Salony fryzjerskie w Ostrołęce

Założony przez kakulka
strony: wstecz 1 2 3 4 5
Gość napisał(a):po co się pytacie na forum, ja napisałam szczerze, to ktoś mnie zjechał głupkowatym komentarzem, kobiety nienadążny za wami  

Gość

15-07-2014, 11:21
#1
po co się pytacie na forum, ja napisałam szczerze, to ktoś mnie zjechał głupkowatym komentarzem, kobiety nienadążny za wami  
Gość napisał(a):a mi odpowiada Le Diamant zawsze jestem zadowolona{ok}

Gość

15-07-2014, 17:14
#2
a mi odpowiada Le Diamant zawsze jestem zadowolona{ok}
Gość napisał(a):BYŁAM PONOWNIE W RENESANSIE U PANI MONIKI{usmiech} I JEST SUPER. TYLE W TEMACIE. {ok}

Gość

17-07-2014, 20:46
#3
BYŁAM PONOWNIE W RENESANSIE U PANI MONIKI{usmiech} I JEST SUPER. TYLE W TEMACIE. {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]BYŁAM PONOWNIE W RENESANSIE U PANI MONIKI{usmiech} I JEST SUPER. TYLE W TEMACIE. {ok} [/quote]Twoje szczęście jest naszym szczęściem {diabelek} Pozdrowienia Moniko {diabelek}

Gość

19-07-2014, 14:11
#4
[quote=Gość]BYŁAM PONOWNIE W RENESANSIE U PANI MONIKI{usmiech} I JEST SUPER. TYLE W TEMACIE. {ok} [/quote]Twoje szczęście jest naszym szczęściem {diabelek} Pozdrowienia Moniko {diabelek}
Gość napisał(a):BEZNADZIEJNE TE FORUM. SZCZEGÓLNIE KTOŚ -176.109.50.19. SAMO SIĘ OSTRZYŻ, MOŻE ZROBISZ TO NAJLEPIEJ. POCHWALIĆ NIKOGO NIE MOŻNA.....JA DO RENESANSU NIE CHODZĘ...I NIE BĘDĘ PISAŁA GDZIE- BO TO BEZ SENSU.

Gość

23-07-2014, 11:44
#5
BEZNADZIEJNE TE FORUM. SZCZEGÓLNIE KTOŚ -176.109.50.19. SAMO SIĘ OSTRZYŻ, MOŻE ZROBISZ TO NAJLEPIEJ. POCHWALIĆ NIKOGO NIE MOŻNA.....JA DO RENESANSU NIE CHODZĘ...I NIE BĘDĘ PISAŁA GDZIE- BO TO BEZ SENSU.
Gość napisał(a):[quote=Gość]BEZNADZIEJNE TE FORUM. SZCZEGÓLNIE KTOŚ -176.109.50.19. SAMO SIĘ OSTRZYŻ, MOŻE ZROBISZ TO NAJLEPIEJ. POCHWALIĆ NIKOGO NIE MOŻNA.....JA DO RENESANSU NIE CHODZĘ...I NIE BĘDĘ PISAŁA GDZIE- BO TO BEZ SENSU. [/quote]Wcześniej pisałaś, że chodzisz ;) Właśnie o to chodzi w tym wszystkim, wstawiacie kilka opinii z tego samego IP, a potem dziwicie się, że ktoś Wam wytyka palcami kłamstwo... ps. ja nie chodzę nigdzie do fryzjera, strzyże mnie koleżanka i jestem zadowolona :)

Gość

24-07-2014, 09:12
#6
[quote=Gość]BEZNADZIEJNE TE FORUM. SZCZEGÓLNIE KTOŚ -176.109.50.19. SAMO SIĘ OSTRZYŻ, MOŻE ZROBISZ TO NAJLEPIEJ. POCHWALIĆ NIKOGO NIE MOŻNA.....JA DO RENESANSU NIE CHODZĘ...I NIE BĘDĘ PISAŁA GDZIE- BO TO BEZ SENSU. [/quote]Wcześniej pisałaś, że chodzisz ;) Właśnie o to chodzi w tym wszystkim, wstawiacie kilka opinii z tego samego IP, a potem dziwicie się, że ktoś Wam wytyka palcami kłamstwo... ps. ja nie chodzę nigdzie do fryzjera, strzyże mnie koleżanka i jestem zadowolona :)
Gość napisał(a):TO BYŁA TAKA IRONIA- Z TEGO FORUM. NIE CHODZĘ DO RENESANSU, ANI DO PICASSO, ANI DO LE DIAMANT....A GDZIE TO ZACHOWAM DLA SIEBIE, BO DZIELIĆ SIĘ OPINIĄ NIE WARTO....{usmiech}

Gość

24-07-2014, 13:20
#7
TO BYŁA TAKA IRONIA- Z TEGO FORUM. NIE CHODZĘ DO RENESANSU, ANI DO PICASSO, ANI DO LE DIAMANT....A GDZIE TO ZACHOWAM DLA SIEBIE, BO DZIELIĆ SIĘ OPINIĄ NIE WARTO....{usmiech}
Gość napisał(a):Picasso odradzam a szczególnie panią AgnieszkęKobieta bez pomysłu nie umie doradzić,  bez wizji., a to w zawodzie fryzjera powinno być priorytetem

Gość

16-07-2015, 07:09
#8
Picasso odradzam a szczególnie panią AgnieszkęKobieta bez pomysłu nie umie doradzić,  bez wizji., a to w zawodzie fryzjera powinno być priorytetem
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.   [/quote]to wniosłaś do tematu{diabelek} [/quote]W życiu, taki design mi zrobiła, że sama siebie nie poznałam. źle dobrany kolor, nie wspomnę o strzyżeniu.Zero smaku i gustu ma babo{zly}

Gość

28-03-2017, 10:17
#9
[quote=Gość][quote=Gość]salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.   [/quote]to wniosłaś do tematu{diabelek} [/quote]W życiu, taki design mi zrobiła, że sama siebie nie poznałam. źle dobrany kolor, nie wspomnę o strzyżeniu.Zero smaku i gustu ma babo{zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.   [/quote]to wniosłaś do tematu{diabelek} [/quote]W życiu, taki design mi zrobiła, że sama siebie nie poznałam. źle dobrany kolor, nie wspomnę o strzyżeniu.Zero smaku i gustu ma babo{zly}

Gość

28-03-2017, 10:18
#10
[quote=Gość][quote=Gość]salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.   [/quote]to wniosłaś do tematu{diabelek} [/quote]W życiu, taki design mi zrobiła, że sama siebie nie poznałam. źle dobrany kolor, nie wspomnę o strzyżeniu.Zero smaku i gustu ma babo{zly}
beti23 napisał(a):To w końcu jaki fryzjer jest dobry, jakiego polecacie? Bo się pogubiłam ;)

beti23

Wpisów: 2
Dołączył: 03.04.2017
03-04-2017, 22:59
#11
To w końcu jaki fryzjer jest dobry, jakiego polecacie? Bo się pogubiłam ;)

strony: wstecz 1 2 3 4 5
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów