Pomóżcie mi wybrać kamerzyste i fotografa na wesele!

Założony przez ka4rolcia
strony: wstecz 1 ... 36 37 38 39 40 41
Gość napisał(a):Witam, dziękuję Agus za polecenie:) faktycznie nie jestem fotografem z Ostrołęki, obecnie mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej gdzie się urodziłem. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio www.tomektokarski.comW razie pytań proszę dzwonić lub pisać 608474832 kontakt@tomasztokarski.pl :)pozdrawiam,Tomasz Tokarski

Gość

19-11-2015, 08:55
#1
Witam, dziękuję Agus za polecenie:) faktycznie nie jestem fotografem z Ostrołęki, obecnie mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej gdzie się urodziłem. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio www.tomektokarski.comW razie pytań proszę dzwonić lub pisać 608474832 kontakt@tomasztokarski.pl :)pozdrawiam,Tomasz Tokarski
Gość napisał(a):Ja nie polecam fotografa Michała Laskowskiego bardzo, bardzo nie słowny

Gość

20-11-2015, 12:12
#2
Ja nie polecam fotografa Michała Laskowskiego bardzo, bardzo nie słowny
Gość napisał(a):studio perfect - super!!!!

Gość

25-11-2015, 10:54
#3
studio perfect - super!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]polecam studio perfect, najlepsi w mieście jesli chodzi o filmowanie {ok}[/quote]super chłopaki; widać, że mają pojęcie i naprawdę nowoczesny sprzęt.  

Gość

03-12-2015, 11:03
#4
[quote=Gość]polecam studio perfect, najlepsi w mieście jesli chodzi o filmowanie {ok}[/quote]super chłopaki; widać, że mają pojęcie i naprawdę nowoczesny sprzęt.  
Gość napisał(a):Edu Art Studio, Weddings Pro Studio Polecam.  

Gość

08-12-2015, 09:58
#5
Edu Art Studio, Weddings Pro Studio Polecam.  
Gość napisał(a):{?}

Gość

24-02-2016, 11:32
#6
{?}
moscibroda napisał(a):Powiem szczerze, że jeśli któryś z gości ma na takie rzeczy zajafke to najlepiej takich popytać! A nóż się coś zaoszczędzi :)

moscibroda

Wpisów: 4
Dołączył: 02.04.2016
06-04-2016, 08:17
#7
Powiem szczerze, że jeśli któryś z gości ma na takie rzeczy zajafke to najlepiej takich popytać! A nóż się coś zaoszczędzi :)
Gość napisał(a):Ja polecam Michała Laskowskiego, nie ukrywam, że czas oczekiwania na realizację zlecenia jest długi. Wykonane przez niego zdjęcia i filmy wywołują na twarzy.... WOW...  

Gość

09-04-2016, 23:42
#8
Ja polecam Michała Laskowskiego, nie ukrywam, że czas oczekiwania na realizację zlecenia jest długi. Wykonane przez niego zdjęcia i filmy wywołują na twarzy.... WOW...  
Gość napisał(a):Najlepszy kamerzysta i fotograf to Robert Dzazga ,pełen profesjonalizm,

Gość

02-06-2016, 17:00
#9
Najlepszy kamerzysta i fotograf to Robert Dzazga ,pełen profesjonalizm,
Gość napisał(a):a ten Drzazga ma jakas strone ze swoimi realizacjami ?

Gość

10-06-2016, 18:03
#10
a ten Drzazga ma jakas strone ze swoimi realizacjami ?
Gość napisał(a):Jeśli ktoś poszukuje fotografa na Ślub lub jakąś inną okazję to zapraszam na www.yesart.pl - Fotografia Ślubna Ostrołęka {usmiech}

Gość

11-06-2016, 13:48
#11
Jeśli ktoś poszukuje fotografa na Ślub lub jakąś inną okazję to zapraszam na www.yesart.pl - Fotografia Ślubna Ostrołęka {usmiech}
katarinka1990 napisał(a):polecam studio filmowe alfa

katarinka1990

Wpisów: 4
Dołączył: 26.10.2016
27-10-2016, 16:15
#12
polecam studio filmowe alfa
Gość napisał(a):Zapraszam do siebie :) www.fotoartystyczne.pl

Gość

07-11-2016, 12:30
#13
Zapraszam do siebie :) www.fotoartystyczne.pl
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja nie polecam fotografa Michała Laskowskiego bardzo, bardzo nie słowny

Zgadzam się w 100%

Gość

25-07-2019, 22:09
#14
Gość napisał(a):Ja nie polecam fotografa Michała Laskowskiego bardzo, bardzo nie słowny

Zgadzam się w 100%

Gość napisał(a):

polecam Lukasza Kozlowskiego z Makowa Mazowieckiego.nie bede duzo mowila sama sprawdz jego nagrania i fotki .

Gość

26-07-2019, 11:25
#15

polecam Lukasza Kozlowskiego z Makowa Mazowieckiego.nie bede duzo mowila sama sprawdz jego nagrania i fotki .

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja nie polecam fotografa Michała Laskowskiego bardzo, bardzo nie słowny

Zgadzam się w 100%

A ja polecam :) Na spotkaniu poinformował nas jakie są terminy do oddania - fakt krótkie nie są ale jak dostalismy film i zdjęcia to można je oglądać na okrągło. Wolałam poczekać i dostać super w każdym aspekcie zrobiony film i zdjęcia niż dostać szybko byle co aby było. Dodatkowo dostaliśmy najpierw film w wersji próbnej do akceptacji w domu a nie u kogoś na szybko przewijany tak jak miała moja siostra a później nie było poprawek bo przecież "widzieliście". My obejrzeliśmy  sobie spokojnie w domu i tylko jakieś drobne uwagi przesłaliśmy. Co do zdjęć to super pamiątka i warto było poczekać na takie zdjęcia.

Gość

29-07-2019, 20:53
#16
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Ja nie polecam fotografa Michała Laskowskiego bardzo, bardzo nie słowny

Zgadzam się w 100%

A ja polecam :) Na spotkaniu poinformował nas jakie są terminy do oddania - fakt krótkie nie są ale jak dostalismy film i zdjęcia to można je oglądać na okrągło. Wolałam poczekać i dostać super w każdym aspekcie zrobiony film i zdjęcia niż dostać szybko byle co aby było. Dodatkowo dostaliśmy najpierw film w wersji próbnej do akceptacji w domu a nie u kogoś na szybko przewijany tak jak miała moja siostra a później nie było poprawek bo przecież "widzieliście". My obejrzeliśmy  sobie spokojnie w domu i tylko jakieś drobne uwagi przesłaliśmy. Co do zdjęć to super pamiątka i warto było poczekać na takie zdjęcia.

Gość napisał(a):

785 524 891 NUMER KAMERZYSTY

Gość

12-02-2021, 22:03
#17

785 524 891 NUMER KAMERZYSTY


strony: wstecz 1 ... 36 37 38 39 40 41
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów