zajazd hubus

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):A jak jest z poprawinami w hubusie?Ile się dopłaca?

Gość

17-07-2008, 07:51
#1
A jak jest z poprawinami w hubusie?Ile się dopłaca?
Gość napisał(a):zadzwoń i zapytaj

Gość

17-07-2008, 09:38
#2
zadzwoń i zapytaj
Gość napisał(a):mam niedługo wesele i chce barmana znacie jakiegoś dobrego ???

Gość

17-07-2008, 16:52
#3
mam niedługo wesele i chce barmana znacie jakiegoś dobrego ???
Gość napisał(a):skoro pytam się na forum to chce dowiedzieć się od innych i nie potrzebuję komentarzy w stylu "zadzwoń i zapytaj"!

Gość

17-07-2008, 18:26
#4
skoro pytam się na forum to chce dowiedzieć się od innych i nie potrzebuję komentarzy w stylu "zadzwoń i zapytaj"!
Gość napisał(a):ja mialam wesel w hubusie w lipcu i tez byłam przerazona opiniami, i szukałam innego lokalu ale jak wiadomo terminy sa bardzo napiete wiec ni eudało mi sie zmienic sali. I bylismy zadowoleni, i z jedzenia z obsługi, nie moge powiedziec złego słowa, poprawiny tez  były udane, takze byllismy zadowoleni, a co do napojów to cięzko poiweidzec czy oszukuja, bo napoje daja w cenie, a nie kazdy to robi, wiec trzeba sie zdac na nich.

Gość

23-07-2008, 21:04
#5
ja mialam wesel w hubusie w lipcu i tez byłam przerazona opiniami, i szukałam innego lokalu ale jak wiadomo terminy sa bardzo napiete wiec ni eudało mi sie zmienic sali. I bylismy zadowoleni, i z jedzenia z obsługi, nie moge powiedziec złego słowa, poprawiny tez  były udane, takze byllismy zadowoleni, a co do napojów to cięzko poiweidzec czy oszukuja, bo napoje daja w cenie, a nie kazdy to robi, wiec trzeba sie zdac na nich.
Gość napisał(a):dzięki:) a ile się bierze napoju na osobę?

Gość

24-07-2008, 10:03
#6
dzięki:) a ile się bierze napoju na osobę?
Gość napisał(a):Jeżeli z poprawinami i jest bardzo gorąco to wychodzi nawet 2.5 litra na osobę (soki, napoje, woda). Dlatego lepiej mieć coś schowane w bagażniku tak na wszelki wypadek bo może się okazać że właściciele sali doliczą za napoje (po cenach restauracyjnych) i wtedy możesz być przykrze zaskoczony przy końcowym rozliczaniu tak jak ja byłem niemile zaskoczony gdy okazało się ile mam dopłacić i jaka jest cena soku i napojów w sklepie a jaka w restauracji.

Gość

24-07-2008, 10:17
#7
Jeżeli z poprawinami i jest bardzo gorąco to wychodzi nawet 2.5 litra na osobę (soki, napoje, woda). Dlatego lepiej mieć coś schowane w bagażniku tak na wszelki wypadek bo może się okazać że właściciele sali doliczą za napoje (po cenach restauracyjnych) i wtedy możesz być przykrze zaskoczony przy końcowym rozliczaniu tak jak ja byłem niemile zaskoczony gdy okazało się ile mam dopłacić i jaka jest cena soku i napojów w sklepie a jaka w restauracji.
Gość napisał(a):TAK TO FAKT, TYLKO NAS PANIA AGNIESZKA INFORMOWAŁA ZE MOZE ZOSTAC NAPOJI A MOZE ZABRAKNĄC I JESLI ZABRAKNIE TO LICZA ONI DROŻEJ JAK BYSMY KUPILI SAMI, A JAK CCHCEMY ZEBY BYLO TANIEJ ZEBY SAMEMU KUPIC, I NAM TROCHE ZABRAKŁO I RODZICE WYJELI NASZE NAPOJE NA STÓŁ. A LICZA CHYBA 1,50LITRA NA OSOBĘ.

Gość

24-07-2008, 15:44
#8
TAK TO FAKT, TYLKO NAS PANIA AGNIESZKA INFORMOWAŁA ZE MOZE ZOSTAC NAPOJI A MOZE ZABRAKNĄC I JESLI ZABRAKNIE TO LICZA ONI DROŻEJ JAK BYSMY KUPILI SAMI, A JAK CCHCEMY ZEBY BYLO TANIEJ ZEBY SAMEMU KUPIC, I NAM TROCHE ZABRAKŁO I RODZICE WYJELI NASZE NAPOJE NA STÓŁ. A LICZA CHYBA 1,50LITRA NA OSOBĘ.
Gość napisał(a):miałam tam wesele jako gość niedawno, w lipcu tego roku, wystrój i sala ładne ale żarcie do bani, kurczaki deczko dziwnie pachniały, a rodzinka która robiła wesele ma full kasy więc menu było na wysokim poziomie, tylko szkopuł w tym, że niesmaczne {dobani}

Gość

12-08-2008, 11:32
#9
miałam tam wesele jako gość niedawno, w lipcu tego roku, wystrój i sala ładne ale żarcie do bani, kurczaki deczko dziwnie pachniały, a rodzinka która robiła wesele ma full kasy więc menu było na wysokim poziomie, tylko szkopuł w tym, że niesmaczne {dobani}
Gość napisał(a):nie przesadzaj ja byłem tam na 3 weselach i nie ma sie do czego przyczepić żarcie jak żarcie było dobre, sałatki i dania ciepłe były bardzo dobre. nie jestem znawcą potraw ale te były smaczne i wyglądały dobrze

Gość

12-08-2008, 12:54
#10
nie przesadzaj ja byłem tam na 3 weselach i nie ma sie do czego przyczepić żarcie jak żarcie było dobre, sałatki i dania ciepłe były bardzo dobre. nie jestem znawcą potraw ale te były smaczne i wyglądały dobrze
Gość napisał(a):Dlaczego jest zablokowana strona o zespółach i salach{zly}

Gość

14-08-2008, 09:14
#11
Dlaczego jest zablokowana strona o zespółach i salach{zly}
Gość napisał(a):Sala bardzo mi sie podobola, a mam wymagajacy gust. Poznalismy osoby z obslugi bardzo mile i dobrze wykonujace swoja prace. Jedzenie tez bylo bardzo dobre.A ja mam pytanie od siebie. Ile wynosi zaliczka za zarezerwowanie sali w hubusie. Jezeli to ma znaczenie to na okolo 150-200 osob

Gość

20-08-2008, 15:46
#12
Sala bardzo mi sie podobola, a mam wymagajacy gust. Poznalismy osoby z obslugi bardzo mile i dobrze wykonujace swoja prace. Jedzenie tez bylo bardzo dobre.A ja mam pytanie od siebie. Ile wynosi zaliczka za zarezerwowanie sali w hubusie. Jezeli to ma znaczenie to na okolo 150-200 osob
Gość napisał(a):Zaliczka za sale wynosi 1000zł. Ja tyle placilam za rezerwacje na nastepny rok na uroczystosc na 160 osób na dużej sali.

Gość

20-08-2008, 17:34
#13
Zaliczka za sale wynosi 1000zł. Ja tyle placilam za rezerwacje na nastepny rok na uroczystosc na 160 osób na dużej sali.
Gość napisał(a):miałam tam własne wesele w lipcu i powiem szczerze że byłam średnio zadowolona ale nie ze względu na to że akurat ta sala i jej usługi były nie w pełni dopracowane poprostu na weselu wszystkiego idealnie nie zaplanujesz, a tyle ile będzie ludzi na wesele tyle spodziewajcie się opinii na temat wszystkiego jedzenia, muzyki, wystroju nawet waszyc strojów ślubnych, zaprasza się najbliższyc na takie uroczystości a potem okazuje się że tak potrafią dupe obrobić że hej

Gość

21-08-2008, 09:00
#14
miałam tam własne wesele w lipcu i powiem szczerze że byłam średnio zadowolona ale nie ze względu na to że akurat ta sala i jej usługi były nie w pełni dopracowane poprostu na weselu wszystkiego idealnie nie zaplanujesz, a tyle ile będzie ludzi na wesele tyle spodziewajcie się opinii na temat wszystkiego jedzenia, muzyki, wystroju nawet waszyc strojów ślubnych, zaprasza się najbliższyc na takie uroczystości a potem okazuje się że tak potrafią dupe obrobić że hej
Gość napisał(a):więc co do sali nie mam większych zastrzeżeń, no może pownni postarać się o patery do ciasta te piętrowe bo mają tylko takie zwykłe, a poza tym było normalnie, barman spisał się wyśmienicie, zawsze ktoś będzie na coś nażekał a to że porcje małe albo coś innego ale przecież nawet gdyby te porcjer były naprawde małe to dań gorących przez całą noc jest conajmniej 6 albo5 do tego jedzenie w wiejskiej catki, nie sugerujcie się opiniami dziwaków którym nic ni8e pasuje    POLECAM SALA NAPRAWDE FAJNA{mruga}

Gość

21-08-2008, 09:05
#15
więc co do sali nie mam większych zastrzeżeń, no może pownni postarać się o patery do ciasta te piętrowe bo mają tylko takie zwykłe, a poza tym było normalnie, barman spisał się wyśmienicie, zawsze ktoś będzie na coś nażekał a to że porcje małe albo coś innego ale przecież nawet gdyby te porcjer były naprawde małe to dań gorących przez całą noc jest conajmniej 6 albo5 do tego jedzenie w wiejskiej catki, nie sugerujcie się opiniami dziwaków którym nic ni8e pasuje    POLECAM SALA NAPRAWDE FAJNA{mruga}
Gość napisał(a):Czy miejszą sale w Hubusie trzeba samemu przystroić czy wygląda tak jak na zdjęciu na ich stronie internetowej?

Gość

01-10-2008, 19:24
#16
Czy miejszą sale w Hubusie trzeba samemu przystroić czy wygląda tak jak na zdjęciu na ich stronie internetowej?
Gość napisał(a):A jak oceniacie Augustyniaka przy ulicy Granicznej?. Zastanawiam się nad tą salą i chętnie poznam opinie osób, które miały lub były tam na weselu. Pozdrawiam

Gość

02-10-2008, 09:04
#17
A jak oceniacie Augustyniaka przy ulicy Granicznej?. Zastanawiam się nad tą salą i chętnie poznam opinie osób, które miały lub były tam na weselu. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja byłam w Niezapominajce w poprzedni weekend - POLECAM! Doskonale przygotowane wesele pod KAŻDYM względem i do tego niesamowita obsługa :)

Gość

02-10-2008, 10:29
#18
Ja byłam w Niezapominajce w poprzedni weekend - POLECAM! Doskonale przygotowane wesele pod KAŻDYM względem i do tego niesamowita obsługa :)
Gość napisał(a):{dobani}Nie podoba mi sie Niezapominajka, bo jest za ciasno,{nie} bo trzeba wysoko wchodzić - NA I PIĘTRO, BO NIE MOŻNA WYJŚĆ I ODPOCZĄĆ   NA HOLU BO TAKIEGO NIE MA!!!!!!!{dobani}

Gość

02-10-2008, 13:14
#19
{dobani}Nie podoba mi sie Niezapominajka, bo jest za ciasno,{nie} bo trzeba wysoko wchodzić - NA I PIĘTRO, BO NIE MOŻNA WYJŚĆ I ODPOCZĄĆ   NA HOLU BO TAKIEGO NIE MA!!!!!!!{dobani}
Gość napisał(a):Za to jest cała masa innych pozytywów. Dzięki takiej mnogości sal weselnych na rynku, możesz wybrać taką, która tobie pasuje.

Gość

04-10-2008, 10:36
#20
Za to jest cała masa innych pozytywów. Dzięki takiej mnogości sal weselnych na rynku, możesz wybrać taką, która tobie pasuje.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów