PSYCHOLOG w Ostrołęce

Założony przez marek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a): Od niedawna  problemami dziećmi młodzieży i dorosłych zajmuje się Fundacja ,, ,,PROMYK' Centrum Wspierania Dzieci młodzieży i dorosłych. Polecam. Ul Kołobrzewska 7 w Ostrołęce

Gość

02-07-2015, 18:09
#1
Od niedawna  problemami dziećmi młodzieży i dorosłych zajmuje się Fundacja ,, ,,PROMYK' Centrum Wspierania Dzieci młodzieży i dorosłych. Polecam. Ul Kołobrzewska 7 w Ostrołęce
Gość napisał(a):pomocą psychologiączną jaka osoba się zajmuję, proszę napisać

Gość

05-07-2015, 13:51
#2
pomocą psychologiączną jaka osoba się zajmuję, proszę napisać
Gość napisał(a):Pomocą psychologiczną zajmuje się Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna na ulicy Oświatowej, nie pamiętam ile, jest to niedaleko Straży.

Gość

05-07-2015, 23:22
#3
Pomocą psychologiczną zajmuje się Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna na ulicy Oświatowej, nie pamiętam ile, jest to niedaleko Straży.
Gość napisał(a): Ja polecam Fundację ,, Promyk'' Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci młodzieży i Dorosłych ul. Kołobrzewska 7 . Byłam tam ze swoim synkiem 5 letnim. Pracuje tam fajna kadra z dużym doświadczeniem. Jeszcze raz polecam.

Gość

13-07-2015, 09:17
#4
Ja polecam Fundację ,, Promyk'' Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci młodzieży i Dorosłych ul. Kołobrzewska 7 . Byłam tam ze swoim synkiem 5 letnim. Pracuje tam fajna kadra z dużym doświadczeniem. Jeszcze raz polecam.
Gość napisał(a): Polecam psycholog Annę Samsel która pracuje w Fundacji ,, Promyk'' na ul. Kołobrzewskiej 7. W Fundacji ,,Promyk''są zajęcia Si, Logopedia, Muzykoterapia, Terapia ręki, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne,mediacje, terapia psychologiczna i inne. Wejdź na ich stronę .

Gość

13-07-2015, 09:24
#5
Polecam psycholog Annę Samsel która pracuje w Fundacji ,, Promyk'' na ul. Kołobrzewskiej 7. W Fundacji ,,Promyk''są zajęcia Si, Logopedia, Muzykoterapia, Terapia ręki, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne,mediacje, terapia psychologiczna i inne. Wejdź na ich stronę .
Gość napisał(a):Kto prowadzi tam muzykoterapię, jest po szkole muzycznej???? jak to wygląda????

Gość

13-07-2015, 13:49
#6
Kto prowadzi tam muzykoterapię, jest po szkole muzycznej???? jak to wygląda????
Gość napisał(a):Ulica to Kołobrzeska 7 a nie Kołobrzewska {usmiech}

Gość

13-07-2015, 14:16
#7
Ulica to Kołobrzeska 7 a nie Kołobrzewska {usmiech}
Gość napisał(a): Pani ,która prowadzi muzykoterapię w Fundacji ,, Promyk'' jest po szkole muzycznej  posiada wykształcenie muzyczne  oraz  wykształcenie muzykoterapeuty. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz z młodzieżą.  

Gość

01-10-2015, 23:16
#8
Pani ,która prowadzi muzykoterapię w Fundacji ,, Promyk'' jest po szkole muzycznej  posiada wykształcenie muzyczne  oraz  wykształcenie muzykoterapeuty. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz z młodzieżą.  
Gość napisał(a):Anna S. pracuje też w Zabielu??autyzm

Gość

09-10-2015, 18:01
#9
Anna S. pracuje też w Zabielu??autyzm
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Ostrołęce straszą i dają syropki dziecku nie mówią co jest tylko co może być - dlatego jeśli jest problem proponuję Warszawę np Instytut Matki i dziecka, na kasę chorych, pierwsza rozmowa trwa 3 godziny a nie 15 minut, -Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej (Instytut Matki i Dziecka - tak to się nazywa - byłam z ośmiolatkiem z jego stanami lękowymi - wizyta pomogła mu i mnie bo wiem na czym stoję.. [/quote]

Gość

15-11-2015, 18:00
#10
[quote=Gość]W Ostrołęce straszą i dają syropki dziecku nie mówią co jest tylko co może być - dlatego jeśli jest problem proponuję Warszawę np Instytut Matki i dziecka, na kasę chorych, pierwsza rozmowa trwa 3 godziny a nie 15 minut, -Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej (Instytut Matki i Dziecka - tak to się nazywa - byłam z ośmiolatkiem z jego stanami lękowymi - wizyta pomogła mu i mnie bo wiem na czym stoję.. [/quote]
Gość napisał(a): Od pół roku korzystam z logopedy i  muzykoterapii z Fundacji ,, Promyk'' ul. Kołobrzeska 7. Moje dziecko na zajęcia uczęszcza bardzo chętnie.Pani logopeda pracuje metodą krakowską. Pracuje tam fajna i sympatyczna kadra. Polecam

Gość

15-11-2015, 18:16
#11
Od pół roku korzystam z logopedy i  muzykoterapii z Fundacji ,, Promyk'' ul. Kołobrzeska 7. Moje dziecko na zajęcia uczęszcza bardzo chętnie.Pani logopeda pracuje metodą krakowską. Pracuje tam fajna i sympatyczna kadra. Polecam
Gość napisał(a):Psycholog Marta Bastek-Gut tu jest stronahttp://psychologostroleka.net.pl

Gość

01-12-2015, 10:07
#12
Psycholog Marta Bastek-Gut tu jest stronahttp://psychologostroleka.net.pl
Gość napisał(a):Psycholog Marta Bastek-Gut tu jest stronahttp://psychologostroleka.net.pl

Gość

01-12-2015, 10:07
#13
Psycholog Marta Bastek-Gut tu jest stronahttp://psychologostroleka.net.pl
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Ostrołęce straszą i dają syropki dziecku nie mówią co jest tylko co może być - dlatego jeśli jest problem proponuję Warszawę np Instytut Matki i dziecka, na kasę chorych, pierwsza rozmowa trwa 3 godziny a nie 15 minut, -Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej (Instytut Matki i Dziecka - tak to się nazywa - byłam z ośmiolatkiem z jego stanami lękowymi - wizyta pomogła mu i mnie bo wiem na czym stoję.. [/quote]Niestety, muszę się zgodzić... W Ostrołęce procedura jest taka, że jeżeli chce się korzystać z terapii psychologicznej dla dziecka na NFZ trzeba przejść przez gabinet psychiatry w "Meditransie". Na koniec pierwszej wizyty, która trwała ok. 15 minut otrzymałam skierowanie do psychologa oraz propozycję podania dziecku leków wyciszających (przyszliśmy z problemem dot. stanów lękowych, silnie zmiennych nastrojów i bardzo emocjonalnych reakcji, a pani psychiatra uznała, że dziecko jest zbyt aktywne podczas wizyty u niej...). Z kolei pani psycholog do której nas skierowano uznała, że jedna wizyta na miesiąc na NFZ to za mało, więc umówiliśmy się na 1 NFZ i 1 prywatnie za 120 zł. I co ciekawe? Prywatnie - pani rewelacyjnie zainteresowana dzieckiem, na podstawie 60 minut przynajmniej trzy diagnozy wstępne (perfekcjonizm, depresja, Asperger). Natomiast na NFZ? Inny pacjent pomylił godziny, był zapisany na np. 14.00, my na 15.00, a tamten był przekonany, że również jest na 15.00, wobec tego kiedy pani psycholog zorientowała się, że dziecko przed nami nie dojechało z powodu pomyłki to zadzwoniła do nas by odwołać naszą wizytę! Kiedy się nie zgodziłam, skróciła mojemu dziecku spotkanie terapeutyczne do 20 minut z przeznaczonych 60! Spotkanie nie zakończyło się żadnymi wnioskami, uwagami dla rodzica, oczekiwano, że jak najszybciej zabiorę syna z gabinetu... Nigdy więcej już tam się nie udaliśmy. Udało nam się wejść pod opiekę Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce.  

Gość

03-12-2015, 10:13
#14
[quote=Gość]W Ostrołęce straszą i dają syropki dziecku nie mówią co jest tylko co może być - dlatego jeśli jest problem proponuję Warszawę np Instytut Matki i dziecka, na kasę chorych, pierwsza rozmowa trwa 3 godziny a nie 15 minut, -Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej (Instytut Matki i Dziecka - tak to się nazywa - byłam z ośmiolatkiem z jego stanami lękowymi - wizyta pomogła mu i mnie bo wiem na czym stoję.. [/quote]Niestety, muszę się zgodzić... W Ostrołęce procedura jest taka, że jeżeli chce się korzystać z terapii psychologicznej dla dziecka na NFZ trzeba przejść przez gabinet psychiatry w "Meditransie". Na koniec pierwszej wizyty, która trwała ok. 15 minut otrzymałam skierowanie do psychologa oraz propozycję podania dziecku leków wyciszających (przyszliśmy z problemem dot. stanów lękowych, silnie zmiennych nastrojów i bardzo emocjonalnych reakcji, a pani psychiatra uznała, że dziecko jest zbyt aktywne podczas wizyty u niej...). Z kolei pani psycholog do której nas skierowano uznała, że jedna wizyta na miesiąc na NFZ to za mało, więc umówiliśmy się na 1 NFZ i 1 prywatnie za 120 zł. I co ciekawe? Prywatnie - pani rewelacyjnie zainteresowana dzieckiem, na podstawie 60 minut przynajmniej trzy diagnozy wstępne (perfekcjonizm, depresja, Asperger). Natomiast na NFZ? Inny pacjent pomylił godziny, był zapisany na np. 14.00, my na 15.00, a tamten był przekonany, że również jest na 15.00, wobec tego kiedy pani psycholog zorientowała się, że dziecko przed nami nie dojechało z powodu pomyłki to zadzwoniła do nas by odwołać naszą wizytę! Kiedy się nie zgodziłam, skróciła mojemu dziecku spotkanie terapeutyczne do 20 minut z przeznaczonych 60! Spotkanie nie zakończyło się żadnymi wnioskami, uwagami dla rodzica, oczekiwano, że jak najszybciej zabiorę syna z gabinetu... Nigdy więcej już tam się nie udaliśmy. Udało nam się wejść pod opiekę Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce.  
semidarpi napisał(a):najlepsze psycholog w Ostrołęce to Marta Bastek powierdzam {ok}

semidarpi

Wpisów: 2
Dołączył: 15.12.2015
15-12-2015, 13:11
#15
najlepsze psycholog w Ostrołęce to Marta Bastek powierdzam {ok}
Gość napisał(a): Od 01.01.2016r w Fundacji ,,Promyk'' działa  Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce. Byłam ostatnio ze swoją córeczką.  PPP organizuje Wczesne Wspomaganie Rozwoju i są to zajęcia nieodpłatne. Pracują tam z dużym doświadczeniem specjaliści. Na termin diagnozy nie trzeba długo czekać.Obsługa profesjonalna. Jako rodzic polecam.

Gość

06-02-2016, 16:36
#16
Od 01.01.2016r w Fundacji ,,Promyk'' działa  Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ostrołęce. Byłam ostatnio ze swoją córeczką.  PPP organizuje Wczesne Wspomaganie Rozwoju i są to zajęcia nieodpłatne. Pracują tam z dużym doświadczeniem specjaliści. Na termin diagnozy nie trzeba długo czekać.Obsługa profesjonalna. Jako rodzic polecam.
Gość napisał(a): Do ,, Promyka' uczęszczam  od niedawana z dwumiesięcznym synkiem. Skierowała mnie Pani dr pediatra. Moje dziecko ma przyznane 6 godzin Wczesnego Wspomagania Rozwoju nieodpłatnie   między innymi rehabilitację oraz zajęcia z neurologopedą. Pracuję tak fajna i doświadczona kadra .  Nie trzeba  czekać.  Z tego co wiem  to są zajęcia integracji sensorycznej, logopedia, zajęcia z psychologiem , pedagogiem,   rehabilitacja, muzykoterapia, Trening umiejętności społeczny , terapia pedagogiczna, terapia ręki . Polecam{usmiech}

Gość

15-06-2016, 01:01
#17
Do ,, Promyka' uczęszczam  od niedawana z dwumiesięcznym synkiem. Skierowała mnie Pani dr pediatra. Moje dziecko ma przyznane 6 godzin Wczesnego Wspomagania Rozwoju nieodpłatnie   między innymi rehabilitację oraz zajęcia z neurologopedą. Pracuję tak fajna i doświadczona kadra .  Nie trzeba  czekać.  Z tego co wiem  to są zajęcia integracji sensorycznej, logopedia, zajęcia z psychologiem , pedagogiem,   rehabilitacja, muzykoterapia, Trening umiejętności społeczny , terapia pedagogiczna, terapia ręki . Polecam{usmiech}
Gość napisał(a):Promyk - reklama idzie na całego

Gość

15-06-2016, 21:43
#18
Promyk - reklama idzie na całego
Gość napisał(a):Pani Marta Bastek-Gut zaliczyła kilka instytucji- nigdzie nie zagrzała miejsca {dobani}Teraz ma prywatny gabinet i sądząc po wpisach chyba go sama reklamuje {nie}  

Gość

15-06-2016, 22:52
#19
Pani Marta Bastek-Gut zaliczyła kilka instytucji- nigdzie nie zagrzała miejsca {dobani}Teraz ma prywatny gabinet i sądząc po wpisach chyba go sama reklamuje {nie}  
Gość napisał(a):Czy może ktoś polecić terapeute od anoreksji w Ostrołęce?

Gość

23-06-2016, 22:49
#20
Czy może ktoś polecić terapeute od anoreksji w Ostrołęce?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów