Salony fryzjerskie w Ostrołęce

Założony przez kakulka
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):wszystkie te złośliwe komentarze może i by kogoś uraziły gdyby nie ta ortografia,powaliła mnie ona ,leżę i się śmieję.Nauczcie się pisac ludzie.

Gość

11-12-2008, 20:52
#1
wszystkie te złośliwe komentarze może i by kogoś uraziły gdyby nie ta ortografia,powaliła mnie ona ,leżę i się śmieję.Nauczcie się pisac ludzie.
Gość napisał(a):najlepszy fryzjer to tomek , os. centrum, nad zielonym marketem

Gość

14-12-2008, 09:26
#2
najlepszy fryzjer to tomek , os. centrum, nad zielonym marketem
Gość napisał(a):Zdecydowanie Salon Joanna ( Piłsudskiego 32b) w miare tanio pełen profesionalizm

Gość

15-12-2008, 21:47
#3
Zdecydowanie Salon Joanna ( Piłsudskiego 32b) w miare tanio pełen profesionalizm
Gość napisał(a):Licytacja rozpoczęta! A moim zdaniem Salon Picasso i niezawodna jak zawsze Pani Monika :-)

Gość

15-12-2008, 22:36
#4
Licytacja rozpoczęta! A moim zdaniem Salon Picasso i niezawodna jak zawsze Pani Monika :-)
Gość napisał(a):gdzie jest najlepsze opalanie natryskowe w ostrołęce? opalanie air brush

Gość

16-12-2008, 18:17
#5
gdzie jest najlepsze opalanie natryskowe w ostrołęce? opalanie air brush
Gość napisał(a):[quote=Gość]gdzie jest najlepsze opalanie natryskowe w ostrołęce? opalanie air brush[/quote]VERNIS ZACZĄŁ AUTOREKLAMĘ !!!

Gość

23-12-2008, 15:20
#6
[quote=Gość]gdzie jest najlepsze opalanie natryskowe w ostrołęce? opalanie air brush[/quote]VERNIS ZACZĄŁ AUTOREKLAMĘ !!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]gdzie jest najlepsze opalanie natryskowe w ostrołęce? opalanie air brush[/quote]VERNIS ZACZĄŁ AUTOREKLAMĘ !!![/quote]Licytację czas zacząć !!! Temat o fryzjerstwie a tu masz babo placek air brush !!! Chyba ich bieda ciśnie ?Ciąg dalszy w innym poście, miłej lektury...

Gość

23-12-2008, 15:24
#7
[quote=Gość][quote=Gość]gdzie jest najlepsze opalanie natryskowe w ostrołęce? opalanie air brush[/quote]VERNIS ZACZĄŁ AUTOREKLAMĘ !!![/quote]Licytację czas zacząć !!! Temat o fryzjerstwie a tu masz babo placek air brush !!! Chyba ich bieda ciśnie ?Ciąg dalszy w innym poście, miłej lektury...
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o Picasso, to zawsze byłam zadowolona ale tylko z bajejażu gdy robiła go Pani Kasia, która jest teraz na macierzyńskin bo podcinać włosy chodziłam już do innego fryzjara. I właśnie BYŁAM ZADOWOLONA do czasu gdy jakieś 2 M-ce temu poszłam zrobić balejaż i wzięła mnie w swoje ręce młoda dziewczyna której wcześniej nie widziałam w Picasso i po prostu zniszczyła mi tak włosy że zaczęły mi wychodzić garściami!!!! I do tej pory zostają na grzebieniu, wcześniej tak nie było. Po prostu spaliła mi je. Robiła mi ten balejaż 3,5 godz. podczas gdy pani Kasia 2 h, I w trakcie rozjaśniania włosów wyszła sobie na miasto i poprosiła koleżankę żeby zerknęła na moją głowę. Koleżanka zerknęła na moje włosy i znowu zaczęła mi dokładać rozjaśniacz na włosy bo pewnie wyszły im żółte!!!! Dlatego się spaliły!! po umyciu głowy siedziałam z jakąś odżywką na głowie ok.15 min. Zapłaciłam dużo więcej bo wyszło więcej farby, nie z mojej winy przecież!!!! odradzam picasso

Gość

02-01-2009, 15:42
#8
Jeśli chodzi o Picasso, to zawsze byłam zadowolona ale tylko z bajejażu gdy robiła go Pani Kasia, która jest teraz na macierzyńskin bo podcinać włosy chodziłam już do innego fryzjara. I właśnie BYŁAM ZADOWOLONA do czasu gdy jakieś 2 M-ce temu poszłam zrobić balejaż i wzięła mnie w swoje ręce młoda dziewczyna której wcześniej nie widziałam w Picasso i po prostu zniszczyła mi tak włosy że zaczęły mi wychodzić garściami!!!! I do tej pory zostają na grzebieniu, wcześniej tak nie było. Po prostu spaliła mi je. Robiła mi ten balejaż 3,5 godz. podczas gdy pani Kasia 2 h, I w trakcie rozjaśniania włosów wyszła sobie na miasto i poprosiła koleżankę żeby zerknęła na moją głowę. Koleżanka zerknęła na moje włosy i znowu zaczęła mi dokładać rozjaśniacz na włosy bo pewnie wyszły im żółte!!!! Dlatego się spaliły!! po umyciu głowy siedziałam z jakąś odżywką na głowie ok.15 min. Zapłaciłam dużo więcej bo wyszło więcej farby, nie z mojej winy przecież!!!! odradzam picasso
Gość napisał(a):Raz coś wyjdzie, raz nie - prawo natury ;-) Przecież każdy ma inne włosy. Ja jak robiłam baleyage w Picasso wszystko wyszło jak należy :)

Gość

02-01-2009, 18:55
#9
Raz coś wyjdzie, raz nie - prawo natury ;-) Przecież każdy ma inne włosy. Ja jak robiłam baleyage w Picasso wszystko wyszło jak należy :)
rusalka napisał(a):Polecam Metamorfozę,Miła obsługa i profesjonalne usługi.Do tej pory chodziłam do Preety&You p.Lipińskiej,ale tę Panią jak i jej pracownice szczerze odradzam.Niemiła atmosfera w salonie,mało kompetentny personel,że o kulturze osobistej nie wspomnę.A jeśli chodzi o jakość usług w stosunku do cen to już kompletna porażka.Ja głównie farbowałam tam włosy.Niestety mimo zapisywania przez Panie tam pracujące numeru farby,za każdym razem włosy miały zupełnie inny kolor.Dziwne...Później korzystałam z usług Metamorfozy,natomiast w tej chwili kupuję profesjonalne  farby Goldwella i farbuję sobie włosy we własnym zakresie.I drogie Panie,warto.Choćby ze względu na koszta.Cena takiej farby to 30zł,utleniacz 40zł.A efekt świetny.W salonie za taki zabieg trzeba zapłacić ponad 150 zł.A skoro nie widać różnicy,to po co przepłacać?;-)

rusalka

Wpisów: 2
Dołączył: 12.01.2009
13-01-2009, 07:52
#10
Polecam Metamorfozę,Miła obsługa i profesjonalne usługi.Do tej pory chodziłam do Preety&You p.Lipińskiej,ale tę Panią jak i jej pracownice szczerze odradzam.Niemiła atmosfera w salonie,mało kompetentny personel,że o kulturze osobistej nie wspomnę.A jeśli chodzi o jakość usług w stosunku do cen to już kompletna porażka.Ja głównie farbowałam tam włosy.Niestety mimo zapisywania przez Panie tam pracujące numeru farby,za każdym razem włosy miały zupełnie inny kolor.Dziwne...Później korzystałam z usług Metamorfozy,natomiast w tej chwili kupuję profesjonalne  farby Goldwella i farbuję sobie włosy we własnym zakresie.I drogie Panie,warto.Choćby ze względu na koszta.Cena takiej farby to 30zł,utleniacz 40zł.A efekt świetny.W salonie za taki zabieg trzeba zapłacić ponad 150 zł.A skoro nie widać różnicy,to po co przepłacać?;-)
Gość napisał(a): w sprawie pretty you calkowicie sie z pania zgadzam,bardzo niemiła obsluga,ceny z kosmosu pozatym inne dla roznych osob,wiec radze sie przydko ubrac i nie opowiadac o swoim zyciu,bo to grozi wyzsza cena, a uslugi naprawde srednie

Gość

13-01-2009, 15:46
#11
w sprawie pretty you calkowicie sie z pania zgadzam,bardzo niemiła obsluga,ceny z kosmosu pozatym inne dla roznych osob,wiec radze sie przydko ubrac i nie opowiadac o swoim zyciu,bo to grozi wyzsza cena, a uslugi naprawde srednie
Gość napisał(a):A co sądzicie o salonie Le Cher, tym obok rynku? Czy wiecie jak tam czeszą?

Gość

13-01-2009, 18:38
#12
A co sądzicie o salonie Le Cher, tym obok rynku? Czy wiecie jak tam czeszą?
Gość napisał(a):szybko;]Słaba jakość, kiepskie fryzjerki = wsiowe fryzury. Słabej jakości kosmetyki.  "Plus" dla facetów - fryzjerki chodzą w spódniczkach mini.Dziewczyny są tam w większości świeżo po zawodówkach - wystarczy popatrzeć na to jakie one same mają włosy - to najlepsza d"reklama" zakładu.

Gość

13-01-2009, 21:25
#13
szybko;]Słaba jakość, kiepskie fryzjerki = wsiowe fryzury. Słabej jakości kosmetyki.  "Plus" dla facetów - fryzjerki chodzą w spódniczkach mini.Dziewczyny są tam w większości świeżo po zawodówkach - wystarczy popatrzeć na to jakie one same mają włosy - to najlepsza d"reklama" zakładu.
Gość napisał(a):Polecam salon MARIA na ul.Goworowskiej i właścicielkę panią Magdę.Jest rewelacyjna,do tego niedroga a spod jej rąk wychodzą naprawdę genialne i niepowtarzalne fryzury(upięcia).

Gość

14-01-2009, 14:42
#14
Polecam salon MARIA na ul.Goworowskiej i właścicielkę panią Magdę.Jest rewelacyjna,do tego niedroga a spod jej rąk wychodzą naprawdę genialne i niepowtarzalne fryzury(upięcia).
Gość napisał(a):Macie jakieś opinie na temat salonu Cezar na ulicy Sienkiewicza? Co prawda obcinałam tam włosy kilka razy i byłam zadowolona,ale nigdy sie u nich nie czesałam, chodzi mi o fryzure ślubną.

Gość

24-02-2009, 12:54
#15
Macie jakieś opinie na temat salonu Cezar na ulicy Sienkiewicza? Co prawda obcinałam tam włosy kilka razy i byłam zadowolona,ale nigdy sie u nich nie czesałam, chodzi mi o fryzure ślubną.
Gość napisał(a):CHcialam powiedziec ze jestem nie zadowolona z salonu picasso w ostrołęce. Poprzednim razem pani Kasia malowała mi włosy i naprawde bardzo mi sie podobało byłam zachwycona. Niedawno postanowiłam znowu wybrac sie do picasso i zajeła sie mna pani Monika ale jestem bardzo nie zadowolona. Kolor nie wyszedł taki jak powienien a po za tym moje włosy są inne w ogóle do ładu nie można z nimi dojść. Powiedziałam sobie że juz nie skorzystam z usług tego salonu.Nie moge patrzec na swoje włosy a poza tym nie pójde zaraz kolejny raz do fryzjera bo szkoda mi włosów żeby to poprawić. Myslam że za taką kase jaką płaci sie w tym salonie to kobieta powinna być zadowolona!!!!!Moje włosy są żółte nawet płukanka ich nie bierze!!!!!Jestem rozczarowana, myśle że pani Monika powinna popracowac i sie douczyć.

Gość

28-03-2009, 12:38
#16
CHcialam powiedziec ze jestem nie zadowolona z salonu picasso w ostrołęce. Poprzednim razem pani Kasia malowała mi włosy i naprawde bardzo mi sie podobało byłam zachwycona. Niedawno postanowiłam znowu wybrac sie do picasso i zajeła sie mna pani Monika ale jestem bardzo nie zadowolona. Kolor nie wyszedł taki jak powienien a po za tym moje włosy są inne w ogóle do ładu nie można z nimi dojść. Powiedziałam sobie że juz nie skorzystam z usług tego salonu.Nie moge patrzec na swoje włosy a poza tym nie pójde zaraz kolejny raz do fryzjera bo szkoda mi włosów żeby to poprawić. Myslam że za taką kase jaką płaci sie w tym salonie to kobieta powinna być zadowolona!!!!!Moje włosy są żółte nawet płukanka ich nie bierze!!!!!Jestem rozczarowana, myśle że pani Monika powinna popracowac i sie douczyć.
Gość napisał(a):A ja zdecydowanie polecam salon MARIA na ulicy Goworowskiej-blisko pubu 303.Pani właścicielka-Magda-jest super!!!Zawsze jestem ZADOWOLONA!!!!:){usmiech}

Gość

28-03-2009, 22:20
#17
A ja zdecydowanie polecam salon MARIA na ulicy Goworowskiej-blisko pubu 303.Pani właścicielka-Magda-jest super!!!Zawsze jestem ZADOWOLONA!!!!:){usmiech}
Gość napisał(a):o losiu jest tyle fryzjerów że każda dla siebie dobrą fryzjerkie znajdzie więc po co te plotki. WSTYD {dobani}

Gość

14-02-2012, 18:34
#18
o losiu jest tyle fryzjerów że każda dla siebie dobrą fryzjerkie znajdzie więc po co te plotki. WSTYD {dobani}
Gość napisał(a):ja wybrałam SALON MARIA na Piłsudskiego p.Sylwi tam każda z dziewczyn jest dobra w tym co robi na głowach klientów...POLECAM

Gość

14-02-2012, 18:37
#19
ja wybrałam SALON MARIA na Piłsudskiego p.Sylwi tam każda z dziewczyn jest dobra w tym co robi na głowach klientów...POLECAM
Gość napisał(a):A CO SADZICIE O QUALITUM?

Gość

14-02-2012, 19:01
#20
A CO SADZICIE O QUALITUM?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów