Lokalne radio OKO

Założony przez mjetek
strony: 1 2 3 4 5 dalej
mjetek napisał(a):Mamy w Ostrołęce RADIO OKO. czy tego ktoś slucha? może są jakieś ciekawe audycje o których ja nie wiem.{wstyd}czasami w samochodzie sobie ustawiam - jest dużo cichsze niż np Trojka

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
10-04-2006, 22:41
#1
Mamy w Ostrołęce RADIO OKO. czy tego ktoś slucha? może są jakieś ciekawe audycje o których ja nie wiem.{wstyd}czasami w samochodzie sobie ustawiam - jest dużo cichsze niż np Trojka
near napisał(a):Witam. Ja czasem slucham radia oko. Ciekawe audycje...hmm...Trendy i Grająca szafa sa dosyć fajne. Jest także w planach Radio oko on-line.

near

Wpisów: 18
Dołączył: 10.04.2006
11-04-2006, 17:20
#2
Witam. Ja czasem slucham radia oko. Ciekawe audycje...hmm...Trendy i Grająca szafa sa dosyć fajne. Jest także w planach Radio oko on-line.
mjetek napisał(a):Radio OKO on line - było by fajnieczasami  może bym posłuchał. teraz jest mi ciężko, słucham raczej Trójki Polskiej

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
11-04-2006, 22:31
#3
Radio OKO on line - było by fajnieczasami  może bym posłuchał. teraz jest mi ciężko, słucham raczej Trójki Polskiej
near napisał(a):A ja juz sluchalem bo bylo prubne radio i ma byc zrobione na stale. I chyba 3 kanaly beda w tym jeden disco polo ;/ No ale zobaczymy ;]

near

Wpisów: 18
Dołączył: 10.04.2006
12-04-2006, 12:35
#4
A ja juz sluchalem bo bylo prubne radio i ma byc zrobione na stale. I chyba 3 kanaly beda w tym jeden disco polo ;/ No ale zobaczymy ;]
garif napisał(a):Jakoś mnie odrzuca od tego radia czasmi jak jade samochodem wlacznam sobie ale nie moge tego dlugo sluchac, ale wiem dlaczego tak jest :D jak slucham juz radia to RMF

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
12-04-2006, 19:04
#5
Jakoś mnie odrzuca od tego radia czasmi jak jade samochodem wlacznam sobie ale nie moge tego dlugo sluchac, ale wiem dlaczego tak jest :D jak slucham juz radia to RMF
y@rosh napisał(a):jedyne co mozna posłuchać to Klubowe granie-questa... Gdy jednak słysze  Trendy to powiem że wstyd mi że  zgadzaja sie na cos takiego...  Sory.. jak tego można słuchać.. "dj'ee"  robią z siebie pośmiewisko, a ludzie dzwoniący  tam ..jeszcze większe....... jeżeli takie jest przesłanie tej audycji to .. spoko....

y@rosh

Wpisów: 3
Dołączył: 14.03.2006
13-04-2006, 13:47
#6
jedyne co mozna posłuchać to Klubowe granie-questa... Gdy jednak słysze  Trendy to powiem że wstyd mi że  zgadzaja sie na cos takiego...  Sory.. jak tego można słuchać.. "dj'ee"  robią z siebie pośmiewisko, a ludzie dzwoniący  tam ..jeszcze większe....... jeżeli takie jest przesłanie tej audycji to .. spoko....
mjetek napisał(a):mówiąc o naszym radiu nie wypada nie wspomnieć o stronie www.radiooko.plteraz jest to strona aktualna - coś się dzieje, ale czy ładna????mi okropnie się nie podoba.

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
13-04-2006, 20:06
#7
mówiąc o naszym radiu nie wypada nie wspomnieć o stronie www.radiooko.plteraz jest to strona aktualna - coś się dzieje, ale czy ładna????mi okropnie się nie podoba.
mjetek napisał(a):co się dzieje, może ktoś nam wyjaśni???10 pracowników chce odwolać prezesa radiahttp://www.radiooko.pl/index.php?option=com_content& ;task=category&sectionid=1&id=27&Itemid=2pożyje my, zobaczymy

mjetek

Wpisów: 121
Dołączył: 19.03.2006
14-04-2006, 22:00
#8
co się dzieje, może ktoś nam wyjaśni???10 pracowników chce odwolać prezesa radiahttp://www.radiooko.pl/index.php?option=com_content& ;task=category&sectionid=1&id=27&Itemid=2pożyje my, zobaczymy
Gość napisał(a):Nasze radio jest po prostu do niczegonie można tego słuchać {nie}A strona jest po prostu gorsza niż całe radio.

Gość

28-04-2006, 00:16
#9
Nasze radio jest po prostu do niczegonie można tego słuchać {nie}A strona jest po prostu gorsza niż całe radio.
Tubylec napisał(a):Myślę, że między innymi powodem ogólnego niezadowolenia z "OKA" jest brak profesjonalizmu prowadzących audycje. Bardzo często się słyszy stękanie, chrząkanie, cmokanie,spikierzy zastanawiają się co mieli powiedzieć, bardzo wyraźnie daje się odczuć że chcą coś powiedzieć (bo przecież trzeba coś jeszcze mówić ponieważ do końca audycji zostało jeszcze kilka minut) lecz nic treściwego już nie przychodzi im do głowy, itp. W stacjach takich jak RMF czy Zetka takich sytuacji praktycznie w ogóle się nie spotyka. Taki na przykład RMF jest nie wiele dłużej w eterze niż Radio OKO a zdobył tak dużą popularność. Czemu OKO nie? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy posłuchać. {nie}

Tubylec

Wpisów: 4
Dołączył: 18.04.2006
28-04-2006, 10:43
#10
Myślę, że między innymi powodem ogólnego niezadowolenia z "OKA" jest brak profesjonalizmu prowadzących audycje. Bardzo często się słyszy stękanie, chrząkanie, cmokanie,spikierzy zastanawiają się co mieli powiedzieć, bardzo wyraźnie daje się odczuć że chcą coś powiedzieć (bo przecież trzeba coś jeszcze mówić ponieważ do końca audycji zostało jeszcze kilka minut) lecz nic treściwego już nie przychodzi im do głowy, itp. W stacjach takich jak RMF czy Zetka takich sytuacji praktycznie w ogóle się nie spotyka. Taki na przykład RMF jest nie wiele dłużej w eterze niż Radio OKO a zdobył tak dużą popularność. Czemu OKO nie? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy posłuchać. {nie}
Gość napisał(a):Porównywanie Radia Oko do RMF FM jest tak samo inteligente jak porównywanie Malucha do Mercedesa.

Gość

26-05-2006, 13:33
#11
Porównywanie Radia Oko do RMF FM jest tak samo inteligente jak porównywanie Malucha do Mercedesa.
Gość napisał(a):... ale porównywanie RMF FM do Mercedesa to też niedorzecznośćRMF FM to jakiś koreańczyk :) nietetyTrójka - to jest radio

Gość

26-05-2006, 22:52
#12
... ale porównywanie RMF FM do Mercedesa to też niedorzecznośćRMF FM to jakiś koreańczyk :) nietetyTrójka - to jest radio
garif napisał(a):A moim ulubionym  radiem jest Radio Maryja z ojcem dyrektorem na czele nikt nie przebije tego radia :d TRWAM w wierze ze kiedys bedzie lepiej

garif

Wpisów: 25
Dołączył: 12.03.2006
26-05-2006, 23:07
#13
A moim ulubionym  radiem jest Radio Maryja z ojcem dyrektorem na czele nikt nie przebije tego radia :d TRWAM w wierze ze kiedys bedzie lepiej
Gość napisał(a):Co się dziwić jak znajomych królika w Oku zatrudniają.

Gość

28-05-2006, 20:44
#14
Co się dziwić jak znajomych królika w Oku zatrudniają.
Gość napisał(a):Ja tam OKA już od dawna nie słucham. Jak o siebie nie dbają to tym bardziej o słuchaczy.

Gość

01-06-2006, 21:26
#15
Ja tam OKA już od dawna nie słucham. Jak o siebie nie dbają to tym bardziej o słuchaczy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja tam OKA już od dawna nie słucham. Jak o siebie nie dbają to tym bardziej o słuchaczy.[/quote]...i bardzo dobrze bo nie ma tam nic ciekawego do sluchania :)Wiadomosci i wszelakie ciekawostki to odgrzewane kotlety. Wiekszosc DJów czyta newsy z ONETU-u ... Żenada.

Gość

02-06-2006, 19:25
#16
[quote=Gość]Ja tam OKA już od dawna nie słucham. Jak o siebie nie dbają to tym bardziej o słuchaczy.[/quote]...i bardzo dobrze bo nie ma tam nic ciekawego do sluchania :)Wiadomosci i wszelakie ciekawostki to odgrzewane kotlety. Wiekszosc DJów czyta newsy z ONETU-u ... Żenada.
Gość napisał(a):Można wkońcu słuchac Radia OKO przez internet ??:( czekam czekam i nic... :( Pozdrowiam

Gość

10-02-2007, 21:12
#17
Można wkońcu słuchac Radia OKO przez internet ??:( czekam czekam i nic... :( Pozdrowiam
Gość napisał(a):a czego tam słuchać? Radio Oko niestety umiera powoli, jakoś nie zaskarbiło sobie sympatii ostrołęczantakie jestem moje zdanie

Gość

12-02-2007, 08:23
#18
a czego tam słuchać? Radio Oko niestety umiera powoli, jakoś nie zaskarbiło sobie sympatii ostrołęczantakie jestem moje zdanie
Gość napisał(a):[quote=Tubylec]Myślę, że między innymi powodem ogólnego niezadowolenia z "OKA" jest brak profesjonalizmu prowadzących audycje. Bardzo często się słyszy stękanie, chrząkanie, cmokanie,spikierzy zastanawiają się co mieli powiedzieć, bardzo wyraźnie daje się odczuć że chcą coś powiedzieć (bo przecież trzeba coś jeszcze mówić ponieważ do końca audycji zostało jeszcze kilka minut) lecz nic treściwego już nie przychodzi im do głowy, itp. W stacjach takich jak RMF czy Zetka takich sytuacji praktycznie w ogóle się nie spotyka. Taki na przykład RMF jest nie wiele dłużej w eterze niż Radio OKO a zdobył tak dużą popularność. Czemu OKO nie? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy posłuchać. {nie}[/quote]Dokładnie się z tym zgadzam , jest tam taka dziewczyna , która ma bardzo wysoką tonację głosu, ten pisk w jej głosie na antenie jest porażający dla słuchacza, ona nie powinna prowadzić żadnych audycji na antenie. Ponadto mili Państwo wynagrodzenia za pracę też są istotne, z tego co się orintuję nasze radio lokalne nie stac na rozwój  czyli na dodatkowe szkolenia np organizowane przez PR III , nie stać na pensje dla pracowników, i chyba sprzęt jest przedpotopowy dlatego jest taka jakość odbioru a nie inna . Generalnie radio OKO potrzebuje dużo pieniędzy na rozwój i dobór bardziej profesjonalnej załogi . Pozdro

Gość

12-02-2007, 10:28
#19
[quote=Tubylec]Myślę, że między innymi powodem ogólnego niezadowolenia z "OKA" jest brak profesjonalizmu prowadzących audycje. Bardzo często się słyszy stękanie, chrząkanie, cmokanie,spikierzy zastanawiają się co mieli powiedzieć, bardzo wyraźnie daje się odczuć że chcą coś powiedzieć (bo przecież trzeba coś jeszcze mówić ponieważ do końca audycji zostało jeszcze kilka minut) lecz nic treściwego już nie przychodzi im do głowy, itp. W stacjach takich jak RMF czy Zetka takich sytuacji praktycznie w ogóle się nie spotyka. Taki na przykład RMF jest nie wiele dłużej w eterze niż Radio OKO a zdobył tak dużą popularność. Czemu OKO nie? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy posłuchać. {nie}[/quote]Dokładnie się z tym zgadzam , jest tam taka dziewczyna , która ma bardzo wysoką tonację głosu, ten pisk w jej głosie na antenie jest porażający dla słuchacza, ona nie powinna prowadzić żadnych audycji na antenie. Ponadto mili Państwo wynagrodzenia za pracę też są istotne, z tego co się orintuję nasze radio lokalne nie stac na rozwój  czyli na dodatkowe szkolenia np organizowane przez PR III , nie stać na pensje dla pracowników, i chyba sprzęt jest przedpotopowy dlatego jest taka jakość odbioru a nie inna . Generalnie radio OKO potrzebuje dużo pieniędzy na rozwój i dobór bardziej profesjonalnej załogi . Pozdro
Gość napisał(a):Radio OKO niestety ledwo żyje. Poziom ZEROWY po prostu. Nie tak się robi radio, oni sami się nie słuchają.

Gość

13-02-2007, 10:03
#20
Radio OKO niestety ledwo żyje. Poziom ZEROWY po prostu. Nie tak się robi radio, oni sami się nie słuchają.

strony: 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów