Co otworzyć w Ostrołęce?:)

Założony przez rajwa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Gość napisał(a):tyle że to jest temat co otworzyć, każdy pisze swoje propozycje czego mu brakuje, jeżeli ktoś lubi zadymione knajpy, sporty walki czy bibliotekę i mu to wystarcza w 100% to ok, ale są też ostrołęczanie którzy chcieli by czegoś więcej niż te super rozrywki które według was muszą zadowolić wszystkich, każdy musi lubić to samo, wymieniacie kilka mniej lub bardziej ciekawych zajęć i piszecie że wszystko w oce mamy {co} knajpę, klub karate czy bibliotekę można znaleźć w co drugiej małej mieścinie. Jeżeli ja uważam że by się przydała np. kręgielnia, multikino, czy np tor dla kładów (z prawdziwego zdarzenia), czy do paintball, to ktoś mnie krytykuje że nie potrafie sobie czasu zagospodarować {co}Czyli cała Ostrołęka zapisuje się w poniedziałki na karate, wtorek knajpa, środa biblioteka, piątek kawiarnia, sobota ?? ambitne kino w ostrołęce bez popcornu  niedziela Św. Antoni {mruga}lepiej mieć większy wybór, chiba .... {mruga}

Gość

31-03-2010, 09:01
#1
tyle że to jest temat co otworzyć, każdy pisze swoje propozycje czego mu brakuje, jeżeli ktoś lubi zadymione knajpy, sporty walki czy bibliotekę i mu to wystarcza w 100% to ok, ale są też ostrołęczanie którzy chcieli by czegoś więcej niż te super rozrywki które według was muszą zadowolić wszystkich, każdy musi lubić to samo, wymieniacie kilka mniej lub bardziej ciekawych zajęć i piszecie że wszystko w oce mamy {co} knajpę, klub karate czy bibliotekę można znaleźć w co drugiej małej mieścinie. Jeżeli ja uważam że by się przydała np. kręgielnia, multikino, czy np tor dla kładów (z prawdziwego zdarzenia), czy do paintball, to ktoś mnie krytykuje że nie potrafie sobie czasu zagospodarować {co}Czyli cała Ostrołęka zapisuje się w poniedziałki na karate, wtorek knajpa, środa biblioteka, piątek kawiarnia, sobota ?? ambitne kino w ostrołęce bez popcornu  niedziela Św. Antoni {mruga}lepiej mieć większy wybór, chiba .... {mruga}
Gość napisał(a):czwartek jeszcze został, może szydełkowanie ????? taki sam ful wypas jak rozrywka w bibliotece ;)))))

Gość

31-03-2010, 09:19
#2
czwartek jeszcze został, może szydełkowanie ????? taki sam ful wypas jak rozrywka w bibliotece ;)))))
Gość napisał(a):Multikino??? Ciężko zebrać komplet na jedną salę, po co budować kolosa, który bedzie stał pusty?W kinie przydałaby się jeszcze jedna, mała, kameralna salka kinowa - na pokazywanie bardziej ambitnych, niszowych produkcji.

Gość

31-03-2010, 11:54
#3
Multikino??? Ciężko zebrać komplet na jedną salę, po co budować kolosa, który bedzie stał pusty?W kinie przydałaby się jeszcze jedna, mała, kameralna salka kinowa - na pokazywanie bardziej ambitnych, niszowych produkcji.
Gość napisał(a):[quote=Gość]H&M {!}[/quote]Tak, H&M i New Yorker. Te dwa sklepy były by lepsze niż cała galeria Alius!

Gość

31-03-2010, 14:28
#4
[quote=Gość]H&M {!}[/quote]Tak, H&M i New Yorker. Te dwa sklepy były by lepsze niż cała galeria Alius!
Gość napisał(a):kręgielniaorazdwa bary będą w nowobudowanym aquaparku natomiast miejsc na paintball możesz znaleźć w laskowcu

Gość

31-03-2010, 15:32
#5
kręgielniaorazdwa bary będą w nowobudowanym aquaparku natomiast miejsc na paintball możesz znaleźć w laskowcu
Gość napisał(a):gay bar{diabelek}

Gość

10-05-2011, 20:43
#6
gay bar{diabelek}
Gość napisał(a):Port Lotniczy im. Janusza Józefa Kotowskiego w Ostrołęce - to pięknie brzmi!

Gość

10-05-2011, 22:28
#7
Port Lotniczy im. Janusza Józefa Kotowskiego w Ostrołęce - to pięknie brzmi!
Gość napisał(a):W tej mieścinie wszystko się zamyka, więc najlepiej nic nie otwieraj tylko nadal pobieraj kuroniówkę.

Gość

10-05-2011, 23:12
#8
W tej mieścinie wszystko się zamyka, więc najlepiej nic nie otwieraj tylko nadal pobieraj kuroniówkę.
Gość napisał(a):KEBABA{gafa}{diabelek}

Gość

11-05-2011, 07:52
#9
KEBABA{gafa}{diabelek}
Gość napisał(a):Dzisiaj wieczorkiem możesz mi pomóc otworzyć passata, juz sobie upatrzylem takiego ładnego.W sobotę jeden domek i dwa mieszkanka.Nastęny tydzień jakoś zaplanujemy.Na koniec otworzymy sobie dwie butelki piwa ok?{co}

Gość

11-05-2011, 17:54
#10
Dzisiaj wieczorkiem możesz mi pomóc otworzyć passata, juz sobie upatrzylem takiego ładnego.W sobotę jeden domek i dwa mieszkanka.Nastęny tydzień jakoś zaplanujemy.Na koniec otworzymy sobie dwie butelki piwa ok?{co}
Gość napisał(a):wytrzeźwiałkę  

Gość

12-05-2011, 10:41
#11
wytrzeźwiałkę  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów