PSYCHOLOG w Ostrołęce

Założony przez marek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Gość napisał(a):zgadzam się ze stwierdzeniem że Łukaszewski sam potrzebuje takiej pomocy...  

Gość

20-11-2012, 13:39
#1
zgadzam się ze stwierdzeniem że Łukaszewski sam potrzebuje takiej pomocy...  
Gość napisał(a):polecam Panią Pokrasiewicz

Gość

20-11-2012, 19:20
#2
polecam Panią Pokrasiewicz
Gość napisał(a):Czy  ktos  może wie  którzy  psycholodzy  pracuja  w  RODK w OSTROŁECE ,bo  ma badanie  

Gość

06-03-2013, 16:20
#3
Czy  ktos  może wie  którzy  psycholodzy  pracuja  w  RODK w OSTROŁECE ,bo  ma badanie  
Gość napisał(a):Można skorzystać z pomocy psychologiczno -pedagogicznej w poradni na ul.Oświatowej 1. 29 760 45 36.Ja jako rodzic korzystałam.Jest tam fajna i bardzo przyjemna Pani dyrektor.Polecam.

Gość

06-03-2013, 20:56
#4
Można skorzystać z pomocy psychologiczno -pedagogicznej w poradni na ul.Oświatowej 1. 29 760 45 36.Ja jako rodzic korzystałam.Jest tam fajna i bardzo przyjemna Pani dyrektor.Polecam.
Gość napisał(a):Ja też polecam pójść do PPP na oświatową1.Miałam kontakt z panią dyrektor .Pani dyrektor bardzo dużo poświęciła mi czasu. I zaproponowała pomoc. I tak do dziś chodzę z moim synem.  

Gość

06-03-2013, 21:04
#5
Ja też polecam pójść do PPP na oświatową1.Miałam kontakt z panią dyrektor .Pani dyrektor bardzo dużo poświęciła mi czasu. I zaproponowała pomoc. I tak do dziś chodzę z moim synem.  
Gość napisał(a):W Poradni PPP nie trzeba płacić.Tam pracuje fajna wykwalifikowana kadra. Polecam.

Gość

06-03-2013, 21:07
#6
W Poradni PPP nie trzeba płacić.Tam pracuje fajna wykwalifikowana kadra. Polecam.
Gość napisał(a):JAK  WYGLĄDAJĄ BADANIA  W  RODK-U  MAM SPRAWE O KONTAKTY?

Gość

13-03-2013, 15:23
#7
JAK  WYGLĄDAJĄ BADANIA  W  RODK-U  MAM SPRAWE O KONTAKTY?
Gość napisał(a):W Ostrołęce straszą i dają syropki dziecku nie mówią co jest tylko co może być - dlatego jeśli jest problem proponuję Warszawę np Instytut Matki i dziecka, na kasę chorych, pierwsza rozmowa trwa 3 godziny a nie 15 minut, -Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej (Instytut Matki i Dziecka - tak to się nazywa - byłam z ośmiolatkiem z jego stanami lękowymi - wizyta pomogła mu i mnie bo wiem na czym stoję..

Gość

14-03-2013, 11:21
#8
W Ostrołęce straszą i dają syropki dziecku nie mówią co jest tylko co może być - dlatego jeśli jest problem proponuję Warszawę np Instytut Matki i dziecka, na kasę chorych, pierwsza rozmowa trwa 3 godziny a nie 15 minut, -Zakład Wczesnej Interwencji Psychologicznej (Instytut Matki i Dziecka - tak to się nazywa - byłam z ośmiolatkiem z jego stanami lękowymi - wizyta pomogła mu i mnie bo wiem na czym stoję..
Gość napisał(a):a  ja  szukam  doświadczonego  psychologa  ,który  pracuje  w  rodzinnym  osrodku diagnostyczno - konsultacyjnym , to zna sie  na tym ,,co  robi ,  

Gość

14-03-2013, 17:01
#9
a  ja  szukam  doświadczonego  psychologa  ,który  pracuje  w  rodzinnym  osrodku diagnostyczno - konsultacyjnym , to zna sie  na tym ,,co  robi ,  
Gość napisał(a):Witam szukam dobrego psychologa który pracuje z dziećmi z mutyzmem.

Gość

24-03-2013, 21:24
#10
Witam szukam dobrego psychologa który pracuje z dziećmi z mutyzmem.
Gość napisał(a):Witam szukam dobrego psychologa który pracuje z dziećmi z mutyzmem.

Gość

24-03-2013, 22:09
#11
Witam szukam dobrego psychologa który pracuje z dziećmi z mutyzmem.
Gość napisał(a):Widzisz w życiu często bywa tak, że innym potrafimy pomóc , a sobie nie. Oto paradoks życia.

Gość

13-07-2013, 08:46
#12
Widzisz w życiu często bywa tak, że innym potrafimy pomóc , a sobie nie. Oto paradoks życia.
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam Panią Pokrasiewicz [/quote]Podała mężowi tak silne leki w 2012, że szkoda słów, niepolecam

Gość

13-07-2013, 12:36
#13
[quote=Gość]polecam Panią Pokrasiewicz [/quote]Podała mężowi tak silne leki w 2012, że szkoda słów, niepolecam
Gość napisał(a):Wątki są pomieszane. Pani Pokraśniewicz to psychiatra, nie psycholog. a to różnica.  

Gość

29-08-2013, 12:15
#14
Wątki są pomieszane. Pani Pokraśniewicz to psychiatra, nie psycholog. a to różnica.  
Gość napisał(a):Pani Domanowska na Gorbatowa lub na Kościuszki przyjmuje.Bardzo miła i ma podejście do dzieci.Polecam

Gość

30-08-2013, 17:47
#15
Pani Domanowska na Gorbatowa lub na Kościuszki przyjmuje.Bardzo miła i ma podejście do dzieci.Polecam
Gość napisał(a):łukaszewski daniel to psychol, pracuje w domu dziecka tam warto popytać , ma ksywe ,,konfident'' to pojeb

Gość

02-10-2013, 19:52
#16
łukaszewski daniel to psychol, pracuje w domu dziecka tam warto popytać , ma ksywe ,,konfident'' to pojeb
Gość napisał(a):Marta Bastek Gut prowadzi terapie dzieci z mutyzmem

Gość

15-05-2014, 10:02
#17
Marta Bastek Gut prowadzi terapie dzieci z mutyzmem
Gość napisał(a):Łukaszewski jak dla mnie spoko gość, zakręcony ale bym powiedział pozytywnie, myślę że i kompetentny i zaangażowany. Ja bym go polecił.

Gość

23-04-2015, 09:49
#18
Łukaszewski jak dla mnie spoko gość, zakręcony ale bym powiedział pozytywnie, myślę że i kompetentny i zaangażowany. Ja bym go polecił.
Gość napisał(a):polecam Hanna Sagała

Gość

23-04-2015, 21:22
#19
polecam Hanna Sagała
Gość napisał(a):http://spislekarzy.pl - tutaj poszukajcie  

Gość

29-05-2015, 12:12
#20
http://spislekarzy.pl - tutaj poszukajcie  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów