organizacja wesel

Założony przez konsultant ślubny
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):najlepsza wódke, czyli najbardziej pewną kupisz w Makro. reszta hurtowni to wielka niewiadoma :(

Gość

18-05-2009, 13:19
#1
najlepsza wódke, czyli najbardziej pewną kupisz w Makro. reszta hurtowni to wielka niewiadoma :(
Gość napisał(a):czy ktoś może napisać swoja opinię o studiu urody maria na goworowskiej? tzn czy makijaż ślubny jest trwały, fryzura i paznokcie?

Gość

18-05-2009, 20:52
#2
czy ktoś może napisać swoja opinię o studiu urody maria na goworowskiej? tzn czy makijaż ślubny jest trwały, fryzura i paznokcie?
Gość napisał(a):Co każda szatynka wiedzieć powinna- Ciemne włosy wymagają idealnego strzyżenia. Źle obcięte i niedbale wymodelowane, rzucają się w oczy.- Skup się na pielęgnacji. Ciemne włosy pochłaniają światło. Jeśli są zaniedbane i bez połysku, widać to bardziej niż na włosach jasnych. - Ciemne odcienie włosów sprawiają, że oczy są bardziej widoczne. Można je podkreślić czarną lub ciemnobrązową kreską- Jeśli skończyłaś 45 lat, uważaj z ciemną farbą. Kontrastujący z karnacją kolor postarza.

Gość

20-05-2009, 00:06
#3
Co każda szatynka wiedzieć powinna- Ciemne włosy wymagają idealnego strzyżenia. Źle obcięte i niedbale wymodelowane, rzucają się w oczy.- Skup się na pielęgnacji. Ciemne włosy pochłaniają światło. Jeśli są zaniedbane i bez połysku, widać to bardziej niż na włosach jasnych. - Ciemne odcienie włosów sprawiają, że oczy są bardziej widoczne. Można je podkreślić czarną lub ciemnobrązową kreską- Jeśli skończyłaś 45 lat, uważaj z ciemną farbą. Kontrastujący z karnacją kolor postarza.
Gość napisał(a):Siedzi koleś w restauracji, woła kelnera i mówi:- Niech pan spróbuje tej zupy.- Za ciepła? - pyta kelner.- No niech pan jej spróbuje.- Za zimna? - drąży dalej kelner.- Panie, spróbuj pan tę zupę a nie gadaj.- No dobrze. A gdzie jest łyżka?- No właśnie.

Gość

22-05-2009, 08:26
#4
Siedzi koleś w restauracji, woła kelnera i mówi:- Niech pan spróbuje tej zupy.- Za ciepła? - pyta kelner.- No niech pan jej spróbuje.- Za zimna? - drąży dalej kelner.- Panie, spróbuj pan tę zupę a nie gadaj.- No dobrze. A gdzie jest łyżka?- No właśnie.
Gość napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

28-05-2009, 22:37
#5
http://www.youtube.com/watch?v=zgOYfx9uBb8{ok}{ok}{ok}{ok}{o k}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):PRZY PODPISYWANIU UMÓW NA ZORGANIZOWANIE PRZYJĘCIA WESELNEGO W DOMACH WESELNYCH UPIERAJCIE SIE O WPISANIE GRAMATURY POTRAW, A PÓŹNIEJ SPRAWDZAJCIE CZY RZECZYWIŚCIE DALI TYLE CO TRZEBA, NIE BĘDZIECIE NARZEKAĆ ŻE MAŁO JEDZENIA DAJĄ, BO ONI TYLKO PIĘKNIE MÓWIĄ NP.(5 DEKO KAŻDEJ PRZYSTAWKI NA OSOBĘ, 2 LITRY NAPOI ITD ITD), A SIĘ OKAZUJE ŻE W DNIU WESELA SA PRZYSTAWKI ALE W ILOŚCIACH ZNIKOMYCH NP 1 DEKO NA OSOBĘ

Gość

29-05-2009, 12:21
#6
PRZY PODPISYWANIU UMÓW NA ZORGANIZOWANIE PRZYJĘCIA WESELNEGO W DOMACH WESELNYCH UPIERAJCIE SIE O WPISANIE GRAMATURY POTRAW, A PÓŹNIEJ SPRAWDZAJCIE CZY RZECZYWIŚCIE DALI TYLE CO TRZEBA, NIE BĘDZIECIE NARZEKAĆ ŻE MAŁO JEDZENIA DAJĄ, BO ONI TYLKO PIĘKNIE MÓWIĄ NP.(5 DEKO KAŻDEJ PRZYSTAWKI NA OSOBĘ, 2 LITRY NAPOI ITD ITD), A SIĘ OKAZUJE ŻE W DNIU WESELA SA PRZYSTAWKI ALE W ILOŚCIACH ZNIKOMYCH NP 1 DEKO NA OSOBĘ
Gość napisał(a):A gdzie tak jest, jestem zainteresowany szukam sali na swoje wesele.{?}

Gość

15-06-2009, 10:22
#7
A gdzie tak jest, jestem zainteresowany szukam sali na swoje wesele.{?}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Siedzi koleś w restauracji, woła kelnera i mówi:- Niech pan spróbuje tej zupy.- Za ciepła? - pyta kelner.- No niech pan jej spróbuje.- Za zimna? - drąży dalej kelner.- Panie, spróbuj pan tę zupę a nie gadaj.- No dobrze. A gdzie jest łyżka?- No właśnie.[/quote] HE HE

Gość

15-06-2009, 10:30
#8
[quote=Gość]Siedzi koleś w restauracji, woła kelnera i mówi:- Niech pan spróbuje tej zupy.- Za ciepła? - pyta kelner.- No niech pan jej spróbuje.- Za zimna? - drąży dalej kelner.- Panie, spróbuj pan tę zupę a nie gadaj.- No dobrze. A gdzie jest łyżka?- No właśnie.[/quote] HE HE
Gość napisał(a):przepraszam mam pytanie, czy ktoś może malował się na własny ślub u Pani Elwiry Nasiadko?

Gość

23-02-2010, 16:34
#9
przepraszam mam pytanie, czy ktoś może malował się na własny ślub u Pani Elwiry Nasiadko?
Gość napisał(a):przepraszam mam pytanie, czy ktoś może malował się na własny ślub u Pani Elwiry Nasiadko?

Gość

23-02-2010, 16:35
#10
przepraszam mam pytanie, czy ktoś może malował się na własny ślub u Pani Elwiry Nasiadko?
Gość napisał(a):a ja mam pytanie, gdzie w Ostrołęce można znaleźć fajne i nie staroświeckie buciki ślubne?? w jakim sklepie?  

Gość

07-05-2010, 14:55
#11
a ja mam pytanie, gdzie w Ostrołęce można znaleźć fajne i nie staroświeckie buciki ślubne?? w jakim sklepie?  
Gość napisał(a):panuje przesąd, że panna młoda powinna mieć buty z zakrytymi palcami, bo szczęście ucieka (?), ja myślę, że bardziej dlatego by jakiś podpity pan nie nadeptał nam palców, bo potem może być nieciekawie. Właśnie - jakie buty na ślub na początku września? jakie fasony polecacie? z paseczkiem? stawiać na wygodę( bo butów i tak nie będzie zbytnio widać) czy raczej na to co się nam podoba, a się przemęczymy... {co} DYLEMATY AGATY {mruga}

Gość

07-05-2010, 15:02
#12
panuje przesąd, że panna młoda powinna mieć buty z zakrytymi palcami, bo szczęście ucieka (?), ja myślę, że bardziej dlatego by jakiś podpity pan nie nadeptał nam palców, bo potem może być nieciekawie. Właśnie - jakie buty na ślub na początku września? jakie fasony polecacie? z paseczkiem? stawiać na wygodę( bo butów i tak nie będzie zbytnio widać) czy raczej na to co się nam podoba, a się przemęczymy... {co} DYLEMATY AGATY {mruga}
Gość napisał(a):http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14443818Ręczni e robione zaproszenia ślubne na zamówienie.  

Gość

25-05-2010, 13:17
#13
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14443818Ręczni e robione zaproszenia ślubne na zamówienie.  
Gość napisał(a):ja malowalam sie na swoj ślub u pani elwiry  bylam raczej zadowolona  ale uwazam  ze sylwia skrzypczak ktora malowala mnie na plener robi duzo lepsze makijaze polecam

Gość

25-05-2010, 21:19
#14
ja malowalam sie na swoj ślub u pani elwiry  bylam raczej zadowolona  ale uwazam  ze sylwia skrzypczak ktora malowala mnie na plener robi duzo lepsze makijaze polecam
Gość napisał(a):a gdzie bukiet dla panny młodej i druhen?polećcie proszę sprawdzone kwiaciarnie.i czasu ile wcześniej trzeba zamówić?

Gość

26-05-2010, 08:45
#15
a gdzie bukiet dla panny młodej i druhen?polećcie proszę sprawdzone kwiaciarnie.i czasu ile wcześniej trzeba zamówić?

strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów