zajazd hubus

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Ja miałem okazję być dwa razy na weselach w hubusie i bardzo miło je wspominam{usmiech}  Jedzenie było tak jak wszędzie, niektóre potrawy były bardzo dobre niektóre po prostu dobre a niektóre trochę nieudane. Wesele było obsługiwane sprawnie, sala była ładnie udekorowana i oświetlona oraz było dużo miejsca na parkiecie. Nagłośnienie też było dosyć dobre. A co do sylwestra to nie udała im się jedna impreza i tyle...{jezyk}

Gość

03-06-2008, 15:46
#1
Ja miałem okazję być dwa razy na weselach w hubusie i bardzo miło je wspominam{usmiech}  Jedzenie było tak jak wszędzie, niektóre potrawy były bardzo dobre niektóre po prostu dobre a niektóre trochę nieudane. Wesele było obsługiwane sprawnie, sala była ładnie udekorowana i oświetlona oraz było dużo miejsca na parkiecie. Nagłośnienie też było dosyć dobre. A co do sylwestra to nie udała im się jedna impreza i tyle...{jezyk}
Gość napisał(a):A ja napisze tak jak wesele udane goście się super bawią to nikt nie zauważy że jedzenie jest zimne lub może za gorące czy może komuś niesmak uje, że oświetlenie jest złe, że muzykanci fałszują itd. Ja miałem wesele prawie rok temu dogadaliśmy się z właścicielem bardzo szybko i nie było jakiś nieporozumień.

Gość

03-06-2008, 17:55
#2
A ja napisze tak jak wesele udane goście się super bawią to nikt nie zauważy że jedzenie jest zimne lub może za gorące czy może komuś niesmak uje, że oświetlenie jest złe, że muzykanci fałszują itd. Ja miałem wesele prawie rok temu dogadaliśmy się z właścicielem bardzo szybko i nie było jakiś nieporozumień.
Gość napisał(a):a jak mieliscie wesele to dekorowaliscie sale czy braliscie oświetlenie?chodzi mi o mała sale, i jaki był efekt i kto wam to robił?

Gość

03-06-2008, 18:43
#3
a jak mieliscie wesele to dekorowaliscie sale czy braliscie oświetlenie?chodzi mi o mała sale, i jaki był efekt i kto wam to robił?
Gość napisał(a):mieliśmy wesele na dużej sali bez żadnych dodatkowych świateł i dekoracji oprócz chatki kurowskiej która zrobiła furorę

Gość

03-06-2008, 22:16
#4
mieliśmy wesele na dużej sali bez żadnych dodatkowych świateł i dekoracji oprócz chatki kurowskiej która zrobiła furorę
Gość napisał(a):a jak wygląda duża sala w Hubusie bez dekoracji?

Gość

07-06-2008, 13:18
#5
a jak wygląda duża sala w Hubusie bez dekoracji?
Gość napisał(a):a czy ktoś brał fajerweki w hubusie?te które są na dworzu?

Gość

07-06-2008, 13:23
#6
a czy ktoś brał fajerweki w hubusie?te które są na dworzu?
Gość napisał(a):a czy chatki kurpiowskiej bralisci kelnera?i jaki był koszt?

Gość

07-06-2008, 13:53
#7
a czy chatki kurpiowskiej bralisci kelnera?i jaki był koszt?
Gość napisał(a):czy bysliscie na weselu jak były zajete dwie sale? i jak to wygladało

Gość

12-06-2008, 12:13
#8
czy bysliscie na weselu jak były zajete dwie sale? i jak to wygladało
Gość napisał(a):jeśli chodzi o fajerwerki to nie polecam, jak bedą takie jak na sylwestra to tylko się wkurzycie.

Gość

13-06-2008, 23:04
#9
jeśli chodzi o fajerwerki to nie polecam, jak bedą takie jak na sylwestra to tylko się wkurzycie.
Gość napisał(a):jak braliśmy stół kurpiowski to od razu z "kurpiakami"(obsługa) stół kosztował kolo 1000zl bez alko, były 2wesela w tym samym czasie i żadne hałasy nie przechodziły z drugiej sali i goście sie nie mieszali bo nie było jak ich wymieszać, doża sala bez dodatkowej oprawy wygląda naprawdę bardzo ładnie i elegancko. niedługo będę na 2weselach u znajomych którzy rezerwacje sali zrobili oczywiście po moim wesele. wiec im sie podobało.....

Gość

14-06-2008, 09:56
#10
jak braliśmy stół kurpiowski to od razu z "kurpiakami"(obsługa) stół kosztował kolo 1000zl bez alko, były 2wesela w tym samym czasie i żadne hałasy nie przechodziły z drugiej sali i goście sie nie mieszali bo nie było jak ich wymieszać, doża sala bez dodatkowej oprawy wygląda naprawdę bardzo ładnie i elegancko. niedługo będę na 2weselach u znajomych którzy rezerwacje sali zrobili oczywiście po moim wesele. wiec im sie podobało.....
Gość napisał(a):a skad braliscie kurpianki?i jak jedzenie i obsługa?

Gość

15-06-2008, 22:15
#11
a skad braliscie kurpianki?i jak jedzenie i obsługa?
Gość napisał(a):WitamMam wesele we wrześniu w Hubusie.Różne opinie słyszałem. Bardzo proszę o opinię osób, które urządzały tam przyjęcie (duża sala). Rozmowy z p. Agnieszką zawsze były przyjemne i udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania, bardzo konkretna osoba.Zamówiliśmy 6 posiłków ciepłych, kurpiowski stół z lipnik, światła od ludzi którzy kiedyś pracowali u grody. Mamy zamiar zrobić poprawiny i wynająć pokoje dla gości.Gorąco proszę o porady na co zwracać uwagę przy wyborze menu, ustalaniu szczegółów. Jak wypadł wiejski stół z Lipnik? Czy zainwestowanie w światła na stalowym szkielecie (konstrukcji) oraz podświetlenia stołów, orkiestry i młodych nie wygląda obciachowo?Jak wyglądają poprawiny, obsługa, itd.

Gość

19-06-2008, 14:08
#12
WitamMam wesele we wrześniu w Hubusie.Różne opinie słyszałem. Bardzo proszę o opinię osób, które urządzały tam przyjęcie (duża sala). Rozmowy z p. Agnieszką zawsze były przyjemne i udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania, bardzo konkretna osoba.Zamówiliśmy 6 posiłków ciepłych, kurpiowski stół z lipnik, światła od ludzi którzy kiedyś pracowali u grody. Mamy zamiar zrobić poprawiny i wynająć pokoje dla gości.Gorąco proszę o porady na co zwracać uwagę przy wyborze menu, ustalaniu szczegółów. Jak wypadł wiejski stół z Lipnik? Czy zainwestowanie w światła na stalowym szkielecie (konstrukcji) oraz podświetlenia stołów, orkiestry i młodych nie wygląda obciachowo?Jak wyglądają poprawiny, obsługa, itd.
Gość napisał(a):Czy może mi ktoś doradzić w sprawie załatwienia ślubu z księdzem- (proboszcz ze Zbawiciela Świata).Widziałem jak na ślubie zbierana jest taca!!! Ślub jest przecież opłacony, więc dlaczego jeszcze zbierają. Miałem ochotę dać 5 groszy ale...........Chyba trzeba dać księdzu więcej za ślub i po sprawie. A tak w ogóle to ile trzeba dać? Ile bierze kościelny i organista?Czy jest możliwość wyboru kwiaciarni do udekorowania kościoła? Jak przebiega rozmowa z proboszczem? Wygląda na surowego. Można z nim porozmawiać, czy słuchać i przytakiwać bo jeszcze podniesie stawkę?W warszawie ślub kosztuje od 200-300 zł. Można zapłacić oczywiście więcej jak ktoś ma ochotę. Im mniejsza miejscowość tym jest drożej, na wsiach to całkiem pogłupieli i sami nie wiedzą ile mają już brać! Zbawiciel w Ostrołęce jest wyjątkowy i przebija niejedną wiochę- tak słyszałem.Ma ktoś jakieś informacje???

Gość

19-06-2008, 14:22
#13
Czy może mi ktoś doradzić w sprawie załatwienia ślubu z księdzem- (proboszcz ze Zbawiciela Świata).Widziałem jak na ślubie zbierana jest taca!!! Ślub jest przecież opłacony, więc dlaczego jeszcze zbierają. Miałem ochotę dać 5 groszy ale...........Chyba trzeba dać księdzu więcej za ślub i po sprawie. A tak w ogóle to ile trzeba dać? Ile bierze kościelny i organista?Czy jest możliwość wyboru kwiaciarni do udekorowania kościoła? Jak przebiega rozmowa z proboszczem? Wygląda na surowego. Można z nim porozmawiać, czy słuchać i przytakiwać bo jeszcze podniesie stawkę?W warszawie ślub kosztuje od 200-300 zł. Można zapłacić oczywiście więcej jak ktoś ma ochotę. Im mniejsza miejscowość tym jest drożej, na wsiach to całkiem pogłupieli i sami nie wiedzą ile mają już brać! Zbawiciel w Ostrołęce jest wyjątkowy i przebija niejedną wiochę- tak słyszałem.Ma ktoś jakieś informacje???
Gość napisał(a):Ja miałam w Hubusie w tamtym roku. {jezyk}{usmiech}{diabelek}mój mail:  kamilkablu@wp.pl{tak}

Gość

19-06-2008, 15:16
#14
Ja miałam w Hubusie w tamtym roku. {jezyk}{usmiech}{diabelek}mój mail:  kamilkablu@wp.pl{tak}
Gość napisał(a):Ja tez mam wesele we wrzesniu. Po tych wszystkich negatywnych opiniach skontaktowałam sie z włascicielem który bez problemu z nami sie spotkal. Byla również sympatyczna pani meneger. z rozmowy wyniklo ze te wszystkie negatywne opinie wynikaly z tego ze byl bezndziejny meneger ktory rzeczywiscie byl bezczelny. On musial go walic tez w rogi bo cene jaką nam podal za poprawiny byla inna jaką wpisal w umowę z włascicielem. nie wiem jak bedzie ale na razie mysle pozytywnie. Po włascicielu bylo przynajmniej widac ze jest mu przykro ze on sie stara a inni mu szarpią opinię(oby nie byla to gra). ale z drugiej strony otworzył dopiero co lokal to jemu chyba zalezy na klientach bo zaraz by upadl. Po drugie tylko hubus juz ma rezerwacje na 2010 r. skoro tam jest tak beznadziejnie to po co ludzie rezerwują. Pozdrawiam.Zycze wszytskim narzeczonym udanego WESELA. i tez czekam na wasze opinie.

Gość

19-06-2008, 17:56
#15
Ja tez mam wesele we wrzesniu. Po tych wszystkich negatywnych opiniach skontaktowałam sie z włascicielem który bez problemu z nami sie spotkal. Byla również sympatyczna pani meneger. z rozmowy wyniklo ze te wszystkie negatywne opinie wynikaly z tego ze byl bezndziejny meneger ktory rzeczywiscie byl bezczelny. On musial go walic tez w rogi bo cene jaką nam podal za poprawiny byla inna jaką wpisal w umowę z włascicielem. nie wiem jak bedzie ale na razie mysle pozytywnie. Po włascicielu bylo przynajmniej widac ze jest mu przykro ze on sie stara a inni mu szarpią opinię(oby nie byla to gra). ale z drugiej strony otworzył dopiero co lokal to jemu chyba zalezy na klientach bo zaraz by upadl. Po drugie tylko hubus juz ma rezerwacje na 2010 r. skoro tam jest tak beznadziejnie to po co ludzie rezerwują. Pozdrawiam.Zycze wszytskim narzeczonym udanego WESELA. i tez czekam na wasze opinie.
Gość napisał(a):A i jeszcze jedno własciciel chcial nam dac numery do klientow z ostatnich wesel zeby poznac ich opinie. wiec jesli chcecie to tez mozecie poprosic bez problemu da wam numer. Zeby byla kaszana to raczej by nie dawal. Oczywiscie te numery co młodzi wyrazaja zgodę. Pozdrawiam

Gość

19-06-2008, 17:59
#16
A i jeszcze jedno własciciel chcial nam dac numery do klientow z ostatnich wesel zeby poznac ich opinie. wiec jesli chcecie to tez mozecie poprosic bez problemu da wam numer. Zeby byla kaszana to raczej by nie dawal. Oczywiscie te numery co młodzi wyrazaja zgodę. Pozdrawiam
Gość napisał(a):ja tez mam wesel za kilka tygodni tam i tez sie obwiam, my bedziemy na małej sali, a swiatała bierzemy od P.orłowskiego, a wy od kogo jesli mozna spytac?

Gość

19-06-2008, 21:53
#17
ja tez mam wesel za kilka tygodni tam i tez sie obwiam, my bedziemy na małej sali, a swiatała bierzemy od P.orłowskiego, a wy od kogo jesli mozna spytac?
Gość napisał(a):Kurna nie mam namiaru na stół kurpiowski (gdzie sie zapodział):(, a co do świateł na sali radze najpierw pogadać z kamerzystą jakie światło preferuje do nagrywania, jak pisałem wcześniej nie miałem dodatkowych świateł na dużej sali tylko zespół miał tam parę śmiesznych światełek na scenie a ludzie sie bawili na całej sali, kamerzysta nagranie zrobił dobre bo nie musiał z lampa przy kamerze latać i dla fotografa też plus bo mógł zdjęcia robić czasem siedząc przy swoim stoliku(zdjęcia po drugiej stronie sali)

Gość

20-06-2008, 09:48
#18
Kurna nie mam namiaru na stół kurpiowski (gdzie sie zapodział):(, a co do świateł na sali radze najpierw pogadać z kamerzystą jakie światło preferuje do nagrywania, jak pisałem wcześniej nie miałem dodatkowych świateł na dużej sali tylko zespół miał tam parę śmiesznych światełek na scenie a ludzie sie bawili na całej sali, kamerzysta nagranie zrobił dobre bo nie musiał z lampa przy kamerze latać i dla fotografa też plus bo mógł zdjęcia robić czasem siedząc przy swoim stoliku(zdjęcia po drugiej stronie sali)
Gość napisał(a):Zamówiłem stół kurpiowski z lipnik, www.agroewa.plświatła od M. Orłowski, firma STARLIGHTWesele we wrześniu, może ktoś słyszał coś ich temat?Pozdrawiam wszystkich

Gość

20-06-2008, 13:35
#19
Zamówiłem stół kurpiowski z lipnik, www.agroewa.plświatła od M. Orłowski, firma STARLIGHTWesele we wrześniu, może ktoś słyszał coś ich temat?Pozdrawiam wszystkich
Gość napisał(a):Poszukuję auta do ślubu. Żadna biała długa limuzyna, ani zabytek. Jak ktoś ma namiar na luksusowy (w miarę nowy) samochód lub super terenówkę proszę o info.HEJKA

Gość

20-06-2008, 14:17
#20
Poszukuję auta do ślubu. Żadna biała długa limuzyna, ani zabytek. Jak ktoś ma namiar na luksusowy (w miarę nowy) samochód lub super terenówkę proszę o info.HEJKA

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów