Salony fryzjerskie w Ostrołęce

Założony przez kakulka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Nie zgodzę się, że cena czesania za 50 zł to oznaka słabej jakości - na początku czerwca u jednego z ostrołęckich fryzjerów upinałam włosy do ramion za 60 zł, fryzura mi się podobała i trzymała się bardzo dobrze przez całą zabawę weselną. Ja niestety mam złe doświadczenia z salonem Renesans :( Chciałam dać im szansę, po pierwszym złym cięciu poszłam drugi raz. Niestety, mimo że zapisałam się do innej fryzjerki, z powodu zmian kadrowych ponownie włosy obcinała mi ta sama pani. Gdyby nie konieczność ścięcia włosów danego dnia pewnie po prostu poszłabym gdzie indziej, ale cóż...Najważniejsze, że włosy miałam ścięte źle, nawet grzywkę, o przycinaniu brwi jednocześnie z grzywką nie wspomnę :( Do dziś zapuszczam, żeby po wyrównującym cięciu nie mieć całkowicie krótkich włosów :( Teraz będę testować kolejnego fryzjera właśnie w ramach naprawy cięcia i koloryzacji.

Gość

27-06-2014, 08:57
#1
Nie zgodzę się, że cena czesania za 50 zł to oznaka słabej jakości - na początku czerwca u jednego z ostrołęckich fryzjerów upinałam włosy do ramion za 60 zł, fryzura mi się podobała i trzymała się bardzo dobrze przez całą zabawę weselną. Ja niestety mam złe doświadczenia z salonem Renesans :( Chciałam dać im szansę, po pierwszym złym cięciu poszłam drugi raz. Niestety, mimo że zapisałam się do innej fryzjerki, z powodu zmian kadrowych ponownie włosy obcinała mi ta sama pani. Gdyby nie konieczność ścięcia włosów danego dnia pewnie po prostu poszłabym gdzie indziej, ale cóż...Najważniejsze, że włosy miałam ścięte źle, nawet grzywkę, o przycinaniu brwi jednocześnie z grzywką nie wspomnę :( Do dziś zapuszczam, żeby po wyrównującym cięciu nie mieć całkowicie krótkich włosów :( Teraz będę testować kolejnego fryzjera właśnie w ramach naprawy cięcia i koloryzacji.
Gość napisał(a):CO DO RENESANSU TO SIADAJCIE TYLKO TO PANI MONIKI. RESZTA PAŃ NIC NIE POTRAFI. CO WCHODZĘ DO SALONU TO GŁÓWNIE ONA JEST ZAJĘTA. POLECAM{usmiech}

Gość

27-06-2014, 11:15
#2
CO DO RENESANSU TO SIADAJCIE TYLKO TO PANI MONIKI. RESZTA PAŃ NIC NIE POTRAFI. CO WCHODZĘ DO SALONU TO GŁÓWNIE ONA JEST ZAJĘTA. POLECAM{usmiech}
Gość napisał(a):A która to pani Monika? Chodzi mi tak ogólnie wygląd i kolor włosów. Bo to jeżeli ta pani, o której myślę to faktycznie wygląda z moich krótkich obserwacji na jedyną ogarniętą, ale niestety ja na nią nie trafiłam i chyba już nie będę z Renesansem próbować.

Gość

27-06-2014, 11:54
#3
A która to pani Monika? Chodzi mi tak ogólnie wygląd i kolor włosów. Bo to jeżeli ta pani, o której myślę to faktycznie wygląda z moich krótkich obserwacji na jedyną ogarniętą, ale niestety ja na nią nie trafiłam i chyba już nie będę z Renesansem próbować.
Gość napisał(a):salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.  

Gość

27-06-2014, 12:29
#4
salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.   [/quote]to wniosłaś do tematu{diabelek}

Gość

27-06-2014, 17:44
#5
[quote=Gość]salon fryzjerski Mariola Szczepanek. Polecam. Tyle w temacie.   [/quote]to wniosłaś do tematu{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja napiszę inaczej, kiedyś tam był stała ekipa 4-5 lat temu. A teraz pracują tam ludzie tak jak z łapanki, co chwila jakaś inna dziewczyna bez pojęcia co ma zrobić...nie polecam{dobani} zakład przy rynku dla rynku...ale to tylko moja opinia...ktoś może mieć inne zdanie{usmiech} [/quote]Hej.Kilka dni temu pytałam się o ten zakład i troszkę ta odpowiedz mnie przeraża...czyli mam szukać innego zakładu?

Gość

28-06-2014, 22:41
#6
[quote=Gość]A ja napiszę inaczej, kiedyś tam był stała ekipa 4-5 lat temu. A teraz pracują tam ludzie tak jak z łapanki, co chwila jakaś inna dziewczyna bez pojęcia co ma zrobić...nie polecam{dobani} zakład przy rynku dla rynku...ale to tylko moja opinia...ktoś może mieć inne zdanie{usmiech} [/quote]Hej.Kilka dni temu pytałam się o ten zakład i troszkę ta odpowiedz mnie przeraża...czyli mam szukać innego zakładu?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Lecher - zakład jak każdy inny, ja tam poszłam na zwykłe czesanie, włosy mam do ramion, zapłaciłam 50 zł.  Z uczesania byłam zadowolona, tak jak chciałam Pani mnie uczesała. [/quote]No a z tym czesaniem za 50zł. to nie szalej, włosy do ramion{zdziwko} to chyba byłaś czesana na ślinę{diabelek} cena standard to ok.80zł-100zł. chyba tam pracujesz{co} [/quote]Czesanie nie było na imprezę np wesele, tylko w tygodniu zwykłe na szczotkę.  

Gość

28-06-2014, 23:28
#7
[quote=Gość][quote=Gość]Lecher - zakład jak każdy inny, ja tam poszłam na zwykłe czesanie, włosy mam do ramion, zapłaciłam 50 zł.  Z uczesania byłam zadowolona, tak jak chciałam Pani mnie uczesała. [/quote]No a z tym czesaniem za 50zł. to nie szalej, włosy do ramion{zdziwko} to chyba byłaś czesana na ślinę{diabelek} cena standard to ok.80zł-100zł. chyba tam pracujesz{co} [/quote]Czesanie nie było na imprezę np wesele, tylko w tygodniu zwykłe na szczotkę.  
Gość napisał(a):zawsze sie znajdzie jakis krytykant--- bo to jest ostroleka

Gość

30-06-2014, 22:01
#8
zawsze sie znajdzie jakis krytykant--- bo to jest ostroleka
Gość napisał(a):A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO?

Gość

01-07-2014, 20:48
#9
A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz.

Gość

01-07-2014, 22:18
#10
[quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek}

Gość

02-07-2014, 11:01
#11
[quote=Gość][quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek} [/quote]Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy.

Gość

03-07-2014, 22:44
#12
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek} [/quote]Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek} [/quote]Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy. [/quote]Zastraszasz osobę z 83.6.118.22 a to także jest karalne {diabelek}

Gość

04-07-2014, 00:01
#13
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek} [/quote]Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy. [/quote]Zastraszasz osobę z 83.6.118.22 a to także jest karalne {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek} [/quote]Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy. [/quote]Zastraszasz osobę z 83.6.118.22 a to także jest karalne {diabelek} [/quote]i nie jesteś anonimowa {diabelek}Gość176.109.48.225 Wysłany: 2013-08-18, 09:31:06 [quote=Gość]inet jest joł mieni by happy [/ Skandal zawsze w piątek ,sobota lug niedziela wyłanczaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote]do góry Gość176.109.48.225 Wysłany: 2013-08-18, 09:28:37 Gość napisał(a):inet jest joł mieni by happy  dnia 18 sierpnia od 7,00 do 9,15 internet nie dzialał !!!!!!!!!!!!!!!do góry

Gość

04-07-2014, 00:05
#14
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]A KLAUDIA NA SIKORSKIEGO? [/quote]Byłam, czesanie na szczotkę ok, podobało mi się. Pójde tam jescze raz. [/quote]idż zajmij kolejkę i mi {diabelek} [/quote]Pamiętaj nikt w sieci nie jest anonimowy. [/quote]Zastraszasz osobę z 83.6.118.22 a to także jest karalne {diabelek} [/quote]i nie jesteś anonimowa {diabelek}Gość176.109.48.225 Wysłany: 2013-08-18, 09:31:06 [quote=Gość]inet jest joł mieni by happy [/ Skandal zawsze w piątek ,sobota lug niedziela wyłanczaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote]do góry Gość176.109.48.225 Wysłany: 2013-08-18, 09:28:37 Gość napisał(a):inet jest joł mieni by happy  dnia 18 sierpnia od 7,00 do 9,15 internet nie dzialał !!!!!!!!!!!!!!!do góry
Gość napisał(a):nikt nie jest w internecie anonimowy, a to nie groźba, chodzi mi, że obrażać nie wolno, napisać coś łatwiej niż powiedzieć osobiście, a nerwy zupełnie nie potrzedne

Gość

04-07-2014, 20:32
#15
nikt nie jest w internecie anonimowy, a to nie groźba, chodzi mi, że obrażać nie wolno, napisać coś łatwiej niż powiedzieć osobiście, a nerwy zupełnie nie potrzedne
Gość napisał(a):Cześć, mam wesele W Oce 9 sierpnia, wracam z zagranicy gdzie polecacie sie uczasać, umalować i paznokcie.Tak poczytałam i chyba nie chce isć do Renesans i Le Diamotnt. Gdzie polecacie dziewczyny{usmiech}

Gość

12-07-2014, 23:38
#16
Cześć, mam wesele W Oce 9 sierpnia, wracam z zagranicy gdzie polecacie sie uczasać, umalować i paznokcie.Tak poczytałam i chyba nie chce isć do Renesans i Le Diamotnt. Gdzie polecacie dziewczyny{usmiech}
Gość napisał(a):Co tu u was taka cisza, można liczyć na pomoc? Gdzie sie moge zrobić, pieniądze nie grają roli, tylko żeby było wszystko tip top zrobione.

Gość

14-07-2014, 00:41
#17
Co tu u was taka cisza, można liczyć na pomoc? Gdzie sie moge zrobić, pieniądze nie grają roli, tylko żeby było wszystko tip top zrobione.
Gość napisał(a):[quote=Gość]szybko;]Słaba jakość, kiepskie fryzjerki = wsiowe fryzury. Słabej jakości kosmetyki.  "Plus" dla facetów - fryzjerki chodzą w spódniczkach mini.Dziewczyny są tam w większości świeżo po zawodówkach - wystarczy popatrzeć na to jakie one same mają włosy - to najlepsza d"reklama" zakładu.[/quote]a tutaj dalej tak jest ?

Gość

14-07-2014, 00:45
#18
[quote=Gość]szybko;]Słaba jakość, kiepskie fryzjerki = wsiowe fryzury. Słabej jakości kosmetyki.  "Plus" dla facetów - fryzjerki chodzą w spódniczkach mini.Dziewczyny są tam w większości świeżo po zawodówkach - wystarczy popatrzeć na to jakie one same mają włosy - to najlepsza d"reklama" zakładu.[/quote]a tutaj dalej tak jest ?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]szybko;]Słaba jakość, kiepskie fryzjerki = wsiowe fryzury. Słabej jakości kosmetyki.  "Plus" dla facetów - fryzjerki chodzą w spódniczkach mini.Dziewczyny są tam w większości świeżo po zawodówkach - wystarczy popatrzeć na to jakie one same mają włosy - to najlepsza d"reklama" zakładu.[/quote]a tutaj dalej tak jest ? [/quote]chodzi o salon Lecher?

Gość

14-07-2014, 00:48
#19
[quote=Gość][quote=Gość]szybko;]Słaba jakość, kiepskie fryzjerki = wsiowe fryzury. Słabej jakości kosmetyki.  "Plus" dla facetów - fryzjerki chodzą w spódniczkach mini.Dziewczyny są tam w większości świeżo po zawodówkach - wystarczy popatrzeć na to jakie one same mają włosy - to najlepsza d"reklama" zakładu.[/quote]a tutaj dalej tak jest ? [/quote]chodzi o salon Lecher?
Gość napisał(a):a salon fryzjerski PASJA??? Ktoś? Coś?? {usmiech}

Gość

14-07-2014, 14:40
#20
a salon fryzjerski PASJA??? Ktoś? Coś?? {usmiech}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów