Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Gość napisał(a): szkoła domasik odradzam szczegulnie kat.c jeżdzą na klamocie marki  star dziwie się ludziom że chcą nim jeżdzić poprostu gościu dziaduje i tyle{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

16-08-2011, 22:16
#1
szkoła domasik odradzam szczegulnie kat.c jeżdzą na klamocie marki  star dziwie się ludziom że chcą nim jeżdzić poprostu gościu dziaduje i tyle{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani} {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dob ani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):na starze szkolą {nie}to chyba są sto lat za murzynami{gafa}{diabelek}

Gość

16-08-2011, 22:24
#2
na starze szkolą {nie}to chyba są sto lat za murzynami{gafa}{diabelek}
Gość napisał(a):ja jezdzilem u nic na scani wiec chyba nie wiesz co piszesz

Gość

17-08-2011, 14:58
#3
ja jezdzilem u nic na scani wiec chyba nie wiesz co piszesz
Gość napisał(a):Wszystkim niezdecydowanym polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "ZNAK".Uczyłem się tam ja i moja siostra.Obydwoje zdaliśmy egzamin na kat. B za pierwszym podejściem{usmiech}.Moim instruktorem był Przemek Samsel, który mnie świetnie przygotował do egzaminu{ok}.Szczerze polecam tego instruktora.Dzięki jeszcze raz Przemek{usmiech}.                                                                  Pozdrawiam Arek

Gość

27-09-2011, 20:00
#4
Wszystkim niezdecydowanym polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "ZNAK".Uczyłem się tam ja i moja siostra.Obydwoje zdaliśmy egzamin na kat. B za pierwszym podejściem{usmiech}.Moim instruktorem był Przemek Samsel, który mnie świetnie przygotował do egzaminu{ok}.Szczerze polecam tego instruktora.Dzięki jeszcze raz Przemek{usmiech}.                                                                  Pozdrawiam Arek
Gość napisał(a):Z własnego doświadczenia - polecam ,,ZNAK''!:)  

Gość

27-09-2011, 23:09
#5
Z własnego doświadczenia - polecam ,,ZNAK''!:)  
Gość napisał(a):{usmiech}może kiedyś, teraz niekoniecznie wiem z własnego doświadczenia. moim instruktorem był radek{nie}

Gość

28-09-2011, 07:36
#6
{usmiech}może kiedyś, teraz niekoniecznie wiem z własnego doświadczenia. moim instruktorem był radek{nie}
Gość napisał(a):ja zaś z własnego doświadczenia polecam firme "Domasik". fakt na kat C czasami jezdzi star lecz nie zawsze (starem tez sie dobrze jezdzi) {usmiech} Instruktorzy doskonale wiedzą czego mają nauczyc. Nie wiem jak na kat B bo niestety zdawałam w innym osrodku. na kat C, C+E i wspominam bardzo pozytywnie wszystkie jazdy i obydwa zakonczyły sie pozytywnym wynikiem a nie było mi wiadomo zupełnie nic na temat jazdy takimi samochodami wiec zapewniam - potrafią nauczyc.{usmiech} Pozdrawiam  

Gość

01-10-2011, 08:45
#7
ja zaś z własnego doświadczenia polecam firme "Domasik". fakt na kat C czasami jezdzi star lecz nie zawsze (starem tez sie dobrze jezdzi) {usmiech} Instruktorzy doskonale wiedzą czego mają nauczyc. Nie wiem jak na kat B bo niestety zdawałam w innym osrodku. na kat C, C+E i wspominam bardzo pozytywnie wszystkie jazdy i obydwa zakonczyły sie pozytywnym wynikiem a nie było mi wiadomo zupełnie nic na temat jazdy takimi samochodami wiec zapewniam - potrafią nauczyc.{usmiech} Pozdrawiam  
Gość napisał(a):ja zaś z własnego doświadczenia polecam firme "Domasik". fakt na kat C czasami jezdzi star lecz nie zawsze (starem tez sie dobrze jezdzi) {usmiech} Instruktorzy doskonale wiedzą czego mają nauczyc. Nie wiem jak na kat B bo niestety zdawałam w innym osrodku. na kat C, C+E i wspominam bardzo pozytywnie wszystkie jazdy i obydwa zakonczyły sie pozytywnym wynikiem a nie było mi wiadomo zupełnie nic na temat jazdy takimi samochodami wiec zapewniam - potrafią nauczyc.{usmiech} Pozdrawiam  

Gość

01-10-2011, 08:45
#8
ja zaś z własnego doświadczenia polecam firme "Domasik". fakt na kat C czasami jezdzi star lecz nie zawsze (starem tez sie dobrze jezdzi) {usmiech} Instruktorzy doskonale wiedzą czego mają nauczyc. Nie wiem jak na kat B bo niestety zdawałam w innym osrodku. na kat C, C+E i wspominam bardzo pozytywnie wszystkie jazdy i obydwa zakonczyły sie pozytywnym wynikiem a nie było mi wiadomo zupełnie nic na temat jazdy takimi samochodami wiec zapewniam - potrafią nauczyc.{usmiech} Pozdrawiam  
Gość napisał(a):I znowu się zaczyna....... wystarczy tylko przejrzeć numery IP. I wszystko na jaw wychodzi.  

Gość

05-10-2011, 09:38
#9
I znowu się zaczyna....... wystarczy tylko przejrzeć numery IP. I wszystko na jaw wychodzi.  
Gość napisał(a):Nie tylko C, C+E u Domasików jest dobrze robić, mają świetnych instruktorów na kat. B. Moi znajomi i ja zdaliśmy za pierwszym razem, zdarzają się przypadki, że ktoś obleje ale i tak polecam. Instruktorzy są sympatyczni i dużo wymagają podczas szkolenia. Nie chcę pisać kto mnie uczył z instruktorów bo nie będę robił mu rekalmy, ale wystarczy porozmawiać ze znajomi i można szybko sie dowiedzieć o kogo chodzi.  

Gość

05-10-2011, 11:02
#10
Nie tylko C, C+E u Domasików jest dobrze robić, mają świetnych instruktorów na kat. B. Moi znajomi i ja zdaliśmy za pierwszym razem, zdarzają się przypadki, że ktoś obleje ale i tak polecam. Instruktorzy są sympatyczni i dużo wymagają podczas szkolenia. Nie chcę pisać kto mnie uczył z instruktorów bo nie będę robił mu rekalmy, ale wystarczy porozmawiać ze znajomi i można szybko sie dowiedzieć o kogo chodzi.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie tylko C, C+E u Domasików jest dobrze robić, mają świetnych instruktorów na kat. B. Moi znajomi i ja zdaliśmy za pierwszym razem, zdarzają się przypadki, że ktoś obleje ale i tak polecam. Instruktorzy są sympatyczni i dużo wymagają podczas szkolenia. Nie chcę pisać kto mnie uczył z instruktorów bo nie będę robił mu rekalmy, ale wystarczy porozmawiać ze znajomi i można szybko sie dowiedzieć o kogo chodzi.  [/quote]pewnie nawet nie wiesz z kim jezdziles (as) {smutny} a moze ze wszystkimi i pewnie na pandzie

Gość

05-10-2011, 21:23
#11
[quote=Gość]Nie tylko C, C+E u Domasików jest dobrze robić, mają świetnych instruktorów na kat. B. Moi znajomi i ja zdaliśmy za pierwszym razem, zdarzają się przypadki, że ktoś obleje ale i tak polecam. Instruktorzy są sympatyczni i dużo wymagają podczas szkolenia. Nie chcę pisać kto mnie uczył z instruktorów bo nie będę robił mu rekalmy, ale wystarczy porozmawiać ze znajomi i można szybko sie dowiedzieć o kogo chodzi.  [/quote]pewnie nawet nie wiesz z kim jezdziles (as) {smutny} a moze ze wszystkimi i pewnie na pandzie
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie tylko C, C+E u Domasików jest dobrze robić, mają świetnych instruktorów na kat. B. Moi znajomi i ja zdaliśmy za pierwszym razem, zdarzają się przypadki, że ktoś obleje ale i tak polecam. Instruktorzy są sympatyczni i dużo wymagają podczas szkolenia. Nie chcę pisać kto mnie uczył z instruktorów bo nie będę robił mu rekalmy, ale wystarczy porozmawiać ze znajomi i można szybko sie dowiedzieć o kogo chodzi.  [/quote]hahahahahahahah{diabelek}{chytry}a może było tak : 2 motocyklistów przed tobą, a ty za kierownicą pandy {smutny}, bo z tego ta szkoła przecież słynie, szybki kurs, szybka kasa, ZERO WYKŁADÓW, ZERO SOLIDNOŚCI i faktycznie warto porozmawiać ze znajomymi{gafa}

Gość

06-10-2011, 07:40
#12
[quote=Gość]Nie tylko C, C+E u Domasików jest dobrze robić, mają świetnych instruktorów na kat. B. Moi znajomi i ja zdaliśmy za pierwszym razem, zdarzają się przypadki, że ktoś obleje ale i tak polecam. Instruktorzy są sympatyczni i dużo wymagają podczas szkolenia. Nie chcę pisać kto mnie uczył z instruktorów bo nie będę robił mu rekalmy, ale wystarczy porozmawiać ze znajomi i można szybko sie dowiedzieć o kogo chodzi.  [/quote]hahahahahahahah{diabelek}{chytry}a może było tak : 2 motocyklistów przed tobą, a ty za kierownicą pandy {smutny}, bo z tego ta szkoła przecież słynie, szybki kurs, szybka kasa, ZERO WYKŁADÓW, ZERO SOLIDNOŚCI i faktycznie warto porozmawiać ze znajomymi{gafa}
Gość napisał(a):Bardzo mi się podoba ta reklama hahaSBJ SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY ROBERT ZAORSKIBijesz rekordy w niezaliczonychegzaminach praktycznych na prawo jazdy?A może Twój instruktor nauki jazdykrzyczy tak głośno, że boisz się o własne i jego zdrowie?Czy też jazdy prowadzone są wsamochodzie tak zdezelowanym, że dziwisz się, że jeszcze jeździ?Rozwiązanie to SBJ SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY ROBERT ZAORSKI , z którą kurs prawa jazdy oraz sam egzaminzawsze idzie gładko.- Nie krzyczymy- Nie bijemy po rękach, tudzież innych częściach ciała- Sami zdaliśmy egzaminy na prawo jazdy za pierwszym razem- Też jesteśmy (o dziwo!) ludźmi – można z nami pogadać- Nie zdzieramy- Jesteśmy elastyczni i dostępni 7 dni w tygodniu- Fachowo przygotowujemy do egzaminu- Uczymy dynamicznie, przekraczamy barierę 50 km/hSkontaktuj się z Nami i sprawdź sam!SBJ SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY ROBERT ZAORSKITEL  601-378-601LUB O-KA GŁOWACKIEGO 39[size=18][/size][size=18][/size][b]

Gość

06-10-2011, 13:18
#13
Bardzo mi się podoba ta reklama hahaSBJ SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY ROBERT ZAORSKIBijesz rekordy w niezaliczonychegzaminach praktycznych na prawo jazdy?A może Twój instruktor nauki jazdykrzyczy tak głośno, że boisz się o własne i jego zdrowie?Czy też jazdy prowadzone są wsamochodzie tak zdezelowanym, że dziwisz się, że jeszcze jeździ?Rozwiązanie to SBJ SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY ROBERT ZAORSKI , z którą kurs prawa jazdy oraz sam egzaminzawsze idzie gładko.- Nie krzyczymy- Nie bijemy po rękach, tudzież innych częściach ciała- Sami zdaliśmy egzaminy na prawo jazdy za pierwszym razem- Też jesteśmy (o dziwo!) ludźmi – można z nami pogadać- Nie zdzieramy- Jesteśmy elastyczni i dostępni 7 dni w tygodniu- Fachowo przygotowujemy do egzaminu- Uczymy dynamicznie, przekraczamy barierę 50 km/hSkontaktuj się z Nami i sprawdź sam!SBJ SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY ROBERT ZAORSKITEL  601-378-601LUB O-KA GŁOWACKIEGO 39[size=18][/size][size=18][/size][b]
Gość napisał(a):hehe!! poje.ało  gościa równo{nie}

Gość

06-10-2011, 13:57
#14
hehe!! poje.ało  gościa równo{nie}
Gość napisał(a):polecam szkołę bezpiecznej jazdy tylko żeby pan Zaorski mnie nauczył a nie gadał jaka ja jestem ładna to było by dobrze zero powagi pozdrawiam jak to mnie nazwał blondi kasia  

Gość

06-10-2011, 23:39
#15
polecam szkołę bezpiecznej jazdy tylko żeby pan Zaorski mnie nauczył a nie gadał jaka ja jestem ładna to było by dobrze zero powagi pozdrawiam jak to mnie nazwał blondi kasia  
Gość napisał(a):i co bolało /////// facet chciał byc miły ///// ja polecam sbj chociaz jestem facetem zdałem za pierwszym razem

Gość

07-10-2011, 12:03
#16
i co bolało /////// facet chciał byc miły ///// ja polecam sbj chociaz jestem facetem zdałem za pierwszym razem
Gość napisał(a):i co bolało /////// facet chciał byc miły ///// ja polecam sbj chociaz jestem facetem zdałem za pierwszym razem

Gość

07-10-2011, 12:03
#17
i co bolało /////// facet chciał byc miły ///// ja polecam sbj chociaz jestem facetem zdałem za pierwszym razem
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam szkołę bezpiecznej jazdy tylko żeby pan Zaorski mnie nauczył a nie gadał jaka ja jestem ładna to było by dobrze zero powagi pozdrawiam jak to mnie nazwał blondi kasia  [/quote]no cóż o ile znam roberta to raczej to niemożliwe, żeby w ten sposób do ciebie się odezwał. pomówić kogoś na forum prosta sprawa ale skoro już to robisz to jeżeli masz odwagę to podpisz sie imieniem i nazwiskiem{nie}

Gość

07-10-2011, 12:45
#18
[quote=Gość]polecam szkołę bezpiecznej jazdy tylko żeby pan Zaorski mnie nauczył a nie gadał jaka ja jestem ładna to było by dobrze zero powagi pozdrawiam jak to mnie nazwał blondi kasia  [/quote]no cóż o ile znam roberta to raczej to niemożliwe, żeby w ten sposób do ciebie się odezwał. pomówić kogoś na forum prosta sprawa ale skoro już to robisz to jeżeli masz odwagę to podpisz sie imieniem i nazwiskiem{nie}
Gość napisał(a):A ja uczyłam się w MOTORS i nie narzekam

Gość

09-10-2011, 14:11
#19
A ja uczyłam się w MOTORS i nie narzekam
Gość napisał(a):{mruga}{mruga}{mruga}

Gość

27-10-2011, 19:00
#20
{mruga}{mruga}{mruga}

strony: wstecz 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów