Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]dlaczego nie polecasz  [/quote]A dlaczego ma polecać konkurencję? ;)

Gość

08-02-2011, 08:46
#1
[quote=Gość][quote=Gość]dlaczego nie polecasz  [/quote]A dlaczego ma polecać konkurencję? ;)
Gość napisał(a):kolego  to jest duży pomoc przy wyborze ośrodka ponieważ ludzie mieli do czynienia już ze ośrodkiem i dlatego wypowiadają się na różne tematy na forum  

Gość

08-02-2011, 13:17
#2
kolego  to jest duży pomoc przy wyborze ośrodka ponieważ ludzie mieli do czynienia już ze ośrodkiem i dlatego wypowiadają się na różne tematy na forum  
Gość napisał(a):Szkoła Bezpiecznej Jazdy i pan Robert. {wstyd} {zakochany}Dziękuję za wszystko. Egzamin oczywiście zdany za 1 razem.

Gość

08-02-2011, 20:34
#3
Szkoła Bezpiecznej Jazdy i pan Robert. {wstyd} {zakochany}Dziękuję za wszystko. Egzamin oczywiście zdany za 1 razem.
Gość napisał(a):Najlepiej jest na Ul.Kosciuszki u pana Henryka Wołosza super tłumaczy na wykładach a jazda z nim po miescie to sama przyjemności idzie sie nauczyć:){usmiech}{usmiech}{ok}

Gość

09-02-2011, 09:20
#4
Najlepiej jest na Ul.Kosciuszki u pana Henryka Wołosza super tłumaczy na wykładach a jazda z nim po miescie to sama przyjemności idzie sie nauczyć:){usmiech}{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):Co powiecie o GT  piszczie

Gość

09-02-2011, 12:09
#5
Co powiecie o GT  piszczie
Gość napisał(a):Co powiecie o GT  piszczie

Gość

09-02-2011, 12:10
#6
Co powiecie o GT  piszczie
Gość napisał(a):Co powiecie o GT  piszczie

Gość

09-02-2011, 12:12
#7
Co powiecie o GT  piszczie
Gość napisał(a):a co powiecie o kursie

Gość

09-02-2011, 13:09
#8
a co powiecie o kursie
Gość napisał(a):nie miałam styczności z tym ośrodkiem szkolenia ale uważa ze to jest żenada  

Gość

09-02-2011, 13:13
#9
nie miałam styczności z tym ośrodkiem szkolenia ale uważa ze to jest żenada  
Gość napisał(a):Skoro nie miałaś styczności to po co się wypowiadasz?

Gość

09-02-2011, 18:16
#10
Skoro nie miałaś styczności to po co się wypowiadasz?
Gość napisał(a):SBJ PAN ZAORSKI super instruktor, super wykładowca ,zajęcia z pierwszej pomocy, wszystko na najwyzszym poziomie,/////// polecam super szkoła .//////////////

Gość

09-02-2011, 18:57
#11
SBJ PAN ZAORSKI super instruktor, super wykładowca ,zajęcia z pierwszej pomocy, wszystko na najwyzszym poziomie,/////// polecam super szkoła .//////////////
Gość napisał(a):SBJ PAN ZAORSKI super instruktor, super wykładowca ,zajęcia z pierwszej pomocy, wszystko na najwyzszym poziomie,/////// polecam super szkoła .//////////////

Gość

09-02-2011, 18:58
#12
SBJ PAN ZAORSKI super instruktor, super wykładowca ,zajęcia z pierwszej pomocy, wszystko na najwyzszym poziomie,/////// polecam super szkoła .//////////////
Gość napisał(a):Witam. Nie jestem instruktorem i nie jestem właścicielem szkoły jazdy, żeby było jasne. Mam świeże prawko. Na kurs poszłam do Domasików, bo odpowiadały mi godziny wykładów, ale się rozczarowałam. Wykłady olewka, prawie zero pierwszej pomocy, a to ważne. Placu też nie mają jak należy tylko jakieś wertepy. Mimo usilnych starań za pierwszym razem oblałam na łuku{gafa}, nie nauczono techniki jak to się mówi z całym szacunkiem. Wykupiłam jazdy u konkurencji, znajoma poleciła mi Pana Zbyszka Tercjaka ze Znaku. Po trzech jazdach z Panem Zbyszkiem śmigałam jak trzeba i zdałam egzamin:). Nie wiem jak prowadzą wykłady w Znaku, ale słyszałam że lepiej niż u Domasików. Gdyby człowiek wcześniej wiedział...Uważam, że najważniejszy instruktor. POLECAM PANA ZBYSZKA TERCJAKA ZE ZNAKU - ŚWIETNY FACHOWIEC, OD RAZU POKAZAŁ MI MOJE BRAKI I MOGŁAM NAD TYM PRACOWAĆ. Serdeczne dzięki Panie Zbyszku.Pozdrawiam szukających. Kasia W. z osiedla Centrum:)

Gość

14-02-2011, 18:02
#13
Witam. Nie jestem instruktorem i nie jestem właścicielem szkoły jazdy, żeby było jasne. Mam świeże prawko. Na kurs poszłam do Domasików, bo odpowiadały mi godziny wykładów, ale się rozczarowałam. Wykłady olewka, prawie zero pierwszej pomocy, a to ważne. Placu też nie mają jak należy tylko jakieś wertepy. Mimo usilnych starań za pierwszym razem oblałam na łuku{gafa}, nie nauczono techniki jak to się mówi z całym szacunkiem. Wykupiłam jazdy u konkurencji, znajoma poleciła mi Pana Zbyszka Tercjaka ze Znaku. Po trzech jazdach z Panem Zbyszkiem śmigałam jak trzeba i zdałam egzamin:). Nie wiem jak prowadzą wykłady w Znaku, ale słyszałam że lepiej niż u Domasików. Gdyby człowiek wcześniej wiedział...Uważam, że najważniejszy instruktor. POLECAM PANA ZBYSZKA TERCJAKA ZE ZNAKU - ŚWIETNY FACHOWIEC, OD RAZU POKAZAŁ MI MOJE BRAKI I MOGŁAM NAD TYM PRACOWAĆ. Serdeczne dzięki Panie Zbyszku.Pozdrawiam szukających. Kasia W. z osiedla Centrum:)
Gość napisał(a):A z kim jeździłaś u Domasików? Bo chodzę tam na kurs i nie chce trafić na twojego instruktora :(

Gość

15-02-2011, 09:00
#14
A z kim jeździłaś u Domasików? Bo chodzę tam na kurs i nie chce trafić na twojego instruktora :(
Gość napisał(a):Bardzo polecam PKS i jako instruktora pana Janka. SUUUUUper instruktor. Nie polecam natomiast PROMOTORA i ZNAKU. W PROMOTORZE wykupiłem kurs na kat. B, 30 godz. zmarnowane (Konrad jest do bani, udaje luzaka, ale żeby nauczyć dobrze jeździć to cieniutko). Potem miałem lekcje doszkalejące w ZNAKU - i tu wyszło bardzo dużo błędów i niedouczeń z PROMOTORA. Dopiero w PKS. Nauczyli mnie wszystkiego, nie pokazali ale nauczyli.  

Gość

15-02-2011, 14:37
#15
Bardzo polecam PKS i jako instruktora pana Janka. SUUUUUper instruktor. Nie polecam natomiast PROMOTORA i ZNAKU. W PROMOTORZE wykupiłem kurs na kat. B, 30 godz. zmarnowane (Konrad jest do bani, udaje luzaka, ale żeby nauczyć dobrze jeździć to cieniutko). Potem miałem lekcje doszkalejące w ZNAKU - i tu wyszło bardzo dużo błędów i niedouczeń z PROMOTORA. Dopiero w PKS. Nauczyli mnie wszystkiego, nie pokazali ale nauczyli.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  [/quote]I ja również potwierdzam powyższe opinie. {mruga} pan Robert jest spoko, ale jest przy tym bardzo wymagający.{chytry} nie odpuszcza do ostatniej godziny i uczy w jaki sposób należy jeździć a nie tylko przygotowuje pod egzamin. poza tym jest świetnym psychologiem, potrafi przygotować na stres jaki jest na egzaminie i nigdy nie wypowiada się źle o egzaminatorach ( tak jak to robią w innych ośrodkach). Wiem bo szkoliłam się w innej szkole jazy, a u pana Roberta miałam kurs dodatkowy i dopiero tu zobaczyłam co to znaczy szkolenie i jak należy przygotować kursanta. cieszę się, że właśnie do tego ośrodka szkolenia kierowców trafiłam. {usmiech} Zdecydowanie POLECAM  wszystkim szukającym tą szkołę i pana Roberta jako instruktora{tak} poza tym jest bardzo przystojny{wstyd}

Gość

02-03-2011, 08:00
#16
[quote=Gość][quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  [/quote]I ja również potwierdzam powyższe opinie. {mruga} pan Robert jest spoko, ale jest przy tym bardzo wymagający.{chytry} nie odpuszcza do ostatniej godziny i uczy w jaki sposób należy jeździć a nie tylko przygotowuje pod egzamin. poza tym jest świetnym psychologiem, potrafi przygotować na stres jaki jest na egzaminie i nigdy nie wypowiada się źle o egzaminatorach ( tak jak to robią w innych ośrodkach). Wiem bo szkoliłam się w innej szkole jazy, a u pana Roberta miałam kurs dodatkowy i dopiero tu zobaczyłam co to znaczy szkolenie i jak należy przygotować kursanta. cieszę się, że właśnie do tego ośrodka szkolenia kierowców trafiłam. {usmiech} Zdecydowanie POLECAM  wszystkim szukającym tą szkołę i pana Roberta jako instruktora{tak} poza tym jest bardzo przystojny{wstyd}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  [/quote]I ja również potwierdzam powyższe opinie. {mruga} pan Robert jest spoko, ale jest przy tym bardzo wymagający.{chytry} nie odpuszcza do ostatniej godziny i uczy w jaki sposób należy jeździć a nie tylko przygotowuje pod egzamin. poza tym jest świetnym psychologiem, potrafi przygotować na stres jaki jest na egzaminie i nigdy nie wypowiada się źle o egzaminatorach ( tak jak to robią w innych ośrodkach). Wiem bo szkoliłam się w innej szkole jazy, a u pana Roberta miałam kurs dodatkowy i dopiero tu zobaczyłam co to znaczy szkolenie i jak należy przygotować kursanta. cieszę się, że właśnie do tego ośrodka szkolenia kierowców trafiłam. {usmiech} Zdecydowanie POLECAM  wszystkim szukającym tą szkołę i pana Roberta jako instruktora{tak} poza tym jest bardzo przystojny{wstyd} [/quote]hahahaha!!!  

Gość

02-03-2011, 21:38
#17
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  [/quote]I ja również potwierdzam powyższe opinie. {mruga} pan Robert jest spoko, ale jest przy tym bardzo wymagający.{chytry} nie odpuszcza do ostatniej godziny i uczy w jaki sposób należy jeździć a nie tylko przygotowuje pod egzamin. poza tym jest świetnym psychologiem, potrafi przygotować na stres jaki jest na egzaminie i nigdy nie wypowiada się źle o egzaminatorach ( tak jak to robią w innych ośrodkach). Wiem bo szkoliłam się w innej szkole jazy, a u pana Roberta miałam kurs dodatkowy i dopiero tu zobaczyłam co to znaczy szkolenie i jak należy przygotować kursanta. cieszę się, że właśnie do tego ośrodka szkolenia kierowców trafiłam. {usmiech} Zdecydowanie POLECAM  wszystkim szukającym tą szkołę i pana Roberta jako instruktora{tak} poza tym jest bardzo przystojny{wstyd} [/quote]hahahaha!!!  
Gość napisał(a):A ja to polecam p. Konrada Auchimika super gość "MOTOCROS" szybko wszystko potrafi w główki wpoić. Rewelacja Polecam {ok}

Gość

03-03-2011, 10:31
#18
A ja to polecam p. Konrada Auchimika super gość "MOTOCROS" szybko wszystko potrafi w główki wpoić. Rewelacja Polecam {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  [/quote]I ja również potwierdzam powyższe opinie. {mruga} pan Robert jest spoko, ale jest przy tym bardzo wymagający.{chytry} nie odpuszcza do ostatniej godziny i uczy w jaki sposób należy jeździć a nie tylko przygotowuje pod egzamin. poza tym jest świetnym psychologiem, potrafi przygotować na stres jaki jest na egzaminie i nigdy nie wypowiada się źle o egzaminatorach ( tak jak to robią w innych ośrodkach). Wiem bo szkoliłam się w innej szkole jazy, a u pana Roberta miałam kurs dodatkowy i dopiero tu zobaczyłam co to znaczy szkolenie i jak należy przygotować kursanta. cieszę się, że właśnie do tego ośrodka szkolenia kierowców trafiłam. {usmiech} Zdecydowanie POLECAM  wszystkim szukającym tą szkołę i pana Roberta jako instruktora{tak} poza tym jest bardzo przystojny{wstyd} [/quote]hahahaha!!!  [/quote]Normalnie jak ktoś to przeczyta, to moze dojść do wniosku że ten człowiek robi wszystko: goli, strzyże, bańki stawia :):):)

Gość

03-03-2011, 11:17
#19
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]jak dla mnie tylko szkoła bezpiecznej jazdy i pan Robert Zaorski jako instruktor. serdecznie pozdrawiam i dziekuję za cierpliwość{mruga}  [/quote]Potwierdzam - wykłady prowadzone rewelacyjnie, zajęcia praktyczne - z duuuuuuuża dozą cierpliwości dla kursanta, Efekt - egzamin zdany za pierwszym razem!!! ppozdrawiam już ex kursantka  [/quote]I ja również potwierdzam powyższe opinie. {mruga} pan Robert jest spoko, ale jest przy tym bardzo wymagający.{chytry} nie odpuszcza do ostatniej godziny i uczy w jaki sposób należy jeździć a nie tylko przygotowuje pod egzamin. poza tym jest świetnym psychologiem, potrafi przygotować na stres jaki jest na egzaminie i nigdy nie wypowiada się źle o egzaminatorach ( tak jak to robią w innych ośrodkach). Wiem bo szkoliłam się w innej szkole jazy, a u pana Roberta miałam kurs dodatkowy i dopiero tu zobaczyłam co to znaczy szkolenie i jak należy przygotować kursanta. cieszę się, że właśnie do tego ośrodka szkolenia kierowców trafiłam. {usmiech} Zdecydowanie POLECAM  wszystkim szukającym tą szkołę i pana Roberta jako instruktora{tak} poza tym jest bardzo przystojny{wstyd} [/quote]hahahaha!!!  [/quote]Normalnie jak ktoś to przeczyta, to moze dojść do wniosku że ten człowiek robi wszystko: goli, strzyże, bańki stawia :):):)
Gość napisał(a):Nie piszcie sami sobie komentarzy. Smiech na sali a w kebabie znaleźli włos jakiejś kursantki. Co z tym miastem sie dzieje?

Gość

03-03-2011, 22:42
#20
Nie piszcie sami sobie komentarzy. Smiech na sali a w kebabie znaleźli włos jakiejś kursantki. Co z tym miastem sie dzieje?

strony: wstecz 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów