robisz marne zdjęcia, ucz sie od innych, oglądaj pracę  kolegów i patrz co i jak należy robić do tej pory nikt nie powiedział co naprawde sądzi o twoich zdjęciach a jak tylko to się zdarzyło odpowiadasz atakiem an tą osobę bo ma inne podejscie do tego jak powinno wyglądać zdjęcie. [/quote]ja się na zdjęciach nie znam, ale przyznam, że obróbka pozostawia wiele do życzenia... zdjęcia są fajne, ale kontrast za duży, przez co cała fotka wygląda po prostu sztucznie..Ja mogę tylko do tego się przyczepić, ustawienie Pary Młodej to sprawa gustu.. mnie to nie razi.. ale kontrast owszem - i to bardzo (na pierwszej fotce zastanawiałam się czy ta plama to welon Panny młodej czy plastikowa butelka ;) )Krytykę trzeba czasami przyjąć do siebie - zawsze można się doszkolić, spojrzec na swoją pracę z innej strony - coś zmienić :)Zdjęcia są na prawdę bardzo fajne (dla mnie), ale niech Pan nie przesadza az tak z obróbką i będzie w ogóle super!

Gość

22-08-2011, 21:57
#8
[quote=Gość]Z zaciekawieniem śledze ten temat. Dziwi mnie, że atakuje mnie osoba któa została skrytykowanaza swoje błędy których popełnia masę. Dlaczego wymagasz i oczekujesz ode mnie abym ja pokazał swoje pstryki? To Ty jesteś pro fotografem jak sie sam określasz nie ja. Dlatego przyjmij to na klate ,ze robisz marne zdjęcia, ucz sie od innych, oglądaj pracę  kolegów i patrz co i jak należy robić do tej pory nikt nie powiedział co naprawde sądzi o twoich zdjęciach a jak tylko to się zdarzyło odpowiadasz atakiem an tą osobę bo ma inne podejscie do tego jak powinno wyglądać zdjęcie. [/quote]ja się na zdjęciach nie znam, ale przyznam, że obróbka pozostawia wiele do życzenia... zdjęcia są fajne, ale kontrast za duży, przez co cała fotka wygląda po prostu sztucznie..Ja mogę tylko do tego się przyczepić, ustawienie Pary Młodej to sprawa gustu.. mnie to nie razi.. ale kontrast owszem - i to bardzo (na pierwszej fotce zastanawiałam się czy ta plama to welon Panny młodej czy plastikowa butelka ;) )Krytykę trzeba czasami przyjąć do siebie - zawsze można się doszkolić, spojrzec na swoją pracę z innej strony - coś zmienić :)Zdjęcia są na prawdę bardzo fajne (dla mnie), ale niech Pan nie przesadza az tak z obróbką i będzie w ogóle super!
Gość napisał(a):162.100 "T.L." masz racje z oceną ale nie ma się czym aż tak podniecać !! Błędy P. Rafała są oczywistą oczywistością dla prawdziwego fotografa. Panie Rafale, też nie ma co się wdawać w dyskusję. Radzę posłuchać rad, pochylić czoło, zacisnąć zęby i wziąć się do roboty. Chęci są, pomysły są, wystarczy trochę popracować nad technikę i fotki będą znacznie lepsze. Uwagi 162.100 to podstawy fotografii - taka jest prawda, nic skomplikowanego. Każdy "digartowicz" czy "plfotowiec" potrafi z palca napisać takie uwagi. nic szczególnego ... powodzenia ;)

Gość

22-08-2011, 22:01
#9
162.100 "T.L." masz racje z oceną ale nie ma się czym aż tak podniecać !! Błędy P. Rafała są oczywistą oczywistością dla prawdziwego fotografa. Panie Rafale, też nie ma co się wdawać w dyskusję. Radzę posłuchać rad, pochylić czoło, zacisnąć zęby i wziąć się do roboty. Chęci są, pomysły są, wystarczy trochę popracować nad technikę i fotki będą znacznie lepsze. Uwagi 162.100 to podstawy fotografii - taka jest prawda, nic skomplikowanego. Każdy "digartowicz" czy "plfotowiec" potrafi z palca napisać takie uwagi. nic szczególnego ... powodzenia ;)
Gość napisał(a):"Nie wdawaj się w dyskusje z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem."pozdrawiam wszystkich nie dowartościowanych dupków :)Weźcie się lepiej za robotę a nie siedzicie na forum(eostroleka)... umiejętności wam to nie doda. człowiek z branży{gafa}

Gość

23-08-2011, 11:03
#10
"Nie wdawaj się w dyskusje z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem."pozdrawiam wszystkich nie dowartościowanych dupków :)Weźcie się lepiej za robotę a nie siedzicie na forum(eostroleka)... umiejętności wam to nie doda. człowiek z branży{gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość]"Nie wdawaj się w dyskusje z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem."pozdrawiam wszystkich nie dowartościowanych dupków :)Weźcie się lepiej za robotę a nie siedzicie na forum(eostroleka)... umiejętności wam to nie doda. człowiek z branży{gafa} [/quote]Odezwał się ten który nie siedzi na tym forum i nie  śledzi tego wątku ;){usmiech}Dobre sobie :) Jak większość zauważyła to Tobie kolego z klocków lego brakuje umiejętności :PPamiętaj , suwaki w PS lub LR parzą :p nie dotykaj ich xDPs: nie podpinaj się bod branżę ostrołęckich fotografow bo możesz im co najwyżej statyw nosić {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

23-08-2011, 13:53
#11
[quote=Gość]"Nie wdawaj się w dyskusje z głupcem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem."pozdrawiam wszystkich nie dowartościowanych dupków :)Weźcie się lepiej za robotę a nie siedzicie na forum(eostroleka)... umiejętności wam to nie doda. człowiek z branży{gafa} [/quote]Odezwał się ten który nie siedzi na tym forum i nie  śledzi tego wątku ;){usmiech}Dobre sobie :) Jak większość zauważyła to Tobie kolego z klocków lego brakuje umiejętności :PPamiętaj , suwaki w PS lub LR parzą :p nie dotykaj ich xDPs: nie podpinaj się bod branżę ostrołęckich fotografow bo możesz im co najwyżej statyw nosić {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Porównując zdjęcia Pana Rafała z innymi przedstawionymi tu fotografami, to muszą jeszcze być troszkę dopracowane.Niech Pana się nie obraża na krytykę, to nic takiego czasami dobrze usłyszeć coś od obcej osoby, można poprawić błędy.

Gość

23-08-2011, 14:07
#12
Porównując zdjęcia Pana Rafała z innymi przedstawionymi tu fotografami, to muszą jeszcze być troszkę dopracowane.Niech Pana się nie obraża na krytykę, to nic takiego czasami dobrze usłyszeć coś od obcej osoby, można poprawić błędy.
Gość napisał(a):Ale przeciez nikt cie nie prosi o opinie nie wiem czemu oceniasz ludzi zupelnie nieproszony ,nikt nie wie jaka wiedze posiadasz i jaki jest twoj warsztat. Jesli chcesz sie wypowiadac to zaluz sobie blog i pisz co ci sie rzywnie podoba. a to forum dla ludzi ktorzy szukaja fotografa ,a nie dla psełdoekspertow{diabelek}. A grzyb jak chce zrobic sobie reklame to niech zaplaci i da w dziale reklam. W kmoncu go na to stac bo sumy ktore bierze za zrobienie zdjec sa bardzo wysokie jak na nasze ostroleckie warunki a jakosc no coz.........{diabelek}

Gość

23-08-2011, 15:16
#13
Ale przeciez nikt cie nie prosi o opinie nie wiem czemu oceniasz ludzi zupelnie nieproszony ,nikt nie wie jaka wiedze posiadasz i jaki jest twoj warsztat. Jesli chcesz sie wypowiadac to zaluz sobie blog i pisz co ci sie rzywnie podoba. a to forum dla ludzi ktorzy szukaja fotografa ,a nie dla psełdoekspertow{diabelek}. A grzyb jak chce zrobic sobie reklame to niech zaplaci i da w dziale reklam. W kmoncu go na to stac bo sumy ktore bierze za zrobienie zdjec sa bardzo wysokie jak na nasze ostroleckie warunki a jakosc no coz.........{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ale przeciez nikt cie nie prosi o opinie nie wiem czemu oceniasz ludzi zupelnie nieproszony ,nikt nie wie jaka wiedze posiadasz i jaki jest twoj warsztat. Jesli chcesz sie wypowiadac to zaluz sobie blog i pisz co ci sie rzywnie podoba. a to forum dla ludzi ktorzy szukaja fotografa ,a nie dla psełdoekspertow{diabelek}. A grzyb jak chce zrobic sobie reklame to niech zaplaci i da w dziale reklam. W kmoncu go na to stac bo sumy ktore bierze za zrobienie zdjec sa bardzo wysokie jak na nasze ostroleckie warunki a jakosc no coz.........{diabelek} [/quote]niestety - publikując swoje zdjęcia w sieci naraża się Pan i na krytykę i na komplementy.. to chyba logiczne.. i od tego tez jest forum, prawda? :)

Gość

23-08-2011, 15:42
#14
[quote=Gość]Ale przeciez nikt cie nie prosi o opinie nie wiem czemu oceniasz ludzi zupelnie nieproszony ,nikt nie wie jaka wiedze posiadasz i jaki jest twoj warsztat. Jesli chcesz sie wypowiadac to zaluz sobie blog i pisz co ci sie rzywnie podoba. a to forum dla ludzi ktorzy szukaja fotografa ,a nie dla psełdoekspertow{diabelek}. A grzyb jak chce zrobic sobie reklame to niech zaplaci i da w dziale reklam. W kmoncu go na to stac bo sumy ktore bierze za zrobienie zdjec sa bardzo wysokie jak na nasze ostroleckie warunki a jakosc no coz.........{diabelek} [/quote]niestety - publikując swoje zdjęcia w sieci naraża się Pan i na krytykę i na komplementy.. to chyba logiczne.. i od tego tez jest forum, prawda? :)
Gość napisał(a):Hmmmm... tu udowadnia pan jaka posiada Pan wiedzę na temat fotografii :)Skoro zdjęcia pana Tomka pozostawiają wiele do życzenia to co można o pańskich powiedzieć?? Przepaść  ! Amator który dostał dotację i cyka :) Pan nic nie umie , taka jest prawda. Zero podstawowych zasad fotograficznych zero. Błędy w ekspozycji obróbce i wielu innych aspektach  których pan w ogóle nie zna.Skoro Pan Tomek bierze konkretne pieniądze za sesję to znaczy,że klienci go cenią i sa w stanie zapłacić za to słono bo zdjęcia sa fajne.Nie dorasta Pan do poziomu pana J. Sendera, D.Pogorzelskiego i wspomnianego pana Tomka.Lata świetlne. Serwuje pan kicz i fotograficzne disco-polo.Wskazać panu fotografa z poza Ostrołęki?? Który robi piękne zdjęcia??A bardzo proszę :)Porównajmy pana zdjęcia ze zdjęciami  człowieka z poza Ostrołęki :)Adres do wglądu.http://www.andrzejtyminski.pl/Zobaczy pan jak wzbogaca się kolor nieba, jak wygląda poprawna ekspozycja, zobaczy pan jak pozuje para młoda  i wreszcie pojmie pan jak powinno się tworzyć pomysły na zdjęcia.;)

Gość

23-08-2011, 16:59
#15
Hmmmm... tu udowadnia pan jaka posiada Pan wiedzę na temat fotografii :)Skoro zdjęcia pana Tomka pozostawiają wiele do życzenia to co można o pańskich powiedzieć?? Przepaść  ! Amator który dostał dotację i cyka :) Pan nic nie umie , taka jest prawda. Zero podstawowych zasad fotograficznych zero. Błędy w ekspozycji obróbce i wielu innych aspektach  których pan w ogóle nie zna.Skoro Pan Tomek bierze konkretne pieniądze za sesję to znaczy,że klienci go cenią i sa w stanie zapłacić za to słono bo zdjęcia sa fajne.Nie dorasta Pan do poziomu pana J. Sendera, D.Pogorzelskiego i wspomnianego pana Tomka.Lata świetlne. Serwuje pan kicz i fotograficzne disco-polo.Wskazać panu fotografa z poza Ostrołęki?? Który robi piękne zdjęcia??A bardzo proszę :)Porównajmy pana zdjęcia ze zdjęciami  człowieka z poza Ostrołęki :)Adres do wglądu.http://www.andrzejtyminski.pl/Zobaczy pan jak wzbogaca się kolor nieba, jak wygląda poprawna ekspozycja, zobaczy pan jak pozuje para młoda  i wreszcie pojmie pan jak powinno się tworzyć pomysły na zdjęcia.;)
Gość napisał(a):Chciałbym sprostować jedną sprawę. Cenię opinie wszystkich ludzi, te negatywne też. Pan o nr 82.139.162.100 ma swoją opinię i OK. Tylko, że mój wpis na tym forum pojawił się raz, na stronie 31 i został przeze mnie podpisany. Pozostałe wpisy, które Pan ten wziął za moje, moimi nie są, ponieważ już na początku uznałem dyskusję z tą osobą za zbędą. Dyskusja, odbywająca się moim kosztem stała się niekulturalna i nie chciałbym, żeby wpisy niebędące moim autorstwem były uznawane za moje. Do Pana 82.139.162.100: podaję przykład: wpis ze str. 31 wysłany o godz.00:36:54 Pisze Pan „Co oznacza centralny kadr?? Powinieneś to wiedzieć ;) Przecież jesteś pro-fotografem ;) Jeśli będziesz polecał tego fotografa swoim znajomym to współczuję i im i Tobie”Pisał Pan do mnie odpisując na wpis jakiegoś klienta? Proszę się zastanowić czy pisze Pan do mnie czy do kogoś, kto mnie poleca, bo widzę tu sprzeczność.  W pozostałych przypadkach również nie odpowiadał Pan mi, tylko innym. Poza tym, krytyka jest OK, ale obrażanie ludzi, których się nawet nie zna, nie jest w porządku…Wszelkie dalsze spory i dyskusje uznaję za zbędne.Pozdrawiam,RAFAŁ

Gość

23-08-2011, 17:49
#16
Chciałbym sprostować jedną sprawę. Cenię opinie wszystkich ludzi, te negatywne też. Pan o nr 82.139.162.100 ma swoją opinię i OK. Tylko, że mój wpis na tym forum pojawił się raz, na stronie 31 i został przeze mnie podpisany. Pozostałe wpisy, które Pan ten wziął za moje, moimi nie są, ponieważ już na początku uznałem dyskusję z tą osobą za zbędą. Dyskusja, odbywająca się moim kosztem stała się niekulturalna i nie chciałbym, żeby wpisy niebędące moim autorstwem były uznawane za moje. Do Pana 82.139.162.100: podaję przykład: wpis ze str. 31 wysłany o godz.00:36:54 Pisze Pan „Co oznacza centralny kadr?? Powinieneś to wiedzieć ;) Przecież jesteś pro-fotografem ;) Jeśli będziesz polecał tego fotografa swoim znajomym to współczuję i im i Tobie”Pisał Pan do mnie odpisując na wpis jakiegoś klienta? Proszę się zastanowić czy pisze Pan do mnie czy do kogoś, kto mnie poleca, bo widzę tu sprzeczność.  W pozostałych przypadkach również nie odpowiadał Pan mi, tylko innym. Poza tym, krytyka jest OK, ale obrażanie ludzi, których się nawet nie zna, nie jest w porządku…Wszelkie dalsze spory i dyskusje uznaję za zbędne.Pozdrawiam,RAFAŁ
Gość napisał(a):{diabelek} do mnie nalezy jeden z wpisow powyzej .Idzieli takim ludziom jak pan pseldoexpert samozwanczy te forum staje sie bezuzyteczne.Powinni sie wypowiadac zwykli ludzie a nie reklamowac sie fortografowie a do pana psełdoexperta radze zalozyc jeszcze raz blog i tam udzielac rad{diabelek},a do innych fotografow ktorzy sami siebie polecaja zaplaccie za reklame {diabelek}  

Gość

23-08-2011, 18:49
#17
{diabelek} do mnie nalezy jeden z wpisow powyzej .Idzieli takim ludziom jak pan pseldoexpert samozwanczy te forum staje sie bezuzyteczne.Powinni sie wypowiadac zwykli ludzie a nie reklamowac sie fortografowie a do pana psełdoexperta radze zalozyc jeszcze raz blog i tam udzielac rad{diabelek},a do innych fotografow ktorzy sami siebie polecaja zaplaccie za reklame {diabelek}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]{diabelek} do mnie nalezy jeden z wpisow powyzej .Idzieli takim ludziom jak pan pseldoexpert samozwanczy te forum staje sie bezuzyteczne.Powinni sie wypowiadac zwykli ludzie a nie reklamowac sie fortografowie a do pana psełdoexperta radze zalozyc jeszcze raz blog i tam udzielac rad{diabelek},a do innych fotografow ktorzy sami siebie polecaja zaplaccie za reklame {diabelek}  [/quote]I wytłumacz takiemu pajacowi ,że to podstawa fotografii i każdy kto sie tym interesuje to wie :D to nie są jakieś arkana łosiu :P

Gość

23-08-2011, 20:09
#18
[quote=Gość]{diabelek} do mnie nalezy jeden z wpisow powyzej .Idzieli takim ludziom jak pan pseldoexpert samozwanczy te forum staje sie bezuzyteczne.Powinni sie wypowiadac zwykli ludzie a nie reklamowac sie fortografowie a do pana psełdoexperta radze zalozyc jeszcze raz blog i tam udzielac rad{diabelek},a do innych fotografow ktorzy sami siebie polecaja zaplaccie za reklame {diabelek}  [/quote]I wytłumacz takiemu pajacowi ,że to podstawa fotografii i każdy kto sie tym interesuje to wie :D to nie są jakieś arkana łosiu :P
Gość napisał(a):już ty się nie podniecaj że oczytałeś się internetu i wszystko wiesz!!!!! weź wyjdź na zewnątrz a nie na tym komputerze siedzisz i siedzisz dziecko neo jestes?

Gość

23-08-2011, 20:24
#19
już ty się nie podniecaj że oczytałeś się internetu i wszystko wiesz!!!!! weź wyjdź na zewnątrz a nie na tym komputerze siedzisz i siedzisz dziecko neo jestes?
Gość napisał(a):[quote=Gość]już ty się nie podniecaj że oczytałeś się internetu i wszystko wiesz!!!!! weź wyjdź na zewnątrz a nie na tym komputerze siedzisz i siedzisz dziecko neo jestes? [/quote]No nie koniecznie :)Chodzę i sobie cykam :)Tak jak pisałem już wcześniej okolicznościowo dla cioci Stasi i wujka Władka ;)Jestem totalnym amatorem ale wiesz jak się człowiek za coś bierze to powinien co nieco po praktykować ;)Wiesz Nikon D3 zobowiązuje ;)

Gość

23-08-2011, 20:56
#20
[quote=Gość]już ty się nie podniecaj że oczytałeś się internetu i wszystko wiesz!!!!! weź wyjdź na zewnątrz a nie na tym komputerze siedzisz i siedzisz dziecko neo jestes? [/quote]No nie koniecznie :)Chodzę i sobie cykam :)Tak jak pisałem już wcześniej okolicznościowo dla cioci Stasi i wujka Władka ;)Jestem totalnym amatorem ale wiesz jak się człowiek za coś bierze to powinien co nieco po praktykować ;)Wiesz Nikon D3 zobowiązuje ;)

strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów