Co otworzyć w Ostrołęce?:)

Założony przez rajwa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):sphinx juz prawie oglosil upadłość wiec nic dobrego z tego nie wrozy, zaden wielkopowierzchniowy sklep nie wejdzie do ostroleki, bo nie spelnia wymogów, nawet olsztyn jest za maly na wiele sklepow jakie ma wwa, a lomza ma mc'a dlatego ze jest wieksza o 10 tys, mieszkancow i troche bardziej rozgarnietych przedsiebiorcow. pzdr.

Gość

13-03-2009, 08:37
#1
sphinx juz prawie oglosil upadłość wiec nic dobrego z tego nie wrozy, zaden wielkopowierzchniowy sklep nie wejdzie do ostroleki, bo nie spelnia wymogów, nawet olsztyn jest za maly na wiele sklepow jakie ma wwa, a lomza ma mc'a dlatego ze jest wieksza o 10 tys, mieszkancow i troche bardziej rozgarnietych przedsiebiorcow. pzdr.
Gość napisał(a):Nowy basen, kręgelnia, siłownia, sauna, "masarnia" będą za 2 lata koło stadionu.Empik ? Nie wiem po co. Niewiele by się różnił od księgarni przy dworcu. Chyba, że dla was ważna jest nazwa, a nie taka sama zawartość.

Gość

20-03-2009, 10:30
#2
Nowy basen, kręgelnia, siłownia, sauna, "masarnia" będą za 2 lata koło stadionu.Empik ? Nie wiem po co. Niewiele by się różnił od księgarni przy dworcu. Chyba, że dla was ważna jest nazwa, a nie taka sama zawartość.
Gość napisał(a):A ja jestem z WARSZAWY i chętnie bym u was zamieszkał na stałe. Nawet kiedyś przejeżdzałam przez Ostrołękę, jak goniłem na mazury {diabelek}d.z.i.a.d.o.s.t.w.o.

Gość

24-04-2009, 15:13
#3
A ja jestem z WARSZAWY i chętnie bym u was zamieszkał na stałe. Nawet kiedyś przejeżdzałam przez Ostrołękę, jak goniłem na mazury {diabelek}d.z.i.a.d.o.s.t.w.o.
Gość napisał(a): przydał .. KFC lub Mc Donald's Nic nie ma ,dla rodzin z dziećmi!!!Może wkońcu nie musiałyby jeżdzić na wycieczki do Łomży czy Warszawy{co}

Gość

25-04-2009, 19:33
#4
przydał .. KFC lub Mc Donald's Nic nie ma ,dla rodzin z dziećmi!!!Może wkońcu nie musiałyby jeżdzić na wycieczki do Łomży czy Warszawy{co}
Gość napisał(a):he he he wycieczka edukacyjna do łomży do maca{diabelek}kto sie pisze do autokaru{chytry}

Gość

29-04-2009, 20:15
#5
he he he wycieczka edukacyjna do łomży do maca{diabelek}kto sie pisze do autokaru{chytry}
Gość napisał(a):Przedszkole !!!

Gość

07-05-2009, 21:18
#6
Przedszkole !!!
Gość napisał(a):hm cale przedszkole sie nie zmiesciteraz to na prawde by sie ta kolej przydala

Gość

07-05-2009, 22:42
#7
hm cale przedszkole sie nie zmiesciteraz to na prawde by sie ta kolej przydala
Gość napisał(a):heavy duty. bardzo porządne obuwie. niestety nie w ostrołęce... jakieś ochłapy damskie są w grey wolf, ale mało i byle jakie.

Gość

07-05-2009, 23:08
#8
heavy duty. bardzo porządne obuwie. niestety nie w ostrołęce... jakieś ochłapy damskie są w grey wolf, ale mało i byle jakie.
Gość napisał(a):a ja powiem, że porządny club by się przydał, taki z muzyką wyłącznie elektroniczną, hause, progressive. taki większy nie mały 'przypierdek' w piwnicy czy stare garaże po remontach. pozdrawiam

Gość

08-05-2009, 00:21
#9
a ja powiem, że porządny club by się przydał, taki z muzyką wyłącznie elektroniczną, hause, progressive. taki większy nie mały 'przypierdek' w piwnicy czy stare garaże po remontach. pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja uważam że brakuje  nam MC DONOLDA, KFC ,RESERVED, EMPIKU. I DOBREGO KULTURALNEGO LOKALU z prawdziwego zdarzenia. KRĘGIELNIA to też ciekawy pomysł, ale u nas niema odpowiedniego lokalu jeśli chodzi o powierzchnię na takie coś. Zróbmy ranking, wybierzmy z pięć propozycji i zobaczymy ile głosów  będzie na daną propozycję? (choć to może dziecinada).Napiszcie co o tym sądzicie?

Gość

22-05-2009, 14:47
#10
Ja uważam że brakuje  nam MC DONOLDA, KFC ,RESERVED, EMPIKU. I DOBREGO KULTURALNEGO LOKALU z prawdziwego zdarzenia. KRĘGIELNIA to też ciekawy pomysł, ale u nas niema odpowiedniego lokalu jeśli chodzi o powierzchnię na takie coś. Zróbmy ranking, wybierzmy z pięć propozycji i zobaczymy ile głosów  będzie na daną propozycję? (choć to może dziecinada).Napiszcie co o tym sądzicie?
Gość napisał(a):Moim zdaniem dobrym pomysłem jest  - S U S H I!!!!!

Gość

22-05-2009, 17:41
#11
Moim zdaniem dobrym pomysłem jest  - S U S H I!!!!!
Gość napisał(a):nowe przedszkola

Gość

23-05-2009, 08:45
#12
nowe przedszkola
Gość napisał(a):..już niebawem pojawi się nowa dyskoteka co mnie bardzo cieszy..co do sushi? Mmmm.. pycha - może ktoś się zdecyduje na taką działalność

Gość

23-05-2009, 16:31
#13
..już niebawem pojawi się nowa dyskoteka co mnie bardzo cieszy..co do sushi? Mmmm.. pycha - może ktoś się zdecyduje na taką działalność
Gość napisał(a):to gdzie będzie ta nowa dyskoteka?

Gość

02-06-2009, 17:32
#14
to gdzie będzie ta nowa dyskoteka?
Gość napisał(a):ja myśle że smyk dla dzieci{diabelek}

Gość

02-06-2009, 19:43
#15
ja myśle że smyk dla dzieci{diabelek}
Gość napisał(a):New Yorker i H& M

Gość

02-06-2009, 20:00
#16
New Yorker i H& M
Gość napisał(a):H&M {!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

02-06-2009, 21:45
#17
H&M {!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Oj dzieci....jaki H&M, jaki smyk, jaki New Yorker, MC DONOLD, KFC ,RESERVED, EMPIK, sushi - obudźcie się:)Jeśli chodzi o inwestycję liczy się możliwośćjej zwrotu i osiągnięty z niej zysk. Tego typu miejsca NIEZAROBIŁYBY NA SIEBIE w Ostrołęce! Kto nie wierzy proponuje pójść do naszego kina w tygodniu i spróbować coś obejrzeć.ale marzyć wam można :)PZDRZbyszek

Gość

04-06-2009, 21:51
#18
Oj dzieci....jaki H&M, jaki smyk, jaki New Yorker, MC DONOLD, KFC ,RESERVED, EMPIK, sushi - obudźcie się:)Jeśli chodzi o inwestycję liczy się możliwośćjej zwrotu i osiągnięty z niej zysk. Tego typu miejsca NIEZAROBIŁYBY NA SIEBIE w Ostrołęce! Kto nie wierzy proponuje pójść do naszego kina w tygodniu i spróbować coś obejrzeć.ale marzyć wam można :)PZDRZbyszek
Gość napisał(a):aja jestem na jakisz kebab jak w warszawa{ok}{?}

Gość

07-10-2009, 22:12
#19
aja jestem na jakisz kebab jak w warszawa{ok}{?}
Gość napisał(a):{tak}{ok}

Gość

07-10-2009, 22:21
#20
{tak}{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów