zajazd hubus

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6
Gość napisał(a):Byłam tam na weselu i było bardzo, ale to bardzo super, chyba najlepsze wesele na jakim ostatnio byłam.

Gość

26-04-2010, 06:15
#1
Byłam tam na weselu i było bardzo, ale to bardzo super, chyba najlepsze wesele na jakim ostatnio byłam.
Gość napisał(a):Dla mnie było spoko. Polecam

Gość

26-04-2010, 09:53
#2
Dla mnie było spoko. Polecam
Gość napisał(a):Jakie dania polecacie jako już przetestowane, że są najlepsze z Hubusowego weselnego menu?? wiem, że króluje tam kurczak.... bo tani ;/ ale może pamiętacie coś co naprawdę Wam smakowało ?

Gość

07-05-2010, 15:11
#3
Jakie dania polecacie jako już przetestowane, że są najlepsze z Hubusowego weselnego menu?? wiem, że króluje tam kurczak.... bo tani ;/ ale może pamiętacie coś co naprawdę Wam smakowało ?
Gość napisał(a):dzięki za odpowiedzik.

Gość

07-05-2010, 20:00
#4
dzięki za odpowiedzik.
Gość napisał(a):hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  

Gość

12-06-2010, 16:21
#5
hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  
Gość napisał(a):hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  

Gość

12-06-2010, 16:21
#6
hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  
Gość napisał(a):[quote=Gość]hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  [/quote]  {diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

12-06-2010, 18:36
#7
[quote=Gość]hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  [/quote]  {diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Miałam tam wesele i szczerze jestem przerażona jak można wziąść tyle kasy za tak fatalne jedzenie i obsługę. Są inne sale , które za tą kasę robią o niebo lepsze wesela.My żałujemy , że daliśmy się nabrać , że niby nowa sala, ale mamy nauczkę , że trzeba wybierać sprawdzone rzeczy.p.s. Jak można nie umieć zrobić zwykłego schabowego

Gość

14-06-2010, 09:32
#8
Miałam tam wesele i szczerze jestem przerażona jak można wziąść tyle kasy za tak fatalne jedzenie i obsługę. Są inne sale , które za tą kasę robią o niebo lepsze wesela.My żałujemy , że daliśmy się nabrać , że niby nowa sala, ale mamy nauczkę , że trzeba wybierać sprawdzone rzeczy.p.s. Jak można nie umieć zrobić zwykłego schabowego
Gość napisał(a):2 pazdziernika mielismy swoje wesele wlasnie w Hubusie. Goscie byli zachwyceni organizacja i obsluga calego przyjecia. Podawane jedzenie jest naprawde bardzo dobre i smaczne. Obsluga bardzo mila. Jesli mialbym polecac jakies miejsce do organizacji jakiegokolwiek przyjecia Zajazd Hubus jest naprawde tego wart. Niektorzy z was narzekaja na jedzenie w Hubusie, ale nikt nie pomysli ze menu na przyjeciach mozna wybrac jakie sie tylko chce. Przy wyborze dwoch czy trzech posilkow na calym weselu to rzeczywiscie mozna sie nie najesc i narzekac. ale to nie jest wina Hubusa tylko indywidualnego wyboru klienta. My naprawde jestesmy bardzo zadowoleni z naszego przyjecia. w kazdym jego aspekcie. dziekujemy bardzo calej obsludze jak  rowniez szefowi, panu Hubertowi. Ania i Adrian wraz z goscmi.

Gość

10-10-2010, 22:00
#9
2 pazdziernika mielismy swoje wesele wlasnie w Hubusie. Goscie byli zachwyceni organizacja i obsluga calego przyjecia. Podawane jedzenie jest naprawde bardzo dobre i smaczne. Obsluga bardzo mila. Jesli mialbym polecac jakies miejsce do organizacji jakiegokolwiek przyjecia Zajazd Hubus jest naprawde tego wart. Niektorzy z was narzekaja na jedzenie w Hubusie, ale nikt nie pomysli ze menu na przyjeciach mozna wybrac jakie sie tylko chce. Przy wyborze dwoch czy trzech posilkow na calym weselu to rzeczywiscie mozna sie nie najesc i narzekac. ale to nie jest wina Hubusa tylko indywidualnego wyboru klienta. My naprawde jestesmy bardzo zadowoleni z naszego przyjecia. w kazdym jego aspekcie. dziekujemy bardzo calej obsludze jak  rowniez szefowi, panu Hubertowi. Ania i Adrian wraz z goscmi.
Gość napisał(a):[quote=Gość]hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  [/quote]{zakochany}

Gość

03-07-2011, 08:32
#10
[quote=Gość]hej jstem seweryn mam 16 lat  szukam dziewczyny moie gg 22721867 dzwoncie  [/quote]{zakochany}
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:12
#11
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  

Gość

03-07-2011, 13:13
#12
Czy wiesz, że nasze zwyczaje, tryb życia, miejsce, w którym mieszkamy, oraz inne czynniki już wpłynęły na długość i przebieg naszego życia. Przeżyte lata zachowują informację o dacie śmierci.Poznawszy datę naszej śmierci na podstawie wydarzeń naszego życia,przeszłych i teraźniejszych faktów, mamy szansę zastanowić się nad przyszłością oraz ocenić popełnione błędy. Jeżeli chcesz poznać datę swojej śmierci wejdź na stronę http://smierc.org już dziś!  
Gość napisał(a):Fajna sala jest ok

Gość

18-07-2011, 22:12
#13
Fajna sala jest ok
Gość napisał(a):o.k.

Gość

20-07-2011, 09:26
#14
o.k.
Gość napisał(a):s u p e r !

Gość

29-07-2011, 21:17
#15
s u p e r !
Gość napisał(a):Ja tu się wypowiem, ponieważ miałam tam w kwietniu wesele i muszę przyznać że sala jest śliczna,a co do dań to nie mogę narzekać ponieważ dania są duże ciepłe i smaczne (gdy ja tam miałam wesele to już były nowe panie z kuchni) ,a co do obsługi o.k{tak}{tak} miła.Ja jak również i moi goście miło wspominamy tam wyprawione wesele{tak}polecamMonia

Gość

19-07-2012, 16:21
#16
Ja tu się wypowiem, ponieważ miałam tam w kwietniu wesele i muszę przyznać że sala jest śliczna,a co do dań to nie mogę narzekać ponieważ dania są duże ciepłe i smaczne (gdy ja tam miałam wesele to już były nowe panie z kuchni) ,a co do obsługi o.k{tak}{tak} miła.Ja jak również i moi goście miło wspominamy tam wyprawione wesele{tak}polecamMonia
Gość napisał(a):ROBIŁAM CHRZCINY W KWIETNIU W HUBUSIE I WSZYSTKO BYŁO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE,ZAMIERZAM RÓWNIEŻ ZROBIĆ W TYM LOKALU KOMUNIĘ ZA ROK SWOJEGO DZIECKA.

Gość

19-07-2012, 20:03
#17
ROBIŁAM CHRZCINY W KWIETNIU W HUBUSIE I WSZYSTKO BYŁO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE,ZAMIERZAM RÓWNIEŻ ZROBIĆ W TYM LOKALU KOMUNIĘ ZA ROK SWOJEGO DZIECKA.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Powiem tak:Miałem tam wesele w tym roku i to dość niedawno.Jednocześnie Hubus obsługiwał drugą imprezę na dużej sali.Muszę stwierdzic, że nawet przez chwilę nikt nie odczuł, że tuż obok bawi się kolejne 200 osób.Jedzenie jest naprawdę ok, obsługa rewelacyjna. Wszystko na czas i rewelacyjnie zorganizowane.Dosłownie nie było żadnych problemów więc nie mam pojęcia czemu niektórzy tak się czepiają...Gorąco Polecam!!!K.[/quote]Witam :) chciałam się zapytać jak dekorowałaś salę małą w Hubusie ???  

Gość

22-07-2012, 21:46
#18
[quote=Gość]Powiem tak:Miałem tam wesele w tym roku i to dość niedawno.Jednocześnie Hubus obsługiwał drugą imprezę na dużej sali.Muszę stwierdzic, że nawet przez chwilę nikt nie odczuł, że tuż obok bawi się kolejne 200 osób.Jedzenie jest naprawdę ok, obsługa rewelacyjna. Wszystko na czas i rewelacyjnie zorganizowane.Dosłownie nie było żadnych problemów więc nie mam pojęcia czemu niektórzy tak się czepiają...Gorąco Polecam!!!K.[/quote]Witam :) chciałam się zapytać jak dekorowałaś salę małą w Hubusie ???  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Powiem tak:Miałem tam wesele w tym roku i to dość niedawno.Jednocześnie Hubus obsługiwał drugą imprezę na dużej sali.Muszę stwierdzic, że nawet przez chwilę nikt nie odczuł, że tuż obok bawi się kolejne 200 osób.Jedzenie jest naprawdę ok, obsługa rewelacyjna. Wszystko na czas i rewelacyjnie zorganizowane.Dosłownie nie było żadnych problemów więc nie mam pojęcia czemu niektórzy tak się czepiają...Gorąco Polecam!!!K.[/quote]

Gość

22-07-2012, 21:46
#19
[quote=Gość]Powiem tak:Miałem tam wesele w tym roku i to dość niedawno.Jednocześnie Hubus obsługiwał drugą imprezę na dużej sali.Muszę stwierdzic, że nawet przez chwilę nikt nie odczuł, że tuż obok bawi się kolejne 200 osób.Jedzenie jest naprawdę ok, obsługa rewelacyjna. Wszystko na czas i rewelacyjnie zorganizowane.Dosłownie nie było żadnych problemów więc nie mam pojęcia czemu niektórzy tak się czepiają...Gorąco Polecam!!!K.[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja tu się wypowiem, ponieważ miałam tam w kwietniu wesele i muszę przyznać że sala jest śliczna,a co do dań to nie mogę narzekać ponieważ dania są duże ciepłe i smaczne (gdy ja tam miałam wesele to już były nowe panie z kuchni) ,a co do obsługi o.k{tak}{tak} miła.Ja jak również i moi goście miło wspominamy tam wyprawione wesele{tak}polecamMonia [/quote]Moniko czy możesz powiedzieć jak udekorowałaś salę małą w Hubusie na wasze wesele ?? bo brak mi pomysłu .Bardzo proszę o odpowiedź .

Gość

22-07-2012, 21:49
#20
[quote=Gość]Ja tu się wypowiem, ponieważ miałam tam w kwietniu wesele i muszę przyznać że sala jest śliczna,a co do dań to nie mogę narzekać ponieważ dania są duże ciepłe i smaczne (gdy ja tam miałam wesele to już były nowe panie z kuchni) ,a co do obsługi o.k{tak}{tak} miła.Ja jak również i moi goście miło wspominamy tam wyprawione wesele{tak}polecamMonia [/quote]Moniko czy możesz powiedzieć jak udekorowałaś salę małą w Hubusie na wasze wesele ?? bo brak mi pomysłu .Bardzo proszę o odpowiedź .

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów