Gospoda pod jemiołami w Łodziskach-opinie

Założony przez magddusia
strony: wstecz 1 2 3 4 5
Gość napisał(a):Czerwone Gitary - koncert charytatywny :) Zapraszamy !!!http://www.eprzasnysz.pl/aktualnosci.php?artykul=4868

Gość

12-11-2011, 07:19
#1
Czerwone Gitary - koncert charytatywny :) Zapraszamy !!!http://www.eprzasnysz.pl/aktualnosci.php?artykul=4868
Gość napisał(a):piękne miejsce :) jedzonko pyszne :)

Gość

14-11-2011, 10:47
#2
piękne miejsce :) jedzonko pyszne :)
Gość napisał(a):zgadzam się całkowicie.pyszne obiadki i świetna atmosfera

Gość

14-11-2011, 15:40
#3
zgadzam się całkowicie.pyszne obiadki i świetna atmosfera
Gość napisał(a):Ja miałam tam wesele,i było tam naprawde super, jedzonko pyszne,a gościom spodobał się wystrój sali.

Gość

01-04-2013, 15:35
#4
Ja miałam tam wesele,i było tam naprawde super, jedzonko pyszne,a gościom spodobał się wystrój sali.
Gość napisał(a):Z tym super to już tak nie przesadzajcie i się zbytnio nie rozpisujcie...Byłem tam z dziewczyną. Mi smakowało ale dziewczynie nie za bardzo. Miejsce jak miejsce. Ogólnie nie mój klimat ale warto odwiedzić to miejsce nawet po to żeby zobaczyć jak 100 lat temu wyglądała izba w polskim domu :)

Gość

04-04-2013, 13:11
#5
Z tym super to już tak nie przesadzajcie i się zbytnio nie rozpisujcie...Byłem tam z dziewczyną. Mi smakowało ale dziewczynie nie za bardzo. Miejsce jak miejsce. Ogólnie nie mój klimat ale warto odwiedzić to miejsce nawet po to żeby zobaczyć jak 100 lat temu wyglądała izba w polskim domu :)
Gość napisał(a):Byłem tam na sylwestrze - bardzo ładne kelnerki {zakochany}

Gość

08-01-2014, 14:39
#6
Byłem tam na sylwestrze - bardzo ładne kelnerki {zakochany}
Gość napisał(a):z tymi kelnerkami bym nie przesadzał. Takie dziołchy :-) Widziałem ładniejsze.

Gość

08-01-2014, 21:53
#7
z tymi kelnerkami bym nie przesadzał. Takie dziołchy :-) Widziałem ładniejsze.
Gość napisał(a):[quote=Gość]z tymi kelnerkami bym nie przesadzał. Takie dziołchy :-) Widziałem ładniejsze. [/quote]o sorry, pomyliły mi się knajpy. Tych kelnerek nie widziałem ;-)

Gość

08-01-2014, 22:29
#8
[quote=Gość]z tymi kelnerkami bym nie przesadzał. Takie dziołchy :-) Widziałem ładniejsze. [/quote]o sorry, pomyliły mi się knajpy. Tych kelnerek nie widziałem ;-)
Gość napisał(a):Jestem klientem tej knajpy od jakiś 3 miesięcy, muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony! Jeszcze nigdy nie byłem w takiej restauracji, w której panuje taka miła atmosfera. Bardzo fajne miłe i ładne kelnerki, muzyka czasami jest nieodpowiednia, ale to chyba przez gusta, milutka kotka Klara - nic dodać nic ująć. Jedzenie pycha! Po prostu rewelacja. Szczerze polecam :)  

Gość

09-01-2014, 18:39
#9
Jestem klientem tej knajpy od jakiś 3 miesięcy, muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony! Jeszcze nigdy nie byłem w takiej restauracji, w której panuje taka miła atmosfera. Bardzo fajne miłe i ładne kelnerki, muzyka czasami jest nieodpowiednia, ale to chyba przez gusta, milutka kotka Klara - nic dodać nic ująć. Jedzenie pycha! Po prostu rewelacja. Szczerze polecam :)  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]z tymi kelnerkami bym nie przesadzał. Takie dziołchy :-) Widziałem ładniejsze. [/quote]o sorry, pomyliły mi się knajpy. Tych kelnerek nie widziałem ;-) [/quote]a ja to tam sie zgodze  

Gość

29-04-2014, 16:32
#10
[quote=Gość][quote=Gość]z tymi kelnerkami bym nie przesadzał. Takie dziołchy :-) Widziałem ładniejsze. [/quote]o sorry, pomyliły mi się knajpy. Tych kelnerek nie widziałem ;-) [/quote]a ja to tam sie zgodze  
Gość napisał(a):Bardzo fajny pomysł ze zwierzętami. DLACZEGO PSY SĄ NA ŁAŃCUCHACH???? Rozumiem, że to niby wiejska zagroda , ale bez przesady jeśli są zwierzęta to trzeba im zapewnić godziwe warunki. Nikt kto kocha zwierzęta tam nie zajedzie widząc burki przy budach. Błagam zmieńcie to, bo to psuje cały ten klimat który tam jest.

Gość

30-04-2014, 17:13
#11
Bardzo fajny pomysł ze zwierzętami. DLACZEGO PSY SĄ NA ŁAŃCUCHACH???? Rozumiem, że to niby wiejska zagroda , ale bez przesady jeśli są zwierzęta to trzeba im zapewnić godziwe warunki. Nikt kto kocha zwierzęta tam nie zajedzie widząc burki przy budach. Błagam zmieńcie to, bo to psuje cały ten klimat który tam jest.
Gość napisał(a):

Wygląd zewnętrzny nas zachwycił, więc za jechaliśmy.

Ponad godzinę czekaliśmy na jedzenie, które okazało się średnio smaczne. Na rachunek też nie można było się do czekać, który błędnie został naliczony.

W wielu miejscach już byłam, ale to  miejsce to porażka

Gość

23-06-2019, 16:31
#12

Wygląd zewnętrzny nas zachwycił, więc za jechaliśmy.

Ponad godzinę czekaliśmy na jedzenie, które okazało się średnio smaczne. Na rachunek też nie można było się do czekać, który błędnie został naliczony.

W wielu miejscach już byłam, ale to  miejsce to porażka


strony: wstecz 1 2 3 4 5
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów