Salony fryzjerskie w Ostrołęce

Założony przez kakulka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):wiecie co z tym Vernisem to już jakies przegięcie, gdzie się o coś ktoś nie zapyta to zaraz nagonka że to Vernis i jego autoreklama.... noo kurde ile można???, a tak naprawdę to obserwując pozostałe wątki to się bardziej inne salony wychylają z pseudo reklamą niż ten cały "znienawidzony" Vernis...  

Gość

15-02-2012, 21:31
#1
wiecie co z tym Vernisem to już jakies przegięcie, gdzie się o coś ktoś nie zapyta to zaraz nagonka że to Vernis i jego autoreklama.... noo kurde ile można???, a tak naprawdę to obserwując pozostałe wątki to się bardziej inne salony wychylają z pseudo reklamą niż ten cały "znienawidzony" Vernis...  
Gość napisał(a):WEŹCIE LUDZIE NIE OBSMAROWUJCIE FRYZJEREK. JEDNA PISZE ŻE PANI MONIKA JEST SUPER DRUGA , ŻE NIE....KAŻDY CZŁOWIEK MA INNE POTRZEBY I CO INNEGO GO CIESZY. A TO, ŻE SIĘ NIE PODOBAŁO TO KWESTIA BARDZO WZGLĘDNA. NAJLEPIEJ IŚĆ I SIĘ SAMEMU PRZEKONAĆ.....WŁOSY NIE GŁOWA- ODROSNĄ.... ZADOWOLONA:-){usmiech}

Gość

18-02-2012, 13:34
#2
WEŹCIE LUDZIE NIE OBSMAROWUJCIE FRYZJEREK. JEDNA PISZE ŻE PANI MONIKA JEST SUPER DRUGA , ŻE NIE....KAŻDY CZŁOWIEK MA INNE POTRZEBY I CO INNEGO GO CIESZY. A TO, ŻE SIĘ NIE PODOBAŁO TO KWESTIA BARDZO WZGLĘDNA. NAJLEPIEJ IŚĆ I SIĘ SAMEMU PRZEKONAĆ.....WŁOSY NIE GŁOWA- ODROSNĄ.... ZADOWOLONA:-){usmiech}
Gość napisał(a):ile zarabiaja fryzjerki ?:D

Gość

18-02-2012, 14:02
#3
ile zarabiaja fryzjerki ?:D
Gość napisał(a):[quote=Gość]ile zarabiaja fryzjerki ?:D [/quote]9500zł, pasuje? Chcesz tyle zarabiać? To weź się do roboty!

Gość

18-02-2012, 15:38
#4
[quote=Gość]ile zarabiaja fryzjerki ?:D [/quote]9500zł, pasuje? Chcesz tyle zarabiać? To weź się do roboty!
Gość napisał(a):Która fryzjerka ścina włosy chińskim nożem lub ostatecznie brzytwą?Jężdżę do Łomży ale gdybym znalazła kogoś w O-ce to byłoby super.Kiedyś na Reymonta przy skrzyżowaniu z 6 Września był zakład w prywatnym domu i pracująca tam Pani nieźle władała brzytwą, ale później otworzyli tam jakiś bar i kontakt mi się urwałBędę wdzięczna za informację

Gość

20-02-2012, 00:27
#5
Która fryzjerka ścina włosy chińskim nożem lub ostatecznie brzytwą?Jężdżę do Łomży ale gdybym znalazła kogoś w O-ce to byłoby super.Kiedyś na Reymonta przy skrzyżowaniu z 6 Września był zakład w prywatnym domu i pracująca tam Pani nieźle władała brzytwą, ale później otworzyli tam jakiś bar i kontakt mi się urwałBędę wdzięczna za informację
Gość napisał(a):na PIŁSUDSKIEGO 15 strzygą brzytwą{usmiech}

Gość

20-02-2012, 22:45
#6
na PIŁSUDSKIEGO 15 strzygą brzytwą{usmiech}
Gość napisał(a):Polecam wszystkim Zuzie -salon Genesis na Kilińskiego - ja do niej chodzę jestem zadowolona włosy szybko rosną są zdrowe do tego nie dużo bierze , nie zrobi na głowie niczego czego byście nie chciały doradzi , a co najważniejsze przynajmniej dla mnie atmosfera jest super {ok}{usmiech}

Gość

23-02-2012, 00:16
#7
Polecam wszystkim Zuzie -salon Genesis na Kilińskiego - ja do niej chodzę jestem zadowolona włosy szybko rosną są zdrowe do tego nie dużo bierze , nie zrobi na głowie niczego czego byście nie chciały doradzi , a co najważniejsze przynajmniej dla mnie atmosfera jest super {ok}{usmiech}
mileczkaa2008 napisał(a):Jeszcze sie nie urodzil taki co by kazdemu dogodzil...U nas w miescie jest tyle fryzjerek/fryzjerow że w koncu kazda z Pań na kogoś dobrego trafi.Śmiesznie jest czytać złośliwe komentarze wiedząc że konkurencja oczernia.Kobiety dajcie sobie spokoj.To że akurat 1 na 100 klientek kolor czy strzyzenie nie wyszlo tak jak by tego oczekiwala to naturalne nikt nie jest doskonały.Jeśli ktoś jest niezadowolony z usługi to trzeba wrocic do tego salonu i poprosic o poprawke ktora nic nie kosztuje a nie wypisywac na forum.Branoc

mileczkaa2008

Wpisów: 1
Dołączył: 30.12.2010
09-03-2012, 23:03
#8
Jeszcze sie nie urodzil taki co by kazdemu dogodzil...U nas w miescie jest tyle fryzjerek/fryzjerow że w koncu kazda z Pań na kogoś dobrego trafi.Śmiesznie jest czytać złośliwe komentarze wiedząc że konkurencja oczernia.Kobiety dajcie sobie spokoj.To że akurat 1 na 100 klientek kolor czy strzyzenie nie wyszlo tak jak by tego oczekiwala to naturalne nikt nie jest doskonały.Jeśli ktoś jest niezadowolony z usługi to trzeba wrocic do tego salonu i poprosic o poprawke ktora nic nie kosztuje a nie wypisywac na forum.Branoc
Gość napisał(a):[quote=Gość]wiecie co z tym Vernisem to już jakies przegięcie, gdzie się o coś ktoś nie zapyta to zaraz nagonka że to Vernis i jego autoreklama.... noo kurde ile można???, a tak naprawdę to obserwując pozostałe wątki to się bardziej inne salony wychylają z pseudo reklamą niż ten cały "znienawidzony" Vernis...  [/quote]Dajcie spokój Vernisowi, oni tam teraz rolników szkolą na kosmetyczki...{gafa}

Gość

11-03-2012, 10:50
#9
[quote=Gość]wiecie co z tym Vernisem to już jakies przegięcie, gdzie się o coś ktoś nie zapyta to zaraz nagonka że to Vernis i jego autoreklama.... noo kurde ile można???, a tak naprawdę to obserwując pozostałe wątki to się bardziej inne salony wychylają z pseudo reklamą niż ten cały "znienawidzony" Vernis...  [/quote]Dajcie spokój Vernisowi, oni tam teraz rolników szkolą na kosmetyczki...{gafa}
Gość napisał(a):Vernis sam na siebie bata kręci, szkolą domowych paplaków a paplaki robią na kosmetykach rynkowych za połowe ceny{dobani}

Gość

11-03-2012, 22:25
#10
Vernis sam na siebie bata kręci, szkolą domowych paplaków a paplaki robią na kosmetykach rynkowych za połowe ceny{dobani}
Gość napisał(a):Dobry wieczór.Małe pytanie dla zorientowanych, jaki jest sens ogłaszania się na portalach typu Sweetdeal. Robicie usługę za połowę ceny, płacicie prowizję następne 35-40% ceny, dochodzą materiały, energia, zusy, opłaty...Na czym zarabiacie? Może ja nie umiem liczyć, ale jak widzę te oferty typu manicure za 20zł. lub solarium za 0,50 lub 1zł. to na czym zarabiacie?A może ja coś żle liczę. Z góry dzięki za odpowiedż.Pozdrawiam

Gość

11-03-2012, 22:41
#11
Dobry wieczór.Małe pytanie dla zorientowanych, jaki jest sens ogłaszania się na portalach typu Sweetdeal. Robicie usługę za połowę ceny, płacicie prowizję następne 35-40% ceny, dochodzą materiały, energia, zusy, opłaty...Na czym zarabiacie? Może ja nie umiem liczyć, ale jak widzę te oferty typu manicure za 20zł. lub solarium za 0,50 lub 1zł. to na czym zarabiacie?A może ja coś żle liczę. Z góry dzięki za odpowiedż.Pozdrawiam
Gość napisał(a):raz skorzystalam z takiej uslugi w goldwel i nigdy wiecej.fryzjerka fryzjerki zapytala "ta pielegnacje robimy na zwyklej odzywce bo nie ma...(czegos tam)??wlosy sie elektryzowaly,nie mialy zapachu i byly szorstkie..strzyzenie ok.pielegnacja blee{nie}

Gość

11-03-2012, 22:55
#12
raz skorzystalam z takiej uslugi w goldwel i nigdy wiecej.fryzjerka fryzjerki zapytala "ta pielegnacje robimy na zwyklej odzywce bo nie ma...(czegos tam)??wlosy sie elektryzowaly,nie mialy zapachu i byly szorstkie..strzyzenie ok.pielegnacja blee{nie}
Gość napisał(a):Vernis łapie się za wszystko co może ,ale jak oni z tym wszystkim się tam pomieszczą (aha ,,,,najfajniejszy jest sposób pedicure- podaje się nogę pod stołem bo nie ma tam normalnych foteli do takich zabiegów).SORKI ale to chyba jakiś żart.

Gość

12-03-2012, 13:16
#13
Vernis łapie się za wszystko co może ,ale jak oni z tym wszystkim się tam pomieszczą (aha ,,,,najfajniejszy jest sposób pedicure- podaje się nogę pod stołem bo nie ma tam normalnych foteli do takich zabiegów).SORKI ale to chyba jakiś żart.
Gość napisał(a):Czy któraś z Was była na odżywianiu włosów w Qualitum? {usmiech}

Gość

02-03-2014, 00:24
#14
Czy któraś z Was była na odżywianiu włosów w Qualitum? {usmiech}
prawnik napisał(a):Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Jak nisko trzeba upaść, aby posunąć się do takich metod w stosunku do konkurencji? Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają fałszywego lub zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne.  

prawnik

Wpisów: 4
Dołączył: 24.06.2014
24-06-2014, 21:02
#15
Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Jak nisko trzeba upaść, aby posunąć się do takich metod w stosunku do konkurencji? Osoby, które dopuszczają się pomówienia i używają fałszywego lub zagranicznego IP, aby ukryć swoją właściwą tożsamość niech nie myślą, że mogą pozostać bezkarne.  
Gość napisał(a):Witam.Jakieś opinie na temat salonu Lecher przy rynku warzywnym. Jakie tam sa ceny i jak tam robią np. balejaż. Z góry dziękuję.

Gość

25-06-2014, 11:38
#16
Witam.Jakieś opinie na temat salonu Lecher przy rynku warzywnym. Jakie tam sa ceny i jak tam robią np. balejaż. Z góry dziękuję.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam.Jakieś opinie na temat salonu Lecher przy rynku warzywnym. Jakie tam sa ceny i jak tam robią np. balejaż. Z góry dziękuję. [/quote]Ja także bardzo chętnie się dowiem czegoś o tym zakładzie...

Gość

25-06-2014, 23:30
#17
[quote=Gość]Witam.Jakieś opinie na temat salonu Lecher przy rynku warzywnym. Jakie tam sa ceny i jak tam robią np. balejaż. Z góry dziękuję. [/quote]Ja także bardzo chętnie się dowiem czegoś o tym zakładzie...
Gość napisał(a):Lecher - zakład jak każdy inny, ja tam poszłam na zwykłe czesanie, włosy mam do ramion, zapłaciłam 50 zł.  Z uczesania byłam zadowolona, tak jak chciałam Pani mnie uczesała.

Gość

26-06-2014, 17:23
#18
Lecher - zakład jak każdy inny, ja tam poszłam na zwykłe czesanie, włosy mam do ramion, zapłaciłam 50 zł.  Z uczesania byłam zadowolona, tak jak chciałam Pani mnie uczesała.
Gość napisał(a):A ja napiszę inaczej, kiedyś tam był stała ekipa 4-5 lat temu. A teraz pracują tam ludzie tak jak z łapanki, co chwila jakaś inna dziewczyna bez pojęcia co ma zrobić...nie polecam{dobani} zakład przy rynku dla rynku...ale to tylko moja opinia...ktoś może mieć inne zdanie{usmiech}

Gość

26-06-2014, 22:52
#19
A ja napiszę inaczej, kiedyś tam był stała ekipa 4-5 lat temu. A teraz pracują tam ludzie tak jak z łapanki, co chwila jakaś inna dziewczyna bez pojęcia co ma zrobić...nie polecam{dobani} zakład przy rynku dla rynku...ale to tylko moja opinia...ktoś może mieć inne zdanie{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Lecher - zakład jak każdy inny, ja tam poszłam na zwykłe czesanie, włosy mam do ramion, zapłaciłam 50 zł.  Z uczesania byłam zadowolona, tak jak chciałam Pani mnie uczesała. [/quote]No a z tym czesaniem za 50zł. to nie szalej, włosy do ramion{zdziwko} to chyba byłaś czesana na ślinę{diabelek} cena standard to ok.80zł-100zł. chyba tam pracujesz{co}

Gość

26-06-2014, 22:57
#20
[quote=Gość]Lecher - zakład jak każdy inny, ja tam poszłam na zwykłe czesanie, włosy mam do ramion, zapłaciłam 50 zł.  Z uczesania byłam zadowolona, tak jak chciałam Pani mnie uczesała. [/quote]No a z tym czesaniem za 50zł. to nie szalej, włosy do ramion{zdziwko} to chyba byłaś czesana na ślinę{diabelek} cena standard to ok.80zł-100zł. chyba tam pracujesz{co}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów