Warsztat samochodowy

Założony przez mken
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
mken napisał(a):Jakie warsztaty samochodowe polecacie w O-ce, nazwiska właścicieli, adresy? Kogo omijać szerokim łukiem?

mken

Wpisów: 5
Dołączył: 08.09.2008
08-09-2008, 11:17
#1
Jakie warsztaty samochodowe polecacie w O-ce, nazwiska właścicieli, adresy? Kogo omijać szerokim łukiem?
Gość napisał(a):NIE POLECAM WARSZTATU P.DOMINIKA KOWALCZYKA ZWYKŁY OSZUST POPROSTU NIEKTÓRE CZĘŚCI KLEJĄ MU SIĘ DO RĘKI.WARSZTAT ZNAJDUJE SIĘ NA GRABOWIE.

Gość

08-09-2008, 15:09
#2
NIE POLECAM WARSZTATU P.DOMINIKA KOWALCZYKA ZWYKŁY OSZUST POPROSTU NIEKTÓRE CZĘŚCI KLEJĄ MU SIĘ DO RĘKI.WARSZTAT ZNAJDUJE SIĘ NA GRABOWIE.
Gość napisał(a):na Pomianie jest warsztat...podobno spoko.

Gość

08-09-2008, 18:34
#3
na Pomianie jest warsztat...podobno spoko.
Gość napisał(a):W/M Autotrack, Wojtek i Mariusz Świrscy, Stacja, Żeromskiego na samym końcu.Dobrze doradzą, części znajdzie dobre, nie zamontuje badziewia, ceny w miarę przystępne, tylko trzeba długo czekać na miejsce w tym warsztacie

Gość

09-09-2008, 17:41
#4
W/M Autotrack, Wojtek i Mariusz Świrscy, Stacja, Żeromskiego na samym końcu.Dobrze doradzą, części znajdzie dobre, nie zamontuje badziewia, ceny w miarę przystępne, tylko trzeba długo czekać na miejsce w tym warsztacie
Gość napisał(a):[quote=]W/M Autotrack, Wojtek i Mariusz Świrscy, Stacja, Żeromskiego na samym końcu.Dobrze doradzą, części znajdzie dobre, nie zamontuje badziewia, ceny w miarę przystępne, tylko trzeba długo czekać na miejsce w tym warsztacie[/quote]

Gość

09-02-2009, 21:53
#5
[quote=]W/M Autotrack, Wojtek i Mariusz Świrscy, Stacja, Żeromskiego na samym końcu.Dobrze doradzą, części znajdzie dobre, nie zamontuje badziewia, ceny w miarę przystępne, tylko trzeba długo czekać na miejsce w tym warsztacie[/quote]
Gość napisał(a):Polecam warsztat Świrskich na stacji - ale w kolejce trzeba się nastać jak za "komuny" {mruga}Jest jeszcze nowy warsztat na stacji , na Wiejskiej byłem raz - zrobili z miejsca, części też załatwią - Polecam {mruga}

Gość

10-02-2009, 22:21
#6
Polecam warsztat Świrskich na stacji - ale w kolejce trzeba się nastać jak za "komuny" {mruga}Jest jeszcze nowy warsztat na stacji , na Wiejskiej byłem raz - zrobili z miejsca, części też załatwią - Polecam {mruga}
Gość napisał(a):na pomianie przy glownej drodze do kamianki okolo 300m przed przejazdem kolejowym pan krzysztof zielak super super pod kazdym wzgledem , jedyny minus to kolejki jak u kazdego najlepszego

Gość

11-02-2009, 09:25
#7
na pomianie przy glownej drodze do kamianki okolo 300m przed przejazdem kolejowym pan krzysztof zielak super super pod kazdym wzgledem , jedyny minus to kolejki jak u kazdego najlepszego
Gość napisał(a):Najlepszy na Lipiance... mechanik, elektryk, blacharz, lakiernik... wszystko w jednym warsztacie, przyzwoite ceny (nie wygórowane) a co najważniejsze robią dobrze i bez poprawek. Ja jestem zadowolony z tamtego warsztatu samochodowego więc polecam!!!

Gość

11-02-2009, 18:56
#8
Najlepszy na Lipiance... mechanik, elektryk, blacharz, lakiernik... wszystko w jednym warsztacie, przyzwoite ceny (nie wygórowane) a co najważniejsze robią dobrze i bez poprawek. Ja jestem zadowolony z tamtego warsztatu samochodowego więc polecam!!!
Gość napisał(a):AD.AUTO w DRĘŻĘWIE też bym polecił spoko warsztat wszystko zrobią od AdoZ i mają przyzwoite ceny.

Gość

25-09-2009, 06:32
#9
AD.AUTO w DRĘŻĘWIE też bym polecił spoko warsztat wszystko zrobią od AdoZ i mają przyzwoite ceny.
Gość napisał(a):Auto złomowanie na warszawskiej polecam!!!!

Gość

17-10-2009, 21:25
#10
Auto złomowanie na warszawskiej polecam!!!!
Gość napisał(a):polecam warsztat w łegu przedmiejskim numer telefonu 603213297

Gość

20-10-2010, 20:35
#11
polecam warsztat w łegu przedmiejskim numer telefonu 603213297
Gość napisał(a):niedrogi a dobry warsztat 603213297

Gość

20-10-2010, 20:37
#12
niedrogi a dobry warsztat 603213297
Gość napisał(a):drobne naprawy polecam LUKAS AUTO na Emili Plater - nowy warsztacik więc póki co nie ma kolejek :)

Gość

20-10-2010, 22:58
#13
drobne naprawy polecam LUKAS AUTO na Emili Plater - nowy warsztacik więc póki co nie ma kolejek :)
Gość napisał(a):ale (auto)reklamy.....................

Gość

20-10-2010, 23:36
#14
ale (auto)reklamy.....................
Gość napisał(a):Polecam Piotrka i Krzyśka Dzięgielewskich, warsztat w Łęgu Starościńskim koło Kościoła. Fachowość, terminowość i przystępne ceny. Ja jeżdżę tylko tam.Pozdrawiam,Leszek.

Gość

20-10-2010, 23:40
#15
Polecam Piotrka i Krzyśka Dzięgielewskich, warsztat w Łęgu Starościńskim koło Kościoła. Fachowość, terminowość i przystępne ceny. Ja jeżdżę tylko tam.Pozdrawiam,Leszek.
Gość napisał(a):[quote=Gość]NIE POLECAM WARSZTATU P.DOMINIKA KOWALCZYKA ZWYKŁY OSZUST POPROSTU NIEKTÓRE CZĘŚCI KLEJĄ MU SIĘ DO RĘKI.WARSZTAT ZNAJDUJE SIĘ NA GRABOWIE.[/quote]BZDURA - NIGDY NIE PROWADZIŁEM TAM WARSZTATU SAMOCHODOWEGO - tylko przekładki anglików - jeśli ktoś ma coś do mnie to proszę dzwonić

Gość

28-10-2010, 11:58
#16
[quote=Gość]NIE POLECAM WARSZTATU P.DOMINIKA KOWALCZYKA ZWYKŁY OSZUST POPROSTU NIEKTÓRE CZĘŚCI KLEJĄ MU SIĘ DO RĘKI.WARSZTAT ZNAJDUJE SIĘ NA GRABOWIE.[/quote]BZDURA - NIGDY NIE PROWADZIŁEM TAM WARSZTATU SAMOCHODOWEGO - tylko przekładki anglików - jeśli ktoś ma coś do mnie to proszę dzwonić
Gość napisał(a):ja także polecam Lukas Auto Serwis. Przede wszystkim solidnie i uczciwie. Łukasz do doskonały diagnosta. Wczoraj odebrałem samochód i wszystko jest super. POLECAM: ul. Emilii Plater 50a tel: 783 356 841

Gość

28-10-2010, 16:37
#17
ja także polecam Lukas Auto Serwis. Przede wszystkim solidnie i uczciwie. Łukasz do doskonały diagnosta. Wczoraj odebrałem samochód i wszystko jest super. POLECAM: ul. Emilii Plater 50a tel: 783 356 841
Gość napisał(a):Bardzo dobry mechanik jest na Czarnowcu jak jedziesz miniesz Tobolice to masz przed przystankiem w prawo i po lewej stronie będzie Adam K. firma chyba "auto-expert" masz tu do niego numer 692575557. Gość zna się naprawdę. Robiłem u niego już trzy samochody i nowsze (2010r.) i starsze ma komputer, nabija klimy, odgrzybia, no i mechanika pełen serwis. Kasował mi błędy robił czujniki itp. Idzie się z nim dogadać cenowo chyba najtaniej mnie wyszedł z tych wszystkich co jeździłem do tej pory.  

Gość

01-08-2011, 23:15
#18
Bardzo dobry mechanik jest na Czarnowcu jak jedziesz miniesz Tobolice to masz przed przystankiem w prawo i po lewej stronie będzie Adam K. firma chyba "auto-expert" masz tu do niego numer 692575557. Gość zna się naprawdę. Robiłem u niego już trzy samochody i nowsze (2010r.) i starsze ma komputer, nabija klimy, odgrzybia, no i mechanika pełen serwis. Kasował mi błędy robił czujniki itp. Idzie się z nim dogadać cenowo chyba najtaniej mnie wyszedł z tych wszystkich co jeździłem do tej pory.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]na pomianie przy glownej drodze do kamianki okolo 300m przed przejazdem kolejowym pan krzysztof zielak super super pod kazdym wzgledem , jedyny minus to kolejki jak u kazdego najlepszego[/quote]

Gość

02-10-2011, 11:22
#19
[quote=Gość]na pomianie przy glownej drodze do kamianki okolo 300m przed przejazdem kolejowym pan krzysztof zielak super super pod kazdym wzgledem , jedyny minus to kolejki jak u kazdego najlepszego[/quote]
Gość napisał(a):Nowo otwarty zakład mechaniczny .wulkanizacja Cezary Tworkowski Zabrodzie ul.Podgórna1{usmiech}  

Gość

23-10-2011, 08:24
#20
Nowo otwarty zakład mechaniczny .wulkanizacja Cezary Tworkowski Zabrodzie ul.Podgórna1{usmiech}  

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów