Lokalne radio OKO

Założony przez mjetek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Kiedyś radio OKO słuchałem ale to było za Karpinczuka ( chyba dobrze nazwisko napisałem). On prowadził jeszcze jako tako ciekawie audycje. Jeśli OKO upadnie to myślę że spokojnie ktoś inny się tym zajmie, można przecież zrobić radio internetowe wystarczy kilka zapaleńców a może nawet kasę z jakiegoś urzędy wyrwana otwarcie takiego radia. Możliwości jest kilka nie ma co narzekać.  PozdrawiamPiotr

Gość

13-02-2007, 14:36
#1
Kiedyś radio OKO słuchałem ale to było za Karpinczuka ( chyba dobrze nazwisko napisałem). On prowadził jeszcze jako tako ciekawie audycje. Jeśli OKO upadnie to myślę że spokojnie ktoś inny się tym zajmie, można przecież zrobić radio internetowe wystarczy kilka zapaleńców a może nawet kasę z jakiegoś urzędy wyrwana otwarcie takiego radia. Możliwości jest kilka nie ma co narzekać.  PozdrawiamPiotr
Gość napisał(a):Witam wszystkich którzy bez obrazy ale wypisują tu głupoty!Zastanawiam się czy znajdzie się ktoś kto może wnieść coś ciekawego do tego radia? Jeżeli tak jest to niech się zgłosi tam (Radio OKO  ul.Korczaka 4) i niech wnieśie tam coś nowego a nie zajmuje się takimi głupawymi - tekstami na tej czy innej stronie.Ludzie ciężko pracowali i pracują na to lecz inni wolą tylko krytykować (czyli wy).Mam nadzieję, że po tym co napisałem znajdzie się choć jedna osoba a jak nie to prawda jest taka,że jesteście tacy sami jak te głupoty które tu się znalazły w wyniku waszego pisania!

Gość

13-02-2007, 18:34
#2
Witam wszystkich którzy bez obrazy ale wypisują tu głupoty!Zastanawiam się czy znajdzie się ktoś kto może wnieść coś ciekawego do tego radia? Jeżeli tak jest to niech się zgłosi tam (Radio OKO  ul.Korczaka 4) i niech wnieśie tam coś nowego a nie zajmuje się takimi głupawymi - tekstami na tej czy innej stronie.Ludzie ciężko pracowali i pracują na to lecz inni wolą tylko krytykować (czyli wy).Mam nadzieję, że po tym co napisałem znajdzie się choć jedna osoba a jak nie to prawda jest taka,że jesteście tacy sami jak te głupoty które tu się znalazły w wyniku waszego pisania!
Gość napisał(a):ja chce wiecej disco polo {jezyk}

Gość

15-03-2007, 10:16
#3
ja chce wiecej disco polo {jezyk}
Gość napisał(a):a te ""{zakochany}{zakochany}"" to ****iko w oczach czy mi sie tylko wydaje??

Gość

26-03-2007, 20:59
#4
a te ""{zakochany}{zakochany}"" to ****iko w oczach czy mi sie tylko wydaje??
Gość napisał(a):najlepiej jakby oko przestalo nadawac a w jego miejsce powstalo jakies nowe radio jak np Eska{usmiech}

Gość

02-05-2007, 22:24
#5
najlepiej jakby oko przestalo nadawac a w jego miejsce powstalo jakies nowe radio jak np Eska{usmiech}
Gość napisał(a):Witam....chciałbym odnieść się do ostatniego Gościa ,który radzi aby Radio Oko przestało nadawać.........chciałem być kulturalny ale nie można......dobrze by było jakbyś ty przestał nadawać baranie ....jeżeli chcesz słuchać Eski to słuchaj i nic ci do Oka tłumoku .Masz o radiu wyobrażenie i wiedzę jak ..........nie napiszę....wszystkich pozdrawiam tych co krytykują (ale koinstruktywnie) i słuchaczy......pzdr

Gość

03-05-2007, 16:16
#6
Witam....chciałbym odnieść się do ostatniego Gościa ,który radzi aby Radio Oko przestało nadawać.........chciałem być kulturalny ale nie można......dobrze by było jakbyś ty przestał nadawać baranie ....jeżeli chcesz słuchać Eski to słuchaj i nic ci do Oka tłumoku .Masz o radiu wyobrażenie i wiedzę jak ..........nie napiszę....wszystkich pozdrawiam tych co krytykują (ale koinstruktywnie) i słuchaczy......pzdr
Gość napisał(a):Oj nie chcieli byście Eski w Ostrołęce...totalna papka 10 hitów granych w kółko (dziennie można usłyszeć do 8 razy tą samą piosenke) {zdziwko} zawsze byłem za stacjami lokalnymi i życze jak najlepiej Radiu OKO a jeszcze lepiej jak by zaczeli nadawać wkońcu przez interent. Wiadomo już cos o tym?

Gość

13-05-2007, 20:54
#7
Oj nie chcieli byście Eski w Ostrołęce...totalna papka 10 hitów granych w kółko (dziennie można usłyszeć do 8 razy tą samą piosenke) {zdziwko} zawsze byłem za stacjami lokalnymi i życze jak najlepiej Radiu OKO a jeszcze lepiej jak by zaczeli nadawać wkońcu przez interent. Wiadomo już cos o tym?
Gość napisał(a):i do tego ta jakośc utworów jeden głośniej drugi ciszej, nie wspominając, że wszyscy prowadzący mją barwę głosu jak by siedzieli z mikrofonem WC.

Gość

22-06-2007, 11:52
#8
i do tego ta jakośc utworów jeden głośniej drugi ciszej, nie wspominając, że wszyscy prowadzący mją barwę głosu jak by siedzieli z mikrofonem WC.
Gość napisał(a):Kiedy OKO będzie nadawać wkońcu ONLINE????? {smutny} ile można czekać... przecież to nic trudnego uruchomic nadawanie przez internet...

Gość

03-07-2007, 22:14
#9
Kiedy OKO będzie nadawać wkońcu ONLINE????? {smutny} ile można czekać... przecież to nic trudnego uruchomic nadawanie przez internet...
Gość napisał(a):{zakochany}{jezyk}{wstyd}jasne co sobota o 19 grajaca szafcia z Robertem Bartkowskim .....koniecznie sluchaj tej audycji jest super....

Gość

21-08-2007, 03:41
#10
{zakochany}{jezyk}{wstyd}jasne co sobota o 19 grajaca szafcia z Robertem Bartkowskim .....koniecznie sluchaj tej audycji jest super....
Gość napisał(a):czesc.nie dawno wprowadzilam sie do Ostroleki.Sluchalam radio oko i uwazam ze jest super,Fakt,ze slucham go w sobote i niedziele ,,,ale jest ciekawe...sluchalam w sobote  grajacej szafy,,jeste pod wrazeniem pana Roberta,w jaki sposob i oddaniem to prowadzi.Mieszkalam w Dzierzgoniu male miasteczko pod Elblagiem .Tam nie ma pozdrowien.....takiego programu.A komu sie nie podoba niech wylacza radio i slucha czego chce,pozdrawiam sluchaczy i p.Roberta.Paula

Gość

21-08-2007, 04:08
#11
czesc.nie dawno wprowadzilam sie do Ostroleki.Sluchalam radio oko i uwazam ze jest super,Fakt,ze slucham go w sobote i niedziele ,,,ale jest ciekawe...sluchalam w sobote  grajacej szafy,,jeste pod wrazeniem pana Roberta,w jaki sposob i oddaniem to prowadzi.Mieszkalam w Dzierzgoniu male miasteczko pod Elblagiem .Tam nie ma pozdrowien.....takiego programu.A komu sie nie podoba niech wylacza radio i slucha czego chce,pozdrawiam sluchaczy i p.Roberta.Paula
Stewie napisał(a):[quote=Gość]czesc.nie dawno wprowadzilam sie do Ostroleki.[/quote]Jeeeesu!!!{zdziwko} Litości!!! A po kiego??{co} To już nie ma lepszych miast w PL?? :D

Stewie

Wpisów: 8
Dołączył: 10.08.2007
29-08-2007, 16:00
#12
[quote=Gość]czesc.nie dawno wprowadzilam sie do Ostroleki.[/quote]Jeeeesu!!!{zdziwko} Litości!!! A po kiego??{co} To już nie ma lepszych miast w PL?? :D
Gość napisał(a):Witam wszystkich.Dodam kilka groszy do waszych wypowiedzi o Radiu OKO!Prawda jest taka,że mają fatalnego muzycznego-koleś to w piaskownicy powinien grać i to pewnie przez chwilę bo by go dzieci pogoniły!Powiedzcie mi jak ktoś taki jak pan Bartkowski może być muzycznym ???{co} To kompletna klapa dla tego radia bo miało wcześniej przebłyski i chwile świetności lecz to było przed tym jak owy pan został nominowany na uzycznego---pytanie czemu i za co my słuchacze mamy tak cirpieć przez tego matoła? Jężeli on tak układa ład na antenie (to sprawa muzycznego) to niech to radio się podda bo z takim muzycznym długo nie najedzie. Nawiasem mówiąc ciekawe jaki mają odzew na np: konkursy skoro taka lipna muza a nie ukrywajmy delikatnie poprwaionymi wiadomościami daleko nie najedziecie radiowcy.Moja a także jak sądzę innych dobra rada !Kopnijcie muzycznego w jego wielką dupę i zacznijcje działać w tym kierunku bo przy dobrej muzie nawet słaby poziom prezenterów jakoś jest podkręcony i wówczas mniej widać ich niedociągnięcia.Mamy (słuchacze już mało przekonanie do R.Oko), że z tego co tu jest napisane wyciągniecie wnioski i puścicie tego gościa z torbami dzięki czemu może muza ulegnie zmianie i będzie to radia które będzie doccierało do słuchaczy a nie do muzycznego.Pozdrawiam i coż..., czekamy na zmiany!

Gość

10-09-2007, 13:00
#13
Witam wszystkich.Dodam kilka groszy do waszych wypowiedzi o Radiu OKO!Prawda jest taka,że mają fatalnego muzycznego-koleś to w piaskownicy powinien grać i to pewnie przez chwilę bo by go dzieci pogoniły!Powiedzcie mi jak ktoś taki jak pan Bartkowski może być muzycznym ???{co} To kompletna klapa dla tego radia bo miało wcześniej przebłyski i chwile świetności lecz to było przed tym jak owy pan został nominowany na uzycznego---pytanie czemu i za co my słuchacze mamy tak cirpieć przez tego matoła? Jężeli on tak układa ład na antenie (to sprawa muzycznego) to niech to radio się podda bo z takim muzycznym długo nie najedzie. Nawiasem mówiąc ciekawe jaki mają odzew na np: konkursy skoro taka lipna muza a nie ukrywajmy delikatnie poprwaionymi wiadomościami daleko nie najedziecie radiowcy.Moja a także jak sądzę innych dobra rada !Kopnijcie muzycznego w jego wielką dupę i zacznijcje działać w tym kierunku bo przy dobrej muzie nawet słaby poziom prezenterów jakoś jest podkręcony i wówczas mniej widać ich niedociągnięcia.Mamy (słuchacze już mało przekonanie do R.Oko), że z tego co tu jest napisane wyciągniecie wnioski i puścicie tego gościa z torbami dzięki czemu może muza ulegnie zmianie i będzie to radia które będzie doccierało do słuchaczy a nie do muzycznego.Pozdrawiam i coż..., czekamy na zmiany!
Gość napisał(a):Macie rację!!!!Ten muzyczny w Radiu OKO powinien dać sobie na luzzz z tym co robi i niech tak gra lecz na przyjęciach dla swoich bliskich {mruga} tam gdzie my go nie będziemy słuchali a co do reszty radia to może być poza prezenterami którzy są raczej do bani (te ciągłe zastanawiania się co powiedzieć - yyy, uu , iii hihi itd---co to jest?)

Gość

12-09-2007, 10:15
#14
Macie rację!!!!Ten muzyczny w Radiu OKO powinien dać sobie na luzzz z tym co robi i niech tak gra lecz na przyjęciach dla swoich bliskich {mruga} tam gdzie my go nie będziemy słuchali a co do reszty radia to może być poza prezenterami którzy są raczej do bani (te ciągłe zastanawiania się co powiedzieć - yyy, uu , iii hihi itd---co to jest?)
Gość napisał(a):A może napiszemy list otwarty do prezesa Radia OKO, może to coś zmieni{co} chociaż jak do tej pory nic nie zmienił to pewnie ma te radio w dup... a fajnie by było jak by dokonali pewnych zmian bo jest to jedyne i regionalne radio-chcę powiedziec ,że by może wówczas miało silniejszą pozycję i chętniej by inni też słuchali-co o tym sądzicie?{jezyk}

Gość

13-09-2007, 15:04
#15
A może napiszemy list otwarty do prezesa Radia OKO, może to coś zmieni{co} chociaż jak do tej pory nic nie zmienił to pewnie ma te radio w dup... a fajnie by było jak by dokonali pewnych zmian bo jest to jedyne i regionalne radio-chcę powiedziec ,że by może wówczas miało silniejszą pozycję i chętniej by inni też słuchali-co o tym sądzicie?{jezyk}
Gość napisał(a):Moi przedmówcy(a) mają dużo racji {mruga} Sądze, że należy dokonać zmian: muzyczny do bani - idzie w odstawkę, następnie ludzie którzy mało zachęcająco (podtrzymujący kontakt z ludzmi) czyli dj łącznie z nowym panem Tobiaszem na aut choć chłopak może prowadzić swój program autorski i będzie ok! Aaa i jeszcze jedno informacje zmiana i to pozytywna chochodzi tu o panią Marlenę to bardzo dobry wybór i zmiana dla radia i powiem więcej, dziewczyna jest dobra nawet lepsza od pana Wożniaka który strasznie się wije w tym radiu lecz jako słuchacz muszę powiedzieć,że reprezentuje bardzo słaby poziom tak jak w poprzednim radiu(ach) bo jednak da się odczuć ,że miał z tą robot ą kontakt i wówczas radio będzie super i do zaakceptowania na naszym rynku.Popieram wasze zdanie koledzy i koleżanki i podpisuje się w prośbie o której była tu mowa do pana prezesa R,O, zrób pan te zmiany i wstydu nam ostrołęczanom oszczędz{zly} bo jestyście jedynym i regionalnym radiem i macie duży potencjał którego nie umiecie przełożyć na np: kasę bo słyszałem ,że sytuacja jest raczej słaba w radiu więc te raczej małe i kosmetyczne zniany z pewnością pomogą wam i nam we wspólnym funkcjonowaniu.Pozdrawiam i proszę o inne opinieie bo może tylko ja mam taki punkt widzenia{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}Ps:Proszę zwrucić uwagą,że to w obliczu radia i polepszenia jego bytu to bardzo mała cena jaką panie prezesie pan musi ponieść dla dobra nas wszystkich a jeżeli inaczej pan podchodzi do sprawy to uświiadamia nas pan tylko w tym,że ma pan radio tam gdzie słońce nie dochodzi i chce pan tylko zgarniać forsę bez zaangażowania {co} to takie płytkie i przykre dla nas którzy jesteśmy katowania tymi mizernymi wypocinami.Pps:mizerne wypociny-ta sama muza w ciągu dnia (lepsza w noocy bo grana automatycznie bez ingerowania dj) i mizerne gadanie do ludzi przez dj w ciągu dnia, a widomości regionalne no cóż, bieda chć troszeczke lepsze a powinny być najszybsze (najlepsze) bo to nie prasa ,że trzeba podać i czekać na druk tak więc do roboty ludzie i czekamy na zmiany ku polepszeniu waszym i zwiększeniu słuchalności naszej{mruga}

Gość

13-09-2007, 20:36
#16
Moi przedmówcy(a) mają dużo racji {mruga} Sądze, że należy dokonać zmian: muzyczny do bani - idzie w odstawkę, następnie ludzie którzy mało zachęcająco (podtrzymujący kontakt z ludzmi) czyli dj łącznie z nowym panem Tobiaszem na aut choć chłopak może prowadzić swój program autorski i będzie ok! Aaa i jeszcze jedno informacje zmiana i to pozytywna chochodzi tu o panią Marlenę to bardzo dobry wybór i zmiana dla radia i powiem więcej, dziewczyna jest dobra nawet lepsza od pana Wożniaka który strasznie się wije w tym radiu lecz jako słuchacz muszę powiedzieć,że reprezentuje bardzo słaby poziom tak jak w poprzednim radiu(ach) bo jednak da się odczuć ,że miał z tą robot ą kontakt i wówczas radio będzie super i do zaakceptowania na naszym rynku.Popieram wasze zdanie koledzy i koleżanki i podpisuje się w prośbie o której była tu mowa do pana prezesa R,O, zrób pan te zmiany i wstydu nam ostrołęczanom oszczędz{zly} bo jestyście jedynym i regionalnym radiem i macie duży potencjał którego nie umiecie przełożyć na np: kasę bo słyszałem ,że sytuacja jest raczej słaba w radiu więc te raczej małe i kosmetyczne zniany z pewnością pomogą wam i nam we wspólnym funkcjonowaniu.Pozdrawiam i proszę o inne opinieie bo może tylko ja mam taki punkt widzenia{zdziwko}{zdziwko}{zdziwko}Ps:Proszę zwrucić uwagą,że to w obliczu radia i polepszenia jego bytu to bardzo mała cena jaką panie prezesie pan musi ponieść dla dobra nas wszystkich a jeżeli inaczej pan podchodzi do sprawy to uświiadamia nas pan tylko w tym,że ma pan radio tam gdzie słońce nie dochodzi i chce pan tylko zgarniać forsę bez zaangażowania {co} to takie płytkie i przykre dla nas którzy jesteśmy katowania tymi mizernymi wypocinami.Pps:mizerne wypociny-ta sama muza w ciągu dnia (lepsza w noocy bo grana automatycznie bez ingerowania dj) i mizerne gadanie do ludzi przez dj w ciągu dnia, a widomości regionalne no cóż, bieda chć troszeczke lepsze a powinny być najszybsze (najlepsze) bo to nie prasa ,że trzeba podać i czekać na druk tak więc do roboty ludzie i czekamy na zmiany ku polepszeniu waszym i zwiększeniu słuchalności naszej{mruga}
Gość napisał(a):ostatnie 4 komentarze wyglądają tak:- trzy z nich pochodzą z tego samego kompa - co już jest dość podejrzane co do ich obiektywizmu, są raczej jak widać próbą rozmycia tego, że pochodzą od jednej i tej samej osoby, co widać po sposobie pisania...- czwarty jest odpowiedzią kogoś kto jest zainteresowany dokopaniem komuś za pośrednictwem prezesa radia,- dawno nie widziałem tak misternie spieprzonej mistyfikacji :-)a co się tyczy muzycznego radia, to od niedawna - właśnie w czasie jego pracy - widać efekty antenowe, tzn. nie można narzekać na brak nowości i wszystko jest na bieżąco aktualizowane, a poza tym jak już jest płyta tygodnia, to są też nagrody w postaci płyt itd. itp.widać, że zarzuty były niezbyt trafione, ale prawdopodobnie pisane przez osobę, która dobrze zna radio od wewnątrz tzn. te niepochlebne opinie pisał ktoś, kto pracuje bądź współpracuje z radiem,oczywiście ten komentarz też pisze osoba, która - dość, jak sądzę - dobrze zna realia radiowe, i dlatego pewnie z dość dużą dozą pewności i łatwością wychwyciła poprzednika ;-)

Gość

16-09-2007, 22:40
#17
ostatnie 4 komentarze wyglądają tak:- trzy z nich pochodzą z tego samego kompa - co już jest dość podejrzane co do ich obiektywizmu, są raczej jak widać próbą rozmycia tego, że pochodzą od jednej i tej samej osoby, co widać po sposobie pisania...- czwarty jest odpowiedzią kogoś kto jest zainteresowany dokopaniem komuś za pośrednictwem prezesa radia,- dawno nie widziałem tak misternie spieprzonej mistyfikacji :-)a co się tyczy muzycznego radia, to od niedawna - właśnie w czasie jego pracy - widać efekty antenowe, tzn. nie można narzekać na brak nowości i wszystko jest na bieżąco aktualizowane, a poza tym jak już jest płyta tygodnia, to są też nagrody w postaci płyt itd. itp.widać, że zarzuty były niezbyt trafione, ale prawdopodobnie pisane przez osobę, która dobrze zna radio od wewnątrz tzn. te niepochlebne opinie pisał ktoś, kto pracuje bądź współpracuje z radiem,oczywiście ten komentarz też pisze osoba, która - dość, jak sądzę - dobrze zna realia radiowe, i dlatego pewnie z dość dużą dozą pewności i łatwością wychwyciła poprzednika ;-)
Gość napisał(a):ostatnie 4 komentarze wyglądają tak:- trzy z nich pochodzą z tego samego kompa - co już jest dość podejrzane co do ich obiektywizmu, są raczej jak widać próbą rozmycia tego, że pochodzą od jednej i tej samej osoby, co widać po sposobie pisania...TU KOLEGA MAJACZY LUB TO CO PISZE JEST JEGO POBOŻNYM ŻYCZENIEM BO KAŻDY LUB WIĘKSZOŚĆ LUDZI WIE JAK ZMIENIĆ IP WIĘC MOŻE TO BYĆ KAŻDY LUB LUDZIE PISZĄCY Z NP: KAFEJKI INTERNETOWEJ!- czwarty jest odpowiedzią kogoś kto jest zainteresowany dokopaniem komuś za pośrednictwem prezesa radia,NIE KONIECZNIE LECZ PREZES POWINIEN INGEROWAĆ W TAKIE SPRAWY RADIA (CHODZI O MUŻĘ) GDY JAK TO BYŁO NAPISANE MUZYCZNY JEST DO BANI-TO PRAWDA I JA SIĘ PRZYCHYLAM!- dawno nie widziałem tak misternie spieprzonej mistyfikacji :-)MISTYFIKACJĄ JEST TWOJA WYPOWIEDZ I OBRONA JAK TO WIDAĆ-SĄDZE I PEWNIE MAM RACJĘ ,ŻE TO TY JESTEŚ TY MUZYCZNYM - SZKODA!a co się tyczy muzycznego radia, to od niedawna - właśnie w czasie jego pracy - widać efekty antenowe, tzn. nie można narzekać na brak nowości i wszystko jest na bieżąco aktualizowane, a poza tym jak już jest płyta tygodnia, to są też nagrody w postaci płyt itd. itp.I ZNÓW TWOJA MISTYFIKACJA!!!JAKIE ZMIANY DROGI KOLEGO? CO  TY ZROBIŁEŚ DLA TEGO RADIA?1. NOWOŚCI-JAKIE NOWOŚCI ? WŁAŚNIE CHYBA TYLKO AKTUALIZUJESZ TO CZŁOWIEKU I NIC WIĘCEJ TYLKO PO TYM CO TU PISZĘ MAM NADZIEJĘ,ŻE NIE BĘDZIESZ TERAZ PUSZCZAŁ TYLKO NOWOŚCI???2.PŁYTA TYGODNIA! A CO TO ZA NOWOŚĆ!!! PYTAM RAZ JESZCZE BO SŁUCHAM TEGO RADIA OD 10 LAT I TO JUŻ BYŁO PRZERABIANE ŁĄCZNIE Z ROZDAWANIEM PŁYT A RACZEJ SINGLI I TO BARDZO SŁABYCH-CZŁOWIEKU MIEJ TROCHĘ GODNOŚCI!!! INNE RADIA REGIONALNE ROZDAJĄ CIĄGŁE PŁYTY I TO BARDZO SIEKAWE A NIE JAKIEŚ ODPADY KTÓRYCH PEWNIE NIE ZABIERASZ DO DOMU!3. NOWY PROGRAM NA ANTENIE OD 18 DO 20 TO JAKAŚ TOTALNA KPINA!!! CO TO MA BYĆ DYSKOTEKA W TYCH GODZINACH CZY CO??? OSOBA KTÓRA TO ROBI ZUPEŁNIE NIE MA POJĘCIA CO ROBI-TOTALNY BRAK POMYSŁU, BRAK PRZERW Z IDENTYFIKACJĄ RADIA CZYLI NP: GRA DLA WAS NAJLEPSZE RADIO RADIO OKO ITD, PYTAM GDZIE TO JEST I GDZIE OSOBA KTÓRA PROWADZI TEN PROGRAM I CO CIEKAWEGO CHCE PRZEKAZAĆ NAM W TYCH GODZINACH?KOMPLETNA KLAPA WIĘC KOLEGO MUZYCZNY ZRÓB COŚ Z TYM I NIE KATUJ NAS TYMI BREDNIAMI A TAKŻE WYWODAMI KTÓRE TU PISZESZ!!!widać, że zarzuty były niezbyt trafione, ale prawdopodobnie pisane przez osobę, która dobrze zna radio od wewnątrz tzn. te niepochlebne opinie pisał ktoś, kto pracuje bądź współpracuje z radiem,A TY CIĄGŁĘ TAKIE GŁUPOTY WYPISUJESZ!!! WYSTARCZAJĄCE ARUMENTY PRZEDSTAWIŁEM PIĘTRO NAD TWOIMI WYPCINAMI LECZ TO TYLKO KILKA MAŁYCH SPRAW KTÓRE MOGĄ WAM POMÓC W POSTAWIENIE RADIA NA NOGI (POLEPSZYĆ JEGO WIZERUNEK) WIĘC OSZCZĘDZ SOBIE PISANIA TAKICH GŁUPOT A CO DO OSÓB O KTÓRYCH PISZESZ TO MOŻESZ MIEĆ RACJĘ LECZ JA TWIERDZĘ,ŻE JEST TO POPROSTU TAKA OSOBA JAK JA KTÓRA JEDNAK WIERNIE SŁUCHA RADIA MAJĄC WCIĄŻ NADZIEJĘ NA JEGO POPRAWĘ (LECZ JAK DŁUGO TAK MOŻNA?? LUDZIE JAK TAK BĘDZIECIE WCIĄŻ TO CIĄGNĄĆ TO STRACICIE DUŻĄ ILOŚĆ SŁUCHACZY, NAWET NAGRODY WAM NIE POMOGĄ!).oczywiście ten komentarz też pisze osoba, która - dość, jak sądzę - dobrze zna realia radiowe, i dlatego pewnie z dość dużą dozą pewności i łatwością wychwyciła poprzednika ;-)TU ODSŁANIASZ SWOJE OBLICZ PANIE MUZYCZNY!!!NA ZAKOŃCZENIE POWIEM,ŻE MAM TO GDZIŚ CZY PISAŁA TO JEDNA CZY WIĘCEJ OSÓB JEST W RADIU ŻLE SKORO JAK TWIERDZISZ PISZĘ TO OSOBA KTÓRA PRACUJE LUB PRACOWAŁA W RADIU A TY TYMI WYWODAMI UŚWIADOMIŁEŚ WSZYSTKIM ,ŻE JESTEŚ WŁAŚNIE MUŻYCZNYM CHCĄCYM SIĘ OBRONIŚ PRZED SŁUSZNĄ KRYTYKĄ!!!MOJA RADA -LUDZIE PISZĄCY TE POSTY PO CZĘŚCI MAJĄ DUŻO RACJI I POWINIENEŚ NIEKTÓRE Z WYPOWIEDZI Z ROZWAGĄ ROZPATRZEĆ A NIE WYPISYWAĆ NA TYM FORUM, DUŻO PRACY CZŁOWIEKU PRZED TOBA O ILE CHCESZ POLEPSZENIA SYTUACJI W RADIU I ZAOSZCZĘDZIŚ SOBIE TAKICH OPOWIASTEK NA FORACH INTERNETOWYCH-TERAZ WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH, BĘDE SIĘ Z UWAGĄ PRZYGLĄDAŁ  TAK JAK JESZCZE PARE INNYCH OSÓB MAJĄCYCH NADZIEJĘ NA POPRAWĘ TEGO RADIA-WIĘC NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ CZŁOWIEKU INIE ZAPRZEPAŚĆ SZANSY LUB ODEJDZ DO LAMUSA A MOŻE SZYBCIĘJ KTOŚ OGARNIE TEN BAŁAGAN{diabelek}

Gość

19-09-2007, 09:49
#18
ostatnie 4 komentarze wyglądają tak:- trzy z nich pochodzą z tego samego kompa - co już jest dość podejrzane co do ich obiektywizmu, są raczej jak widać próbą rozmycia tego, że pochodzą od jednej i tej samej osoby, co widać po sposobie pisania...TU KOLEGA MAJACZY LUB TO CO PISZE JEST JEGO POBOŻNYM ŻYCZENIEM BO KAŻDY LUB WIĘKSZOŚĆ LUDZI WIE JAK ZMIENIĆ IP WIĘC MOŻE TO BYĆ KAŻDY LUB LUDZIE PISZĄCY Z NP: KAFEJKI INTERNETOWEJ!- czwarty jest odpowiedzią kogoś kto jest zainteresowany dokopaniem komuś za pośrednictwem prezesa radia,NIE KONIECZNIE LECZ PREZES POWINIEN INGEROWAĆ W TAKIE SPRAWY RADIA (CHODZI O MUŻĘ) GDY JAK TO BYŁO NAPISANE MUZYCZNY JEST DO BANI-TO PRAWDA I JA SIĘ PRZYCHYLAM!- dawno nie widziałem tak misternie spieprzonej mistyfikacji :-)MISTYFIKACJĄ JEST TWOJA WYPOWIEDZ I OBRONA JAK TO WIDAĆ-SĄDZE I PEWNIE MAM RACJĘ ,ŻE TO TY JESTEŚ TY MUZYCZNYM - SZKODA!a co się tyczy muzycznego radia, to od niedawna - właśnie w czasie jego pracy - widać efekty antenowe, tzn. nie można narzekać na brak nowości i wszystko jest na bieżąco aktualizowane, a poza tym jak już jest płyta tygodnia, to są też nagrody w postaci płyt itd. itp.I ZNÓW TWOJA MISTYFIKACJA!!!JAKIE ZMIANY DROGI KOLEGO? CO  TY ZROBIŁEŚ DLA TEGO RADIA?1. NOWOŚCI-JAKIE NOWOŚCI ? WŁAŚNIE CHYBA TYLKO AKTUALIZUJESZ TO CZŁOWIEKU I NIC WIĘCEJ TYLKO PO TYM CO TU PISZĘ MAM NADZIEJĘ,ŻE NIE BĘDZIESZ TERAZ PUSZCZAŁ TYLKO NOWOŚCI???2.PŁYTA TYGODNIA! A CO TO ZA NOWOŚĆ!!! PYTAM RAZ JESZCZE BO SŁUCHAM TEGO RADIA OD 10 LAT I TO JUŻ BYŁO PRZERABIANE ŁĄCZNIE Z ROZDAWANIEM PŁYT A RACZEJ SINGLI I TO BARDZO SŁABYCH-CZŁOWIEKU MIEJ TROCHĘ GODNOŚCI!!! INNE RADIA REGIONALNE ROZDAJĄ CIĄGŁE PŁYTY I TO BARDZO SIEKAWE A NIE JAKIEŚ ODPADY KTÓRYCH PEWNIE NIE ZABIERASZ DO DOMU!3. NOWY PROGRAM NA ANTENIE OD 18 DO 20 TO JAKAŚ TOTALNA KPINA!!! CO TO MA BYĆ DYSKOTEKA W TYCH GODZINACH CZY CO??? OSOBA KTÓRA TO ROBI ZUPEŁNIE NIE MA POJĘCIA CO ROBI-TOTALNY BRAK POMYSŁU, BRAK PRZERW Z IDENTYFIKACJĄ RADIA CZYLI NP: GRA DLA WAS NAJLEPSZE RADIO RADIO OKO ITD, PYTAM GDZIE TO JEST I GDZIE OSOBA KTÓRA PROWADZI TEN PROGRAM I CO CIEKAWEGO CHCE PRZEKAZAĆ NAM W TYCH GODZINACH?KOMPLETNA KLAPA WIĘC KOLEGO MUZYCZNY ZRÓB COŚ Z TYM I NIE KATUJ NAS TYMI BREDNIAMI A TAKŻE WYWODAMI KTÓRE TU PISZESZ!!!widać, że zarzuty były niezbyt trafione, ale prawdopodobnie pisane przez osobę, która dobrze zna radio od wewnątrz tzn. te niepochlebne opinie pisał ktoś, kto pracuje bądź współpracuje z radiem,A TY CIĄGŁĘ TAKIE GŁUPOTY WYPISUJESZ!!! WYSTARCZAJĄCE ARUMENTY PRZEDSTAWIŁEM PIĘTRO NAD TWOIMI WYPCINAMI LECZ TO TYLKO KILKA MAŁYCH SPRAW KTÓRE MOGĄ WAM POMÓC W POSTAWIENIE RADIA NA NOGI (POLEPSZYĆ JEGO WIZERUNEK) WIĘC OSZCZĘDZ SOBIE PISANIA TAKICH GŁUPOT A CO DO OSÓB O KTÓRYCH PISZESZ TO MOŻESZ MIEĆ RACJĘ LECZ JA TWIERDZĘ,ŻE JEST TO POPROSTU TAKA OSOBA JAK JA KTÓRA JEDNAK WIERNIE SŁUCHA RADIA MAJĄC WCIĄŻ NADZIEJĘ NA JEGO POPRAWĘ (LECZ JAK DŁUGO TAK MOŻNA?? LUDZIE JAK TAK BĘDZIECIE WCIĄŻ TO CIĄGNĄĆ TO STRACICIE DUŻĄ ILOŚĆ SŁUCHACZY, NAWET NAGRODY WAM NIE POMOGĄ!).oczywiście ten komentarz też pisze osoba, która - dość, jak sądzę - dobrze zna realia radiowe, i dlatego pewnie z dość dużą dozą pewności i łatwością wychwyciła poprzednika ;-)TU ODSŁANIASZ SWOJE OBLICZ PANIE MUZYCZNY!!!NA ZAKOŃCZENIE POWIEM,ŻE MAM TO GDZIŚ CZY PISAŁA TO JEDNA CZY WIĘCEJ OSÓB JEST W RADIU ŻLE SKORO JAK TWIERDZISZ PISZĘ TO OSOBA KTÓRA PRACUJE LUB PRACOWAŁA W RADIU A TY TYMI WYWODAMI UŚWIADOMIŁEŚ WSZYSTKIM ,ŻE JESTEŚ WŁAŚNIE MUŻYCZNYM CHCĄCYM SIĘ OBRONIŚ PRZED SŁUSZNĄ KRYTYKĄ!!!MOJA RADA -LUDZIE PISZĄCY TE POSTY PO CZĘŚCI MAJĄ DUŻO RACJI I POWINIENEŚ NIEKTÓRE Z WYPOWIEDZI Z ROZWAGĄ ROZPATRZEĆ A NIE WYPISYWAĆ NA TYM FORUM, DUŻO PRACY CZŁOWIEKU PRZED TOBA O ILE CHCESZ POLEPSZENIA SYTUACJI W RADIU I ZAOSZCZĘDZIŚ SOBIE TAKICH OPOWIASTEK NA FORACH INTERNETOWYCH-TERAZ WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH, BĘDE SIĘ Z UWAGĄ PRZYGLĄDAŁ  TAK JAK JESZCZE PARE INNYCH OSÓB MAJĄCYCH NADZIEJĘ NA POPRAWĘ TEGO RADIA-WIĘC NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ CZŁOWIEKU INIE ZAPRZEPAŚĆ SZANSY LUB ODEJDZ DO LAMUSA A MOŻE SZYBCIĘJ KTOŚ OGARNIE TEN BAŁAGAN{diabelek}
Gość napisał(a):PS:PAMIĘTAJ CHŁOPIE MUŻYCZNY!CZAS NA ZMIANY!DO ROBOTY!{zly}

Gość

19-09-2007, 09:51
#19
PS:PAMIĘTAJ CHŁOPIE MUŻYCZNY!CZAS NA ZMIANY!DO ROBOTY!{zly}
Gość napisał(a):ej, no stary właśnie strasznie się walnąłeś,to nie pisał obecny muzyczny, tylko poprzedni muzyczny...{zdziwko}

Gość

20-09-2007, 12:57
#20
ej, no stary właśnie strasznie się walnąłeś,to nie pisał obecny muzyczny, tylko poprzedni muzyczny...{zdziwko}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów