Gospoda pod jemiołami w Łodziskach-opinie

Założony przez magddusia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Może ktoś miał wesele zorganizowane w Gospodzie pod Jemiołami ? jaka cena jest i ogólnie jaki nastrój. Dziekuje

Gość

26-07-2010, 09:14
#1
Może ktoś miał wesele zorganizowane w Gospodzie pod Jemiołami ? jaka cena jest i ogólnie jaki nastrój. Dziekuje
Gość napisał(a):Może ktoś miał wesele zorganizowane w Gospodzie pod Jemiołami ? jaka cena jest i ogólnie jaki nastrój. Dziekuje

Gość

26-07-2010, 09:14
#2
Może ktoś miał wesele zorganizowane w Gospodzie pod Jemiołami ? jaka cena jest i ogólnie jaki nastrój. Dziekuje
Gość napisał(a):120 zł za osobę, 5 dań

Gość

26-07-2010, 16:23
#3
120 zł za osobę, 5 dań
Gość napisał(a):Dziękuje a dokładniej jak jest na sali dużo miejsca i jaki nastrój?

Gość

27-07-2010, 08:38
#4
Dziękuje a dokładniej jak jest na sali dużo miejsca i jaki nastrój?
Gość napisał(a):Czy ktoś poleca gospodę pod jemiołami na przyjecie weselne????????może ktoś miał przyjemność bawić się tam?

Gość

27-07-2010, 09:04
#5
Czy ktoś poleca gospodę pod jemiołami na przyjecie weselne????????może ktoś miał przyjemność bawić się tam?
Gość napisał(a):najlepiej to wybierz się tam i dokładnie o wszystko zapytaj właściciela. W środku jest ładnie. Z zewnątrz też to ładnie wygląda. Za to bardzo masywne, niewygodne ławki i stoły są wewnątrz. Strasznie duuuże kieliszki były...

Gość

27-07-2010, 14:45
#6
najlepiej to wybierz się tam i dokładnie o wszystko zapytaj właściciela. W środku jest ładnie. Z zewnątrz też to ładnie wygląda. Za to bardzo masywne, niewygodne ławki i stoły są wewnątrz. Strasznie duuuże kieliszki były...
Gość napisał(a):Witam! Miałam tam organizowane wesele. Właścicielka więcej wymaga od klienta niż od siebie. Mówiąc o dekoracji sali,żywych kwiatach, zastaliśmy mech i po kilka konwalii. 120 zł za osobę 4 ciepłe dania, bez ciast, napoi i owoców. Gościom bardzo podobał się wystrój. Wszyscy, My jako młodzi również, bardzo narzekaliśmy na bardzo powolne i niezorganizowane kelnerki. Właścicielka bierze pięniążki na dzień przed weselem lub tego samego dnia rano(może i ma racje, bo gdybym miała jej płacić po weselu, dostałaby tylko 3/4 zapłaty, na więcej nie zapracowali). Więc jak miałabym urządzić tam jeszcze raz wesele, musiałabym bardzo mocno się nad tym zastanowić.

Gość

02-08-2010, 18:59
#7
Witam! Miałam tam organizowane wesele. Właścicielka więcej wymaga od klienta niż od siebie. Mówiąc o dekoracji sali,żywych kwiatach, zastaliśmy mech i po kilka konwalii. 120 zł za osobę 4 ciepłe dania, bez ciast, napoi i owoców. Gościom bardzo podobał się wystrój. Wszyscy, My jako młodzi również, bardzo narzekaliśmy na bardzo powolne i niezorganizowane kelnerki. Właścicielka bierze pięniążki na dzień przed weselem lub tego samego dnia rano(może i ma racje, bo gdybym miała jej płacić po weselu, dostałaby tylko 3/4 zapłaty, na więcej nie zapracowali). Więc jak miałabym urządzić tam jeszcze raz wesele, musiałabym bardzo mocno się nad tym zastanowić.
Gość napisał(a):MHY dziękuje także trzeba zastanowić się . Pozdrawiam

Gość

05-08-2010, 19:21
#8
MHY dziękuje także trzeba zastanowić się . Pozdrawiam
Gość napisał(a):Jedzenie, które zostaje z przyjęcia weselnego jest zwracane czy pozostaje ? Dziękuje

Gość

05-08-2010, 19:27
#9
Jedzenie, które zostaje z przyjęcia weselnego jest zwracane czy pozostaje ? Dziękuje
Gość napisał(a):Tak, jest zwracane. A co jeszcze zapomniałam dodać, personel gospody częstował się wyrobami i bimbrem ze stołu wiejskiego(oczywiście wyroby były nasze).

Gość

07-08-2010, 09:10
#10
Tak, jest zwracane. A co jeszcze zapomniałam dodać, personel gospody częstował się wyrobami i bimbrem ze stołu wiejskiego(oczywiście wyroby były nasze).
Gość napisał(a):I bardzo dobrze , że się częstowali. Jeśli  ktoś nie rozumie ,że w Ostrołece są tylko trzy sale godne zaufania to proszę bardzo niech eksperymentuje z innymi lokalami. Jesteśmy zespołem i to nie z Ostrołęki.1.Zakłady mięsne2.Olimpia3.Augustyniak

Gość

07-08-2010, 22:29
#11
I bardzo dobrze , że się częstowali. Jeśli  ktoś nie rozumie ,że w Ostrołece są tylko trzy sale godne zaufania to proszę bardzo niech eksperymentuje z innymi lokalami. Jesteśmy zespołem i to nie z Ostrołęki.1.Zakłady mięsne2.Olimpia3.Augustyniak
Gość napisał(a):[quote=Gość]zachecona wpisami rowniez odwiedzilam gospode,wystroj przepiekny ale ceny to chyba warszawskie,ok jesli jedzenie jest dobre to jeszcze da sie przymnac oko, ale dostalismy bezsmakowe,miałam wrazenie ze troche wczorajsze,ja sie najadłam moj chłopak jednak nie, szczerze odradzam {nie}drogo i dotego niesmacznie,za wystrój jednak piątka {ok},fajny pomysł [/quote]Dołanczam się w 1000% też tam byłam wz koleżanką i mam dokładnie takie same zdanie.

Gość

12-08-2010, 21:34
#12
[quote=Gość]zachecona wpisami rowniez odwiedzilam gospode,wystroj przepiekny ale ceny to chyba warszawskie,ok jesli jedzenie jest dobre to jeszcze da sie przymnac oko, ale dostalismy bezsmakowe,miałam wrazenie ze troche wczorajsze,ja sie najadłam moj chłopak jednak nie, szczerze odradzam {nie}drogo i dotego niesmacznie,za wystrój jednak piątka {ok},fajny pomysł [/quote]Dołanczam się w 1000% też tam byłam wz koleżanką i mam dokładnie takie same zdanie.
Gość napisał(a):120zł od osoby, 5 dań gorących, ciasta, owoce, napoje we własnym zakresie. Bardzo ładny wystrój, chłodno w upalne dni, obsługa dba o gościa (zmiana naczyń), kawa, herbata bez ograniczeń. Jedzonko bardzo swojskie i smaczne. Bawiłam się niedawno w tym miejscu i było miło:)

Gość

13-08-2010, 12:06
#13
120zł od osoby, 5 dań gorących, ciasta, owoce, napoje we własnym zakresie. Bardzo ładny wystrój, chłodno w upalne dni, obsługa dba o gościa (zmiana naczyń), kawa, herbata bez ograniczeń. Jedzonko bardzo swojskie i smaczne. Bawiłam się niedawno w tym miejscu i było miło:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Tak, jest zwracane. A co jeszcze zapomniałam dodać, personel gospody częstował się wyrobami i bimbrem ze stołu wiejskiego(oczywiście wyroby były nasze). [/quote]Nie wiem dlaczego ostatnia moja wypowiedź została usunięta.No i co z tego,że się częstowali ubyło Wam tego kawałka kiełbasy czy chleba ze smalcem?dla gości zabrakło?

Gość

13-08-2010, 13:56
#14
[quote=Gość]Tak, jest zwracane. A co jeszcze zapomniałam dodać, personel gospody częstował się wyrobami i bimbrem ze stołu wiejskiego(oczywiście wyroby były nasze). [/quote]Nie wiem dlaczego ostatnia moja wypowiedź została usunięta.No i co z tego,że się częstowali ubyło Wam tego kawałka kiełbasy czy chleba ze smalcem?dla gości zabrakło?
Gość napisał(a):moja tez zostala usunieta,a jesli sie czestowala obsługa to chociaz pary młodej powinna sie zapytac czy mozna,{chytry},a jeśli sie nie spytała to sie nazywa kradziez {chytry},myśle ze mylimy pojecia tutaj

Gość

13-08-2010, 19:08
#15
moja tez zostala usunieta,a jesli sie czestowala obsługa to chociaz pary młodej powinna sie zapytac czy mozna,{chytry},a jeśli sie nie spytała to sie nazywa kradziez {chytry},myśle ze mylimy pojecia tutaj
Gość napisał(a):skończcie już temat tej "niewydarzonej" gospody, drugi a zarazem ostatni raz straciłem czas i pieniądze zajeżdżając z przyjaciółmi. Czas spędzony w oczekiwaniu na dania oraz niewykwalifikowana obsługa skutecznie zniechęca. Po prostu tragedia, dopóki właściciel nie pojmie prostej zasady, że to pracownik jest dla klienta a nie odwrotnie to nic dobrego ich nie czeka. Poza robieniem ludzi w balona, na zasadzie ładny budynek może wstąpię na chwile.Odradzam !!

Gość

14-08-2010, 08:49
#16
skończcie już temat tej "niewydarzonej" gospody, drugi a zarazem ostatni raz straciłem czas i pieniądze zajeżdżając z przyjaciółmi. Czas spędzony w oczekiwaniu na dania oraz niewykwalifikowana obsługa skutecznie zniechęca. Po prostu tragedia, dopóki właściciel nie pojmie prostej zasady, że to pracownik jest dla klienta a nie odwrotnie to nic dobrego ich nie czeka. Poza robieniem ludzi w balona, na zasadzie ładny budynek może wstąpię na chwile.Odradzam !!
Gość napisał(a):[quote=Gość]skończcie już temat tej "niewydarzonej" gospody, drugi a zarazem ostatni raz straciłem czas i pieniądze zajeżdżając z przyjaciółmi. Czas spędzony w oczekiwaniu na dania oraz niewykwalifikowana obsługa skutecznie zniechęca. Po prostu tragedia, dopóki właściciel nie pojmie prostej zasady, że to pracownik jest dla klienta a nie odwrotnie to nic dobrego ich nie czeka. Poza robieniem ludzi w balona, na zasadzie ładny budynek może wstąpię na chwile.Odradzam !! [/quote]Nie bardzo rozumiem jak Ci się za pierwszym razem nie podobało to dlaczego zajechałeś jeszcze raz ? więc chyba z tobą coś nie tak ?

Gość

23-08-2010, 22:59
#17
[quote=Gość]skończcie już temat tej "niewydarzonej" gospody, drugi a zarazem ostatni raz straciłem czas i pieniądze zajeżdżając z przyjaciółmi. Czas spędzony w oczekiwaniu na dania oraz niewykwalifikowana obsługa skutecznie zniechęca. Po prostu tragedia, dopóki właściciel nie pojmie prostej zasady, że to pracownik jest dla klienta a nie odwrotnie to nic dobrego ich nie czeka. Poza robieniem ludzi w balona, na zasadzie ładny budynek może wstąpię na chwile.Odradzam !! [/quote]Nie bardzo rozumiem jak Ci się za pierwszym razem nie podobało to dlaczego zajechałeś jeszcze raz ? więc chyba z tobą coś nie tak ?
Gość napisał(a):Bylam dzisiaj na obiedzie z rodzina, jedzenie wysmienite, a wlasciciel bardzo sympatyczny trzeba przyznac, ze dba o klienta.Panie z obslugi rowniez bardzo uczynne i mile.wydaje mi sie , ze te wszystkie niepochlebne komentarze wyplywaja od konkurencji, ktora nie moze przezyc, ze komus sie powiodlo.

Gość

29-08-2010, 19:10
#18
Bylam dzisiaj na obiedzie z rodzina, jedzenie wysmienite, a wlasciciel bardzo sympatyczny trzeba przyznac, ze dba o klienta.Panie z obslugi rowniez bardzo uczynne i mile.wydaje mi sie , ze te wszystkie niepochlebne komentarze wyplywaja od konkurencji, ktora nie moze przezyc, ze komus sie powiodlo.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam! Miałam tam organizowane wesele. Właścicielka więcej wymaga od klienta niż od siebie. Mówiąc o dekoracji sali,żywych kwiatach, zastaliśmy mech i po kilka konwalii. 120 zł za osobę 4 ciepłe dania, bez ciast, napoi i owoców. Gościom bardzo podobał się wystrój. Wszyscy, My jako młodzi również, bardzo narzekaliśmy na bardzo powolne i niezorganizowane kelnerki. Właścicielka bierze pięniążki na dzień przed weselem lub tego samego dnia rano(może i ma racje, bo gdybym miała jej płacić po weselu, dostałaby tylko 3/4 zapłaty, na więcej nie zapracowali). Więc jak miałabym urządzić tam jeszcze raz wesele, musiałabym bardzo mocno się nad tym zastanowić. [/quotPOPIERAM  

Gość

30-08-2010, 15:29
#19
[quote=Gość]Witam! Miałam tam organizowane wesele. Właścicielka więcej wymaga od klienta niż od siebie. Mówiąc o dekoracji sali,żywych kwiatach, zastaliśmy mech i po kilka konwalii. 120 zł za osobę 4 ciepłe dania, bez ciast, napoi i owoców. Gościom bardzo podobał się wystrój. Wszyscy, My jako młodzi również, bardzo narzekaliśmy na bardzo powolne i niezorganizowane kelnerki. Właścicielka bierze pięniążki na dzień przed weselem lub tego samego dnia rano(może i ma racje, bo gdybym miała jej płacić po weselu, dostałaby tylko 3/4 zapłaty, na więcej nie zapracowali). Więc jak miałabym urządzić tam jeszcze raz wesele, musiałabym bardzo mocno się nad tym zastanowić. [/quotPOPIERAM  
Gość napisał(a):Byłem tam kilka razy i nie wiem jak wam,ale mi tam smakuje.Gdyby tylko obniżyli ceny to byłbym tam codziennie {usmiech}

Gość

20-09-2010, 15:15
#20
Byłem tam kilka razy i nie wiem jak wam,ale mi tam smakuje.Gdyby tylko obniżyli ceny to byłbym tam codziennie {usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów