Warsztat samochodowy

Założony przez mken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size] [/quote]rzeczywiście odstające uszy dyskfalifikują go jako mechanika... zal czytac takich głupot

Gość

27-12-2012, 23:34
#1
[quote=Gość]na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size] [/quote]rzeczywiście odstające uszy dyskfalifikują go jako mechanika... zal czytac takich głupot
Gość napisał(a):nie rozumiem co to ludzi boli{zly} ja tam nie narzekam

Gość

03-01-2013, 21:36
#2
nie rozumiem co to ludzi boli{zly} ja tam nie narzekam
Krzysztof46 napisał(a):[quote=Gość]692575557 TAM CI DORADZA POLECAMKategorycznie odradzam. Właściciel jest bardzo bardzo bardzo bardzo niesłowny, nieuczciwy i kłamie bez zmrużenia oka. [/quote]

Krzysztof46

Wpisów: 2
Dołączył: 08.01.2013
08-01-2013, 20:02
#3
[quote=Gość]692575557 TAM CI DORADZA POLECAMKategorycznie odradzam. Właściciel jest bardzo bardzo bardzo bardzo niesłowny, nieuczciwy i kłamie bez zmrużenia oka. [/quote]
Krzysztof46 napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size] [/quote]rzeczywiście odstające uszy dyskfalifikują go jako mechanika... zal czytac takich głupot [/quote]Rzeczywiście odstające uszy nie dyskwalifikują ale kłamanie, kosmiczna niesłowność,niedokładność a przede wszystkim nieuczciwość dyskwalifikują całkowicie!!!!!!!!!!Potrafi zamontować szrot zamiast nowej części a policzyć za nową, potrafi nawet wymontować coś z naprawianego auta a potem w nieprawdopodobnie bezczelny i arogancki sposób wymigiwać się od odpowiedzialności.

Krzysztof46

Wpisów: 2
Dołączył: 08.01.2013
08-01-2013, 21:07
#4
[quote=Gość][quote=Gość]na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size] [/quote]rzeczywiście odstające uszy dyskfalifikują go jako mechanika... zal czytac takich głupot [/quote]Rzeczywiście odstające uszy nie dyskwalifikują ale kłamanie, kosmiczna niesłowność,niedokładność a przede wszystkim nieuczciwość dyskwalifikują całkowicie!!!!!!!!!!Potrafi zamontować szrot zamiast nowej części a policzyć za nową, potrafi nawet wymontować coś z naprawianego auta a potem w nieprawdopodobnie bezczelny i arogancki sposób wymigiwać się od odpowiedzialności.
klienttt napisał(a):Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów warsztatu Auto Ekspert w Czarnowcu. Żyję już dużo ponad pół wieku ale takiego kłamcy, kogoś tak bardzo niesłownego i nieuczciwego jak właściciel tego warsztatu nie spotkałem.  

klienttt

Wpisów: 2
Dołączył: 19.01.2013
19-01-2013, 20:22
#5
Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów warsztatu Auto Ekspert w Czarnowcu. Żyję już dużo ponad pół wieku ale takiego kłamcy, kogoś tak bardzo niesłownego i nieuczciwego jak właściciel tego warsztatu nie spotkałem.  
MmaniekK_K napisał(a):Największym "ala" mechanikiem jest Klimut z Czarnowca.... ma już kilka spraw w sądzie za swoje mechanikowanie i szykują mu się następne ... moje auto stoi od sierpnia i potrafił całe rozebrać i już nic więcej ... części porozkładane po całym " warsztacie " i nie można się z nim skontaktować i odzyskać tego co porozkręcał ... była już wizyta rzeczoznawcy i zostanie oskarżony o dewastację samochodu ... miał zrobić tylko wymianą małej części ... wyszło że rozebrane jest 3/4 samochodu i po zimie do wymiany jest cały już silnik bo śnieg woda lód dostały się do wnętrza silnika ( nic nie zabezpieczył ) zostawił samochód na zimę i myśli że jest kimś kto cokolwiek umie ... a umie tylko unikać ludzi ... Jeśli ktoś ma podobny problem z klimutem to proszę o kontakt e-mail .. bo widziałem że kilka samochodów stoi tak już jak mój bardzo długi czas ... mam kilka pomysłów jak to rozwiązać ...  

MmaniekK_K

Wpisów: 2
Dołączył: 18.02.2013
18-02-2013, 15:52
#6
Największym "ala" mechanikiem jest Klimut z Czarnowca.... ma już kilka spraw w sądzie za swoje mechanikowanie i szykują mu się następne ... moje auto stoi od sierpnia i potrafił całe rozebrać i już nic więcej ... części porozkładane po całym " warsztacie " i nie można się z nim skontaktować i odzyskać tego co porozkręcał ... była już wizyta rzeczoznawcy i zostanie oskarżony o dewastację samochodu ... miał zrobić tylko wymianą małej części ... wyszło że rozebrane jest 3/4 samochodu i po zimie do wymiany jest cały już silnik bo śnieg woda lód dostały się do wnętrza silnika ( nic nie zabezpieczył ) zostawił samochód na zimę i myśli że jest kimś kto cokolwiek umie ... a umie tylko unikać ludzi ... Jeśli ktoś ma podobny problem z klimutem to proszę o kontakt e-mail .. bo widziałem że kilka samochodów stoi tak już jak mój bardzo długi czas ... mam kilka pomysłów jak to rozwiązać ...  
klienttt napisał(a):Wyczyny właściciela Auto Experta z Czarnowca są zgłoszone na policję i jest na etapie postępowania przygotowawczego. Skradzioną wycieraczkę policja znalazła zamontowaną w innym samochodzie jednego z klientów, natomiast całkowicie zdewastowane po prostu zniszczone nieumiejętną próbą demontażu do niczego nie nadające się radio policja znalazła w warsztacie.  

klienttt

Wpisów: 2
Dołączył: 19.01.2013
27-02-2013, 21:40
#7
Wyczyny właściciela Auto Experta z Czarnowca są zgłoszone na policję i jest na etapie postępowania przygotowawczego. Skradzioną wycieraczkę policja znalazła zamontowaną w innym samochodzie jednego z klientów, natomiast całkowicie zdewastowane po prostu zniszczone nieumiejętną próbą demontażu do niczego nie nadające się radio policja znalazła w warsztacie.  
Gość napisał(a):czy w ostrołęce ktos swiadczy usługi malowania proszkowego? jakie ceny kto i gdzie?

Gość

03-03-2013, 18:47
#8
czy w ostrołęce ktos swiadczy usługi malowania proszkowego? jakie ceny kto i gdzie?
Gość napisał(a):****a jakie tu glupoty piosza to masakra.......tez prowadze dzialalnosc i uslugi i powiem tyle ludziom nie dogodzi i moze pora popisac o klijentach ktorych nie warto obslugiwac i wykonywac uslug.

Gość

04-03-2013, 23:18
#9
****a jakie tu glupoty piosza to masakra.......tez prowadze dzialalnosc i uslugi i powiem tyle ludziom nie dogodzi i moze pora popisac o klijentach ktorych nie warto obslugiwac i wykonywac uslug.
Gość napisał(a):nowo otwarty warsztat na rolnej mają kompa i super tam naprawiają pozytyw

Gość

22-03-2013, 21:40
#10
nowo otwarty warsztat na rolnej mają kompa i super tam naprawiają pozytyw
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy w ostrołęce ktos swiadczy usługi malowania proszkowego? jakie ceny kto i gdzie? [/quote]Co chcesz "pomalować"?Bo jeżeli jakiś kształtownik czyli np. rurę albo coś podobnego to Metplastkolor.

Gość

23-03-2013, 19:07
#11
[quote=Gość]czy w ostrołęce ktos swiadczy usługi malowania proszkowego? jakie ceny kto i gdzie? [/quote]Co chcesz "pomalować"?Bo jeżeli jakiś kształtownik czyli np. rurę albo coś podobnego to Metplastkolor.
Gość napisał(a):na rolnej to ciemniaki ja nic....

Gość

29-03-2013, 00:38
#12
na rolnej to ciemniaki ja nic....
Gość napisał(a):[quote=Krzysztof46][quote=Gość]692575557 TAM CI DORADZA POLECAMKategorycznie odradzam. Właściciel jest bardzo bardzo bardzo bardzo niesłowny, nieuczciwy i kłamie bez zmrużenia oka. [/quote] [/quote] [center][quote][bcode][img][url]

Gość

03-04-2013, 17:36
#13
[quote=Krzysztof46][quote=Gość]692575557 TAM CI DORADZA POLECAMKategorycznie odradzam. Właściciel jest bardzo bardzo bardzo bardzo niesłowny, nieuczciwy i kłamie bez zmrużenia oka. [/quote] [/quote] [center][quote][bcode][img][url]
Gość napisał(a):na czarnowcu to oszust a nie mechanik, potrafi rozebrac samochod na czesci pierwsze i je sprzedac wlascicielowi drugiego samochodu jako czesci nowe.

Gość

03-04-2013, 17:39
#14
na czarnowcu to oszust a nie mechanik, potrafi rozebrac samochod na czesci pierwsze i je sprzedac wlascicielowi drugiego samochodu jako czesci nowe.
Gość napisał(a):Naprawialem na rolnej i jestem zadowolony.  

Gość

04-04-2013, 13:30
#15
Naprawialem na rolnej i jestem zadowolony.  
Gość napisał(a):auto expert w czarnowcu jest oszustem . potrafi auto rozebrac a ze zlozeniem ma problem. moje auto stoi u niego od pazdziernika , i niewidac konca jego zlozenia , sprawe zglosilem na policje.

Gość

04-04-2013, 19:43
#16
auto expert w czarnowcu jest oszustem . potrafi auto rozebrac a ze zlozeniem ma problem. moje auto stoi u niego od pazdziernika , i niewidac konca jego zlozenia , sprawe zglosilem na policje.
Gość napisał(a):Ja polecam warsztat na kołobrzeskiej przy meblach black and w.. tam jest dwa warsztaty ja od wielu lat naprawiam auto u Pana Stępkowskiego i nie narzekam więc polecam.

Gość

04-04-2013, 20:48
#17
Ja polecam warsztat na kołobrzeskiej przy meblach black and w.. tam jest dwa warsztaty ja od wielu lat naprawiam auto u Pana Stępkowskiego i nie narzekam więc polecam.
Gość napisał(a):Chrońcie Wasze auta przed AUTO EXPERTEM A.Klimut z Czarnowca.

Gość

05-05-2013, 14:54
#18
Chrońcie Wasze auta przed AUTO EXPERTEM A.Klimut z Czarnowca.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chrońcie Wasze auta przed AUTO EXPERTEM A.Klimut z Czarnowca. [/quote]Bardzo dobre zdanie! Potwierdzam

Gość

13-05-2013, 22:00
#19
[quote=Gość]Chrońcie Wasze auta przed AUTO EXPERTEM A.Klimut z Czarnowca. [/quote]Bardzo dobre zdanie! Potwierdzam
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Chrońcie Wasze auta przed AUTO EXPERTEM A.Klimut z Czarnowca. [/quote]Bardzo dobre zdanie! Potwierdzam [/quote]POTWIERDZAM! Nigdy, ale to nigdy nie naprawiajcie swojego samochodu u Adama Klimuta czyli AUTOEXPERT. To jest ekspert od kłamstwa i oszukaństwa.

Gość

18-05-2013, 09:03
#20
[quote=Gość][quote=Gość]Chrońcie Wasze auta przed AUTO EXPERTEM A.Klimut z Czarnowca. [/quote]Bardzo dobre zdanie! Potwierdzam [/quote]POTWIERDZAM! Nigdy, ale to nigdy nie naprawiajcie swojego samochodu u Adama Klimuta czyli AUTOEXPERT. To jest ekspert od kłamstwa i oszukaństwa.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów