PSYCHOLOG w Ostrołęce

Założony przez marek
strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
marek napisał(a):który psycholog w ostrołęce jest najlepszy?a których omijać szerokim łukiemjeśli macie jakieś doświadczenia to napiszcie kilka słówpozdrawiam

marek

Wpisów: 1
Dołączył: 24.07.2008
24-07-2008, 11:52
#1
który psycholog w ostrołęce jest najlepszy?a których omijać szerokim łukiemjeśli macie jakieś doświadczenia to napiszcie kilka słówpozdrawiam
Gość napisał(a):slyszalam ze psycholog Łaszkiewicz jest dobry :)

Gość

24-07-2008, 13:20
#2
slyszalam ze psycholog Łaszkiewicz jest dobry :)
Gość napisał(a):{usmiech}Już od wrzesnia w Ostrolece ma ruszyc niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat!!! poza wykwalifikowana kadra pedagogiczna beda tez tam pracowac specjalisci: logopedzi i psychologowie, ktorzy praktykuja w poradni pedagogiczno-psychologicznej!!! Mysle ze to gwarancja jakosci!!! ja juz nie moge sie doczekac...bo sama jestem mama 4letniego chlopca!!! i od dawna czekalam na taki przedszkole!!!{usmiech}

Gość

25-07-2008, 09:05
#3
{usmiech}Już od wrzesnia w Ostrolece ma ruszyc niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat!!! poza wykwalifikowana kadra pedagogiczna beda tez tam pracowac specjalisci: logopedzi i psychologowie, ktorzy praktykuja w poradni pedagogiczno-psychologicznej!!! Mysle ze to gwarancja jakosci!!! ja juz nie moge sie doczekac...bo sama jestem mama 4letniego chlopca!!! i od dawna czekalam na taki przedszkole!!!{usmiech}
Gość napisał(a):Na jakiej ulicy te przedszkole?

Gość

25-07-2008, 21:10
#4
Na jakiej ulicy te przedszkole?
Gość napisał(a):podobno sa ogromne problemy z lokalem- konkretnie z wynajmem domu pod to przedszkole- a UM oferuje pomoc we wszystkim tylko tego jednego, lokalu zalatwic sie nie podejmuje nawet{smutny}Takze otwarcie moze sie opoznic...bo juz przeciez sierpian jest...{smutny} ale wierze w to ze ruszy to przedszkole predzej czy pozniej ale ruszy...{ok}

Gość

06-08-2008, 08:17
#5
podobno sa ogromne problemy z lokalem- konkretnie z wynajmem domu pod to przedszkole- a UM oferuje pomoc we wszystkim tylko tego jednego, lokalu zalatwic sie nie podejmuje nawet{smutny}Takze otwarcie moze sie opoznic...bo juz przeciez sierpian jest...{smutny} ale wierze w to ze ruszy to przedszkole predzej czy pozniej ale ruszy...{ok}
Gość napisał(a):a ja znam psycholożkę, bardzo fajną panią, nazywa się MArta, ale zupełnie nie mogę przypomnieć sobie teraz jej nazwiska (aż mi wstyd bo sporo jej zawdzięczam). Kiedyś pracowała w Poradni w Ostrołęce

Gość

06-08-2008, 20:50
#6
a ja znam psycholożkę, bardzo fajną panią, nazywa się MArta, ale zupełnie nie mogę przypomnieć sobie teraz jej nazwiska (aż mi wstyd bo sporo jej zawdzięczam). Kiedyś pracowała w Poradni w Ostrołęce
Gość napisał(a):JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!

Gość

09-08-2008, 08:46
#7
JUZ OD 1.X. RUSZA W OSTROLECE ,,BAJKOWY OSRODEK PRZEDSZKOLNY"{usmiech} SIEDZIBA PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIE NA ULICY LOKALNEJ!!! DODATKOWE INFORMACJE ORAZ REZEWACJA MIEJSC pod nr.tel.609378574. JESZCZE W SIERPNIU ODBEDZIE SIE SPOTKANIE Z ZAINTERESOWANYMI RODZICAMI!!!
Gość napisał(a):Nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!

Gość

18-08-2008, 21:24
#8
Nie na Lokalnej tylko na TARGOWEJ!!!
Gość napisał(a):5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.

Gość

25-08-2008, 12:11
#9
5.IX O GODZ. 18.00 ZAPRASZAMY NA  UL: TARGOWA 11 GDZIE ODBEDZIE SIE SPOTKANIE W SPRAWIE ZAPISOW DO NASZEGO OSRODKA PRZEDSZKOLNEGO!    SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICOW I DZIECI W WIEKU 2,5 -5,5 LAT.
Gość napisał(a):Łaszkiewicz się nie nadaje.{dobani}

Gość

13-08-2009, 02:16
#10
Łaszkiewicz się nie nadaje.{dobani}
Gość napisał(a):czy ktoś zna w ostrołęce psychologa dziecięcego który przyjmuje na kase chorych? jeśli tak to prosze o nr tel  lub inne namiary

Gość

13-11-2009, 12:26
#11
czy ktoś zna w ostrołęce psychologa dziecięcego który przyjmuje na kase chorych? jeśli tak to prosze o nr tel  lub inne namiary
Gość napisał(a):Pewnie chodzi ci o psychiatrę dziecięcego,więc jest tylko jedna pani dr.Bożena Ćwikła ,przyjmuje w budynku pogotowia ratunkowego przy ul.Kościuszki.Tel.do rejestracji:029 764 83 70.Oczywiście gdy potrzebna jest pomoc również psychologa to razem z tym lekarzem współpracuja psycholodzy ,i lekarz skieruje na taką wizytę.Ajeśli darmowo chcesz skorzystać  tylko z pomocy psychologa to np.w ośrodku interwencji kryzysowej w ostrołece jest taki.

Gość

13-11-2009, 13:43
#12
Pewnie chodzi ci o psychiatrę dziecięcego,więc jest tylko jedna pani dr.Bożena Ćwikła ,przyjmuje w budynku pogotowia ratunkowego przy ul.Kościuszki.Tel.do rejestracji:029 764 83 70.Oczywiście gdy potrzebna jest pomoc również psychologa to razem z tym lekarzem współpracuja psycholodzy ,i lekarz skieruje na taką wizytę.Ajeśli darmowo chcesz skorzystać  tylko z pomocy psychologa to np.w ośrodku interwencji kryzysowej w ostrołece jest taki.
Gość napisał(a):dziękuję bardzo za podpowiedz. zalerzy mi na psychologu raczej bo chodzi o rozmowę z 10letnim dzieckiem mającym problemy w szkole (nie z nauką) dziękuję raz jeszcze{smutny}

Gość

16-11-2009, 11:34
#13
dziękuję bardzo za podpowiedz. zalerzy mi na psychologu raczej bo chodzi o rozmowę z 10letnim dzieckiem mającym problemy w szkole (nie z nauką) dziękuję raz jeszcze{smutny}
Gość napisał(a):W każdej szkole jest pedagog ,który napewno  będzie w stanie pomóc.Ja ze swoim dzieckiem(problemy w szkole nie zwiazane z nauką) dostałam namiary do poradni  i bez problemu dostałam sie do pani psycholog,i... okazało się że problem wcale bezpośrednio nie jest związany z dzieckiem tylko z sytuacją w rodzinie,i na rozmowy chodziłam sama.Tak czy siak pomogło:)

Gość

16-11-2009, 12:16
#14
W każdej szkole jest pedagog ,który napewno  będzie w stanie pomóc.Ja ze swoim dzieckiem(problemy w szkole nie zwiazane z nauką) dostałam namiary do poradni  i bez problemu dostałam sie do pani psycholog,i... okazało się że problem wcale bezpośrednio nie jest związany z dzieckiem tylko z sytuacją w rodzinie,i na rozmowy chodziłam sama.Tak czy siak pomogło:)
Gość napisał(a):witam. ja właśnie na dziś sie umówiłam z psychologiem  w tym ośrodku interwencji kryzysowej i aż mi ulżyło bo myślałam ze będę musiała bardzo długo czekać. też ide sama bo nie chce narazie dziecka dodatkowo stresować . dziękuję za wszystkie rady.jestem samam z tym problemem i troche mi ulżyło ze mogłam o tym problemie z kimś kogo nie znam porozmawiać.dziękuję raz jeszcze. pozdrawiam!

Gość

16-11-2009, 12:29
#15
witam. ja właśnie na dziś sie umówiłam z psychologiem  w tym ośrodku interwencji kryzysowej i aż mi ulżyło bo myślałam ze będę musiała bardzo długo czekać. też ide sama bo nie chce narazie dziecka dodatkowo stresować . dziękuję za wszystkie rady.jestem samam z tym problemem i troche mi ulżyło ze mogłam o tym problemie z kimś kogo nie znam porozmawiać.dziękuję raz jeszcze. pozdrawiam!
Gość napisał(a):szukam dobrego psychoterapeuty dla dorosłej osoby

Gość

12-12-2009, 22:17
#16
szukam dobrego psychoterapeuty dla dorosłej osoby
Gość napisał(a):[quote=]witam. ja właśnie na dziś sie umówiłam z psychologiem  w tym ośrodku interwencji kryzysowej i aż mi ulżyło bo myślałam ze będę musiała bardzo długo czekać. też ide sama bo nie chce narazie dziecka dodatkowo stresować . dziękuję za wszystkie rady.jestem samam z tym problemem i troche mi ulżyło ze mogłam o tym problemie z kimś kogo nie znam porozmawiać.dziękuję raz jeszcze. pozdrawiam![/quote]Kiedy mialam 13 lat, a bylo to juz pare lat temu... nabroilam. Bardzo. Razem z rodzicami chodzilismy do Osrodka Interwencji Kryzysowej - coz, niewiele mi pomoglo, ze ktos mnie slucha. Sluchac to Cie moga przyjaciele, rodzina, sasiadka, fryzjer... To, ze Cie ktos wyslucha, niewiele Ci pomoze. W trakcie mowienia dochodzimy jedynie sami do jakis tam wnioskow - ciekawych lub mniej ciekawych. Jesli chcesz specjalisty to oczekuj pomocy. On po to jest. Samym sluchaniem nikt Ci nie pomoze. Mowie z wlasnego doswiadczenia osoby, ktora nachodzila sie po pedagogach resocjalizacji, psychologach i tak dalej... Problem nie byl we mnie, a w rodzinie, ktora mnie wychowywala.

Gość

13-12-2009, 14:56
#17
[quote=]witam. ja właśnie na dziś sie umówiłam z psychologiem  w tym ośrodku interwencji kryzysowej i aż mi ulżyło bo myślałam ze będę musiała bardzo długo czekać. też ide sama bo nie chce narazie dziecka dodatkowo stresować . dziękuję za wszystkie rady.jestem samam z tym problemem i troche mi ulżyło ze mogłam o tym problemie z kimś kogo nie znam porozmawiać.dziękuję raz jeszcze. pozdrawiam![/quote]Kiedy mialam 13 lat, a bylo to juz pare lat temu... nabroilam. Bardzo. Razem z rodzicami chodzilismy do Osrodka Interwencji Kryzysowej - coz, niewiele mi pomoglo, ze ktos mnie slucha. Sluchac to Cie moga przyjaciele, rodzina, sasiadka, fryzjer... To, ze Cie ktos wyslucha, niewiele Ci pomoze. W trakcie mowienia dochodzimy jedynie sami do jakis tam wnioskow - ciekawych lub mniej ciekawych. Jesli chcesz specjalisty to oczekuj pomocy. On po to jest. Samym sluchaniem nikt Ci nie pomoze. Mowie z wlasnego doswiadczenia osoby, ktora nachodzila sie po pedagogach resocjalizacji, psychologach i tak dalej... Problem nie byl we mnie, a w rodzinie, ktora mnie wychowywala.
Gość napisał(a):Czy ktoś zna dobrego psychoterapeutę dla osoby dorosłej? I ile kosztują takie spotkania?

Gość

06-01-2010, 21:25
#18
Czy ktoś zna dobrego psychoterapeutę dla osoby dorosłej? I ile kosztują takie spotkania?
Gość napisał(a):Witam! Mam pytanie,czy koś zna dobrego psychologa,którego mógłby polecić?  

Gość

26-08-2010, 21:51
#19
Witam! Mam pytanie,czy koś zna dobrego psychologa,którego mógłby polecić?  
Gość napisał(a):Psychoterapeuta Daniel Łukaszewski. Kontakt możesz znaleźć w internecie. Polecam.

Gość

26-08-2010, 22:15
#20
Psychoterapeuta Daniel Łukaszewski. Kontakt możesz znaleźć w internecie. Polecam.

strony: 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów