Warsztat samochodowy

Założony przez mken
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):Nie byłem aż taki ciekawy piłem kawe w biurze i jestem z usługi bardzo zadowolony

Gość

15-06-2012, 13:34
#1
Nie byłem aż taki ciekawy piłem kawe w biurze i jestem z usługi bardzo zadowolony
Gość napisał(a):maja racje że nie wpuszczają klienta na warsztat bo klient tylko przeszkadza a nie pomaga to nie jest rynek żeby wszyscy przebywali na warsztacie popieram

Gość

15-06-2012, 13:37
#2
maja racje że nie wpuszczają klienta na warsztat bo klient tylko przeszkadza a nie pomaga to nie jest rynek żeby wszyscy przebywali na warsztacie popieram
Gość napisał(a):Daj spokój, nie kompromituj się, wszystkie posty zachwalające Zawadzkiego napisane zostały z tego samego IP.Czyli jednak nie pozwalają przyglądać się swojej pracy, a potem gdy zobaczysz porsyowany lakier po wymianie szyby to wciskają kit, że to już było.Chamstwo i buractwo.Jest wolny rynek, więc następnym razem z pewnością pojadę tam gdzie będę mógł się przyglądać co mechanik robi z moim autem.I wszystkim proponuję zrobić tak samo, a warsztat na Zawadzkiego radzę omijać szerokim łukiem.

Gość

15-06-2012, 18:57
#3
Daj spokój, nie kompromituj się, wszystkie posty zachwalające Zawadzkiego napisane zostały z tego samego IP.Czyli jednak nie pozwalają przyglądać się swojej pracy, a potem gdy zobaczysz porsyowany lakier po wymianie szyby to wciskają kit, że to już było.Chamstwo i buractwo.Jest wolny rynek, więc następnym razem z pewnością pojadę tam gdzie będę mógł się przyglądać co mechanik robi z moim autem.I wszystkim proponuję zrobić tak samo, a warsztat na Zawadzkiego radzę omijać szerokim łukiem.
Gość napisał(a):[quote=Gość]na pomianie przy glownej drodze do kamianki okolo 300m przed przejazdem kolejowym pan krzysztof zielak super super pod kazdym wzgledem , jedyny minus to kolejki jak u kazdego najlepszego[/quote]

Gość

03-07-2012, 07:26
#4
[quote=Gość]na pomianie przy glownej drodze do kamianki okolo 300m przed przejazdem kolejowym pan krzysztof zielak super super pod kazdym wzgledem , jedyny minus to kolejki jak u kazdego najlepszego[/quote]
Gość napisał(a):Rzeczywiście na Zawadzkiego obsługa (dotyczy większości) do bani, nawet wielka łaska udzielić informacji, klient intruz, nie zmienia się to nawet w chwili przyjmowania kasy.

Gość

03-07-2012, 21:18
#5
Rzeczywiście na Zawadzkiego obsługa (dotyczy większości) do bani, nawet wielka łaska udzielić informacji, klient intruz, nie zmienia się to nawet w chwili przyjmowania kasy.
Gość napisał(a):na czarnowcu jest pseudo mechanik nie ma o niczym pojecia nie polecam ! ! ! cwaniaczek i tyle  

Gość

12-09-2012, 21:22
#6
na czarnowcu jest pseudo mechanik nie ma o niczym pojecia nie polecam ! ! ! cwaniaczek i tyle  
Gość napisał(a):Polecam Zawadzkiego  miła i fachowa obsługa.

Gość

13-09-2012, 08:43
#7
Polecam Zawadzkiego  miła i fachowa obsługa.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Zawadzkiego  miła i fachowa obsługa. [/quote][quote=Gość]Daj spokój, nie kompromituj się[/quote]Czyżby zmienił się właściciel i pracownicy?

Gość

13-09-2012, 09:02
#8
[quote=Gość]Polecam Zawadzkiego  miła i fachowa obsługa. [/quote][quote=Gość]Daj spokój, nie kompromituj się[/quote]Czyżby zmienił się właściciel i pracownicy?
Gość napisał(a):a ja polecam Szczecińskich w Antoniach , naprawde super od lat tam jeżdzę i nie narzekam.polecam.

Gość

13-09-2012, 12:59
#9
a ja polecam Szczecińskich w Antoniach , naprawde super od lat tam jeżdzę i nie narzekam.polecam.
Gość napisał(a):a ja polecam nie naprawiac tylko kupic nowe auto

Gość

13-09-2012, 22:03
#10
a ja polecam nie naprawiac tylko kupic nowe auto
Gość napisał(a):warsztat w czarnowcu jedna wielka lipa gosc wogole nie wie nic o mechanice zje... mi samochód, nie polecam.

Gość

18-09-2012, 22:28
#11
warsztat w czarnowcu jedna wielka lipa gosc wogole nie wie nic o mechanice zje... mi samochód, nie polecam.
Gość napisał(a):W Czarnowcu psują samochody na potęgę. Omijajcie szerokim łukiem.

Gość

19-09-2012, 07:23
#12
W Czarnowcu psują samochody na potęgę. Omijajcie szerokim łukiem.
Gość napisał(a):A MI W CZRNOWCU WLASNIE TO Z CZYM SIE BORYKALEM DOSC DLUGO WIELKIE DZIEKI POLECAM......A LUDZIOM NIESTETY NIE DOGODZI........

Gość

29-09-2012, 17:07
#13
A MI W CZRNOWCU WLASNIE TO Z CZYM SIE BORYKALEM DOSC DLUGO WIELKIE DZIEKI POLECAM......A LUDZIOM NIESTETY NIE DOGODZI........
Gość napisał(a):Witam wszystkich! Mogę jedynie dodać, że "Auto - Expert" pana Klimuta przyczynił się do rozwiązania kilku "niby prostych" problemów z moimi autami. U innych mechaników te bolączki nawet nie wzbudzały zainteresowania, nie mówiąc już o chęci podjęcia się naprawy. Robiłem tam auta od Skody Fabii 2 począwszy, przez BMW aż po UAZ'a z 1976 roku i żadnej z tych decyzji nie żałuję. Zakres usług można uznać za szeroki, nikt nikogo nie wyprasza, wręcz przeciwnie - wielu klientów podczas trwania napraw, zwłaszcza bieżących, jest przy nich obecnych. Polecałem znajomym i nadal będę POLECAŁ!!!I z zupełnie innej beczki - NIE POLECAM TARGOR'u -zabójcy metalu...

Gość

02-10-2012, 11:16
#14
Witam wszystkich! Mogę jedynie dodać, że "Auto - Expert" pana Klimuta przyczynił się do rozwiązania kilku "niby prostych" problemów z moimi autami. U innych mechaników te bolączki nawet nie wzbudzały zainteresowania, nie mówiąc już o chęci podjęcia się naprawy. Robiłem tam auta od Skody Fabii 2 począwszy, przez BMW aż po UAZ'a z 1976 roku i żadnej z tych decyzji nie żałuję. Zakres usług można uznać za szeroki, nikt nikogo nie wyprasza, wręcz przeciwnie - wielu klientów podczas trwania napraw, zwłaszcza bieżących, jest przy nich obecnych. Polecałem znajomym i nadal będę POLECAŁ!!!I z zupełnie innej beczki - NIE POLECAM TARGOR'u -zabójcy metalu...
Gość napisał(a):WITAM. NIE WIECIE GDZIE NAJBLIŻEJ MOŻNA ZNALEŹĆ WARSZTAT NA KTÓRYM ZREGENERUJĄ BLOK SILNIKA. MAM PROBLEM. PODOBNO TŁOK TARŁ O BLOK SILNIKA.  OKROPNIE MI KLEKOTAŁ PODCZAS JAZDY. MÓJ MECHANIK ZDIAGNOZOWAŁ ALE NIE JEST W STANIE TEGO NAPRAWIĆ.....{smutny}

Gość

06-10-2012, 13:20
#15
WITAM. NIE WIECIE GDZIE NAJBLIŻEJ MOŻNA ZNALEŹĆ WARSZTAT NA KTÓRYM ZREGENERUJĄ BLOK SILNIKA. MAM PROBLEM. PODOBNO TŁOK TARŁ O BLOK SILNIKA.  OKROPNIE MI KLEKOTAŁ PODCZAS JAZDY. MÓJ MECHANIK ZDIAGNOZOWAŁ ALE NIE JEST W STANIE TEGO NAPRAWIĆ.....{smutny}
Gość napisał(a):692575557 TAM CI DORADZA POLECAM

Gość

09-10-2012, 13:50
#16
692575557 TAM CI DORADZA POLECAM
Gość napisał(a):na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size]

Gość

08-11-2012, 13:35
#17
na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size]
Gość napisał(a):Wlasnie odebrałam auto z auto-expertu miły pan, znalazł szybko usterkę, przyznam ze byla to poprawka po wczwsniejszym warsztacie jestem zadowolona wielki pozytyw polecam{ok}

Gość

11-11-2012, 20:39
#18
Wlasnie odebrałam auto z auto-expertu miły pan, znalazł szybko usterkę, przyznam ze byla to poprawka po wczwsniejszym warsztacie jestem zadowolona wielki pozytyw polecam{ok}
Gość napisał(a):A ja polecam ten warsztat ponieważ w końcu uporałem sie z awaria mojego samochodu z którą borykalem sie 4 miesiace i zjezdzilem kilka warsztatow nie bede wymieniał. Jestem bardzo zadowolony a wszystkim sie nie dogodzi. POLECAM! {ok}

Gość

03-12-2012, 17:31
#19
A ja polecam ten warsztat ponieważ w końcu uporałem sie z awaria mojego samochodu z którą borykalem sie 4 miesiace i zjezdzilem kilka warsztatow nie bede wymieniał. Jestem bardzo zadowolony a wszystkim sie nie dogodzi. POLECAM! {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size] [/quote]                                                                                                                                                                                          szkoda ze nie rudy ????????????????????????????????znam  typa

Gość

26-12-2012, 21:05
#20
[quote=Gość]na czarnowcu to przekręt a nie mechanik. Powie ci że jeszcze to zrobił a wiecej popsuje niż naprawi i jeszcze te jego smieszne odstające uszy{dobani}[size=18][/size] [/quote]                                                                                                                                                                                          szkoda ze nie rudy ????????????????????????????????znam  typa

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów