zajazd hubus

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):witam, wiem ze temat hubusa był poruszany na innych postach, ale wynikały tam dziwne dyskusje, a ze to konkurencje pisza zle, ze ktos pisze raz tak raz inaczej z tego samego IP.A ja mam wielka prośbę, w zwiazku z tym iz mam tam slub w lipcu, prosze o powaznie potraktowanie tego tematu. nie ukrywam iz troche sie przeraziłam opiniami po balu sylwestrowym.Chciałabym poznac opinie kto sie tam bawił na weselu, jak obsługa, jedzenie itd, z góry dziekuje

Gość

17-03-2008, 19:42
#1
witam, wiem ze temat hubusa był poruszany na innych postach, ale wynikały tam dziwne dyskusje, a ze to konkurencje pisza zle, ze ktos pisze raz tak raz inaczej z tego samego IP.A ja mam wielka prośbę, w zwiazku z tym iz mam tam slub w lipcu, prosze o powaznie potraktowanie tego tematu. nie ukrywam iz troche sie przeraziłam opiniami po balu sylwestrowym.Chciałabym poznac opinie kto sie tam bawił na weselu, jak obsługa, jedzenie itd, z góry dziekuje
hermann_g napisał(a):witam,  ja miałem tam wesele w zeszłym roku i szczerze odradzam lista rzeczy które nam sie nie podobały była bardzo długa,chodź z drugiej strony może do tej pory zmienili nastawienie i kucharza bo wmawiani mi ze sos chrzanowo-koperkowy jest brązowy i przezroczysty zamiast biało zielonego tłumacząc ze ile kucharzy tyle sosów chrzanowo koperkowych, i to jedno z wielu rzeczy!!

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
17-03-2008, 20:23
#2
witam,  ja miałem tam wesele w zeszłym roku i szczerze odradzam lista rzeczy które nam sie nie podobały była bardzo długa,chodź z drugiej strony może do tej pory zmienili nastawienie i kucharza bo wmawiani mi ze sos chrzanowo-koperkowy jest brązowy i przezroczysty zamiast biało zielonego tłumacząc ze ile kucharzy tyle sosów chrzanowo koperkowych, i to jedno z wielu rzeczy!!
Gość napisał(a):PROSZE O JAKIES OPINIE

Gość

27-03-2008, 19:32
#3
PROSZE O JAKIES OPINIE
Gość napisał(a):HERMAN ZAJMIJ SIE LEPIEJ TA KIEPSKA CAFETERIA KTORA TO SAM PROWADZISZ, LISTA RZECZY KTORE MI SIE TAM NIEPODOBAJA JEST ROWNIEZ DLUGA

Gość

28-03-2008, 15:32
#4
HERMAN ZAJMIJ SIE LEPIEJ TA KIEPSKA CAFETERIA KTORA TO SAM PROWADZISZ, LISTA RZECZY KTORE MI SIE TAM NIEPODOBAJA JEST ROWNIEZ DLUGA
Gość napisał(a):Miałam tam wesele w sierpniu ubiegłego roku. Ktoś chyba po prostu nie lub poprzedniego menagera, że miał tak kiepskie wesele. Miałam wesele na 250 osób. Oczywiście były niedociągniecia, ALE ILE OSÓB TYLE GUSTÓW. {jezyk}Jeżeli chodzi o jedzenie na weselu to ja nie miałam żadnego problemu, miałam 6 dań gorących, prosiaka z fajerwerkami i itp Przystawki wporządku. Wszystkim podobały sie klieliszki, na takich długich nóżkach. Ale też i cena od osoby była odpowiednia. A jak ktoś wybiera najtańszy zestaw jedzenia, to nie ma co sie dziwić. Jakie pieniądze, taka obsługa. Jeżeli chodzi o poprawiny, to były kiepskie, ale to już inna bajka.    Pozdrawiam       Jeżeli chcesz bliższych informacji to skontaktuj sie na maila ::: kamilkablu@wp.pl {mruga}

Gość

28-03-2008, 15:53
#5
Miałam tam wesele w sierpniu ubiegłego roku. Ktoś chyba po prostu nie lub poprzedniego menagera, że miał tak kiepskie wesele. Miałam wesele na 250 osób. Oczywiście były niedociągniecia, ALE ILE OSÓB TYLE GUSTÓW. {jezyk}Jeżeli chodzi o jedzenie na weselu to ja nie miałam żadnego problemu, miałam 6 dań gorących, prosiaka z fajerwerkami i itp Przystawki wporządku. Wszystkim podobały sie klieliszki, na takich długich nóżkach. Ale też i cena od osoby była odpowiednia. A jak ktoś wybiera najtańszy zestaw jedzenia, to nie ma co sie dziwić. Jakie pieniądze, taka obsługa. Jeżeli chodzi o poprawiny, to były kiepskie, ale to już inna bajka.    Pozdrawiam       Jeżeli chcesz bliższych informacji to skontaktuj sie na maila ::: kamilkablu@wp.pl {mruga}
netes napisał(a):[quote]HERMAN ZAJMIJ SIE LEPIEJ TA KIEPSKA CAFETERIA KTORA TO SAM PROWADZISZ, LISTA RZECZY KTORE MI SIE TAM NIEPODOBAJA JEST ROWNIEZ DLUGA[/quote]Pozwolę sobie zabrać głos.Czytanie ze zrozumieniem nie boli, ale jak widać niektórym to nie wychodzi. Agniecha pytała o opinie na temat Hubusa, więc chyba jasnym jest, że ktoś kto miał tam coś organizowane i był zadowolony lub nie, wyrazi swoją opinię, niezależnie od tego czy były by to superlatywy czy wręcz odwrotnie.Nie podoba Ci się w Fusach? Nikt nie zmusza Cię byś tam chodził. A widać, że nie masz nawet na tyle odwagi, by się podpisać... internet jednak nie jest tak bardzo anonimowy jak Ci się wydaje. Poza tym to temat o Hubusie, a nie Fusach więc zamiast bić pianę i zaśmiecać komuś wątek puknij się parę razy w czoło i zastanów się na co Ci to potrzebne. Radość z takich rzeczy czerpią chyba tylko \"dzieci neostrady\", a jak widać po stylu wypowiedzi, jesteś jednym z nich, i w dodatku z konkurencyjnej kawiarni/pubu (jakiego, tego nie wiem) Już raz pokazałeś kulturę w temacie Cafe Fusów, a jeśli masz kiepską pamięć to Ci przytoczę:[quote]Jestem z konkurencji drogi hermanie i ja nie wpisuje tych postow, wiec z laski swojej odpier.......  sie. a jak ci nie pasuje to popros o usuniecie tego postu prostaku.[/quote]A swoją drogą Fusy to nie Cafeteria tylko kawiarnia.

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
28-03-2008, 18:43
#6
[quote]HERMAN ZAJMIJ SIE LEPIEJ TA KIEPSKA CAFETERIA KTORA TO SAM PROWADZISZ, LISTA RZECZY KTORE MI SIE TAM NIEPODOBAJA JEST ROWNIEZ DLUGA[/quote]Pozwolę sobie zabrać głos.Czytanie ze zrozumieniem nie boli, ale jak widać niektórym to nie wychodzi. Agniecha pytała o opinie na temat Hubusa, więc chyba jasnym jest, że ktoś kto miał tam coś organizowane i był zadowolony lub nie, wyrazi swoją opinię, niezależnie od tego czy były by to superlatywy czy wręcz odwrotnie.Nie podoba Ci się w Fusach? Nikt nie zmusza Cię byś tam chodził. A widać, że nie masz nawet na tyle odwagi, by się podpisać... internet jednak nie jest tak bardzo anonimowy jak Ci się wydaje. Poza tym to temat o Hubusie, a nie Fusach więc zamiast bić pianę i zaśmiecać komuś wątek puknij się parę razy w czoło i zastanów się na co Ci to potrzebne. Radość z takich rzeczy czerpią chyba tylko \"dzieci neostrady\", a jak widać po stylu wypowiedzi, jesteś jednym z nich, i w dodatku z konkurencyjnej kawiarni/pubu (jakiego, tego nie wiem) Już raz pokazałeś kulturę w temacie Cafe Fusów, a jeśli masz kiepską pamięć to Ci przytoczę:[quote]Jestem z konkurencji drogi hermanie i ja nie wpisuje tych postow, wiec z laski swojej odpier.......  sie. a jak ci nie pasuje to popros o usuniecie tego postu prostaku.[/quote]A swoją drogą Fusy to nie Cafeteria tylko kawiarnia.
Gość napisał(a):Otoz nie nazekaj na inne lokale jesli sam prowadzisz kiepsko. pozdro Herman

Gość

28-03-2008, 20:54
#7
Otoz nie nazekaj na inne lokale jesli sam prowadzisz kiepsko. pozdro Herman
Gość napisał(a):No wlASNIE herman ty jestes glupi ale czasami masz racje,popieram cie.

Gość

28-03-2008, 21:52
#8
No wlASNIE herman ty jestes glupi ale czasami masz racje,popieram cie.
netes napisał(a):[quote]Otoz nie nazekaj na inne lokale jesli sam prowadzisz kiepsko. pozdro Herman[/quote]A czy widziałeś kiedyś ornitologa, który umie latać? To, że ktoś wystawia opinie na jakiś temat nie zobowiązuje go do tego, żeby umiał to samo... a swoją drogą - gdyby Fusy były obsługiwane w taki sposób, jaki prezentuje anonim od konkurencji wyżej nigdy bym tam nie przyszedł. Czy się z tym inne gremium zgadza czy nie, dla mnie Fusy są najlepiej prowadzoną kawiarnią w mieście.A opinie o innych lokalach każdy może wyrazić i nikt nie ma prawa się do tego czepiać - zdaje się, że mamy wolność słowa. Skoro tak jedziesz po Fusach to może przyznasz się z jakiej konkurencji jesteś? Czy może nie masz na tyle odwagi? Nie było by dla Ciebie i Twojego lokalu zbyt miłe gdyby Twoi potencjalni klienci dowiedzieli się jak chamski i prostacki jest właściciel czy też pracownik.

netes

Wpisów: 16
Dołączył: 27.06.2006
28-03-2008, 22:57
#9
[quote]Otoz nie nazekaj na inne lokale jesli sam prowadzisz kiepsko. pozdro Herman[/quote]A czy widziałeś kiedyś ornitologa, który umie latać? To, że ktoś wystawia opinie na jakiś temat nie zobowiązuje go do tego, żeby umiał to samo... a swoją drogą - gdyby Fusy były obsługiwane w taki sposób, jaki prezentuje anonim od konkurencji wyżej nigdy bym tam nie przyszedł. Czy się z tym inne gremium zgadza czy nie, dla mnie Fusy są najlepiej prowadzoną kawiarnią w mieście.A opinie o innych lokalach każdy może wyrazić i nikt nie ma prawa się do tego czepiać - zdaje się, że mamy wolność słowa. Skoro tak jedziesz po Fusach to może przyznasz się z jakiej konkurencji jesteś? Czy może nie masz na tyle odwagi? Nie było by dla Ciebie i Twojego lokalu zbyt miłe gdyby Twoi potencjalni klienci dowiedzieli się jak chamski i prostacki jest właściciel czy też pracownik.
hermann_g napisał(a):Ja mam pytanie o co wam ku*wa chodzi??1, ja miałem tam wesele, mam prawo wypowiadania sie na temat tego miejsca, TAK??co do menu, gdzie wyżej był przytyk co do tego nie maiłam taniego menu, właściciel hubusa  przyznał sie do  ze nie wie czy kucharz będzie w stanie to zrobić i nie potrafił, po pierwszym daniu zapytałem czy nie pomylili mi menu.wiec jeśli nie wiecie obsrańce to sie nie wypowiadajcie!! 2, od Fusów proszę sie odczepić temat to zajazd hubus a nie Cafe FusyNetes człowieku men olej tych małolatów jedynie co potrafią to tylko pienić na forum a odwagi brak nawet do tego aby sie zalogować i pokazać kim są. To zwykle ciecie i tyle!

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
28-03-2008, 23:29
#10
Ja mam pytanie o co wam ku*wa chodzi??1, ja miałem tam wesele, mam prawo wypowiadania sie na temat tego miejsca, TAK??co do menu, gdzie wyżej był przytyk co do tego nie maiłam taniego menu, właściciel hubusa  przyznał sie do  ze nie wie czy kucharz będzie w stanie to zrobić i nie potrafił, po pierwszym daniu zapytałem czy nie pomylili mi menu.wiec jeśli nie wiecie obsrańce to sie nie wypowiadajcie!! 2, od Fusów proszę sie odczepić temat to zajazd hubus a nie Cafe FusyNetes człowieku men olej tych małolatów jedynie co potrafią to tylko pienić na forum a odwagi brak nawet do tego aby sie zalogować i pokazać kim są. To zwykle ciecie i tyle!
Gość napisał(a):własnie przypominam : temat hubus

Gość

29-03-2008, 11:50
#11
własnie przypominam : temat hubus
Gość napisał(a):Do Hermandlaczego syn właściciela Zabytkowej zorganizował wesele na 60 osób w lokalu na co najmniej 200. Zastanawiające? I niech ktoś mi powie że konkurencja nie próbuje zniszczyć inny lokal    

Gość

29-03-2008, 19:54
#12
Do Hermandlaczego syn właściciela Zabytkowej zorganizował wesele na 60 osób w lokalu na co najmniej 200. Zastanawiające? I niech ktoś mi powie że konkurencja nie próbuje zniszczyć inny lokal    
hermann_g napisał(a):[quote=]Do Hermandlaczego syn właściciela Zabytkowej zorganizował wesele na 60 osób w lokalu na co najmniej 200. Zastanawiające? I niech ktoś mi powie że konkurencja nie próbuje zniszczyć inny lokal     [/quote]czekałem kiedy sie pojawi to pytanie pokazuje jak bardzo prosta jest ta osoba która to pisała!!a czy ty chciałbyś aby twoja matka siedziała w kuchni restauracyjnej (zamiast przy stole na weselu) starając sie aby jak najlepiej wszystko wypadło, i nie 60 a 80 pajacu sprawdź jeszcze raz i zadzwoń gdzie trzeba!

hermann_g

Wpisów: 33
Dołączył: 24.06.2007
29-03-2008, 20:14
#13
[quote=]Do Hermandlaczego syn właściciela Zabytkowej zorganizował wesele na 60 osób w lokalu na co najmniej 200. Zastanawiające? I niech ktoś mi powie że konkurencja nie próbuje zniszczyć inny lokal     [/quote]czekałem kiedy sie pojawi to pytanie pokazuje jak bardzo prosta jest ta osoba która to pisała!!a czy ty chciałbyś aby twoja matka siedziała w kuchni restauracyjnej (zamiast przy stole na weselu) starając sie aby jak najlepiej wszystko wypadło, i nie 60 a 80 pajacu sprawdź jeszcze raz i zadzwoń gdzie trzeba!
Gość napisał(a):a moze ktos inny sie wypowie na konkretny temat

Gość

30-03-2008, 10:34
#14
a moze ktos inny sie wypowie na konkretny temat
Gość napisał(a):Tak ja się wypowiem. Byłem w Hubusie na weselu i powiem tylko tyle że kaszana jakich mało. Żarcie do dupy, jedynie wystrój sali mi się podobał a poza tym nic więcej. Nie polecam nikomu tego lokalu{gafa}

Gość

31-03-2008, 11:52
#15
Tak ja się wypowiem. Byłem w Hubusie na weselu i powiem tylko tyle że kaszana jakich mało. Żarcie do dupy, jedynie wystrój sali mi się podobał a poza tym nic więcej. Nie polecam nikomu tego lokalu{gafa}
Gość napisał(a):Ja tam nie narzekem zbawa jak wszedzie dobra zarcie spoko, a potem bawiłem sie z panienką w zaj****tym pokoju . pozdro ps. mile wspominam

Gość

02-04-2008, 13:27
#16
Ja tam nie narzekem zbawa jak wszedzie dobra zarcie spoko, a potem bawiłem sie z panienką w zaj****tym pokoju . pozdro ps. mile wspominam
Gość napisał(a):Ja kilka lat śpiewałam w zespole jako wokalistka stąd też byłam na wielu weselach w różnych salach i ostrołęckich i spoza Ostrołęki.Mam nadzieję ze pomogę.W Hubusie miałam okazję być dwukrotnie i powiem szczerze że jeżeli chodzi o jedzenie jest dobre i w niczym nie odbiega od sal pozostałych, dania gorące są ciepłe, to na innych salach kelner z wózkiem wyjeżddża  i dopiero dania gorące-zimne wydaja.  Obsługa jest bardzo dobra i miła. Ja same plusy widze w Hubusie jak obsługa i jedzenie, cen nie znam więc się nie wypowiadam. Aha i jeszcze jedno na parkiecie jest duża swoboda dla gości, bo sale sa naprawdę duże i ładne.Agnieszka        

Gość

02-04-2008, 16:00
#17
Ja kilka lat śpiewałam w zespole jako wokalistka stąd też byłam na wielu weselach w różnych salach i ostrołęckich i spoza Ostrołęki.Mam nadzieję ze pomogę.W Hubusie miałam okazję być dwukrotnie i powiem szczerze że jeżeli chodzi o jedzenie jest dobre i w niczym nie odbiega od sal pozostałych, dania gorące są ciepłe, to na innych salach kelner z wózkiem wyjeżddża  i dopiero dania gorące-zimne wydaja.  Obsługa jest bardzo dobra i miła. Ja same plusy widze w Hubusie jak obsługa i jedzenie, cen nie znam więc się nie wypowiadam. Aha i jeszcze jedno na parkiecie jest duża swoboda dla gości, bo sale sa naprawdę duże i ładne.Agnieszka        
Gość napisał(a):Choć ten zajazd funkcjonuje od niedawna to zdążył wzbudził wiele ciekawych dyskusji na swój temat (zwłaszcza po balu sylwestrowym). Bawiłam się tam tylko jeden raz na weselu jednak nie chciałabym tam gościć ponowenie na żadnej imprezie {smutny}. Podstawowym minusem są dania serwowane przez jakiegoś niby kucharza, który kompletenie się nie zna na swojej robocie. Wygląd sali i zastawa OK. Na weselu najważniejsza jest zabawa i dobrze bawiący się goście (jak niektórzy powiedzą), ale trudno się bawić z pustym brzuchem i niesmakiem w ustach. Z obserwacji i \"ploteczek\" wraz ze znajomymi widzę, że właściciel nie bierze do siebie wyrażanego przez gości i organizatorów tamtejszych imprez niezadowolenia skoro sytuacja się nie poprawia.

Gość

03-04-2008, 19:38
#18
Choć ten zajazd funkcjonuje od niedawna to zdążył wzbudził wiele ciekawych dyskusji na swój temat (zwłaszcza po balu sylwestrowym). Bawiłam się tam tylko jeden raz na weselu jednak nie chciałabym tam gościć ponowenie na żadnej imprezie {smutny}. Podstawowym minusem są dania serwowane przez jakiegoś niby kucharza, który kompletenie się nie zna na swojej robocie. Wygląd sali i zastawa OK. Na weselu najważniejsza jest zabawa i dobrze bawiący się goście (jak niektórzy powiedzą), ale trudno się bawić z pustym brzuchem i niesmakiem w ustach. Z obserwacji i \"ploteczek\" wraz ze znajomymi widzę, że właściciel nie bierze do siebie wyrażanego przez gości i organizatorów tamtejszych imprez niezadowolenia skoro sytuacja się nie poprawia.
Gość napisał(a):a kiedy byłas na tym weselu?

Gość

03-04-2008, 19:57
#19
a kiedy byłas na tym weselu?
Gość napisał(a):{gafa} to niech sie właściciel Hubusa weźmie sie za robote i tego kucharza, tez mam wesele tam za kilka m-cy i za późno juz sie wycofac, choc myslałam ze nowy lokal bedzie sie starał o renome. Chyba najgorsze to niezadowolenie gosci i młodych z wesela.

Gość

03-04-2008, 20:48
#20
{gafa} to niech sie właściciel Hubusa weźmie sie za robote i tego kucharza, tez mam wesele tam za kilka m-cy i za późno juz sie wycofac, choc myslałam ze nowy lokal bedzie sie starał o renome. Chyba najgorsze to niezadowolenie gosci i młodych z wesela.

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów