organizacja wesel

Założony przez konsultant ślubny
strony: 1 2 3 4 dalej
konsultant ślubny napisał(a):Witam serdeczniePostanowiłam założyć ten temat gdyż widzę jak wiele niedogodności sprawia Wam organizacja waszych wesel. Zapraszam do zadawania pytań związanych z ogromem pracy jaki trzeba włożyć ,aby ta największa, organizowana przez Was, uroczystość - impreza w życiu sprawiła wiele radości a nie stresów i niejasności.  Będę starałą się podpowiedzieć, w pewnych kwestiach, co i jak zrobić, na co zwracać uwagę i czego pilnować. Osoby, którym organizacja wesela spędza sen z oczu, zapraszam do współpracy - zlecenia mi organizacji Waszej uroczystości ślubno-weselnej.Marta Cichowska - konsultant ślubnywww.blekitnapolana.pl0-605-064-903Zastrzegam sobie prawo do zamieszczania odpowiedzi w terminie do 5 dni.

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
25-05-2008, 20:37
#1
Witam serdeczniePostanowiłam założyć ten temat gdyż widzę jak wiele niedogodności sprawia Wam organizacja waszych wesel. Zapraszam do zadawania pytań związanych z ogromem pracy jaki trzeba włożyć ,aby ta największa, organizowana przez Was, uroczystość - impreza w życiu sprawiła wiele radości a nie stresów i niejasności.  Będę starałą się podpowiedzieć, w pewnych kwestiach, co i jak zrobić, na co zwracać uwagę i czego pilnować. Osoby, którym organizacja wesela spędza sen z oczu, zapraszam do współpracy - zlecenia mi organizacji Waszej uroczystości ślubno-weselnej.Marta Cichowska - konsultant ślubnywww.blekitnapolana.pl0-605-064-903Zastrzegam sobie prawo do zamieszczania odpowiedzi w terminie do 5 dni.
Gość napisał(a):Ile kosztuje taka usługa?

Gość

26-05-2008, 17:35
#2
Ile kosztuje taka usługa?
Gość napisał(a):WitamJeśli chodzi o pytania związane z moimi ofertami to zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie, podczas którego omówimy sobie wszelkie Wasze oczekiwania w stosunku do dnia ślubu i przyjęcia weselnego, ustalimy zakres moich obowiązków, ja przygotuję ofertę i jeśli ona się Wam spodoba wtedy ustalimy wysokość mojego wynagrodzenia.Nie bez znaczenia jest wielkość wesela i atrakcji jakie mają mieć miejsce podczas ślubu i wesela. Szczególnie ciepło zapraszam do współpracy Pary, które chciałyby zaplanować ten dzień w mniej tradycyjnym stylu, czyli np. nie w sali bankietowej tylko w jakimś szczególnym dla nich miejscu lub zupełnie jeszcze nieokreślonym. Jestem otwarta na wszelkie koncepcje.Marta Cichowska - konsultant ślubny

Gość

27-05-2008, 22:14
#3
WitamJeśli chodzi o pytania związane z moimi ofertami to zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie, podczas którego omówimy sobie wszelkie Wasze oczekiwania w stosunku do dnia ślubu i przyjęcia weselnego, ustalimy zakres moich obowiązków, ja przygotuję ofertę i jeśli ona się Wam spodoba wtedy ustalimy wysokość mojego wynagrodzenia.Nie bez znaczenia jest wielkość wesela i atrakcji jakie mają mieć miejsce podczas ślubu i wesela. Szczególnie ciepło zapraszam do współpracy Pary, które chciałyby zaplanować ten dzień w mniej tradycyjnym stylu, czyli np. nie w sali bankietowej tylko w jakimś szczególnym dla nich miejscu lub zupełnie jeszcze nieokreślonym. Jestem otwarta na wszelkie koncepcje.Marta Cichowska - konsultant ślubny
konsultant ślubny napisał(a):WitamJeśli chodzi o pytania związane z moimi ofertami to zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie, podczas którego omówimy sobie wszelkie Wasze oczekiwania w stosunku do dnia ślubu i przyjęcia weselnego, ustalimy zakres moich obowiązków, ja przygotuję ofertę i jeśli ona się Wam spodoba wtedy ustalimy wysokość mojego wynagrodzenia.Nie bez znaczenia jest wielkość wesela i atrakcji jakie mają mieć miejsce podczas ślubu i wesela. Szczególnie ciepło zapraszam do współpracy Pary, które chciałyby zaplanować ten dzień w mniej tradycyjnym stylu, czyli np. nie w sali bankietowej tylko w jakimś szczególnym dla nich miejscu lub zupełnie jeszcze nieokreślonym. Jestem otwarta na wszelkie koncepcje.Marta Cichowska - konsultant ślubny

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
27-05-2008, 22:18
#4
WitamJeśli chodzi o pytania związane z moimi ofertami to zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie, podczas którego omówimy sobie wszelkie Wasze oczekiwania w stosunku do dnia ślubu i przyjęcia weselnego, ustalimy zakres moich obowiązków, ja przygotuję ofertę i jeśli ona się Wam spodoba wtedy ustalimy wysokość mojego wynagrodzenia.Nie bez znaczenia jest wielkość wesela i atrakcji jakie mają mieć miejsce podczas ślubu i wesela. Szczególnie ciepło zapraszam do współpracy Pary, które chciałyby zaplanować ten dzień w mniej tradycyjnym stylu, czyli np. nie w sali bankietowej tylko w jakimś szczególnym dla nich miejscu lub zupełnie jeszcze nieokreślonym. Jestem otwarta na wszelkie koncepcje.Marta Cichowska - konsultant ślubny
Gość napisał(a):usługa nowatorska, ale w czasach gdzie wszyscy są zapracowani taki konsultant może się przydać.

Gość

28-05-2008, 08:53
#5
usługa nowatorska, ale w czasach gdzie wszyscy są zapracowani taki konsultant może się przydać.
konsultant ślubny napisał(a):To forum ma pomóc Wam w organizacji Waszych wesel we własnym zakresie.Nie zawsze konsultant jest potrzebny! Wesele które oparte jest na standardach jakie występują w dzisiejszych czasach jest do zrobienia bez większego problemu.Chociaż znajomość z zakresu gastronomii, dekoracji, florystyki, kosmetyki, fotografii itp. jest przydatna.Konsultant jest dla ludzi, którzy:- wiedzą czego chcą i potrzebują pomocy w realizacji swoich planów, -chcą uczestniczyć w organizacji swojego wesela, ale także skrócić czas jego realizacji, - nie lubią organizacji lub nie są dobrzy w tej dziedzinie, - zwyczajnie nie mają czasu.Ale przede wszystkim konsultant jest dla ludzi, którzy mają pomysł na swoje wesele, chociażby chcą innego miejsca niż sala bankietowa. Wasze pomysły czy marzenia na ten temat są dla mnie napędem do działania.Więc zapraszam wszystkich, którzy chcą aby ten dzień był naprawdę udany.

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
18-06-2008, 22:27
#6
To forum ma pomóc Wam w organizacji Waszych wesel we własnym zakresie.Nie zawsze konsultant jest potrzebny! Wesele które oparte jest na standardach jakie występują w dzisiejszych czasach jest do zrobienia bez większego problemu.Chociaż znajomość z zakresu gastronomii, dekoracji, florystyki, kosmetyki, fotografii itp. jest przydatna.Konsultant jest dla ludzi, którzy:- wiedzą czego chcą i potrzebują pomocy w realizacji swoich planów, -chcą uczestniczyć w organizacji swojego wesela, ale także skrócić czas jego realizacji, - nie lubią organizacji lub nie są dobrzy w tej dziedzinie, - zwyczajnie nie mają czasu.Ale przede wszystkim konsultant jest dla ludzi, którzy mają pomysł na swoje wesele, chociażby chcą innego miejsca niż sala bankietowa. Wasze pomysły czy marzenia na ten temat są dla mnie napędem do działania.Więc zapraszam wszystkich, którzy chcą aby ten dzień był naprawdę udany.
konsultant ślubny napisał(a):Zacznijmy od pierwszej rzeczy, z jaką się spotykacie - sala weselnaW rozmowach z menagerami sali bądźcie uważni, podchodźcie do tych rozmów trzeźwo, a najlepiej zabierzcie ze sobą kogoś kto podejdzie do tego z dystansem!Czemu?Bo w momencie pierwszej i kolejnej rozmowy z właścicielem sali, nie będziecie pamiętać wszystkim co może być dla Was ważne. Może np okazać się, że rzeczy dla Was oczywiste będę niemożliwe do zrealizowania np. zamówicie tort u osoby prywatnej (nie w cukierni) no i okaże się, że nie ma wam kto tego tortu obsłużyć bo sala nie zapewnia tej usługi, no i robi się problem (cukiernie robią to z dodatkową opłatą).Kolejną taką sprawą może być dekoracja sali np. menager bierze na siebie dekorację żeby Was odciążyć, wchodzicie na salę i okazuje się że dekoracja jest inna niż oczekiwaliście, kolory są nie takie - w tym dniu nawet najmniejszy szczegół potrafi wyprowadzić z równowagi, gdyż mimo że wydaje wam się że będziecie opanowani - to nerwy będą na granicy wytrzymałości.Najważniejsze:Proście, po spotkaniu z menagerem sali, o wzór umowy i przeczytajce ją na spokojnie w domu, nim umówicie się na jej podpisanie!Bardzo ostrożnie przeczytajcie tę umowę!Jeśli obiekt prowadzi restaurację wybierzcie się do niej na obiad, będziecie wiedzieć czy kuchnia proponowana w danym obiekcie Wam pasuje!Nie traktujcie obietnic jako pewnik, może się okazać, że obiecana rzecz na Waszą uroczystość nie będzie gotowa!Nie bierzcie wszystkich oferowanych atrakcji dodatkowych, proponowanych przez salę - jedna atrakcja wystarczy!Pamiętajcie, to jest Wasz dzień i powinien odzwierciedlać Wasze upodobania i Wasze charaktery, a nie być kopią setek innych Wesel!Bo to jest Wasze! Jedno, jedyne! Drugiego nie będzie!Marta Cichowska

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
18-06-2008, 22:54
#7
Zacznijmy od pierwszej rzeczy, z jaką się spotykacie - sala weselnaW rozmowach z menagerami sali bądźcie uważni, podchodźcie do tych rozmów trzeźwo, a najlepiej zabierzcie ze sobą kogoś kto podejdzie do tego z dystansem!Czemu?Bo w momencie pierwszej i kolejnej rozmowy z właścicielem sali, nie będziecie pamiętać wszystkim co może być dla Was ważne. Może np okazać się, że rzeczy dla Was oczywiste będę niemożliwe do zrealizowania np. zamówicie tort u osoby prywatnej (nie w cukierni) no i okaże się, że nie ma wam kto tego tortu obsłużyć bo sala nie zapewnia tej usługi, no i robi się problem (cukiernie robią to z dodatkową opłatą).Kolejną taką sprawą może być dekoracja sali np. menager bierze na siebie dekorację żeby Was odciążyć, wchodzicie na salę i okazuje się że dekoracja jest inna niż oczekiwaliście, kolory są nie takie - w tym dniu nawet najmniejszy szczegół potrafi wyprowadzić z równowagi, gdyż mimo że wydaje wam się że będziecie opanowani - to nerwy będą na granicy wytrzymałości.Najważniejsze:Proście, po spotkaniu z menagerem sali, o wzór umowy i przeczytajce ją na spokojnie w domu, nim umówicie się na jej podpisanie!Bardzo ostrożnie przeczytajcie tę umowę!Jeśli obiekt prowadzi restaurację wybierzcie się do niej na obiad, będziecie wiedzieć czy kuchnia proponowana w danym obiekcie Wam pasuje!Nie traktujcie obietnic jako pewnik, może się okazać, że obiecana rzecz na Waszą uroczystość nie będzie gotowa!Nie bierzcie wszystkich oferowanych atrakcji dodatkowych, proponowanych przez salę - jedna atrakcja wystarczy!Pamiętajcie, to jest Wasz dzień i powinien odzwierciedlać Wasze upodobania i Wasze charaktery, a nie być kopią setek innych Wesel!Bo to jest Wasze! Jedno, jedyne! Drugiego nie będzie!Marta Cichowska
Gość napisał(a):Konsultantko, jeszcze kilka takich Twoich postów i już możesz okazać się nie potrzebna ;))))

Gość

19-06-2008, 17:11
#8
Konsultantko, jeszcze kilka takich Twoich postów i już możesz okazać się nie potrzebna ;))))
konsultant ślubny napisał(a):Bez obaw :):):)

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
19-06-2008, 21:14
#9
Bez obaw :):):)
Gość napisał(a):a ile kosztuje ta przyjemnosc

Gość

24-06-2008, 17:42
#10
a ile kosztuje ta przyjemnosc
konsultant ślubny napisał(a):Tak jak już pisałam wyżej to zależy od wielu rzeczy.Zapraszam serdecznie na spotkanie - niezobowiązujące i nieodpłatne.

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
24-06-2008, 19:59
#11
Tak jak już pisałam wyżej to zależy od wielu rzeczy.Zapraszam serdecznie na spotkanie - niezobowiązujące i nieodpłatne.
Gość napisał(a):prosimy chociaż o widełki :)

Gość

25-06-2008, 11:49
#12
prosimy chociaż o widełki :)
konsultant ślubny napisał(a):Szanowni Państwo a czy sprzedawca jest w stanie wystawić rachunek kupującemu jeszcze przed zakupem towaru?Osoby poszukujące porad w zakresie samodzielnej organizacji wesela zapraszam do zadawania pytań na ten temat a zainteresowanych usługą zapraszam do współpracy.

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
25-06-2008, 18:15
#13
Szanowni Państwo a czy sprzedawca jest w stanie wystawić rachunek kupującemu jeszcze przed zakupem towaru?Osoby poszukujące porad w zakresie samodzielnej organizacji wesela zapraszam do zadawania pytań na ten temat a zainteresowanych usługą zapraszam do współpracy.
konsultant ślubny napisał(a):Widzę że jednak cena jest najważniejsza. A ile chcieliby Państwo zapłacić za usługę zorganizowania wesela na np: 120 osób, niech to będzie (standardowo) w sali bankietowej  z zespołem, kamerzystą, fotografem - wszystko wybrane przez Was w drodze selekcji nagrań z wesel - nie demo! Dekoratorką, florystką, kosmetyczką, fryzjerem, samochodem, zaproszeniami, dodatkowymi atrakcjami - wedle upodobań i marzeń, opracowanym budżetem na tę okazję, scenariuszem dnia zaślubin, kalendarzem przedślubnym zawierającym poszczególne elementy przygotowania wesela, koordynajcą całego dnia zaślubin?Wszelkie dodatkowe atrakcje czy usługi też wchodzą w grę. Do tego dochodzi moja dyspozycyjność przez ponad rok - bo tyle trwa organizacja całej uroczystości. Istnieje możliwość zorganizowania wesela i w 6 m-cy i mniej tyle że wiąże się to z mniejszą dostępnością podwykonawców.Jeśli chcecie zorganizować wesele w zupełnie innym miejscu niż sala bankietowa czy restauracja, chociażby w plenerze  - wszystko wedle Waszych gustów i tego czego pragniecie - to zapraszam tym bardziej.

konsultant ślubny

Wpisów: 17
Dołączył: 25.05.2008
07-07-2008, 08:49
#14
Widzę że jednak cena jest najważniejsza. A ile chcieliby Państwo zapłacić za usługę zorganizowania wesela na np: 120 osób, niech to będzie (standardowo) w sali bankietowej  z zespołem, kamerzystą, fotografem - wszystko wybrane przez Was w drodze selekcji nagrań z wesel - nie demo! Dekoratorką, florystką, kosmetyczką, fryzjerem, samochodem, zaproszeniami, dodatkowymi atrakcjami - wedle upodobań i marzeń, opracowanym budżetem na tę okazję, scenariuszem dnia zaślubin, kalendarzem przedślubnym zawierającym poszczególne elementy przygotowania wesela, koordynajcą całego dnia zaślubin?Wszelkie dodatkowe atrakcje czy usługi też wchodzą w grę. Do tego dochodzi moja dyspozycyjność przez ponad rok - bo tyle trwa organizacja całej uroczystości. Istnieje możliwość zorganizowania wesela i w 6 m-cy i mniej tyle że wiąże się to z mniejszą dostępnością podwykonawców.Jeśli chcecie zorganizować wesele w zupełnie innym miejscu niż sala bankietowa czy restauracja, chociażby w plenerze  - wszystko wedle Waszych gustów i tego czego pragniecie - to zapraszam tym bardziej.
Gość napisał(a):hej Konsultantko a może Ty doradzisz czy warto wziąć tego fotografa na wesele ? www.deja.digart.pl z góry dzięki za pomoc

Gość

17-07-2008, 09:49
#15
hej Konsultantko a może Ty doradzisz czy warto wziąć tego fotografa na wesele ? www.deja.digart.pl z góry dzięki za pomoc
Gość napisał(a):ja mogę doradzić, że nie warto. Zdjęcia ludziom robi średnie, lepsze wychodzą mu roślinki i przyroda

Gość

17-07-2008, 10:00
#16
ja mogę doradzić, że nie warto. Zdjęcia ludziom robi średnie, lepsze wychodzą mu roślinki i przyroda
Gość napisał(a):hmm nie wiem kim jesteś i dlaczego miałabym polecić się Twojej opinii ... http://www.digart.pl/zoom/2174744/yellow.html   jeśli to kiepskie zdjęcie ludzi, to ja chciałabym same takie ...

Gość

17-07-2008, 10:22
#17
hmm nie wiem kim jesteś i dlaczego miałabym polecić się Twojej opinii ... http://www.digart.pl/zoom/2174744/yellow.html   jeśli to kiepskie zdjęcie ludzi, to ja chciałabym same takie ...
Gość napisał(a):jeżeli ci się podoba, to po co pytasz o zdanie?

Gość

17-07-2008, 10:43
#18
jeżeli ci się podoba, to po co pytasz o zdanie?
Gość napisał(a):pytam, bo może ktoś go zna i z chęcią bym zobaczyła więcej. Mi się bardzo podobają ale mało ich na tamtej stronie ...

Gość

17-07-2008, 10:45
#19
pytam, bo może ktoś go zna i z chęcią bym zobaczyła więcej. Mi się bardzo podobają ale mało ich na tamtej stronie ...
Gość napisał(a):Wystarczy napisać do niego wiadomość i nie będzie problemu. Moim zdaniem facet ma talent, ale zdjęcia z ludźmi mu wychodzą średnio.

Gość

17-07-2008, 11:00
#20
Wystarczy napisać do niego wiadomość i nie będzie problemu. Moim zdaniem facet ma talent, ale zdjęcia z ludźmi mu wychodzą średnio.

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów