Lokalne radio OKO

Założony przez mjetek
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):Radio nie nadaje sie do sluchania, gra raz glosniej raz ciszej, a do tego trzesacy sie glos prezenterow, sprawia wrazenie jak by sie czegos bali, takie radio to do radiowezla szkolenego sie nadaje.

Gość

18-05-2008, 18:32
#1
Radio nie nadaje sie do sluchania, gra raz glosniej raz ciszej, a do tego trzesacy sie glos prezenterow, sprawia wrazenie jak by sie czegos bali, takie radio to do radiowezla szkolenego sie nadaje.
Gość napisał(a):radio oko to syfek{zly}nikt normalny tam nie pracuje, naprzyjmowali małolatów pseudo dj-ów ze spel typu STARA lub KISS i walą gówno{gafa} pzdr.

Gość

11-07-2008, 21:54
#2
radio oko to syfek{zly}nikt normalny tam nie pracuje, naprzyjmowali małolatów pseudo dj-ów ze spel typu STARA lub KISS i walą gówno{gafa} pzdr.
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktos woe jak odbierać radio oko przez internet? pomocy[/quote]

Gość

25-07-2010, 23:31
#3
[quote=Gość]czy ktos woe jak odbierać radio oko przez internet? pomocy[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Radio nie nadaje sie do sluchania, gra raz glosniej raz ciszej, a do tego trzesacy sie glos prezenterow, sprawia wrazenie jak by sie czegos bali, takie radio to do radiowezla szkolenego sie nadaje.[/quote]mnie tam nic nie trzeszczy i bardzo dobrze odbiera, może złe masz radio

Gość

26-07-2010, 15:08
#4
[quote=Gość]Radio nie nadaje sie do sluchania, gra raz glosniej raz ciszej, a do tego trzesacy sie glos prezenterow, sprawia wrazenie jak by sie czegos bali, takie radio to do radiowezla szkolenego sie nadaje.[/quote]mnie tam nic nie trzeszczy i bardzo dobrze odbiera, może złe masz radio
Gość napisał(a):Moja corka Sabina z Remscheidu zaginela  i szuka ja INTERPOL podobno podejzenia sa ze jest ukrywana na terenie ostroleki/troszyn kto kolwiek cos wie prosze zglosic na Polici ostroleckiej Diekuje z gury za pomoc od panstwa.carinex@web.de

Gość

27-11-2010, 20:27
#5
Moja corka Sabina z Remscheidu zaginela  i szuka ja INTERPOL podobno podejzenia sa ze jest ukrywana na terenie ostroleki/troszyn kto kolwiek cos wie prosze zglosic na Polici ostroleckiej Diekuje z gury za pomoc od panstwa.carinex@web.de
Gość napisał(a):Sabinka . K , z Remscheid/Niemcy wyglad wzrost 164 cm 16 lat wlosy do ramion dlugie  bronsowe farbowane oczy jak kulki ciemno brazowe mowi dobrze po polsku ma straschne blizny toznaczy na rekach i na nogach to znak harakterystyczny te blizny wyglondaja jak naciecia nozem BARDZO PROSZE O WASZA LUDZKA POMOC !!!!!! Jesli ktos cos wie prosze zglosic na ostroleckom polizie albo zadzwonic do Itaka centrum ludzi zaginionych w Warszawie tel.22 654 70 70 ta instytuzie znajdziecie w internecie tagze lub na mojego meila carinex@web.de  

Gość

27-11-2010, 20:45
#6
Sabinka . K , z Remscheid/Niemcy wyglad wzrost 164 cm 16 lat wlosy do ramion dlugie  bronsowe farbowane oczy jak kulki ciemno brazowe mowi dobrze po polsku ma straschne blizny toznaczy na rekach i na nogach to znak harakterystyczny te blizny wyglondaja jak naciecia nozem BARDZO PROSZE O WASZA LUDZKA POMOC !!!!!! Jesli ktos cos wie prosze zglosic na ostroleckom polizie albo zadzwonic do Itaka centrum ludzi zaginionych w Warszawie tel.22 654 70 70 ta instytuzie znajdziecie w internecie tagze lub na mojego meila carinex@web.de  
Gość napisał(a):Szukam corki Sabinki z Remscheidu z Niemcy podejzenia sa ze jest ukrywana na terenie Ostroleckim/Troszyn.Szukana jest przez Interpol.Prosze was o Pomoc.Dziewczynka jest obywatelkom niemiec mowi biegle po polsku ma 16 lat wlosy do ramion brazowe oczy jak kulki brazowe znaki harakterystyczne naciecia na rekach i na nogach bardzo mocne.moj meil jest carinex@web.de lub zglosic na polizie tel.997 lub 112

Gość

27-11-2010, 22:46
#7
Szukam corki Sabinki z Remscheidu z Niemcy podejzenia sa ze jest ukrywana na terenie Ostroleckim/Troszyn.Szukana jest przez Interpol.Prosze was o Pomoc.Dziewczynka jest obywatelkom niemiec mowi biegle po polsku ma 16 lat wlosy do ramion brazowe oczy jak kulki brazowe znaki harakterystyczne naciecia na rekach i na nogach bardzo mocne.moj meil jest carinex@web.de lub zglosic na polizie tel.997 lub 112
Gość napisał(a):Prosimy wysłać zdjęcie oraz informacje na temat zaginięcia Sabiny pod adres redakcja@eostroleka.pl - opublikujemy komunikat na głównej stronie.Pozdrawiam

Gość

28-11-2010, 14:49
#8
Prosimy wysłać zdjęcie oraz informacje na temat zaginięcia Sabiny pod adres redakcja@eostroleka.pl - opublikujemy komunikat na głównej stronie.Pozdrawiam
Gość napisał(a):[size=18][/size]

Gość

29-11-2010, 10:11
#9
[size=18][/size]
Gość napisał(a):czy sprawa z Sabiną jest nadal aktualna?

Gość

01-12-2010, 08:26
#10
czy sprawa z Sabiną jest nadal aktualna?
Gość napisał(a):To ja szukam swojego dziecka.Nazywam sie Bozena K.Moje Panienskie nazwisko to M I S I U K I E W I C Z ,urodzona na slasku  w Gliwicach na Ul. Przyszlosci 50,jestem obywatelka niemiec,caly czas mialam problemy z wychowaniem swojej corki ,kiedy miala pol roczku postanowilam nie dawac jej wiecej piersi ,poniewaz byly by oszpecone.Kiedy moj moz pojechal z coreczka do polski ,wymeldowalam oboje,tak ze znalezli sie na drodze.Ale tak pozatym bardzo ja kocham ,wiec kiedy wyzucilam ojca sabinki ,nie moglam zyc sama ,zmienialam swoich partnerow co 2-3 miesiace.Niektorzy starali mi sie pomagac z wychowaniem mojej corki ,nie powiem czasami mieli twarda reke i coreczka miala czarne since ,no ale ....No coz ojciec sabinki nie mogl wiecej na to patrzec wiec zrobil sprawe o przekazanie praw rodzicielskich,co i tak mu nie wypalilo ,chyba rozumiecie -polak,uczyl dziecko po polsku ,niemiecki "Jugendamt"......no coz wiecej nie bede opisywac ,oprocz koncowki,teraz jestem bardzo szczesliwa z nowym towarzyszem zycia (zyje w konkubinacie)wiec postanowilam oddac juz ktorys raz dziecko do domu dziecka,przedtem probowalam oddac do szpitala psychiatrycznego,moze bym dostala jakas rente na moja corke,nie musialabym az tyle pracowac,niestety ten "przeklety"nadopiekunczy tatus zawsze mieszal mi szyki.koniec koncow dostal ja w koncu ten...... no i zaczela chodzic do polskiej szkoly (co moze sie nauczyc w polsce?)W sadzie w niemczech byli tego samego zdania wiec NARESZCIE chcieli oddac ja do domu DZIECKA (do mnie nie moze przyjsc bo jestem teraz bardzo szczesliwa)I wyobrascie sobie moi mili SABINKA ZNIKNELA!!! podejrzewam ze jest w polsce(cholera zawsze kochala polske).Bardzo prosze o kontakt mieszkam w REMSCHEID 42857 BEISIPERSTR.15 tel:0219150917 to stacjonarny.BARDZO DZEKUJE ZA   P O M O C!!!!{smutny}

Gość

28-12-2010, 15:19
#11
To ja szukam swojego dziecka.Nazywam sie Bozena K.Moje Panienskie nazwisko to M I S I U K I E W I C Z ,urodzona na slasku  w Gliwicach na Ul. Przyszlosci 50,jestem obywatelka niemiec,caly czas mialam problemy z wychowaniem swojej corki ,kiedy miala pol roczku postanowilam nie dawac jej wiecej piersi ,poniewaz byly by oszpecone.Kiedy moj moz pojechal z coreczka do polski ,wymeldowalam oboje,tak ze znalezli sie na drodze.Ale tak pozatym bardzo ja kocham ,wiec kiedy wyzucilam ojca sabinki ,nie moglam zyc sama ,zmienialam swoich partnerow co 2-3 miesiace.Niektorzy starali mi sie pomagac z wychowaniem mojej corki ,nie powiem czasami mieli twarda reke i coreczka miala czarne since ,no ale ....No coz ojciec sabinki nie mogl wiecej na to patrzec wiec zrobil sprawe o przekazanie praw rodzicielskich,co i tak mu nie wypalilo ,chyba rozumiecie -polak,uczyl dziecko po polsku ,niemiecki "Jugendamt"......no coz wiecej nie bede opisywac ,oprocz koncowki,teraz jestem bardzo szczesliwa z nowym towarzyszem zycia (zyje w konkubinacie)wiec postanowilam oddac juz ktorys raz dziecko do domu dziecka,przedtem probowalam oddac do szpitala psychiatrycznego,moze bym dostala jakas rente na moja corke,nie musialabym az tyle pracowac,niestety ten "przeklety"nadopiekunczy tatus zawsze mieszal mi szyki.koniec koncow dostal ja w koncu ten...... no i zaczela chodzic do polskiej szkoly (co moze sie nauczyc w polsce?)W sadzie w niemczech byli tego samego zdania wiec NARESZCIE chcieli oddac ja do domu DZIECKA (do mnie nie moze przyjsc bo jestem teraz bardzo szczesliwa)I wyobrascie sobie moi mili SABINKA ZNIKNELA!!! podejrzewam ze jest w polsce(cholera zawsze kochala polske).Bardzo prosze o kontakt mieszkam w REMSCHEID 42857 BEISIPERSTR.15 tel:0219150917 to stacjonarny.BARDZO DZEKUJE ZA   P O M O C!!!!{smutny}
Gość napisał(a):szczerze to na itace nie ma kogos takiego kto zaginolrzdnej sabiny

Gość

28-12-2010, 15:43
#12
szczerze to na itace nie ma kogos takiego kto zaginolrzdnej sabiny
Gość napisał(a):jakis psychol!!!

Gość

29-12-2010, 21:12
#13
jakis psychol!!!
Gość napisał(a):hej mam pytanko.. często w niedziele po 19 w radiu oko leci piosenka sexi lady czy coś takiego.. zna ktoś może wykonawce... ?? Odp{usmiech}{usmiech}

Gość

09-05-2011, 16:19
#14
hej mam pytanko.. często w niedziele po 19 w radiu oko leci piosenka sexi lady czy coś takiego.. zna ktoś może wykonawce... ?? Odp{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):czy ktoś wie co się dzieje z Piotrem Marciniakiem (vel Frank), który pracował kiedyś w Radio OKO?

Gość

31-08-2011, 21:07
#15
czy ktoś wie co się dzieje z Piotrem Marciniakiem (vel Frank), który pracował kiedyś w Radio OKO?
Gość napisał(a):ja chętnie spytał bym się o Darka Maciaka, dawniej regularnie prowadził grającą szafę ostatnio go w ogóle nie słyszałem

Gość

31-08-2011, 23:20
#16
ja chętnie spytał bym się o Darka Maciaka, dawniej regularnie prowadził grającą szafę ostatnio go w ogóle nie słyszałem
Gość napisał(a):a co powiecie o głosach słyszanych w dzień? bo jak dla mnie to jakas porażka, wiele razy ze złości przełączam na inna stację. obecnie moim faworytem jest Karol Jędrzejczyk, non stop 'bardzo, bardzo ciepły dzień', 'bardzo, bardzo ciekawa piosenka', jakby nie znał innych słów. reszta nie lepsza. naprawdę, miasto spore, coś się dzieje, a radio jak jakaś szkolna audycja. czy tam pracuję jacyś ludzie z dobrymi kwalifikacjami? czy tylko z łapanki? bo takie niestety odnoszę wrażenia.

Gość

01-09-2011, 14:19
#17
a co powiecie o głosach słyszanych w dzień? bo jak dla mnie to jakas porażka, wiele razy ze złości przełączam na inna stację. obecnie moim faworytem jest Karol Jędrzejczyk, non stop 'bardzo, bardzo ciepły dzień', 'bardzo, bardzo ciekawa piosenka', jakby nie znał innych słów. reszta nie lepsza. naprawdę, miasto spore, coś się dzieje, a radio jak jakaś szkolna audycja. czy tam pracuję jacyś ludzie z dobrymi kwalifikacjami? czy tylko z łapanki? bo takie niestety odnoszę wrażenia.
Gość napisał(a):Radio oko? To jakaś parodia a nie stacja radiowa :) W Łomży mają i rmf max i eskę i jest czego słuchać a u nas tylko amatorska stacja radiowa.

Gość

01-09-2011, 16:36
#18
Radio oko? To jakaś parodia a nie stacja radiowa :) W Łomży mają i rmf max i eskę i jest czego słuchać a u nas tylko amatorska stacja radiowa.
Gość napisał(a):czesc co robisz pzdrawiam radjio oko

Gość

02-12-2012, 09:25
#19
czesc co robisz pzdrawiam radjio oko
Gość napisał(a):kiedś słuchałem

Gość

10-12-2012, 10:16
#20
kiedś słuchałem

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów