Warsztat samochodowy

Założony przez mken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):radzę omijać szerokim łukiem Pana Pyskło z Lelisa ... to zwykły oszust i naciągacz. Zapłaciłem za nowe sprzęgło, którego nigdy nie wymienił - wsadził stare !!!!!!!!!!!!! do tego jeszcze sugerował "potrzebę wymiany rozrusznika" (któremu defacto nic nie dolega do dziś )

Gość

19-11-2011, 19:11
#1
radzę omijać szerokim łukiem Pana Pyskło z Lelisa ... to zwykły oszust i naciągacz. Zapłaciłem za nowe sprzęgło, którego nigdy nie wymienił - wsadził stare !!!!!!!!!!!!! do tego jeszcze sugerował "potrzebę wymiany rozrusznika" (któremu defacto nic nie dolega do dziś )
Gość napisał(a):witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143

Gość

20-11-2011, 21:59
#2
witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143
Gość napisał(a):proponuje żeby wszyscy właściciele warsztatów z tego forum przerzucili sie na forum np. foto wideo albo o knajpach a właścicieli knajp czy firm foto video zapraszamy tutaj, troche urozmaicenia będzie w tej auto i anty reklamie :D {diabelek}

Gość

21-11-2011, 10:07
#3
proponuje żeby wszyscy właściciele warsztatów z tego forum przerzucili sie na forum np. foto wideo albo o knajpach a właścicieli knajp czy firm foto video zapraszamy tutaj, troche urozmaicenia będzie w tej auto i anty reklamie :D {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143 [/quote]Zamierzam się wybrać do niego.Czy ma komputer, mam kilka błędów i trzeba to zweryfikować w samochodzie z użyciem komputera.

Gość

21-11-2011, 15:50
#4
[quote=Gość]witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143 [/quote]Zamierzam się wybrać do niego.Czy ma komputer, mam kilka błędów i trzeba to zweryfikować w samochodzie z użyciem komputera.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143 [/quote]Zamierzam się wybrać do niego.Czy ma komputer, mam kilka błędów i trzeba to zweryfikować w samochodzie z użyciem komputera. [/quote]przecież nawet tel ktoś podał to po co pytać na forum ?? dosyć tych auto reklam wystarczy użyć resztek rozumu i zapytać w warsztacie a nie na forum, rozumiem że klienci co tu się wypowiadają znają pełen zakres pracy tego pana i ceny :D  

Gość

22-11-2011, 08:29
#5
[quote=Gość][quote=Gość]witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143 [/quote]Zamierzam się wybrać do niego.Czy ma komputer, mam kilka błędów i trzeba to zweryfikować w samochodzie z użyciem komputera. [/quote]przecież nawet tel ktoś podał to po co pytać na forum ?? dosyć tych auto reklam wystarczy użyć resztek rozumu i zapytać w warsztacie a nie na forum, rozumiem że klienci co tu się wypowiadają znają pełen zakres pracy tego pana i ceny :D  
Gość napisał(a):A ja tak trochę chcę zawęzić temat :)Słyszałem, że na Kołobrzeskiej jest porządny fachowiec od ustawiania geometrii, podobno trochę to trwa ale autko jest idelanie ustawione :) Podajcie proszę namiary dokładne gdzie to jest, tel i jak się nazywa.Pozdro.

Gość

22-11-2011, 13:24
#6
A ja tak trochę chcę zawęzić temat :)Słyszałem, że na Kołobrzeskiej jest porządny fachowiec od ustawiania geometrii, podobno trochę to trwa ale autko jest idelanie ustawione :) Podajcie proszę namiary dokładne gdzie to jest, tel i jak się nazywa.Pozdro.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143 [/quote]Zamierzam się wybrać do niego.Czy ma komputer, mam kilka błędów i trzeba to zweryfikować w samochodzie z użyciem komputera. [/quote]przecież nawet tel ktoś podał to po co pytać na forum ?? dosyć tych auto reklam wystarczy użyć resztek rozumu i zapytać w warsztacie a nie na forum, rozumiem że klienci co tu się wypowiadają znają pełen zakres pracy tego pana i ceny :D  [/quote]Znają i zakres prac i ceny. i gwarantuje Wam ze nie jestem właścicielem. koleś nie posiada na chwilę obecną komputera bardziej zajmuje się wszystkim co związane z mechaniką oprócz elektroniki. pozdrawiam

Gość

23-11-2011, 23:19
#7
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]witajcie. ja polecam warsztat w Susku Starym 8A, a prowadzi go facet po 50 ale totalny lekarz samochodów uleczy każdy samochód nawet mój wrak z którym jestem związany emocjonalnie. do tego robi to dokładnie i wcale nie ma jakiś kosmicznych cen.Zaborowski Mirosław tel. 888 468 143 [/quote]Zamierzam się wybrać do niego.Czy ma komputer, mam kilka błędów i trzeba to zweryfikować w samochodzie z użyciem komputera. [/quote]przecież nawet tel ktoś podał to po co pytać na forum ?? dosyć tych auto reklam wystarczy użyć resztek rozumu i zapytać w warsztacie a nie na forum, rozumiem że klienci co tu się wypowiadają znają pełen zakres pracy tego pana i ceny :D  [/quote]Znają i zakres prac i ceny. i gwarantuje Wam ze nie jestem właścicielem. koleś nie posiada na chwilę obecną komputera bardziej zajmuje się wszystkim co związane z mechaniką oprócz elektroniki. pozdrawiam
Gość napisał(a):polecam wszystkim warsztat w czarnowcu nr tel 692575557 prowadzi go mlody chlopak ale uczciwy i ma pojecie osobiscie mam 2 auta i wszystkie najbardziej dokuczliwe usterki mechaniczne jak i elektroniczne zostaly usuniete w bardzo krotkim czasie --niestety inne zaklady probowaly bez rezultatu ---- takze polecam goraco

Gość

30-11-2011, 08:07
#8
polecam wszystkim warsztat w czarnowcu nr tel 692575557 prowadzi go mlody chlopak ale uczciwy i ma pojecie osobiscie mam 2 auta i wszystkie najbardziej dokuczliwe usterki mechaniczne jak i elektroniczne zostaly usuniete w bardzo krotkim czasie --niestety inne zaklady probowaly bez rezultatu ---- takze polecam goraco
Gość napisał(a):auto expert czarnowiec dobrze ceny w miare pojecie maja troche z terminami opoznienie ale to jak wszedzie polecam

Gość

01-12-2011, 17:39
#9
auto expert czarnowiec dobrze ceny w miare pojecie maja troche z terminami opoznienie ale to jak wszedzie polecam
Gość napisał(a):wiele warsztatow dzis nie dotrzymuje terminow ale lepuej poczekac i miec zrobione solidnie .polecam warsztat na czarnowcu

Gość

01-12-2011, 22:30
#10
wiele warsztatow dzis nie dotrzymuje terminow ale lepuej poczekac i miec zrobione solidnie .polecam warsztat na czarnowcu
Gość napisał(a):auto drobot park polecam tam gdzie salon Citoren'a  

Gość

02-12-2011, 17:01
#11
auto drobot park polecam tam gdzie salon Citoren'a  
Gość napisał(a):auto expert sam sobie robi reklame. Wstyd bo na prawdziwą reklamę nie stać. Jeszcze im troche brakuje żeby to można było nazwać warsztatem

Gość

02-12-2011, 19:59
#12
auto expert sam sobie robi reklame. Wstyd bo na prawdziwą reklamę nie stać. Jeszcze im troche brakuje żeby to można było nazwać warsztatem
Gość napisał(a):cars na kołobrzeskiej jest dobry, pomian tez ok, Nalewacz obok  cmentarza ok, oszust na bernardynskiej jest! i to tyle.Pozdrawiam.

Gość

27-03-2012, 21:58
#13
cars na kołobrzeskiej jest dobry, pomian tez ok, Nalewacz obok  cmentarza ok, oszust na bernardynskiej jest! i to tyle.Pozdrawiam.
Gość napisał(a):a ja  polecam przy dworcu pks na przeciwko warsztat samochodowy. prowadzi go Emil i Tomek nazwisk nie znam ;) ale jestem bardzo zadowolony {usmiech} POLECAM!!!

Gość

08-05-2012, 09:05
#14
a ja  polecam przy dworcu pks na przeciwko warsztat samochodowy. prowadzi go Emil i Tomek nazwisk nie znam ;) ale jestem bardzo zadowolony {usmiech} POLECAM!!!
Gość napisał(a):A ja uważam że jest to jeden z lepszych warsztatów. Mimo że prowadzi go mlody chłopak to przynajmniej się zna. W każdym warsztacie sa KOLEJKI i to nie jest nic nowego że trzeba czekać jak się chce mieć dobrze zrobione. Korzystałem z jego usług od czerwca tamtego roku ijestm bardzo zadowolony. Polecam.

Gość

13-06-2012, 22:04
#15
A ja uważam że jest to jeden z lepszych warsztatów. Mimo że prowadzi go mlody chłopak to przynajmniej się zna. W każdym warsztacie sa KOLEJKI i to nie jest nic nowego że trzeba czekać jak się chce mieć dobrze zrobione. Korzystałem z jego usług od czerwca tamtego roku ijestm bardzo zadowolony. Polecam.
Gość napisał(a):Polecam na Zawadzkiego  

Gość

14-06-2012, 14:11
#16
Polecam na Zawadzkiego  
Gość napisał(a):montowałem na zawadzkiego hak i było szybko sprawnie i tanio miła obsługa Polecam

Gość

14-06-2012, 14:13
#17
montowałem na zawadzkiego hak i było szybko sprawnie i tanio miła obsługa Polecam
Gość napisał(a):Nigdy w życiu na Zawadzkiego.Jest wiele innych, lepszych i tańszych warsztatów montujących wydechy i haki.Sam wymieniałem u nich szybę i nigdy więcej nie popełnię tego błędu.Lepiej jechać na Targową.Na Zawadzkiego nie dość, że mają szyby gorszej jakości (jakiś nordstar czy coś takiego) to jeszcze obsługa i podejście do klienta jest tragiczne. Zamknęli się z autem w warsztacie i nie można było się przyglądać co i jak robią.Mój znajomy kilka razy reklamował wymienioną u nich szybę przednią nordstara (elektrycznie podgrzewaną) bo przestawała grzać, a zapewniali że to dobre szyby, w końcu znajomy się uparł i wymienili mu na pilkingtona. W dodatku podczas wymiany porysowali mu lakier (z resztą mi też) a potem nie chcieli się do tego przyznać.

Gość

14-06-2012, 16:31
#18
Nigdy w życiu na Zawadzkiego.Jest wiele innych, lepszych i tańszych warsztatów montujących wydechy i haki.Sam wymieniałem u nich szybę i nigdy więcej nie popełnię tego błędu.Lepiej jechać na Targową.Na Zawadzkiego nie dość, że mają szyby gorszej jakości (jakiś nordstar czy coś takiego) to jeszcze obsługa i podejście do klienta jest tragiczne. Zamknęli się z autem w warsztacie i nie można było się przyglądać co i jak robią.Mój znajomy kilka razy reklamował wymienioną u nich szybę przednią nordstara (elektrycznie podgrzewaną) bo przestawała grzać, a zapewniali że to dobre szyby, w końcu znajomy się uparł i wymienili mu na pilkingtona. W dodatku podczas wymiany porysowali mu lakier (z resztą mi też) a potem nie chcieli się do tego przyznać.
Gość napisał(a):Wymieniałem szybe na targowej i dobrego o nich zdania nie mam reklamacji nie chcieli uznac chcieli abym zapłacił za nową szybę i wtedy zareklamują więc jaki miałem sens zapłacić więc pojechałem na zawadzkiego a tam zupełmie inne podejście do klienta polecam zawadzkiego

Gość

15-06-2012, 08:38
#19
Wymieniałem szybe na targowej i dobrego o nich zdania nie mam reklamacji nie chcieli uznac chcieli abym zapłacił za nową szybę i wtedy zareklamują więc jaki miałem sens zapłacić więc pojechałem na zawadzkiego a tam zupełmie inne podejście do klienta polecam zawadzkiego
Gość napisał(a):[quote=Gość]pojechałem na zawadzkiego a tam zupełmie inne podejście do klienta polecam zawadzkiego [/quote]i co, pozwolili Ci przyglądać się jak pracują?Nie wypędzili Cię z warsztatu i nie zamknęli się sami w środku?Jeśli rzeczywiście tak jest to w najbliższym czasie umówię się na wymianę wydechu i zobaczę czy mnie nie wypędzą :).Jak ja pojechałem na umówioną wymianę, to przede mną czekał człowiek na odbiór samochodu i też się skarżył, że wypędzili go z warsztatu. Wymieniał szybę na ubezpieczenie, więc wyboru nie miał, ale wspominał że kiedyś wymieniał na Targowej i tam, nie dość że szyby są tam lepsze jakościowo (lepszej firmy) to i obsługa bez porównania.Drugi mój znajomy zajeżdżał tam dowiedzieć się ile kosztowałoby założenie haka, to podobno chcieli sporo więcej niż na Ostrowskiej.

Gość

15-06-2012, 10:31
#20
[quote=Gość]pojechałem na zawadzkiego a tam zupełmie inne podejście do klienta polecam zawadzkiego [/quote]i co, pozwolili Ci przyglądać się jak pracują?Nie wypędzili Cię z warsztatu i nie zamknęli się sami w środku?Jeśli rzeczywiście tak jest to w najbliższym czasie umówię się na wymianę wydechu i zobaczę czy mnie nie wypędzą :).Jak ja pojechałem na umówioną wymianę, to przede mną czekał człowiek na odbiór samochodu i też się skarżył, że wypędzili go z warsztatu. Wymieniał szybę na ubezpieczenie, więc wyboru nie miał, ale wspominał że kiedyś wymieniał na Targowej i tam, nie dość że szyby są tam lepsze jakościowo (lepszej firmy) to i obsługa bez porównania.Drugi mój znajomy zajeżdżał tam dowiedzieć się ile kosztowałoby założenie haka, to podobno chcieli sporo więcej niż na Ostrowskiej.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów