Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Gość napisał(a):{mruga}{mruga}{mruga}

Gość

27-10-2011, 19:01
#1
{mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):ja polecam SPEED i Pana Krzysztofa, który uczy jazdy motocyklem super gość i bardzo dobrze uczy!!!!

Gość

28-10-2011, 10:00
#2
ja polecam SPEED i Pana Krzysztofa, który uczy jazdy motocyklem super gość i bardzo dobrze uczy!!!!
Gość napisał(a):ja polecam SPEED i Pana Krzysztofa, który uczy jazdy motocyklem super gość i bardzo dobrze uczy!!!!

Gość

28-10-2011, 10:01
#3
ja polecam SPEED i Pana Krzysztofa, który uczy jazdy motocyklem super gość i bardzo dobrze uczy!!!!
Gość napisał(a):A ja niedawno zdałam za pierwszym razem{usmiech} (ciesze sie jak nie wiem co!!!) jezdzilam w Znaku z Marcinem Frydrychem. Młody, przystojny i bardzo opanowany instruktor a do tego dobrze przygotowuje do egzaminu - moge go z czystym sumieniem polecic!!!  

Gość

28-10-2011, 15:18
#4
A ja niedawno zdałam za pierwszym razem{usmiech} (ciesze sie jak nie wiem co!!!) jezdzilam w Znaku z Marcinem Frydrychem. Młody, przystojny i bardzo opanowany instruktor a do tego dobrze przygotowuje do egzaminu - moge go z czystym sumieniem polecic!!!  
Gość napisał(a):A ja polecam MOTORS , pan Kisiel jest bardzo miłym , rzetelnym człowiekiem.{usmiech}

Gość

30-10-2011, 17:08
#5
A ja polecam MOTORS , pan Kisiel jest bardzo miłym , rzetelnym człowiekiem.{usmiech}
Gość napisał(a):hhmmm........a ja polecam Konrada Auchimika ze Szpitalnej zaj****ty koleś świetnie uczy poprostu super!!!

Gość

31-10-2011, 14:41
#6
hhmmm........a ja polecam Konrada Auchimika ze Szpitalnej zaj****ty koleś świetnie uczy poprostu super!!!
Gość napisał(a):http://www.motocaina.pl/?pwid=d15a8c221cec42b1b3712e3b34dca6 f5

Gość

31-10-2011, 21:24
#7
http://www.motocaina.pl/?pwid=d15a8c221cec42b1b3712e3b34dca6 f5
Gość napisał(a):[quote=Gość]{usmiech}może kiedyś, teraz niekoniecznie wiem z własnego doświadczenia. moim instruktorem był radek{nie} [/quote]moim tez byl;) i nie wiem co ty od niego chcesz... {zdziwko} wg mnie jest spoko.

Gość

23-11-2011, 20:33
#8
[quote=Gość]{usmiech}może kiedyś, teraz niekoniecznie wiem z własnego doświadczenia. moim instruktorem był radek{nie} [/quote]moim tez byl;) i nie wiem co ty od niego chcesz... {zdziwko} wg mnie jest spoko.
Gość napisał(a):Witam..a ja chwalę bardzo MZK..nie dość,że mają najtaniej w Ostrołęce,to jeszcze instruktorzy cierpliwi i kompetentni!Polecam!Pozdrawiam serdecznie:)

Gość

02-12-2011, 21:24
#9
Witam..a ja chwalę bardzo MZK..nie dość,że mają najtaniej w Ostrołęce,to jeszcze instruktorzy cierpliwi i kompetentni!Polecam!Pozdrawiam serdecznie:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam..a ja chwalę bardzo MZK..nie dość,że mają najtaniej w Ostrołęce,to jeszcze instruktorzy cierpliwi i kompetentni!Polecam!Pozdrawiam serdecznie:) [/quote]ale zaj.............. autoreklama{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}wszedzie byle nie do mzk i domoasika

Gość

05-12-2011, 07:52
#10
[quote=Gość]Witam..a ja chwalę bardzo MZK..nie dość,że mają najtaniej w Ostrołęce,to jeszcze instruktorzy cierpliwi i kompetentni!Polecam!Pozdrawiam serdecznie:) [/quote]ale zaj.............. autoreklama{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek }{diabelek}wszedzie byle nie do mzk i domoasika
Gość napisał(a):a ja polecam wszystkie szkoły nauki jazdy oprócz tej która chwali siebie a krytykuje wszystkich. to wystarczy zobaczyć jakie ip 83.12.190.66 czy administrator może podac nam wszystkim kto tak stanowczo krytykuje i ujada.

Gość

05-12-2011, 14:53
#11
a ja polecam wszystkie szkoły nauki jazdy oprócz tej która chwali siebie a krytykuje wszystkich. to wystarczy zobaczyć jakie ip 83.12.190.66 czy administrator może podac nam wszystkim kto tak stanowczo krytykuje i ujada.
Gość napisał(a):MAM PYTANIE>?? W KTÓRYM OŚRODKU NAUKI JAZDY W OSTROŁĘCE INSTRUKTOREM JEST KOBIETA??

Gość

18-03-2012, 13:02
#12
MAM PYTANIE>?? W KTÓRYM OŚRODKU NAUKI JAZDY W OSTROŁĘCE INSTRUKTOREM JEST KOBIETA??
Gość napisał(a):Kobiety w Szkołach Jazdy:1. Turbo2. Speed3. Samsel4. Znak5. DomasikWłaściwie w prawie każdej szkole jazdy jest kobieta.

Gość

18-03-2012, 15:42
#13
Kobiety w Szkołach Jazdy:1. Turbo2. Speed3. Samsel4. Znak5. DomasikWłaściwie w prawie każdej szkole jazdy jest kobieta.
Gość napisał(a):dzieki za info

Gość

18-03-2012, 17:22
#14
dzieki za info
Gość napisał(a):a czy mozna wybrac sobie instruktora czy daja jaki tam jest wolny??

Gość

18-03-2012, 17:44
#15
a czy mozna wybrac sobie instruktora czy daja jaki tam jest wolny??
Gość napisał(a):W mojej szkole mogłem sobie wybrać instruktora (specjalnie poszedłem do tej szkoły, bo mi go polecono) więc pewnie w innych jak powiesz, że chcesz z taką i taką osobą jeździć, to dostaniesz tę osobę :P

Gość

27-03-2012, 22:42
#16
W mojej szkole mogłem sobie wybrać instruktora (specjalnie poszedłem do tej szkoły, bo mi go polecono) więc pewnie w innych jak powiesz, że chcesz z taką i taką osobą jeździć, to dostaniesz tę osobę :P
Gość napisał(a):Którego instruktora byście polecili ze Znaku?  

Gość

24-07-2012, 19:42
#17
Którego instruktora byście polecili ze Znaku?  
Gość napisał(a):A ROBERT WOŁOSZ JAK UCZY - CHODZĘ WŁASNIE DO NIEGO NA KURS NIKT I NIC O NIM NIE PISZE

Gość

26-07-2012, 08:36
#18
A ROBERT WOŁOSZ JAK UCZY - CHODZĘ WŁASNIE DO NIEGO NA KURS NIKT I NIC O NIM NIE PISZE
Gość napisał(a):ok

Gość

30-07-2012, 11:06
#19
ok
Gość napisał(a):Ja nie polecam napewno osrodka "Kurs", jesli ktos chce jezdzic te 30h przez pol roku, to prosze tam isc :{zly}

Gość

31-07-2012, 07:48
#20
Ja nie polecam napewno osrodka "Kurs", jesli ktos chce jezdzic te 30h przez pol roku, to prosze tam isc :{zly}

strony: wstecz 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów