zajazd hubus

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Chciałbym całkowicie zdementować plotki które krążą o sali w Hubusie. Miałem tam wesele w ostatnim czasie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi, jedzenia,, a wręcz jestem zachwycony. Dzięki nim ten dzień naprawdę należał do najbardziej udanych w życiu.Parom które planują tam wesele radzę nie przejmować się głupimi plotkami bo to tylko dodatkowy nie potrzebny stres. Polecam na 100% {ok}

Gość

30-06-2009, 19:23
#1
Chciałbym całkowicie zdementować plotki które krążą o sali w Hubusie. Miałem tam wesele w ostatnim czasie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości obsługi, jedzenia,, a wręcz jestem zachwycony. Dzięki nim ten dzień naprawdę należał do najbardziej udanych w życiu.Parom które planują tam wesele radzę nie przejmować się głupimi plotkami bo to tylko dodatkowy nie potrzebny stres. Polecam na 100% {ok}
Gość napisał(a):oj niee zgodzę się z twoim zdaniem ,kurczak był śmierdzący a filet jak tektura

Gość

30-06-2009, 23:54
#2
oj niee zgodzę się z twoim zdaniem ,kurczak był śmierdzący a filet jak tektura
Gość napisał(a):Śmierdzący to ty byłeś lub byłaś.... trzeba było się umyć. A co do tektury to masz trociny w głowie i tyle... Ćwok zawsze będzie ćwokiem.... AMEN{diabelek}

Gość

01-07-2009, 11:41
#3
Śmierdzący to ty byłeś lub byłaś.... trzeba było się umyć. A co do tektury to masz trociny w głowie i tyle... Ćwok zawsze będzie ćwokiem.... AMEN{diabelek}
Gość napisał(a):Wow, nie myślałam, że wśród klientów tak porządnej firmy jak Ynet, są aż takie pustaki.

Gość

01-07-2009, 12:51
#4
Wow, nie myślałam, że wśród klientów tak porządnej firmy jak Ynet, są aż takie pustaki.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Śmierdzący to ty byłeś lub byłaś.... trzeba było się umyć. A co do tektury to masz trociny w głowie i tyle... Ćwok zawsze będzie ćwokiem.... AMEN{diabelek}[/quote] jak ktoś nie ma zdana ani nic mądrego do napisania to pisze takie bzdury.

Gość

01-07-2009, 22:46
#5
[quote=Gość]Śmierdzący to ty byłeś lub byłaś.... trzeba było się umyć. A co do tektury to masz trociny w głowie i tyle... Ćwok zawsze będzie ćwokiem.... AMEN{diabelek}[/quote] jak ktoś nie ma zdana ani nic mądrego do napisania to pisze takie bzdury.
Gość napisał(a):Powiem tak:Miałem tam wesele w tym roku i to dość niedawno.Jednocześnie Hubus obsługiwał drugą imprezę na dużej sali.Muszę stwierdzic, że nawet przez chwilę nikt nie odczuł, że tuż obok bawi się kolejne 200 osób.Jedzenie jest naprawdę ok, obsługa rewelacyjna. Wszystko na czas i rewelacyjnie zorganizowane.Dosłownie nie było żadnych problemów więc nie mam pojęcia czemu niektórzy tak się czepiają...Gorąco Polecam!!!K.

Gość

02-07-2009, 14:13
#6
Powiem tak:Miałem tam wesele w tym roku i to dość niedawno.Jednocześnie Hubus obsługiwał drugą imprezę na dużej sali.Muszę stwierdzic, że nawet przez chwilę nikt nie odczuł, że tuż obok bawi się kolejne 200 osób.Jedzenie jest naprawdę ok, obsługa rewelacyjna. Wszystko na czas i rewelacyjnie zorganizowane.Dosłownie nie było żadnych problemów więc nie mam pojęcia czemu niektórzy tak się czepiają...Gorąco Polecam!!!K.
Gość napisał(a):jak na 1200 osób obsługiwanych miesięcznie to i tak bardzo mało tych negatywów a wiadomo że niezadowolony klient powie o złej usłudze 10 osobom a zadowolony tylko 1

Gość

02-07-2009, 16:44
#7
jak na 1200 osób obsługiwanych miesięcznie to i tak bardzo mało tych negatywów a wiadomo że niezadowolony klient powie o złej usłudze 10 osobom a zadowolony tylko 1
Gość napisał(a):PRZESTAŃCIE SIĘ WRESZCIE CZEPIAĆ TEGO HUBUSA. NIE WIEM PO CO WYPISUJECIE TAKIE RZECZY. PRZEZ OSTANI ROK BARDZO SIĘ PRZEJMOWAŁAM TYM ŻE WYBRAŁAM SALĘ NA WŁASNE WESELE NA KTÓREJ WSZYSTKO JEST NA NIE. JEDZENIE NIE DOBRE, OBŁUGA DO NICZEGO. JUŻ NAWET ZASTANAWIAŁAM SIĘ NAD ZMIANĄ. ALE JAKOŚ JUŻ POZOSTAŁAM PRZY TEJ SALI I DZIŚ WCALE NIE ŻAŁUJĘ. A WRĘCZ BARDZO SIĘ CIESZĘ . MOJE WESELE BYŁO WSPANIAŁE. DO NICZEGO NIE MOGŁAM SIĘ PRZYCZEPIĆ. MOI GOŚCIE RÓWNIĘŻ BYLI ZACHWYCENI. ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE DAŁAM SIĘ PONIEŚĆ EMOCJOM I PO PRZECZYTANIU FORUM ZACZEŁAM PANIKOWAĆ I NIEPOTRZEBNIE SIĘ DENERWOWAĆ. CHYBA NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAKI TO STRES DLA MŁODYCH CZYTAĆ TAKIE RZECZY.NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAĆ.Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TĘ SALĘ NA WASZE WESELA.JA GDYBYM MOGŁA WYBRAŁABYM JĄ JESZCZE RAZ BEZ NAJMNIEJSZEGO ZASTONOWIENIA I BEDĘ JĄ POLECAĆ WSZYSTKIM, BO NAPRAWDĘ WARTO.{usmiech}

Gość

20-07-2009, 20:12
#8
PRZESTAŃCIE SIĘ WRESZCIE CZEPIAĆ TEGO HUBUSA. NIE WIEM PO CO WYPISUJECIE TAKIE RZECZY. PRZEZ OSTANI ROK BARDZO SIĘ PRZEJMOWAŁAM TYM ŻE WYBRAŁAM SALĘ NA WŁASNE WESELE NA KTÓREJ WSZYSTKO JEST NA NIE. JEDZENIE NIE DOBRE, OBŁUGA DO NICZEGO. JUŻ NAWET ZASTANAWIAŁAM SIĘ NAD ZMIANĄ. ALE JAKOŚ JUŻ POZOSTAŁAM PRZY TEJ SALI I DZIŚ WCALE NIE ŻAŁUJĘ. A WRĘCZ BARDZO SIĘ CIESZĘ . MOJE WESELE BYŁO WSPANIAŁE. DO NICZEGO NIE MOGŁAM SIĘ PRZYCZEPIĆ. MOI GOŚCIE RÓWNIĘŻ BYLI ZACHWYCENI. ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE DAŁAM SIĘ PONIEŚĆ EMOCJOM I PO PRZECZYTANIU FORUM ZACZEŁAM PANIKOWAĆ I NIEPOTRZEBNIE SIĘ DENERWOWAĆ. CHYBA NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAKI TO STRES DLA MŁODYCH CZYTAĆ TAKIE RZECZY.NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAĆ.Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TĘ SALĘ NA WASZE WESELA.JA GDYBYM MOGŁA WYBRAŁABYM JĄ JESZCZE RAZ BEZ NAJMNIEJSZEGO ZASTONOWIENIA I BEDĘ JĄ POLECAĆ WSZYSTKIM, BO NAPRAWDĘ WARTO.{usmiech}
Gość napisał(a):poprzednia wypowiedz to chyba [b]reklama[/b] dla lokalu{gafa}

Gość

13-08-2009, 01:25
#9
poprzednia wypowiedz to chyba [b]reklama[/b] dla lokalu{gafa}
Gość napisał(a):Ja miałam wesele w Hubusie w sierpniu. Wszystko było super. Obsługa była bardzo miła a  jedzenie naprawde dobre. Nie było żadnych problemów.Jeśli miałabym robić wesele jeszcze raz napewno zrobiłabym je w Hubusie. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu :)Ps. oczywiście przyczynili się również do tego Pani dekoratorka i zespół.

Gość

11-10-2009, 21:45
#10
Ja miałam wesele w Hubusie w sierpniu. Wszystko było super. Obsługa była bardzo miła a  jedzenie naprawde dobre. Nie było żadnych problemów.Jeśli miałabym robić wesele jeszcze raz napewno zrobiłabym je w Hubusie. To był najpiękniejszy dzień w moim życiu :)Ps. oczywiście przyczynili się również do tego Pani dekoratorka i zespół.
Gość napisał(a):Jestem wokalistką i muszę wam powiedzieć ze sala Hubus owszem ładna , ale jedzenie to jedna wielka pomyłka.Ani smaku , ani wyglądu.Na półmiskach zero dekoracji.

Gość

12-10-2009, 13:23
#11
Jestem wokalistką i muszę wam powiedzieć ze sala Hubus owszem ładna , ale jedzenie to jedna wielka pomyłka.Ani smaku , ani wyglądu.Na półmiskach zero dekoracji.
Gość napisał(a):Przed weselem też czytałam opinie że jedzienie jest tam nie za dobre dlatego wzieliśmy rodziców i pojechaliśmy na obiad. Wszystko było smacznd no ale każdy może mieć swoje zdanie.

Gość

25-10-2009, 21:29
#12
Przed weselem też czytałam opinie że jedzienie jest tam nie za dobre dlatego wzieliśmy rodziców i pojechaliśmy na obiad. Wszystko było smacznd no ale każdy może mieć swoje zdanie.
Gość napisał(a):Mi niestety też tam jedzenie nie smakowało...a co najgorsze bylo zimne.Obsługa troche zamotana ale nie taka tragiczna.po za tym wszystko ok.

Gość

26-10-2009, 08:35
#13
Mi niestety też tam jedzenie nie smakowało...a co najgorsze bylo zimne.Obsługa troche zamotana ale nie taka tragiczna.po za tym wszystko ok.
Gość napisał(a):My mieliśmy tam wesele w czerwcu na dużej sali. Skłamałabym gdybym napisała że wszystko było super itd, itp. ale generalnie było dobrze. Bardzo elegancko, obsługa też ok. Wszystkie dania podane o ustalonych porach (CIEPŁE!!! ). Były niedociągnięcia organizacyjne ale wynika to z tego że szczególy ustala się z managerką która pracę kończy o godzinie 17.00 w piątek i pojawia się dopiero w poniedziałek. Dużo lepiej by to wychodziło gdyby szczegóły ustalało się z kierowniczką sali, która czówa nad wykonaniem. Jedynym minusem jest to że jeżeli nie weźmie się dekoracji świelnej (wydatek około 2200-3000-w zależności od bajerów które chcemy) to sala nie daje takiego fajnego efektu. jest tam po prostu za jasno. Sądzę że szef powinien postarac się o taką dekorację na stałe.Co do jedzenia to wszystko było smaczne.Nasze wesele się udało i wszyscy goście do tej pory są zachwyceni. Mówią że jeszcze nie widzieli tak eleganckiej sali.Zastrzeżenia mam jedynie do Pana na recepcji, który był, delikatnie mówiąc, tak niekompetentnym idiotą że szkoda gadać. Niedopuszczalne jest to że Młodzi muszą się denerwować z powodu takiego g....ka!!!Mimo niewielkich niedociągnięć dziękujemy całej obsłudze za super wesele. Gdybyśmy mieli zorganizować wesele jeszcze raz to na pewno wybralibyśmy  ponownie Hubusa.A i B

Gość

26-10-2009, 09:04
#14
My mieliśmy tam wesele w czerwcu na dużej sali. Skłamałabym gdybym napisała że wszystko było super itd, itp. ale generalnie było dobrze. Bardzo elegancko, obsługa też ok. Wszystkie dania podane o ustalonych porach (CIEPŁE!!! ). Były niedociągnięcia organizacyjne ale wynika to z tego że szczególy ustala się z managerką która pracę kończy o godzinie 17.00 w piątek i pojawia się dopiero w poniedziałek. Dużo lepiej by to wychodziło gdyby szczegóły ustalało się z kierowniczką sali, która czówa nad wykonaniem. Jedynym minusem jest to że jeżeli nie weźmie się dekoracji świelnej (wydatek około 2200-3000-w zależności od bajerów które chcemy) to sala nie daje takiego fajnego efektu. jest tam po prostu za jasno. Sądzę że szef powinien postarac się o taką dekorację na stałe.Co do jedzenia to wszystko było smaczne.Nasze wesele się udało i wszyscy goście do tej pory są zachwyceni. Mówią że jeszcze nie widzieli tak eleganckiej sali.Zastrzeżenia mam jedynie do Pana na recepcji, który był, delikatnie mówiąc, tak niekompetentnym idiotą że szkoda gadać. Niedopuszczalne jest to że Młodzi muszą się denerwować z powodu takiego g....ka!!!Mimo niewielkich niedociągnięć dziękujemy całej obsłudze za super wesele. Gdybyśmy mieli zorganizować wesele jeszcze raz to na pewno wybralibyśmy  ponownie Hubusa.A i B
Gość napisał(a):Hubus jest spoko :)

Gość

29-10-2009, 20:34
#15
Hubus jest spoko :)
Gość napisał(a):Byłem kilkakrotnie w Hubusie na weselu i mogę śmiało powiedziec , że tam mozna fajnie potańczyc na weselu , ALE NAPEWNO NIE ZJEŚĆ  SIę  tam. Jedzenie delikatnie mówiąc ,, średnie" i małe porcje .Obsługa tez jakoś nie powaliła mnie na kolana.Były dwie imprezy naraz i goście z innych wesel o mało się nie pobili o niby krzywe spojrzenie na  drugiego żonę.Wiadomo tam , gdzie alkohol tam i emocję.Dwa wesela w jednym budynku , wspólny bar ,parking to raczej średni pomysł.Ja jak będe organizowałm swoje wesele to napewno w jednym budynku , żeby nikt obcy mi się nie plątał , a ja zeby w tym dniu miał głowę spokojną , że ktoś się złapie  za kołnierz a ludzie są różni.

Gość

30-10-2009, 13:13
#16
Byłem kilkakrotnie w Hubusie na weselu i mogę śmiało powiedziec , że tam mozna fajnie potańczyc na weselu , ALE NAPEWNO NIE ZJEŚĆ  SIę  tam. Jedzenie delikatnie mówiąc ,, średnie" i małe porcje .Obsługa tez jakoś nie powaliła mnie na kolana.Były dwie imprezy naraz i goście z innych wesel o mało się nie pobili o niby krzywe spojrzenie na  drugiego żonę.Wiadomo tam , gdzie alkohol tam i emocję.Dwa wesela w jednym budynku , wspólny bar ,parking to raczej średni pomysł.Ja jak będe organizowałm swoje wesele to napewno w jednym budynku , żeby nikt obcy mi się nie plątał , a ja zeby w tym dniu miał głowę spokojną , że ktoś się złapie  za kołnierz a ludzie są różni.
Gość napisał(a):na naszym weselu w hubusie ani my ani goście nie odczuli że jest drugie wesele. nie widziałam na oczy ani jednej osoby z małej sali. a podobno goście na tym drugim weselu dali niezły popis i narobili takiego bajzlu  że szkoada gadać. Ludzie te dwa wesela oddziela ogromny hol z recepcją, są dwa wejścia i dwie łazienki w zupełnie dwóch oddzielnych końcach budynku. jeżeli ktoś po pijaku nie szuka wrażeń to goście nie będą mieli ze sobą zbyt wielkiej styczności.Przyznam że też obawiałam się o te drugie wesele ale wszystko było ok. Drugą parę młodą zobaczyłam dopiero w poniedziałek po południu jek przyjechaliśmy się rozliczyć :-)Pozdrawiam

Gość

02-11-2009, 16:00
#17
na naszym weselu w hubusie ani my ani goście nie odczuli że jest drugie wesele. nie widziałam na oczy ani jednej osoby z małej sali. a podobno goście na tym drugim weselu dali niezły popis i narobili takiego bajzlu  że szkoada gadać. Ludzie te dwa wesela oddziela ogromny hol z recepcją, są dwa wejścia i dwie łazienki w zupełnie dwóch oddzielnych końcach budynku. jeżeli ktoś po pijaku nie szuka wrażeń to goście nie będą mieli ze sobą zbyt wielkiej styczności.Przyznam że też obawiałam się o te drugie wesele ale wszystko było ok. Drugą parę młodą zobaczyłam dopiero w poniedziałek po południu jek przyjechaliśmy się rozliczyć :-)Pozdrawiam
Gość napisał(a): hEJ!CZY KTOS , AKTUALNIE (2010 ROK) MOZE WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT HUBUSA?? JAK TAM WYGLADA WESELE?A MOZE KTOS ZNA ZESPOL JAK WIATR?MOZE KTOS SLYSZAL ICH NA WESELU?BEDE WDZIECZNA ZA WSZELIE SZCZERE OPINIEkaSKA

Gość

28-02-2010, 21:19
#18
hEJ!CZY KTOS , AKTUALNIE (2010 ROK) MOZE WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT HUBUSA?? JAK TAM WYGLADA WESELE?A MOZE KTOS ZNA ZESPOL JAK WIATR?MOZE KTOS SLYSZAL ICH NA WESELU?BEDE WDZIECZNA ZA WSZELIE SZCZERE OPINIEkaSKA
Gość napisał(a):Kasiu poszukaj sobie innej sali {nie}

Gość

01-03-2010, 00:13
#19
Kasiu poszukaj sobie innej sali {nie}
Gość napisał(a):Co do zespołu to nie znam. salą natomiast   wcale nie musisz się obawiać o cokolwiek. Miałam tam wesele, co prawda w tamtym roku, ale dzięki babce z hubusa był to najwspanialszy dzień w naszym życiu. Bardzo pomocny i uprzejmy a jednocześnie rzeczowy konkretny personel. Wszystko co sobie uzgodnicie macie zapewnione. Sala bardzo fanja, podłoga nie jest śliska więc nie musisz się obawiać o to czy goście będą mogli tańczyć bez problemów. Jeśli masz wesele w letnich miesiącach to poproś o włączenie klimatyzacji ok 2 3 godz przed imprezą bo jak wpadnie 100 osób na parkiet to na początku ciężko  od razu schłodzić powietzre i może być duszno. do jedzenia dla mnie było ok. i jak porównywałam menu na innych imprezach / a miałam ich w tamtym roku 5/ to w hubusie był najlepszy. polecam..{usmiech}

Gość

25-04-2010, 20:32
#20
Co do zespołu to nie znam. salą natomiast   wcale nie musisz się obawiać o cokolwiek. Miałam tam wesele, co prawda w tamtym roku, ale dzięki babce z hubusa był to najwspanialszy dzień w naszym życiu. Bardzo pomocny i uprzejmy a jednocześnie rzeczowy konkretny personel. Wszystko co sobie uzgodnicie macie zapewnione. Sala bardzo fanja, podłoga nie jest śliska więc nie musisz się obawiać o to czy goście będą mogli tańczyć bez problemów. Jeśli masz wesele w letnich miesiącach to poproś o włączenie klimatyzacji ok 2 3 godz przed imprezą bo jak wpadnie 100 osób na parkiet to na początku ciężko  od razu schłodzić powietzre i może być duszno. do jedzenia dla mnie było ok. i jak porównywałam menu na innych imprezach / a miałam ich w tamtym roku 5/ to w hubusie był najlepszy. polecam..{usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów