Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 41 dalej
Gość napisał(a):Jakie to typowe :) Ci którzy nie umieją robić zdjęć twierdzą ,ze ja i T.Lendo to jedna i ta sama osoba :0 Hmmmm... ciekawe :) Wcześniejszy pomysł był taki,że pan J.Sender to moja rodzina ;)Boki zrywać :P Partacze brać sie do pracy  a nie szmirę robicie :DSzkoda,że takich fantastycznych pomysłów na zdjęcia ślubne nie macie jak na tworzenie teorii spiskowych :)

Gość

24-08-2011, 21:20
#1
Jakie to typowe :) Ci którzy nie umieją robić zdjęć twierdzą ,ze ja i T.Lendo to jedna i ta sama osoba :0 Hmmmm... ciekawe :) Wcześniejszy pomysł był taki,że pan J.Sender to moja rodzina ;)Boki zrywać :P Partacze brać sie do pracy  a nie szmirę robicie :DSzkoda,że takich fantastycznych pomysłów na zdjęcia ślubne nie macie jak na tworzenie teorii spiskowych :)
patryk_oka napisał(a):Zgodnie z życzeniem założę osobny temat :)

patryk_oka

Wpisów: 40
Dołączył: 24.08.2011
24-08-2011, 21:27
#2
Zgodnie z życzeniem założę osobny temat :)
patryk_oka napisał(a):Zapraszam robaczki :)http://www.eostroleka.pl/index.php?dzial=forum_dyskusyjne& id_t=951

patryk_oka

Wpisów: 40
Dołączył: 24.08.2011
24-08-2011, 21:40
#3
Zapraszam robaczki :)http://www.eostroleka.pl/index.php?dzial=forum_dyskusyjne& id_t=951
Gość napisał(a):[quote=jozin_z_bazin]IP 82.139.162.100 = IP 178.213.136.13to jedna i ta sama osoba!!wg mnie jest to szczyt cynizmu, zakłamania, obłudy i zazdrości. żałosne zachowanie i nie będę tego komentował, niech każdy sobie to przeanalizuje ! [/quote]Przepraszam, że nie odpisałem od razu, ale dopiero wróciłem do domu {usmiech} Niestety, to nie ilość wykrzykników w twoim poście świadczy o tym, że masz rację, ale zdrowy rozsądek, którego w nim właśnie brakuje {usmiech}Nie jestem zazdrosny, bo nie jestem żadną konkurencją dla Jarka Sendera, Tomka Grzyba, Kuby Dębka czy Darka Pogorzelskiego - to moi koledzy. {usmiech} Oni są zawodowcami siedzącymi w branży od dłuższego czasu, mającymi stałe zlecenia. Ja czasami pstryknę coś dla ludzi, którzy są zdecydowani akurat na styl, jaki prezentuję i nie szukam klientów, bo zarobkuję na co dzień zupełnie inną fotografią.Mylisz się, że te oceny fotografów, które pojawiły się w ostatnim czasie są mojego autorstwa. Zauważ, że zawsze pod postami podpisuję się swoim nazwiskiem. Poza tym każdy, kto rozmawiał ze mną o fotografii chociaż pół godziny wie, że opowiadam o niej w zupełnie inny sposób, nie odnosząc się do kadrowania, prześwietleń itp. Popytaj ludzi, zobaczysz, że potwierdzą. Albo wpadnij na jakieś spotkanie OTF, porozmawiamy {usmiech}

Gość

24-08-2011, 23:02
#4
[quote=jozin_z_bazin]IP 82.139.162.100 = IP 178.213.136.13to jedna i ta sama osoba!!wg mnie jest to szczyt cynizmu, zakłamania, obłudy i zazdrości. żałosne zachowanie i nie będę tego komentował, niech każdy sobie to przeanalizuje ! [/quote]Przepraszam, że nie odpisałem od razu, ale dopiero wróciłem do domu {usmiech} Niestety, to nie ilość wykrzykników w twoim poście świadczy o tym, że masz rację, ale zdrowy rozsądek, którego w nim właśnie brakuje {usmiech}Nie jestem zazdrosny, bo nie jestem żadną konkurencją dla Jarka Sendera, Tomka Grzyba, Kuby Dębka czy Darka Pogorzelskiego - to moi koledzy. {usmiech} Oni są zawodowcami siedzącymi w branży od dłuższego czasu, mającymi stałe zlecenia. Ja czasami pstryknę coś dla ludzi, którzy są zdecydowani akurat na styl, jaki prezentuję i nie szukam klientów, bo zarobkuję na co dzień zupełnie inną fotografią.Mylisz się, że te oceny fotografów, które pojawiły się w ostatnim czasie są mojego autorstwa. Zauważ, że zawsze pod postami podpisuję się swoim nazwiskiem. Poza tym każdy, kto rozmawiał ze mną o fotografii chociaż pół godziny wie, że opowiadam o niej w zupełnie inny sposób, nie odnosząc się do kadrowania, prześwietleń itp. Popytaj ludzi, zobaczysz, że potwierdzą. Albo wpadnij na jakieś spotkanie OTF, porozmawiamy {usmiech}
Gość napisał(a):Biorę ślub w nastepnym roku i chciałabym sie dowiedzieć czegoś od osób które miały już ślub i wiedzą jak sie z kim pracuje.Chodzi mi o pare kwestii miedzy innymi jak wygląda współpraca i ceny tych usług

Gość

15-09-2011, 18:34
#5
Biorę ślub w nastepnym roku i chciałabym sie dowiedzieć czegoś od osób które miały już ślub i wiedzą jak sie z kim pracuje.Chodzi mi o pare kwestii miedzy innymi jak wygląda współpraca i ceny tych usług
Gość napisał(a):Ja brałam ślub w tym roku i kamerzystę wybrałam Pana Marka Kupis. Film z wesela wyszedł rewelacyjny, Pan Marek naprawdę zrobił kawał dobrej roboty. Współpraca super. Na płytkę czekaliśmy może niecały miesiąc. Serdecznie polecam. Co do cen to musisz dzwonic bo wiadomo cenniki z roku na rok się zmieniają.Fotograf Kuba Dębek, zdjęc jeszcze nie posiadam, ale Wiem że będą super!!! Kuba to super gościu, współpraca z nim była zajefajna:)

Gość

17-09-2011, 20:52
#6
Ja brałam ślub w tym roku i kamerzystę wybrałam Pana Marka Kupis. Film z wesela wyszedł rewelacyjny, Pan Marek naprawdę zrobił kawał dobrej roboty. Współpraca super. Na płytkę czekaliśmy może niecały miesiąc. Serdecznie polecam. Co do cen to musisz dzwonic bo wiadomo cenniki z roku na rok się zmieniają.Fotograf Kuba Dębek, zdjęc jeszcze nie posiadam, ale Wiem że będą super!!! Kuba to super gościu, współpraca z nim była zajefajna:)
Gość napisał(a):Ja i mój mąż zrobiliśmy wesele na zakładach, zdjęcia robił Kuba Dębek, kamerzysta Robert Fluks a zespół Medium. Goście bawili się świetnie, my jesteśmy zadowoleni. Generalnie drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru

Gość

11-10-2011, 22:16
#7
Ja i mój mąż zrobiliśmy wesele na zakładach, zdjęcia robił Kuba Dębek, kamerzysta Robert Fluks a zespół Medium. Goście bawili się świetnie, my jesteśmy zadowoleni. Generalnie drugi raz dokonałabym takiego samego wyboru
Gość napisał(a):Tomek Grzyb- najlepszy fotograf

Gość

06-11-2011, 15:52
#8
Tomek Grzyb- najlepszy fotograf
Gość napisał(a):Tomek Grzyb- najlepszy fotograf

Gość

06-11-2011, 15:52
#9
Tomek Grzyb- najlepszy fotograf
Gość napisał(a):Witam, braliśmy ślub ponad rok temu i zdjecia plenerowe wykonywal dla nas Kuba Dębek. Szczerze polecam - chlopak robi piekne fotki (o czym zreszta mozna sie naocznie przekonac wygooglowujac jego personalia, dzis zauwazylam, ze Kuba ma nowa stronke, ale stara takze funkcjonuje). Poza tym ma mnóstwo pomyslow, ale jest tez otwarty na propozycje pary. Przesympatyczny czlowiek, bardzo na luzie, co udziela sie takze pozujacym - zero stresu. Nasza sesja plenerowa trwala ponad 4 godziny :)

Gość

18-11-2011, 10:11
#10
Witam, braliśmy ślub ponad rok temu i zdjecia plenerowe wykonywal dla nas Kuba Dębek. Szczerze polecam - chlopak robi piekne fotki (o czym zreszta mozna sie naocznie przekonac wygooglowujac jego personalia, dzis zauwazylam, ze Kuba ma nowa stronke, ale stara takze funkcjonuje). Poza tym ma mnóstwo pomyslow, ale jest tez otwarty na propozycje pary. Przesympatyczny czlowiek, bardzo na luzie, co udziela sie takze pozujacym - zero stresu. Nasza sesja plenerowa trwala ponad 4 godziny :)
Gość napisał(a):kamerzysta rosstudio i fotograf foto wiktor{ok}

Gość

18-11-2011, 12:41
#11
kamerzysta rosstudio i fotograf foto wiktor{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]to żeś se Sławku reklamę zrobił .. hehe. Takie wypowiedzi aż biją sztucznością i widać, że to nie szczere wypowiedzi młodych. Do tego widać, że sam masz obawy co do jakości swoich fotek na stronie... obawiam się, że w Twoich wiejsko bajeranckich albumach fotki nie wyglądają dużo lepiej ...[/quote]   hahah szczera prawda ,samoreklama nic nie dała !!!  

Gość

13-01-2012, 23:42
#12
[quote=Gość]to żeś se Sławku reklamę zrobił .. hehe. Takie wypowiedzi aż biją sztucznością i widać, że to nie szczere wypowiedzi młodych. Do tego widać, że sam masz obawy co do jakości swoich fotek na stronie... obawiam się, że w Twoich wiejsko bajeranckich albumach fotki nie wyglądają dużo lepiej ...[/quote]   hahah szczera prawda ,samoreklama nic nie dała !!!  
KotTomas napisał(a):Ja odradzam Studio Life. Pan Michał Laskowski zapomniał o moim ślubie i tego samego dnia szukał kamerzysty i fotografa. Kamerzysta bardzo grzeczny ale chyba trochę niedoświadczony bo film śnieży. Natomiast fotograf - Pan Rafał Rogalski, zachował się bardzo nieprofesjonalnie i nietaktownie. Obraził dziewczynę mojego świadka. Powiedział do niej coś takiego co teraz wstydzę się tu napisać. Ale zdjęcia są ok.Podsumowując: odradzamPs. Napisałem to też na innym forum ale pod nikiem retherin

KotTomas

Wpisów: 1
Dołączył: 18.12.2011
18-01-2012, 22:28
#13
Ja odradzam Studio Life. Pan Michał Laskowski zapomniał o moim ślubie i tego samego dnia szukał kamerzysty i fotografa. Kamerzysta bardzo grzeczny ale chyba trochę niedoświadczony bo film śnieży. Natomiast fotograf - Pan Rafał Rogalski, zachował się bardzo nieprofesjonalnie i nietaktownie. Obraził dziewczynę mojego świadka. Powiedział do niej coś takiego co teraz wstydzę się tu napisać. Ale zdjęcia są ok.Podsumowując: odradzamPs. Napisałem to też na innym forum ale pod nikiem retherin
Gość napisał(a):Polecam fotografa www.dabrowskipiotr.pl

Gość

19-01-2012, 16:23
#14
Polecam fotografa www.dabrowskipiotr.pl
Gość napisał(a):Piotr Dąbrowski profesionalista.Polecam

Gość

19-01-2012, 17:04
#15
Piotr Dąbrowski profesionalista.Polecam
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:04
#16
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?
Gość napisał(a):A czy to az tak trudno wpisać w wyszukiwarke np:" fotograf na ślub ostrołeka" pooglądać galerie bo zazwyczaj porządny fotograf je ma, spotkac się zobaczyć więcej, dopytac o cenę i zdecydować ? Przeciez tu masz albo autoreklame albo ujadanie jeden na drugiego.... żadnych konkretów bo forum jest anonimowe....

Gość

22-03-2012, 08:48
#17
A czy to az tak trudno wpisać w wyszukiwarke np:" fotograf na ślub ostrołeka" pooglądać galerie bo zazwyczaj porządny fotograf je ma, spotkac się zobaczyć więcej, dopytac o cenę i zdecydować ? Przeciez tu masz albo autoreklame albo ujadanie jeden na drugiego.... żadnych konkretów bo forum jest anonimowe....
Gość napisał(a):zgadzam się, wystarczy wpisać w google. każdy ma inny gust jeśli chodzi o zdjęcia oraz dysponuje innymi pieniędzmi. Każdy szanują się fotograf z miłą chęcią się z Wami spotka i porozmawia. Decyzja należy do Was  

Gość

22-03-2012, 13:43
#18
zgadzam się, wystarczy wpisać w google. każdy ma inny gust jeśli chodzi o zdjęcia oraz dysponuje innymi pieniędzmi. Każdy szanują się fotograf z miłą chęcią się z Wami spotka i porozmawia. Decyzja należy do Was  
Gość napisał(a):ja mam pytanie, czy fotografem nazywacie kazdego kto ma dobry aparat ,czy tego co chociaz w połowie umie go obsłuzyc?

Gość

22-03-2012, 22:12
#19
ja mam pytanie, czy fotografem nazywacie kazdego kto ma dobry aparat ,czy tego co chociaz w połowie umie go obsłuzyc?
Gość napisał(a):a jak chcesz, zobacz zdjęcia a potem nazywaj to jak chcesz czy ktoś jest fotografem czy człowiekiem który pstryka ;) i chciał by żeby nazywać go fotografem. Aparat fotograficzny nie czyni fotografem ;)  

Gość

23-03-2012, 13:57
#20
a jak chcesz, zobacz zdjęcia a potem nazywaj to jak chcesz czy ktoś jest fotografem czy człowiekiem który pstryka ;) i chciał by żeby nazywać go fotografem. Aparat fotograficzny nie czyni fotografem ;)  

strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 41 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów