Co otworzyć w Ostrołęce?:)

Założony przez rajwa
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Gość napisał(a):aaaaaaaaa do kręgielni zapraszam do nas do Przasnysza! {diabelek}

Gość

18-03-2010, 17:26
#1
aaaaaaaaa do kręgielni zapraszam do nas do Przasnysza! {diabelek}
Gość napisał(a):ile tam jest torów,2?

Gość

19-03-2010, 14:50
#2
ile tam jest torów,2?
Gość napisał(a):Pfffff. Za kontrakt z H&M'em trzeba płacić tysiące zł miesięcznie, poza tym wymagana jest powierzchnia lokalu ok. 700 m2. Pomyslcie troche. H&M w O-ce, dobry żart.A dziewczyna nie szuka u Was pomysłu, tylko chce wiedzieć, gdzie ostrołęczanie chcieliby chodzić. Może mieć zaj****ty pomysł, który nie spodoba się ludziom także dobrze robi, że pyta.

Gość

19-03-2010, 23:11
#3
Pfffff. Za kontrakt z H&M'em trzeba płacić tysiące zł miesięcznie, poza tym wymagana jest powierzchnia lokalu ok. 700 m2. Pomyslcie troche. H&M w O-ce, dobry żart.A dziewczyna nie szuka u Was pomysłu, tylko chce wiedzieć, gdzie ostrołęczanie chcieliby chodzić. Może mieć zaj****ty pomysł, który nie spodoba się ludziom także dobrze robi, że pyta.
Gość napisał(a):można by bank otworzyć nocką {diabelek}

Gość

20-03-2010, 08:42
#4
można by bank otworzyć nocką {diabelek}
Gość napisał(a):Otworzyc OKNA, wiosna przyszła:-)

Gość

20-03-2010, 17:44
#5
Otworzyc OKNA, wiosna przyszła:-)
Gość napisał(a):orsay to by było coś {tak}

Gość

22-03-2010, 10:44
#6
orsay to by było coś {tak}
Gość napisał(a):areszt śledczy {diabelek}

Gość

22-03-2010, 13:20
#7
areszt śledczy {diabelek}
Gość napisał(a):Każdy posiada inny gust (a o gustach podobno się nie rozmawia ...tylko w tym momencie musimy to pominąć:P )zważywszy na liczebność Ostrołęki musimy stwierdzić iż nie jest do stosunkowo duże miasto jednak ze może ono się rozwijać...i czy potrzeba nam jest H&M nie sądzę , moim zdaniem brakuje mi jak wczesniej było to zaznaczone baru mlecznego ( jaki jest w Toruniu) a lepszym strzałem w dziesiątkę byłaby "Kraina Piwa" - w swej zawatrości posiadałaby np.100 różnych gatunków piwa od śliwkowego do pszenicznego  (i tu się powtórzę gdyż taka Kraina Piwa jest również w Toruniu) {jezyk}{jezyk}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}

Gość

24-03-2010, 14:55
#8
Każdy posiada inny gust (a o gustach podobno się nie rozmawia ...tylko w tym momencie musimy to pominąć:P )zważywszy na liczebność Ostrołęki musimy stwierdzić iż nie jest do stosunkowo duże miasto jednak ze może ono się rozwijać...i czy potrzeba nam jest H&M nie sądzę , moim zdaniem brakuje mi jak wczesniej było to zaznaczone baru mlecznego ( jaki jest w Toruniu) a lepszym strzałem w dziesiątkę byłaby "Kraina Piwa" - w swej zawatrości posiadałaby np.100 różnych gatunków piwa od śliwkowego do pszenicznego  (i tu się powtórzę gdyż taka Kraina Piwa jest również w Toruniu) {jezyk}{jezyk}{!}{!}{!}{!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):... i rozgłośnia radia Ma ryja też {jezyk}

Gość

24-03-2010, 17:17
#9
... i rozgłośnia radia Ma ryja też {jezyk}
Gość napisał(a):ale mamy też coś co jest w Toruniu, PIERNIKI, tylko że stare i w beretach {diabelek}a tak serio, myślę że najbardziej brakuje porządnego kina i np. kręgielni, Oka to dziura w której poza tym co jest w każdym nawet małym miasteczku (knajpy, kinko, dysko) nie ma nic !!!!!!!! absolutnie nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

25-03-2010, 07:44
#10
ale mamy też coś co jest w Toruniu, PIERNIKI, tylko że stare i w beretach {diabelek}a tak serio, myślę że najbardziej brakuje porządnego kina i np. kręgielni, Oka to dziura w której poza tym co jest w każdym nawet małym miasteczku (knajpy, kinko, dysko) nie ma nic !!!!!!!! absolutnie nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):gołym okiem widać,że jesteś typowym ostrołęckim malkontentem,kiedy ostatni raz byłeś w kinie?po co kolejne kino,ponieważ inne miasta mają multikino-kpina?nie ma nic?jak ktoś chce uprawiać sport,są różnego rodzaju kluby-karate,mma,boks,muai thai,pływanie,korty tenisowe,budowany jest aqua park,mamy 3 orlikikilka kawiarnipub,w którym są koncerty2 bibliotekiitd.to nie jest miasto stołeczne

Gość

25-03-2010, 11:52
#11
gołym okiem widać,że jesteś typowym ostrołęckim malkontentem,kiedy ostatni raz byłeś w kinie?po co kolejne kino,ponieważ inne miasta mają multikino-kpina?nie ma nic?jak ktoś chce uprawiać sport,są różnego rodzaju kluby-karate,mma,boks,muai thai,pływanie,korty tenisowe,budowany jest aqua park,mamy 3 orlikikilka kawiarnipub,w którym są koncerty2 bibliotekiitd.to nie jest miasto stołeczne
Gość napisał(a):Tor do curlingu by się przydał {jezyk}{mruga}

Gość

25-03-2010, 12:57
#12
Tor do curlingu by się przydał {jezyk}{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]gołym okiem widać,że jesteś typowym ostrołęckim malkontentem,kiedy ostatni raz byłeś w kinie?po co kolejne kino,ponieważ inne miasta mają multikino-kpina?nie ma nic?jak ktoś chce uprawiać sport,są różnego rodzaju kluby-karate,mma,boks,muai thai,pływanie,korty tenisowe,budowany jest aqua park,mamy 3 orlikikilka kawiarnipub,w którym są koncerty2 bibliotekiitd.to nie jest miasto stołeczne[/quote]rozumiem że wg ciebie rozrywka to jest albo lanie się po mordzie albo gra w piłkę, temat jest co by się przydało w ostrołęce. Kino fakt z prawdziwego zdarzenia {diabelek} nie wiesz chyba o czym mówisz, może tobie wystarcza jeden zapyziały film w miesiącu ale nie koniecznie to odpowiada wszystkim. Rozumiem też że kobiety powinny chodzić na :karate,mma,boks,muai thai grać w piłkę na boiskach orlików i do pełnej dymu knajpki gdzie w ścisku jak na święto dyszla słuchać kapel które nie wszystkim pasują.  Faktycznie super rozrywki w tej oce. A biblioteka to już chyba szczyt rozrywki wszech czasów {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

25-03-2010, 13:02
#13
[quote=Gość]gołym okiem widać,że jesteś typowym ostrołęckim malkontentem,kiedy ostatni raz byłeś w kinie?po co kolejne kino,ponieważ inne miasta mają multikino-kpina?nie ma nic?jak ktoś chce uprawiać sport,są różnego rodzaju kluby-karate,mma,boks,muai thai,pływanie,korty tenisowe,budowany jest aqua park,mamy 3 orlikikilka kawiarnipub,w którym są koncerty2 bibliotekiitd.to nie jest miasto stołeczne[/quote]rozumiem że wg ciebie rozrywka to jest albo lanie się po mordzie albo gra w piłkę, temat jest co by się przydało w ostrołęce. Kino fakt z prawdziwego zdarzenia {diabelek} nie wiesz chyba o czym mówisz, może tobie wystarcza jeden zapyziały film w miesiącu ale nie koniecznie to odpowiada wszystkim. Rozumiem też że kobiety powinny chodzić na :karate,mma,boks,muai thai grać w piłkę na boiskach orlików i do pełnej dymu knajpki gdzie w ścisku jak na święto dyszla słuchać kapel które nie wszystkim pasują.  Faktycznie super rozrywki w tej oce. A biblioteka to już chyba szczyt rozrywki wszech czasów {diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):czego z tego co wymieniasz nie ma w każdym byle jakim miasteczku ?? jest nawet więcej. Oceniasz ludzi nic o nich nie wiedząc, nie wszyscy muszą marzyć o popołudniowej rozrywce w bibliotece {chytry}

Gość

25-03-2010, 13:09
#14
czego z tego co wymieniasz nie ma w każdym byle jakim miasteczku ?? jest nawet więcej. Oceniasz ludzi nic o nich nie wiedząc, nie wszyscy muszą marzyć o popołudniowej rozrywce w bibliotece {chytry}
Gość napisał(a):Ja osobiście chciałbym widzieć na peryferiach Ostrołęki TESCO, Saturn  albo/i MediaMarkt

Gość

25-03-2010, 13:11
#15
Ja osobiście chciałbym widzieć na peryferiach Ostrołęki TESCO, Saturn  albo/i MediaMarkt
Gość napisał(a):nie rozumiem w ogóle sensu twojej wypowiedzi,jeżeli takowy ona posiada-moją intencją było ukazanie tego,że gdy osoba ma trochę chęci jest w stanie zagospodarować swój czas imając się ciekawych zajęć,uprawianie sztuk walk niekoniecznie jest,jak to ty nazwalas biciem sie po mordzie.nawiazujac do kwestii sportu,powstaje aquapark i wciaz ciagnac temat sportu wg mnie brakuje skateparku-zobaczcie jaki maja w lomzy.poza tym sa miejsca,ktore sa nazywane przez wlascicieli klubami lub kawiarniami,gdzie nie mozna palic papierosow w zwiazku z czym mozesz sie tam udac.a nawiazujac do kina-nie do konca rozumiem o co tobie chodzi-kino z prawdziwego zdarzenia?zgodze sie z tym,ze repertuar nie powala na kolana,ale watpie zebys chodzila na dkf,na ktory przyjezdzaja tworcy filmow chociazby tacy jak feliks falk albo krzysztof krauzenie wiem czy chcialabys kino 3d,gdzie mozna wpi**** popcornbowedlug mnie takie miejsca kinami juz ni sai kolejna kwestia to co kobieta robi zalezy od niej,jej kreatywnosci etc.

Gość

26-03-2010, 06:46
#16
nie rozumiem w ogóle sensu twojej wypowiedzi,jeżeli takowy ona posiada-moją intencją było ukazanie tego,że gdy osoba ma trochę chęci jest w stanie zagospodarować swój czas imając się ciekawych zajęć,uprawianie sztuk walk niekoniecznie jest,jak to ty nazwalas biciem sie po mordzie.nawiazujac do kwestii sportu,powstaje aquapark i wciaz ciagnac temat sportu wg mnie brakuje skateparku-zobaczcie jaki maja w lomzy.poza tym sa miejsca,ktore sa nazywane przez wlascicieli klubami lub kawiarniami,gdzie nie mozna palic papierosow w zwiazku z czym mozesz sie tam udac.a nawiazujac do kina-nie do konca rozumiem o co tobie chodzi-kino z prawdziwego zdarzenia?zgodze sie z tym,ze repertuar nie powala na kolana,ale watpie zebys chodzila na dkf,na ktory przyjezdzaja tworcy filmow chociazby tacy jak feliks falk albo krzysztof krauzenie wiem czy chcialabys kino 3d,gdzie mozna wpi**** popcornbowedlug mnie takie miejsca kinami juz ni sai kolejna kwestia to co kobieta robi zalezy od niej,jej kreatywnosci etc.
Gość napisał(a):czyli nic nie otwierać, wszystko mamy {diabelek} dobrze że Kononowicz nie przyjechał do ostrołęki bo by nic nie było {diabelek}np jezeli chodzi o kino idź sobie w oce na 3d

Gość

27-03-2010, 10:39
#17
czyli nic nie otwierać, wszystko mamy {diabelek} dobrze że Kononowicz nie przyjechał do ostrołęki bo by nic nie było {diabelek}np jezeli chodzi o kino idź sobie w oce na 3d
Gość napisał(a):czyli nic nie otwierać, wszystko mamy {diabelek} dobrze że Kononowicz nie przyjechał do ostrołęki bo by nic nie było {diabelek}np jezeli chodzi o kino idź sobie w oce na 3d

Gość

27-03-2010, 10:39
#18
czyli nic nie otwierać, wszystko mamy {diabelek} dobrze że Kononowicz nie przyjechał do ostrołęki bo by nic nie było {diabelek}np jezeli chodzi o kino idź sobie w oce na 3d
Gość napisał(a):nie rozumiem w ogóle sensu twojej wypowiedzi,jeżeli takowy ona posiada-moją intencją było ukazanie tego,że gdy osoba ma trochę chęci jest w stanie zagospodarować swój czas imając się ciekawych zajęć,uprawianie sztuk walk niekoniecznie jest,jak to ty nazwalas biciem sie po mordzie.nawiazujac do kwestii sportu,powstaje aquapark i wciaz ciagnac temat sportu wg mnie brakuje skateparku-zobaczcie jaki maja w lomzy.poza tym sa miejsca,ktore sa nazywane przez wlascicieli klubami lub kawiarniami,gdzie nie mozna palic papierosow w zwiazku z czym mozesz sie tam udac.a nawiazujac do kina-nie do konca rozumiem o co tobie chodzi-kino z prawdziwego zdarzenia?zgodze sie z tym,ze repertuar nie powala na kolana,ale watpie zebys chodzila na dkf,na ktory przyjezdzaja tworcy filmow chociazby tacy jak feliks falk albo krzysztof krauzenie wiem czy chcialabys kino 3d,gdzie mozna wpi**** popcornbowedlug mnie takie miejsca kinami juz ni sai kolejna kwestia to co kobieta robi zalezy od niej,jej kreatywnosci etc.zgadzam sie w pełni z tą wypowiedzią:)Ostrołęka jest miastem lub może bardziej pasowałoby określenie lub miano jak tam kto woli miasteczkiem w którym są monotematyczni i małomiasteczkowi ludzie oczywiscie nie generalizuje:PBrakuje przede wszystkim Teatru w którym np. wystawiane byłyby sztuki miusicale (ostatni miusical w Ostrołece był 3 miesiące temu pt. Kowal malambo) i z wielkim żalem muszę stwierdzić ze raz na rok to za mało.........stanowczo za mało!!!!!!!

Gość

30-03-2010, 17:00
#19
nie rozumiem w ogóle sensu twojej wypowiedzi,jeżeli takowy ona posiada-moją intencją było ukazanie tego,że gdy osoba ma trochę chęci jest w stanie zagospodarować swój czas imając się ciekawych zajęć,uprawianie sztuk walk niekoniecznie jest,jak to ty nazwalas biciem sie po mordzie.nawiazujac do kwestii sportu,powstaje aquapark i wciaz ciagnac temat sportu wg mnie brakuje skateparku-zobaczcie jaki maja w lomzy.poza tym sa miejsca,ktore sa nazywane przez wlascicieli klubami lub kawiarniami,gdzie nie mozna palic papierosow w zwiazku z czym mozesz sie tam udac.a nawiazujac do kina-nie do konca rozumiem o co tobie chodzi-kino z prawdziwego zdarzenia?zgodze sie z tym,ze repertuar nie powala na kolana,ale watpie zebys chodzila na dkf,na ktory przyjezdzaja tworcy filmow chociazby tacy jak feliks falk albo krzysztof krauzenie wiem czy chcialabys kino 3d,gdzie mozna wpi**** popcornbowedlug mnie takie miejsca kinami juz ni sai kolejna kwestia to co kobieta robi zalezy od niej,jej kreatywnosci etc.zgadzam sie w pełni z tą wypowiedzią:)Ostrołęka jest miastem lub może bardziej pasowałoby określenie lub miano jak tam kto woli miasteczkiem w którym są monotematyczni i małomiasteczkowi ludzie oczywiscie nie generalizuje:PBrakuje przede wszystkim Teatru w którym np. wystawiane byłyby sztuki miusicale (ostatni miusical w Ostrołece był 3 miesiące temu pt. Kowal malambo) i z wielkim żalem muszę stwierdzić ze raz na rok to za mało.........stanowczo za mało!!!!!!!
Gość napisał(a):ciężko mieć pomysł na własny biznes

Gość

30-03-2010, 23:32
#20
ciężko mieć pomysł na własny biznes

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów