Lokalne radio OKO

Założony przez mjetek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Juz sam nazwa "OKO" wskazuje ze tego radia nie idzie słuchac tylko mozna sie na nie "patrzec".

Gość

20-09-2007, 14:06
#1
Juz sam nazwa "OKO" wskazuje ze tego radia nie idzie słuchac tylko mozna sie na nie "patrzec".
Gość napisał(a):hej a co z tym nadawaniem online??????

Gość

27-10-2007, 14:52
#2
hej a co z tym nadawaniem online??????
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color]mi sie podoba te nasze oko {usmiech}

Gość

28-10-2007, 19:39
#3
[color=#0000ff][/color]mi sie podoba te nasze oko {usmiech}
Gość napisał(a):dla mnie te radio było czym w latach 90-tych kiedy był Piotr Marciniak i Artur Karpińczuk. Teraz zeszło na psy i nic wskazuje mu nie pomoże. Ta prezenerka co prowadzi audycje niestety niezaspecjalnie sobie radzi. Pomyłki przy pogodzie cišgle i jeli jestemy w O-ce to po kiego gadać pogodę dla polski bez wyróżnienia miasta ??? ja niewidzę w tym sesnu - czytana z Onet.pl tak przypuszczam. Pozatym niepodoba mi sie muzyka jaka jest prezentowana. Posłuchajcie sobie RMF czy Zetki i co na ich styl sobie wyróbcie a nie stare tandetne przeboje puszczacie. Widzę tez tu cišganie audycji o podobnych nazwach z radia ESKA - niestety także to na dobre niewychodzi prowadzenie i muzyka. Ehmmm a tak było kiedy fajnie....... Czasem sobie załšczam ale mnie odrzuca muzyka i Zetkę wolę tak jest - w Radiu OKO sztywniacy pracujš  trochę humoru jak Marek i Jarek rano lub W RMF bo tak to kiche w miecie odwalacie. Sorki za takie słowa ale to sš moje odczucia dotyczšce tego radia. Pozdrawiam i powodzenia (jedynym plusem sš wiadomoci regionalne)

Gość

31-10-2007, 13:18
#4
dla mnie te radio było czym w latach 90-tych kiedy był Piotr Marciniak i Artur Karpińczuk. Teraz zeszło na psy i nic wskazuje mu nie pomoże. Ta prezenerka co prowadzi audycje niestety niezaspecjalnie sobie radzi. Pomyłki przy pogodzie cišgle i jeli jestemy w O-ce to po kiego gadać pogodę dla polski bez wyróżnienia miasta ??? ja niewidzę w tym sesnu - czytana z Onet.pl tak przypuszczam. Pozatym niepodoba mi sie muzyka jaka jest prezentowana. Posłuchajcie sobie RMF czy Zetki i co na ich styl sobie wyróbcie a nie stare tandetne przeboje puszczacie. Widzę tez tu cišganie audycji o podobnych nazwach z radia ESKA - niestety także to na dobre niewychodzi prowadzenie i muzyka. Ehmmm a tak było kiedy fajnie....... Czasem sobie załšczam ale mnie odrzuca muzyka i Zetkę wolę tak jest - w Radiu OKO sztywniacy pracujš  trochę humoru jak Marek i Jarek rano lub W RMF bo tak to kiche w miecie odwalacie. Sorki za takie słowa ale to sš moje odczucia dotyczšce tego radia. Pozdrawiam i powodzenia (jedynym plusem sš wiadomoci regionalne)
Gość napisał(a):co sie dzieje w naszym radiu pomocy {smutny}w godzinach od 18-20 nic tylko muzyka a gdzie prowadzacy??????/\\{dobani}

Gość

08-11-2007, 18:03
#5
co sie dzieje w naszym radiu pomocy {smutny}w godzinach od 18-20 nic tylko muzyka a gdzie prowadzacy??????/\\{dobani}
Gość napisał(a):Grają audycję Dookoła Dance czyli dwie godziny całkiem dobrej muzy dance.Bardzo dobry pomysł według mnie....pzdr

Gość

27-12-2007, 11:15
#6
Grają audycję Dookoła Dance czyli dwie godziny całkiem dobrej muzy dance.Bardzo dobry pomysł według mnie....pzdr
Gość napisał(a):Radio Oko nadaje też on-line

Gość

27-12-2007, 11:15
#7
Radio Oko nadaje też on-line
Gość napisał(a):{usmiech}

Gość

02-01-2008, 12:15
#8
{usmiech}
Gość napisał(a):czyli OKO zupelnie do bani i nie warto mu dawać szansy?

Gość

24-02-2008, 21:31
#9
czyli OKO zupelnie do bani i nie warto mu dawać szansy?
Gość napisał(a):Mnie tam sie podoba  bo jest od pewnego czasu całkim całkiem

Gość

24-02-2008, 22:16
#10
Mnie tam sie podoba  bo jest od pewnego czasu całkim całkiem
Gość napisał(a):Do gościa wczesniej a dlaczego nie czytac pogody dla całej Polski mozna ale też trzeba mówic ododzielnie dla naszego regionu.Muza nie jest taka zła kawałki te same co w innych stacjacha co do tych smutasów to troche racji powodzonka ...ja na razie zostaję słuchaczem OKO  

Gość

24-02-2008, 22:21
#11
Do gościa wczesniej a dlaczego nie czytac pogody dla całej Polski mozna ale też trzeba mówic ododzielnie dla naszego regionu.Muza nie jest taka zła kawałki te same co w innych stacjacha co do tych smutasów to troche racji powodzonka ...ja na razie zostaję słuchaczem OKO  
Gość napisał(a):Pseudo DIDZEJ QUEST jest do bani!!!  powinni go wywalić za obrazanie muzyki \"klubowej\"!!!

Gość

26-02-2008, 08:12
#12
Pseudo DIDZEJ QUEST jest do bani!!!  powinni go wywalić za obrazanie muzyki \"klubowej\"!!!
Gość napisał(a):czy ktos woe jak odbierać radio oko przez internet? pomocy

Gość

12-03-2008, 02:13
#13
czy ktos woe jak odbierać radio oko przez internet? pomocy
Gość napisał(a):Mam linka ale już od pewnego czasu mi nie dziala. Chyba zawiesili dzialalnosc w internecie

Gość

12-03-2008, 09:10
#14
Mam linka ale już od pewnego czasu mi nie dziala. Chyba zawiesili dzialalnosc w internecie
Gość napisał(a):[/quote]Mnie tam sie podoba  bo jest od pewnego czasu całkim całkiem[quote] Od jakiego czasu? to radio oko miewa jakies momenty, cos tam sie zmienia?:P

Gość

12-03-2008, 10:21
#15
[/quote]Mnie tam sie podoba  bo jest od pewnego czasu całkim całkiem[quote] Od jakiego czasu? to radio oko miewa jakies momenty, cos tam sie zmienia?:P
Gość napisał(a):Juz od stycznia Radio OKO nie nadaje on line...{zly} pisalem wiadomosci do nich ale maja w du**ie sluchaczy z poza Ostrołęki...{!}

Gość

28-03-2008, 17:34
#16
Juz od stycznia Radio OKO nie nadaje on line...{zly} pisalem wiadomosci do nich ale maja w du**ie sluchaczy z poza Ostrołęki...{!}
Gość napisał(a):to chyba nie jest tak, że nie nadaje w ogóle...tylko mają jakiś limit słuchaczy zapewne.... więc jeśli zbyt dużo osób naraz chce ich słuchać (lol) to po prostu są problemy z odbiorem... a może się mylę{?}

Gość

28-03-2008, 19:37
#17
to chyba nie jest tak, że nie nadaje w ogóle...tylko mają jakiś limit słuchaczy zapewne.... więc jeśli zbyt dużo osób naraz chce ich słuchać (lol) to po prostu są problemy z odbiorem... a może się mylę{?}
Gość napisał(a):nie no raczej słucham rmf maxx leprza i nowsza muza

Gość

16-05-2008, 15:10
#18
nie no raczej słucham rmf maxx leprza i nowsza muza
Gość napisał(a):Skoro twierdzisz, że LEPSZA ;) Widać jakich mają słuchaczy {chytry}

Gość

16-05-2008, 16:18
#19
Skoro twierdzisz, że LEPSZA ;) Widać jakich mają słuchaczy {chytry}
Gość napisał(a):czasami leci ciekawa muza w tym naszym radiu  ale i tak slucham rmf maxxx albo eski  o wiele ciekawsze{diabelek}

Gość

17-05-2008, 19:37
#20
czasami leci ciekawa muza w tym naszym radiu  ale i tak slucham rmf maxxx albo eski  o wiele ciekawsze{diabelek}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów