Ortodonta

Założony przez almanka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):A ja polecam Panią Agnieszkę Suska-szałkowska !!!!w lipcu zdjełam aparat po 2.5 roku leczenia {usmiech} Jestem bardzo zadowolona z efektów gdyż ząbki mialam krzywe {smutny}

Gość

18-11-2009, 15:16
#1
A ja polecam Panią Agnieszkę Suska-szałkowska !!!!w lipcu zdjełam aparat po 2.5 roku leczenia {usmiech} Jestem bardzo zadowolona z efektów gdyż ząbki mialam krzywe {smutny}
Gość napisał(a):Widzę że są tu 'wjazdy' na panią Szumowską. Dołączę się chętnie. Chodziłam do niej 3 lata ;/ 2,5 roku prostowala mi (stałym aparatem)zęby które po roku wyglądały świetnie. Im bliżej (setnego!) terminu ostatecznego zdjęcia coś się 'przypadkiem' krzywiło. Wizyty były niedelikatne, kolejki mega atmosfera jak u dentysty przy leczeniu kanałowym. Jej teorie że wszystko co się rozpierdzieli w mordce jest naszą winą,to też prawda.[b]Macie do niej numer?[/b]Ja od roku jestem od niej wolna,ale [u]zaczynają mi się ponownie krzywić zęby[/u] i chcę się z nią skontaktować. Numer miałam na karcie,której po zakończeniu kuracji z satysfakcją wyrzuciłam :P

Gość

08-11-2010, 18:13
#2
Widzę że są tu 'wjazdy' na panią Szumowską. Dołączę się chętnie. Chodziłam do niej 3 lata ;/ 2,5 roku prostowala mi (stałym aparatem)zęby które po roku wyglądały świetnie. Im bliżej (setnego!) terminu ostatecznego zdjęcia coś się 'przypadkiem' krzywiło. Wizyty były niedelikatne, kolejki mega atmosfera jak u dentysty przy leczeniu kanałowym. Jej teorie że wszystko co się rozpierdzieli w mordce jest naszą winą,to też prawda.[b]Macie do niej numer?[/b]Ja od roku jestem od niej wolna,ale [u]zaczynają mi się ponownie krzywić zęby[/u] i chcę się z nią skontaktować. Numer miałam na karcie,której po zakończeniu kuracji z satysfakcją wyrzuciłam :P
Gość napisał(a):A Paniusia która rejestruje na Kołataja to jeste dopiero nieprzyjemna !!!! Poucza jakby wszystkie rozumy zjadłai była madrzejsza od wszystkich lekarzy razem wzietych.Takie osoby nie powinny pracować z ludzmi!

Gość

16-11-2010, 09:36
#3
A Paniusia która rejestruje na Kołataja to jeste dopiero nieprzyjemna !!!! Poucza jakby wszystkie rozumy zjadłai była madrzejsza od wszystkich lekarzy razem wzietych.Takie osoby nie powinny pracować z ludzmi!
Gość napisał(a):ja również nie jestem zadowolona z leczenia u pani Szałkowskiej - Suskiej.  Nie zależy jej na jakości tylko na ilości :P Zapytana o cokolwiek zaraz się obrusza i robi się nieprzyjemna. Jest również bardzo niedelikatna. Jakbym miała zakładać jeszcze raz aparat to nigdy u tej pani.  

Gość

16-11-2010, 20:11
#4
ja również nie jestem zadowolona z leczenia u pani Szałkowskiej - Suskiej.  Nie zależy jej na jakości tylko na ilości :P Zapytana o cokolwiek zaraz się obrusza i robi się nieprzyjemna. Jest również bardzo niedelikatna. Jakbym miała zakładać jeszcze raz aparat to nigdy u tej pani.  
Gość napisał(a):hmmm...  troche tak ta opinia wyrwana z watku :P duzego wyboru ortodontow w Ostrolece to nie ma...

Gość

16-11-2010, 20:39
#5
hmmm...  troche tak ta opinia wyrwana z watku :P duzego wyboru ortodontow w Ostrolece to nie ma...
Gość napisał(a):[quote=Gość]W takim razie kogo najlepiej polecacie? Jestem w kropce..;/[/quote]najwidoczniej nikogo z Ostrołęki - jak większość "specjalistów"{gafa}

Gość

16-11-2010, 21:38
#6
[quote=Gość]W takim razie kogo najlepiej polecacie? Jestem w kropce..;/[/quote]najwidoczniej nikogo z Ostrołęki - jak większość "specjalistów"{gafa}
Gość napisał(a):dr Cwalina z lomzy/bialegostoku

Gość

16-11-2010, 21:40
#7
dr Cwalina z lomzy/bialegostoku
Gość napisał(a):A ja się nie zgodzę z opiniami o dr Agnieszce Suskiej-Szałkowskiej. Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona. Zawsze wytłumaczy i odpowie na każde moje pytanie, przy tym nie zauważyłam żeby się denerwowała czy była niemiła. Na wizytę nie czekam dłużej niż 5-10 minut. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych wszystkich negatywnych opiniach na Jej temat....

Gość

17-11-2010, 11:05
#8
A ja się nie zgodzę z opiniami o dr Agnieszce Suskiej-Szałkowskiej. Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona. Zawsze wytłumaczy i odpowie na każde moje pytanie, przy tym nie zauważyłam żeby się denerwowała czy była niemiła. Na wizytę nie czekam dłużej niż 5-10 minut. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych wszystkich negatywnych opiniach na Jej temat....
Gość napisał(a):A ja się nie zgodzę z opiniami o dr Agnieszce Suskiej-Szałkowskiej. Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona. Zawsze wytłumaczy i odpowie na każde moje pytanie, przy tym nie zauważyłam żeby się denerwowała czy była niemiła. Na wizytę nie czekam dłużej niż 5-10 minut. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych wszystkich negatywnych opiniach na Jej temat....

Gość

17-11-2010, 11:05
#9
A ja się nie zgodzę z opiniami o dr Agnieszce Suskiej-Szałkowskiej. Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona. Zawsze wytłumaczy i odpowie na każde moje pytanie, przy tym nie zauważyłam żeby się denerwowała czy była niemiła. Na wizytę nie czekam dłużej niż 5-10 minut. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych wszystkich negatywnych opiniach na Jej temat....
Gość napisał(a):ja też jestem za dr.Cwalina{ok}w ostrołęce nie ma co szukac{nie}

Gość

17-11-2010, 15:02
#10
ja też jestem za dr.Cwalina{ok}w ostrołęce nie ma co szukac{nie}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja się nie zgodzę z opiniami o dr Agnieszce Suskiej-Szałkowskiej. Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona. Zawsze wytłumaczy i odpowie na każde moje pytanie, przy tym nie zauważyłam żeby się denerwowała czy była niemiła. Na wizytę nie czekam dłużej niż 5-10 minut. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych wszystkich negatywnych opiniach na Jej temat.... [/quote]Na pierwszych kilku wizytach faktycznie tak było. A szczególnie na pierwszej - pani pięknie wytłumaczyła, odpowiedziała cierpliwie na wszystkie pytania z uśmiechem. Te pierwsze spotkanie miało wpływ, że zdecydowałam się zakładać aparat u niej a nie u doktor ... (nazwiska nie pamiętam , przyjmuje w domu po lewej stronie za pałacykiem w kierunku do billi - u niej pierwsze spotkanie trwało 5 minut) Jednakże gdy już termin zdjęcia aparatu się zbliżał i zaczęłam się dopytywać co i jak i dlaczego zaraz się irytowała i robiła nieprzyjemna. Odnośnie efektów po aparacie - myślałam, że będą lepsze... Szczerze jestem zawiedziona....

Gość

17-11-2010, 20:21
#11
[quote=Gość]A ja się nie zgodzę z opiniami o dr Agnieszce Suskiej-Szałkowskiej. Jestem w trakcie leczenia i jestem zadowolona. Zawsze wytłumaczy i odpowie na każde moje pytanie, przy tym nie zauważyłam żeby się denerwowała czy była niemiła. Na wizytę nie czekam dłużej niż 5-10 minut. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych wszystkich negatywnych opiniach na Jej temat.... [/quote]Na pierwszych kilku wizytach faktycznie tak było. A szczególnie na pierwszej - pani pięknie wytłumaczyła, odpowiedziała cierpliwie na wszystkie pytania z uśmiechem. Te pierwsze spotkanie miało wpływ, że zdecydowałam się zakładać aparat u niej a nie u doktor ... (nazwiska nie pamiętam , przyjmuje w domu po lewej stronie za pałacykiem w kierunku do billi - u niej pierwsze spotkanie trwało 5 minut) Jednakże gdy już termin zdjęcia aparatu się zbliżał i zaczęłam się dopytywać co i jak i dlaczego zaraz się irytowała i robiła nieprzyjemna. Odnośnie efektów po aparacie - myślałam, że będą lepsze... Szczerze jestem zawiedziona....
Gość napisał(a):Dr. Cwalina ! już 3-lata po zdjęciu aparatu z góry i dołu Wszystko Ok.Doktor przyjmuje w Łomży w domu swoich rodziców ale zakładanie i zdjęcie aparatu jest w jego zakładzie w Białymstoku. Bardzo Polecam .  

Gość

13-04-2011, 16:14
#12
Dr. Cwalina ! już 3-lata po zdjęciu aparatu z góry i dołu Wszystko Ok.Doktor przyjmuje w Łomży w domu swoich rodziców ale zakładanie i zdjęcie aparatu jest w jego zakładzie w Białymstoku. Bardzo Polecam .  
Gość napisał(a):ja u Suskiej-Szalkowskiej bylam jeden raz na konsultacji, chcialam zalozyc aparat... po tym spotkaniu zrezygnowalam. Absolutnie bylo tekstow typu "czy ma pani jakies pytania". Babka nawijala jak nakrecona, od razu mnie posadzila na fotel, ale wtedy jeszcze myslalam, ze czas na rozmowe bedzie pozniej... mylilam sie. prosto z fotela odprowadzila mnie do drzwi i tyle. Na zadne pytanie nie uzyskalam odpowiedzi. Wiecej tam nie wrocilam.

Gość

14-04-2011, 10:18
#13
ja u Suskiej-Szalkowskiej bylam jeden raz na konsultacji, chcialam zalozyc aparat... po tym spotkaniu zrezygnowalam. Absolutnie bylo tekstow typu "czy ma pani jakies pytania". Babka nawijala jak nakrecona, od razu mnie posadzila na fotel, ale wtedy jeszcze myslalam, ze czas na rozmowe bedzie pozniej... mylilam sie. prosto z fotela odprowadzila mnie do drzwi i tyle. Na zadne pytanie nie uzyskalam odpowiedzi. Wiecej tam nie wrocilam.
Gość napisał(a):To jak nie Ostrołęka to gdzie ?? Warszawa, Białystok, Przasnysz, Łomża ?? Apropos Pani/Pana Cwaliny z Łomży czytałem dużo różnych opinii, także tych złych... Co za czasy że nie można wybrać dobrego lekarza spośród tylu... Proszę o podpowiedzi  

Gość

19-04-2011, 19:47
#14
To jak nie Ostrołęka to gdzie ?? Warszawa, Białystok, Przasnysz, Łomża ?? Apropos Pani/Pana Cwaliny z Łomży czytałem dużo różnych opinii, także tych złych... Co za czasy że nie można wybrać dobrego lekarza spośród tylu... Proszę o podpowiedzi  
Gość napisał(a):Coś więcej o dr. Cwalinie- koszt i częstość wizyt? Jestem zainteresowana, gdyż polecała mi go moja dentystka. I nie wiem, bo może tylko po znajomości... Ale nie ukrywała, że jest drogi.

Gość

20-04-2011, 10:34
#15
Coś więcej o dr. Cwalinie- koszt i częstość wizyt? Jestem zainteresowana, gdyż polecała mi go moja dentystka. I nie wiem, bo może tylko po znajomości... Ale nie ukrywała, że jest drogi.
Gość napisał(a):mam aparat na oba łuki, długość leczenia była szacowana na "zdecydowanie krócej niż 2 lata", już jest po terminie... Pani doktor naciąga mnie na wizyty. Na rozmowę o postępach leczenia absolutnie nie ma czasu, jest naprawdę niedelikatna i nie robi przeglądu zębów w celu sprawdzenia ich stanu zdrowia - jak zaznaczała na początku, że należy to do jej obowiązków podczas kontrolnej wizyty za 100zł. Przegląd należy robić sobie samodzielnie. Wyrywa 2 zdrowe zęby trzonowe, a następnie zaleca ponowne ich wstawienie.. :)

Gość

05-06-2011, 18:08
#16
mam aparat na oba łuki, długość leczenia była szacowana na "zdecydowanie krócej niż 2 lata", już jest po terminie... Pani doktor naciąga mnie na wizyty. Na rozmowę o postępach leczenia absolutnie nie ma czasu, jest naprawdę niedelikatna i nie robi przeglądu zębów w celu sprawdzenia ich stanu zdrowia - jak zaznaczała na początku, że należy to do jej obowiązków podczas kontrolnej wizyty za 100zł. Przegląd należy robić sobie samodzielnie. Wyrywa 2 zdrowe zęby trzonowe, a następnie zaleca ponowne ich wstawienie.. :)
Gość napisał(a):przeciez nie da sie na oko okreslic ile czasu bedziesz nosic aparat... mogla powiedziec  okolo 2 lat, zalezy kto jaka ma wade itp. wiec bezsensu sie rozpisujesz o tym{gafa}. Trzeba sluchac co lekarz mowi, a nie bedzie nieporozumien:) co do zebow wyrwanych, ktore trzeba teraz wstawiac... to wspolczuje... bo to nie maly koszt{zly}

Gość

05-06-2011, 23:11
#17
przeciez nie da sie na oko okreslic ile czasu bedziesz nosic aparat... mogla powiedziec  okolo 2 lat, zalezy kto jaka ma wade itp. wiec bezsensu sie rozpisujesz o tym{gafa}. Trzeba sluchac co lekarz mowi, a nie bedzie nieporozumien:) co do zebow wyrwanych, ktore trzeba teraz wstawiac... to wspolczuje... bo to nie maly koszt{zly}
Gość napisał(a):dr małgorzata szymańska w piszu. sam "zabieg" nie boli tylko pożniej zeby sa obalale i nie mozna nic grysc bo boli:( mniej widoczny na gore 2100zl na dól 1600zl

Gość

07-06-2011, 11:49
#18
dr małgorzata szymańska w piszu. sam "zabieg" nie boli tylko pożniej zeby sa obalale i nie mozna nic grysc bo boli:( mniej widoczny na gore 2100zl na dól 1600zl
Gość napisał(a):Polecam dr Bogumiłę Gajdę z Makowa Maz., profesjonalistka w każdym calu.

Gość

08-06-2011, 11:27
#19
Polecam dr Bogumiłę Gajdę z Makowa Maz., profesjonalistka w każdym calu.
Gość napisał(a):Nie polecam Pani "dr"?? Suskiej-Szałkowskiej, która nie ma specjalizacji z ortodoncji a dużo osób się nabiera...ja też się nabrałam. Teoria na temat leczenia maksymalnie do 2 lat nie sprawdziła się i szczerze napiszę że gdybym miała cofnąć czas nigdy bym u tej Pani "dr" nie założyła aparatu...strata czasu i zero efektu. Zastanawiam się czy nie udać się do Ochrony Konkurencji i Konsumentów bo około 5 tysięcy to nie mało pieniędzy jak na zero efektu i dużo bólu...  

Gość

30-08-2011, 10:47
#20
Nie polecam Pani "dr"?? Suskiej-Szałkowskiej, która nie ma specjalizacji z ortodoncji a dużo osób się nabiera...ja też się nabrałam. Teoria na temat leczenia maksymalnie do 2 lat nie sprawdziła się i szczerze napiszę że gdybym miała cofnąć czas nigdy bym u tej Pani "dr" nie założyła aparatu...strata czasu i zero efektu. Zastanawiam się czy nie udać się do Ochrony Konkurencji i Konsumentów bo około 5 tysięcy to nie mało pieniędzy jak na zero efektu i dużo bólu...  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów