Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 18 19 20 21 22 23
Gość napisał(a):[quote=Gość]Którego instruktora byście polecili ze Znaku?  [/quote] Ja jeździlam z Cezarym Budnym. Zdalam za pierwszym razem.

Gość

31-07-2012, 08:37
#1
[quote=Gość]Którego instruktora byście polecili ze Znaku?  [/quote] Ja jeździlam z Cezarym Budnym. Zdalam za pierwszym razem.
Gość napisał(a):Jaka szkoła nauki jazdy i instruktor jest najlepszy w Ostrołęce, bo ja chce wziąć kilka lekcji?

Gość

11-08-2012, 18:51
#2
Jaka szkoła nauki jazdy i instruktor jest najlepszy w Ostrołęce, bo ja chce wziąć kilka lekcji?
Gość napisał(a):wszystkie są dobre :-))))

Gość

12-08-2012, 10:14
#3
wszystkie są dobre :-))))
Gość napisał(a):ale mi chodzi żeby mi ktoś napisał która szkoła nauki jazdy jest dobra i jaki instruktor z niej jest dobry w Ostrołęce, bo ja nie znam tego miasta i chce wziąć kilka lekcji żeby pojeździć najbardziej po trasach egzaminacyjnych - bo ja tylko byłam trzy razy po trzy godziny i dlatego się pytam. :-)

Gość

13-08-2012, 20:45
#4
ale mi chodzi żeby mi ktoś napisał która szkoła nauki jazdy jest dobra i jaki instruktor z niej jest dobry w Ostrołęce, bo ja nie znam tego miasta i chce wziąć kilka lekcji żeby pojeździć najbardziej po trasach egzaminacyjnych - bo ja tylko byłam trzy razy po trzy godziny i dlatego się pytam. :-)
Gość napisał(a):W każdej szkole Cię tego nauczą, każdy instruktor.

Gość

14-08-2012, 13:54
#5
W każdej szkole Cię tego nauczą, każdy instruktor.
Gość napisał(a):przeczytaj cały ten wątek, zorientujesz się, które ośrodki są chwalone, a do których ludzie mają zastrzeżenia.

Gość

14-08-2012, 15:40
#6
przeczytaj cały ten wątek, zorientujesz się, które ośrodki są chwalone, a do których ludzie mają zastrzeżenia.
Gość napisał(a):Przeczytałam już cały ten wątek i wywnioskowałam że najlepsza szkoła w Ostrołęce jest znak tylko nie wiem który instruktor z tej szkoły jest najlepszy i niech ktoś napisze. :-)

Gość

14-08-2012, 16:04
#7
Przeczytałam już cały ten wątek i wywnioskowałam że najlepsza szkoła w Ostrołęce jest znak tylko nie wiem który instruktor z tej szkoły jest najlepszy i niech ktoś napisze. :-)
Gość napisał(a):Najlepszym instruktorem jest Łukasz Maliszewski, ale nie wiem czy jeszcze pracuje w znaku. Jego nr to 691 812 657:)

Gość

15-08-2012, 10:47
#8
Najlepszym instruktorem jest Łukasz Maliszewski, ale nie wiem czy jeszcze pracuje w znaku. Jego nr to 691 812 657:)
Gość napisał(a):ok, dzięki za info :-)

Gość

15-08-2012, 19:32
#9
ok, dzięki za info :-)
Gość napisał(a):Nie polecam Domasika{zly} Panie w biurze nic nie ogarniaja a instruktor z ktorym jezdzilem ciagle sie spuznial. Totalna lipa.

Gość

10-10-2012, 13:06
#10
Nie polecam Domasika{zly} Panie w biurze nic nie ogarniaja a instruktor z ktorym jezdzilem ciagle sie spuznial. Totalna lipa.
Gość napisał(a):GT TO NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY, A PAN MACIEJ TO NAJLEPSZY INSTRUKTOR POD SŁOŃCEM{usmiech}

Gość

17-10-2012, 12:09
#11
GT TO NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY, A PAN MACIEJ TO NAJLEPSZY INSTRUKTOR POD SŁOŃCEM{usmiech}
Gość napisał(a):OCZYWISCIE GT NAJLEPSZA SZKOŁA

Gość

17-10-2012, 13:23
#12
OCZYWISCIE GT NAJLEPSZA SZKOŁA
Gość napisał(a):Odnośnie GT dwie swietne opinie z tego samego IP :))))))))

Gość

17-10-2012, 18:12
#13
Odnośnie GT dwie swietne opinie z tego samego IP :))))))))
Gość napisał(a):Gorąco polecam pana Adama Żebrowskiego. Kurs kończyłam w Warszawie i po trzech nieudanych próbach zdania w Warszawie na Odlewniczej postawiłam na Ostrołękę. Z panem Adamem miałam dwie godziny jazd doszkalających w dniu egzaminu. Pokazał mi wszystkie " newralgiczne" miejsca w Ostrołęce, wykonałam z Nim wszystkie zadania egzaminacyjne. Finał : egzamin ZDANY :)  Gorąco polecam raz jeszcze i pozdrawiam !  

Gość

09-06-2013, 23:16
#14
Gorąco polecam pana Adama Żebrowskiego. Kurs kończyłam w Warszawie i po trzech nieudanych próbach zdania w Warszawie na Odlewniczej postawiłam na Ostrołękę. Z panem Adamem miałam dwie godziny jazd doszkalających w dniu egzaminu. Pokazał mi wszystkie " newralgiczne" miejsca w Ostrołęce, wykonałam z Nim wszystkie zadania egzaminacyjne. Finał : egzamin ZDANY :)  Gorąco polecam raz jeszcze i pozdrawiam !  
Gość napisał(a):Witam wszystkich,jeśli ktoś szuka dobrego instruktora to polecam Pana Adama Żebrowskiego. Po 4 nieudanych egzaminach praktycznych w Warszawie przeniosłam się do Ostrołęki. Niestety nie znałam miasta i potrzebowałam dobrego instruktora, który by mnie przygotował do tego egzaminu. Całe szczęście trafiłam na Pana Adama, jest to spokojny i mega pozytywny człowiek. Dzięki niemu czułam, że jestem dobrze przygotowana i egzamin zdany! jeszcze raz dziękuję i wszystkim polecam

Gość

03-02-2014, 16:36
#15
Witam wszystkich,jeśli ktoś szuka dobrego instruktora to polecam Pana Adama Żebrowskiego. Po 4 nieudanych egzaminach praktycznych w Warszawie przeniosłam się do Ostrołęki. Niestety nie znałam miasta i potrzebowałam dobrego instruktora, który by mnie przygotował do tego egzaminu. Całe szczęście trafiłam na Pana Adama, jest to spokojny i mega pozytywny człowiek. Dzięki niemu czułam, że jestem dobrze przygotowana i egzamin zdany! jeszcze raz dziękuję i wszystkim polecam

strony: wstecz 1 ... 18 19 20 21 22 23
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów